Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość gość d
Gościu czytaj jeszcze raz aż zrozumiesz a jak nie zrozumiałaś przeczytaj jeszcze raz aż do skutku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu czy Ty mozesz sie odstosunkowac odemnie? jakbys nie zauwazyla to próbuje dziewczynie pomóc, zaczepki szukasz ? to jej tutaj nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z meżem spoko, wczoraj było przytulanko. Dzis tez mam zamiar, ale nie wiem jak on to widzi, bo od 7h jest w podróży i nie wiem czy jak wróci , to czy bedzie miał siłę. Mam nadzieję ze tak. Ale coś czuje ze w tym cyklu kapa bedzie. Ani jajniki mnie nie bolą na owulkę, ani śluzu jakoś specjalnie nie widzę. Chyba w tym cyklu nie mam owulki, wiec bedzie lipa na maxa :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość d
Monia to że objawów owu nie masz to nie znaczy, że nici z cyklu. Są dziewczyny gdzie zawsze miały objawy a w trafionym cyklu było bezobjawowo. Nic straconego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldowa
Witam. Nawiazujac do glownego tematu... Z moim facetem staralam sie odziecko. Cykle mam 28 dniowe i w dniach plodnych dzialalismy. Tydz po domniemanej owulacji odczuwalam mocniejsze klucia w podbrzuszu ale nie takie zeby polozyc sie i zwijac z bolu - pomyslalam ze to moze byc zagniezdzenie. tym bardziej ze tego dnia temperatura zwiekszyla sie z 36,7 na 37. Nastepnego dnia bylo juz ok. Ale... 4 dni przed spodziewana miesiaczka strasznie bolal mnie brzuch. caly dzien!! Dwa razy mocniej niz w dniu okresu takze mysle sobie ze cos jest nie tak tym bardziej ze tego okresu brak. Mowie do chlopaka ze jak do wieczora nie przestanie to jedziemy na pogotowie, pojechalam i mnie zostawili na oddziale. Rano okazalao sie ze to ciaza pozamaciczna. Nie wolno bagatelizowac jakiegokolwiek bolu. Sama wiedzialam ze czasem pobolewa brzuch bo macica sie rozciaga ale nie az tak i na samym poczatku. Szkoda... ale dobrze ze szybko wykryte bo dali mi zastrzyk gdzie ciaza samoistnie obumarla a obylo sie bez operacji i wyciecia jajowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ... to znowu ja ... 31.10 nie testowałam bo okres przyszedł 28.. kolejny cykl listopadowy okazał się kaplicą. Nowy rozpoczęłam 25.11. oczekiwałam na owu w miniony weekend i jak zwykle przed owu pojawiłam sie u lekarza ... w 11 dc ( wizyta u gin) okazało się że owu własnie nastąpiła ! dodam że przytulaski były w 7, 10 i 11 dzień cyklu .. później już nie wliczam w starania :P no i mam problem bo dzis jest mój 15 dc a bolą mnie piersi OKROPNIE, urosły, są bolesne, a od wczoraj boli mnie podbrzusze jak na @ ... zwykle po owu kłół mnie tylko jajnik a tu całe podbrzusze, jajnik czasem pokłówa ale słabiej niż całe podbrzusze ... czy to może być jakaś oznaka rozpoczynającej się implantacji? ;( świruję już ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ... to znowu ja ... 31.10 nie testowałam bo okres przyszedł 28.. kolejny cykl listopadowy okazał się kaplicą. Nowy rozpoczęłam 25.11. oczekiwałam na owu w miniony weekend i jak zwykle przed owu pojawiłam sie u lekarza ... w 11 dc ( wizyta u gin) okazało się że owu własnie nastąpiła ! dodam że przytulaski były w 7, 10 i 11 dzień cyklu .. później już nie wliczam w starania :P no i mam problem bo dzis jest mój 15 dc a bolą mnie piersi OKROPNIE, urosły, są bolesne, a od wczoraj boli mnie podbrzusze jak na @ ... zwykle po owu kłół mnie tylko jajnik a tu całe podbrzusze, jajnik czasem pokłówa ale słabiej niż całe podbrzusze ... czy to może być jakaś oznaka rozpoczynającej się implantacji? ;( świruję już ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia gosc d ma racje, nie trac nadziei i mysl pozytywnie, a z mężem zobaczysz ze sie ułozy, oni sie czasami nawet nie zastanawiają nad tym co mówią ahhhh mala1407 pewnie ze to moze byc implantacja, ona nastepuje najwczesniej 4 dni po owulce wiec u Ciebie by sie zgadzalo:D będzie dobrze, nie stresuj sie;) u mnie owulka byla raczej wczoraj czyli 14dc jak co miesiąc :D a od dzis łykam duphaston i zobaczymy co będzie dalej:)czyli łącze sie z Wami w pozytywnym myśleniu :D milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z męzem jest