Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość mrsip
Czesc czytam co piszeciw i jednym z was bardzo zazdroszcze inne doakonale rozumiem.To czekanie i nadzieja ze tym razem Sie udalo doprowadza czlowieka do szalu.Wiecznie zyje nadzieja i znow nic. To wszystko nie ma sensu jak Sie denerwujemy a nawetnue sprzyja zajsciu w ciaze.Mam do was pytanie Co zrobic by przestac o tym myslec? Macie jakies super sposoby czy zlote srodki.jestem Tu nowa ale powiem wam, ze probuje juz chyba wszystkiego,jestem miedzy ludzmi,Sport,kaiazki czytam,gotuje zaj muje Sie cz ym sie da,ale jednak mysle,a jak widze kobiety w ciazy to i tak predzej czy pozniej placze.Lekarz twierdzi,ze jest ok wszystko.Dziewczyny jak udaje wam sie przestac na chwile przestac myslec o zajaciu? Graruluje wszystkim,ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie da sie tak poprostu przestac o tym myslec... jeszcze jak jestesmy przed owulką to jest spoko ale kiedy juz po to jest masakra... ja tez próbuje zajmuje sie czyms innym, ale nie ma dnia zebym chociaz na chwile o tym nie pomyslała... poprostu sie nie da...aczykolwiek panuje nad strasem, i nie płacze ale drazni mnie to ze ciagle jest tak samo i ze ciągle przychodzi ta @, ale coz, wierze ze wkoncu mi sie uda i ciagle mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
no niestety kobitki, beta wykazala ze w ciazy na 100%nie jestem , tak jak myslalam bo w sumie 16 dostalam okres!! :( ale lekarze chcieli miec pewnosc bo plamilam..... masakra....do tego moja kol jest wlasnie wciazy, ja sie ciesze ale jestm mi z tym tak zle, boje sie zeby nie wpasc w obsesje, zycze jej jak najlepiej ale jestem tak strasznie zazdrosna prawie 3lata staran i nic........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek szkoda :( ... wiem co czujesz, ja tez ciezko przechodze wiesci o ciazach kolezanek, mimo ze nie daje tego po sobie poznac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy usmiech.gif Jestem położną, piszę pracę magisterską na temat standardów opieki okołoporodowej, której celem jest poznanie Waszych doświadczeń z przebiegu opieki położniczej w okresie ciąży i porodu w konfrontacji z założeniami standardu. W związku z tym mam do Was ( Mam, które urodziły dziecko w latach 2011-2013) przeogromną prośbę o wypełnienie ankiety http://moje-ankiety.pl/respond-52330.html Będę bardzo bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę Pozdrawiam serdecznie Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do serialu dokumentalnego poszukujemy par, które od jakiegoś czasu bezskutecznie czasu starają się o dziecko. Jesteśmy obecnie w trakcie przygotowywania serialu dokumentalnego o leczeniu niepłodności. Celem tego projektu jest edukacyjne przedstawienie tematyki niepłodności, w tym in vitro. Do serialu poszukujemy również kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią. Serial realizujemy już od grudnia przez najbliższe miesiące. Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska leczenie w klinice leczenie niepłodności, z procedurą in vitro włącznie. Zdajemy sobie sprawę, iż temat jest niezwykle delikatny. Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na: e-mail: a.sawicka@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Invitro, sama czekam na jedno do maja :( ale tak bym chciała zajsc w ciaze naturalnie...... dziewczyny a moze dostaniemy prezent na gwiazdke :D i zobaczymy 2 kreseczki :D teraz to nie weim kiedy moje dni plodne beda po 2 tyg spoznionego okresu???.... jakies pomysły? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Gosiek masz dwie opcje... albo cykl pójdzie nowym terminem czyli liczyc jakis 1 dzien cyklu-dzien tego spóźnionego okresu ale jest jeszcze opcja ze jednak on pojdzie starym trybem a to by oznaczalo ze znow za 2 tyg dostaniesz @ ale ja bym obstawiala tą pierwszą opcje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 122