oki. Wczoraj znowu było przytulanko. Macie racje co do bezobjawowych owulacji. Tak zaszłam w pierwszą ciążę. Nie mialam kompletnie zadnych oznak owulki. Do tego w miedzy czasie złapało mnie zapalenie pęcherza. I jakie mialam zdzwienie jak sie okazało zem w ciąży. Wiem ze ten cykl wcale nie musi byc stracony. Ale juz sobie postanowilam ze nie bede swirowac jak w tamtym., gdzie co godzine temperature mierzyłam., Teraz na luzaka, ani newt nie mysle o ciązy. W zeszłym miesiący mialam objawy jak bym w nia zaszła i nic nie wyszlo.. Konierc, nie dam sie zwariowac. Owulke mialam albo przedwczoraj, albo wczoraj albo i dzis bedzie. Nie wiem , nic nie czuje. Moze i dobrze. Lepiej sobie wmawiac ze wyjdą nici, niz nastawiac sie ze bedzie ciąża a potem sie rozczarowac. Takie mialam podejscie przed pierwszą ciążą i sie ku mojem zdziwieniu udało. Moze dziewczyny zrobcie tak jak ja. Wiem ze jak juz sie czlowiek nakreci to konca nie widac, ale trzeba przemówic samemu sobie. Z tydzień bede wiedziala czy sie udało, bo pamietam jak nic z pierwszej ciąży jakie mialam objawy implantacyjne i ciążowe (juz w pierwszym tygodniu). Jak by ktos chciał wiedziec co sie u mnie działo to chętnie się podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Dziewczyny pytanko mam, czyli jak widzimy ten ksiazkowy sluz, to znaczy ze napewno jest owulka, jajeczko zeszlo i peklo tak??????? czy jakby byly niedrozne jajowody to by bylo inaczej?????? tak sie martwie bo tyle sie teraz o tym slyszy :( a ja mam tylkozgiecie macicy, i to podobno utrudnia zajscie :( masakra :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek to mit ze tyłozgięcie macicy utrudnia. Ja tez mam tyłozgięcie i w pierwszą ciążę zaszłam w 1 cyklu. Jezeli chodzi o śluz to tak, jezeli jest jak kurze białko, przeźroczysty to bedzie /jest owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do serialu dokumentalnego poszukujemy par, które od jakiegoś czasu bezskutecznie czasu starają się o dziecko. Jesteśmy obecnie w trakcie przygotowywania serialu dokumentalnego o leczeniu niepłodności. Celem tego projektu jest edukacyjne przedstawienie tematyki niepłodności, w tym in vitro. Do serialu poszukujemy również kobiet lub mężczyzn, którzy decydują się na oddanie komórek rozrodczych przed chemioterapią. Serial realizujemy już od stycznia przez najbliższe miesiące. Każda para, która zgodzi się na udział w dokumencie uzyska leczenie w klinice leczenie niepłodności, z procedurą in vitro włącznie. Zdajemy sobie sprawę, iż temat jest niezwykle delikatny. Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na: e-mail: a.sawicka@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jak tam Twoje przytulanie.. Ja dzis trzeci dzień pod rząd zamierzam :) Jak juz wczesniej pisałam objawów obu żadne, ale co tam :) Przynajmniej mąż sobie użyje, bo ostatnimi czasy to nawet sił wieczorem nie mielismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tez przytulanie na maxa, mąz sie przyzwyczaił i od 5 dni codziennie mnie zaciąga do sypialni i nawet nie ma tematu ciązy, aczykolwiek po sexie nogi do góry hehe a u mnie w ndz popoludniu pojawil sie śluz wiec pewnie juz jestem po owulce :) moniasonia a robilas moze testy owulacyjne? wtedy będziesz wiedziala czy jest owulka nawet jak nie widzisz objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Hej Kobitki, jestem 7 dni po domniemanej owulacji, jak na razie ciszaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Gosc122 :D pamietasz ze my razem ta owulke chyba mialysmy :D bo ja tak 1-2 grudnia cosik tak :) ja od trzech dni zauwazam okropnie bolace suteczki ;) nie piersi jak zawsze ale wlasnie te sutki sa duze, a jak sciagne staniczek to boli najbardziej :( . Ale tak jak juz sobie obiecalam nie nakrecam sie bo po 3 latach staran to juz sil na lzy mi brak :( Prawdopodobnie bola bo okres powinien przyjsc 15 jesli sie nie spozni :) A wiecie co test dopiero bym zrobila 24grudnia jak okres nie przyjdzie :D. Ale dobra juz sie nie podniecam :) hehheheh. Nadal nie moge nigdzie znalesc dziewczyny czy jakby jajowody byly zapchane to czy owulka by tak samo wygladala? czy sluz by wogole byl? xxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiek_xxx