Gosiek_xxx mysle tak samo jak blondyneczka. to co wydawalo sie u mnie implantacja okazalo sie malpka, o dziwo w 21dc, oczekiwalam jednak @ w dniu ktorym przypuszalnie miala przyjsc, wiec u Ciebie byc moze jest podobna sytuacja. Glowa do gory!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, to i ja dołączam do Was startających się. Może po krótce o sobie. Mam 30 lat i dwu letnią córeczkę, którą na szczęscie udało nam się "stworzyc" szybciutko, bo za pierwszym razem i to w cyklu gdzie nawet nie czułam ze mam owulkę. Jezeli chodzi o moje zdrowie to bywało różnie. Lecze niedoczynnośc tarczycy. Juz miałąm podejrzenia PCO, potem myslalam ze moze nadnercza mi szwankują -mialam okropny trądzik w wieku 26 lat, do tego wypadające włosy. Na okres ciąży przeszło, potem powrócił problem ale tylko juz z włosami. Lekarza mi wmawiają ze u mnie wsio oki, ale ja ich nie słucham.,. moze i dobrze. Ostatnio wymusiłam na lekarzu tabletki na prolaktyne -mam wyciek z piersi i mimo ze podstawową mam na poziomie 9 cos tam jednostek, to po obiążeniu mam 33-krotny wzrost. Jak wiadomo nasi lekarze tego nie leczą, ale ja postawiłam na swoim i wymusiłam Parlodel :) I chyba dobrze, bo po 1,5 miesiącu stosowania mam mniej bóli głowy (a co drugi dzień miałam) no i włoski mi juz mniej lecą :) Ale do rzeczy -w tym cyklu miałam mega owulacje, myslalam ze brzuch mi rowali, złapało mnie w pracy i trwało przez ok 45 minut. Nie wiem czy był to ból przed czy poowulacyjny. Przytulanko było dzień wcześniej. Niestety tylko jedno w tym cyklu, mielismy problem z babcią bo zachorowała i nie było poprostu kiedy. W tym cyklu to nawet nie licze na dwie kreseczki. Co prawda dzień po bolu owulacyjnym zaczeły mnie bolec piersi, ktore czuje do dzis, po dwóch dniach jajniki sie odzywała i podbrzusze. Teraz mam 18dc i narazie cisz jak makiem zasiał. Wiem ze ciąży nie bedzie mimo ze bardzo bym chciala, no ale podobnie jak Wy wmawiam sobie nawet delikanty ból. Temperature to mierze co 2 godziny.. Wiem wiem, to juz paranoja, ale im blizej okresu jestem tym bardziej sobie powoli odpuszczam. Zwłaszcza ze w pierwszej ciąży , to po tygodniu miałam juz objawy zagnieżdzania się zarodka. Rwący ból macicy, pulsacyjny, co jakis czas. Teraz takiego nie mam, moze i dlatego wiem ze nici wyszły. Tak czy inaczej czekam na miesiączkę i w grudniu to juz bedziemy działac na ostro. Mam nadzieję ze będziemy się wzajemnie wspierac. Gdyby ktos chcial jakiejs podpowiedzi jezeli chodzi o hormony itp to chętnie pomogę. Jestem w tym dobrze oczytana, leżałam w dwóch różnych szpitalach endokrynologicznych, byłam przebadana pod kątem wszystkich hormonów, wiec jak cos służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia83 witaj :) u mnie niestety przyszla @, o wiele za wczesnie ale moglam sie tego spodziewac bo przeciez bralam antybiotyk.... no to zaczynam nowy cykl milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie nie moge doczekac @, bo wiem ze w tym cyklu nic nie wyszło. Ale tylko @ sie skończxy to zaczynam działania na ostro. Ani jednego dnia nie odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz sie nie moge doczekac az sie ta @ skonczy i wskoczymy z mężem do łóżka :P Dziewczyny ten cykl będzie nasz:) zobaczymy upragnione 2kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Hej a u mnie dalej @ nie widać ale niedługo wybieram się do Polski i napewno odwiedze swojego doktorka!! A jak mi powie ze to jednak nowy domownik mi tak rozrabia w brzuchu to chyba padne na zawał :D Teraz w sumie nie wiem co bym chciała usłyszeć bo po tych wszystkich badaniach zaczęłam intensywny trening i bardzo bym się bała że coś mogło by się stać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
ewQanna.. To który to juz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Ostatnią @ miałam 13.10.13 i od tego czasu cisza tylko cały czas jakiś śluz mam. Czy to możliwe że owulacja aż tak mi się przesunęła i mogło zaskoczyć o wiele później niż myślałam? Dodam że z mężem nie szczędziliśmy sobie przytulanek bez zabezpieczenia.. 9 grudnia wylatuje do Polski i jak najszybciej skontaktuje się z moim lekarzem i od razu dam wam znać.. ale mi się to wszystko takie podejrzane wydaje.. nic mi się szczególnego nie dzieje ale nie mam w ogóle objawów przedmiesiączkowych.. Ostatnio coś mnie rwało od pępka w dół.. Mam mętlik w głowie okropny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 122
Jak dla mnie @ Ci sie wstrzymala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
To że się wstrzymała to wiadomo ale nie wiadomo dlaczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
chcialabym juz II kreseczki.. @ mialam 16-18 listopad ( ogolnie uwazam ze szybko sie skonczyla) a staranka 21, 23,24,27 cykle mam hmm rozne ale ok 25 dni.. mam nadzieje ze trafilismy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewQanna to w tym momencie testy by pokazały chociaz bladą kreske bo to juz sporo czasu po terminie, podobno ciąże pozamiaciczną testy wyrywają później niz normalną... bez lekarza sie nie obejdzie, a do 9 grudnia to troche jest jeszcze czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
ostatni test robiłam jakieś z 2 tyg temu.. od tego momentu dałam sobie spokój z testowaniem... jak by nie było to tydzień z kawałkiem szybko zleci a tutaj też będę musiała czekać tydzień na wizytę u gina więc na jedno wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała tak jak ja . jestem w 25 dc i dziś miałam brązowy śluz i teraz jest cisza czy może to oznaczać implantację zarodka ?? statam się z mężem od roku o dziecko jestem po histeroskopi lewy nie drożny prawy udrożniony do połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu jak najbardziej:) znam wiele przypadków u których jedno-dwudniowe brązowe plamienie oznaczało własnie implantacje;) wiec bądz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczka dziękuje za odpowiedz :) ale na test jest chyba jeszcze za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu nie dziękuj;) po to tu jestesmy:) a co do testu to jeszcze moze nic nie pokazac bo jesli w 25dc mialas plamienie brązowe jednodniowe i to przypuscmy ze to implantacja to dopiero jakis minimum tydzien późniaj mozna probowac z testem, musisz poczekac conajmniej do dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Dziś u mnie 21 dzień cyklu, od jakichś 2-3 dni czuję kłucie w jajniku i delikatne pobolewanie brzucha na dole jak na @... Rok temu poroniłam w 9tyg, od tamtej pory się staramy i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. A ja mam dziś 21dc. Poszłam do kibelka zmierzyc temperature, od tak sobie. Jak wyjełam go (wiadomo skąd :)) To końcówka była oblepiona śluzem z krwią -taki brunatny kolor. Potem podtarłam się i dołownie miałam pare kropel zywiej krwi. Mineło juz przeszło godzina i cisza. Myslalam ze @ mi się rozkręca. Ale to chyba nie jest możliwe, zeby po 11 dniach od owulacji było zagnieżdżenie, no nie? Owulke miałam w 10dc, a seksik był dzień przed owulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moniasonia83 z tego co mi wiadomo to zagniezdzenie moze nastąpic od 6 do 12dnia po owulce +/-2dni, to naprawde duzo zalezy od organizmu a do @ jest u Ciebie jeszcze daleko wiec bądź dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×