znalazłam cos takiego: ''Jeśli poza niedrożnością jajowodów nie występują żadne inne zaburzenia, to owulacja zachodzi. Należy jednak nadmienić, że komórka jajowa nie ma możliwośc**przedostania się do jamy macicy. '' wiec z tego wynika ze owulka wygląda tak samo to widze ze chcesz sobie zrobic prezent pod choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Niop Ale byl by prezent :D, dzeki za odp, ale dziwne dla mnie by bylo jakby jajowody byly niedrozne a sluz sie zmienial, bo przeciez pecherzyl musi sie uwolnic by sie sluz zmienial, ale nie jestem lekarzem wiec pojecia nie mam, a moze ktoras z was formulowiczek miala niedrozne jajowody i moze sie wypowiedziec???????? JA mam nadzije ze u mnie drozniutkie :). Ciekawe czy na usg dopochwowym byloby cos widac, ja jak mialam to lekarz mi powiedzial ze mam pco ale zadnych innych nieprawidlowosci nie widzi z tym zwiazanych i ze w tym stadium najlepszym lekarstwem jest zajsc w ciaze- cwaniak :P Pewnie znow przyjdzie okres za 4 dni i marzenia prysna jak bańka mydlana............:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nie robiłam testu na owulke. Stwierdziłąm co ma byc to będzie. Juz sie tak nie nakręcam. poza tym w tym cyklu to na pewno nic nie bedzie. Mam krotkie cykle, wiec owulke mam 8,9 lub 10 dnia. Wczoraj był 10-ty dzień. Niestety moj małżonek zaniemógł i nic nie było :(((((( Dzis to juz chyba nie mam co probowac :((((( A tak sie cieszyłam ze w tym cyklu poprobujemy. W pracy mnie wkurzają, dzis po 11 miesiącach pracy zostałam zdegradowana na sekretarke.(nie ubliżając dziwczyną, które pracują jako sekretarki -poprostu mam zupełnie przeciwne wykształcenie i nie nadaje sie do takich prac).. Codzinnie od stycznia przyjdzie mi oglądac gębe dyrektora... Jakiegos pecha mam w tym miesiącu :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość d
Gosiek to są policystyczne jajniki z tego co czytałam kiedyś jest trudniej zajść w ciążę ze względu na wielotorbielowatosc jajników. Moja znajoma mówiła że ma i trochę czytałam. Wiem że można leczyć clostylbegyt coś takiego ja brałam aby wywołać jajeczkowanie (a wszystko było ok) i na ulotce bylo napisane, że przy pco też można zastosować jako leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie leczy sie jakos policystycznych jajników? nic Ci Twoj ginekolog nie dał? nic nie mówil? to że jest trudniej zajsc w ciąze z pco to i ja słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaa1111111
Hej Kobietki ! Mam problem... Otoz 2 tygodnie temu zamiast okresu mialam brazowe plamienia ktore trwaly jakies 2-3dni. Dodam,ze nie biore zadnych tabletek ani tez nie lecze sie na zadne chorobska natomiast "przytulam" sie z narzeczonym 3 razy w tygodniu bez zabezpieczenia,ale nie konczy nigdy we mnie tylko na mnie. Mam rozne objawy takie jak podwyzszona temperatura (mierzona pod pacha) nawet do 37,2,a ogolnie zawsze mam niska temp. nawet okolo 35,9. Spodziewam sie miesiaczki ma byc na 21grudnia. Robilam dzis test z porannego moczu i wynik byl negatywny druga kreseczka nawet najjasniejsza sie nie pokazala.. :( Czy mozliwe,ze jestem w ciazy tylko jeszcze test nie moze wykryc hormonu ? Do lekarza narazie nie moge pojsc :( Mam zrobic test w spodziewana miesiaczke jesli jej nie bedzie? Pobolewaja mnie odrobine piersi i jestem ostatnio bardziej oslabiona niz zwykle. Boli mnie tez podbrzusia ta jakbym miala zaraz dostac @.Ratunku!!! A moze ja to wszystko sobie uroilam.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka no ewidetnie cos sie dzieje bo zamiast @ mialas brązowe plemienie, z tym powinnas udac sie juz do lekarza... nie wiem czy to ciąza czy nie ale z poprzedniego cyklu ciązy nie ma bo test negatywny a z tego to musisz czekac do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaa1111111
Dziękuje za odpowiedz. 21 zrobie test i mimo wyniku czy bedzie negatywny czy pozytywny udam sie do lekarza. Dam znac. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka przytulanko było 8 i 9 dnia cyklu, wiec jakas szansa jest, pod warunkiem ze była owulacja. Tak sobie dzis lookłam na termin przytulanka jak zaszłam z mała w ciąze i przytulanie wtedy miałam 6,7,8 a od 9 dnia juz miałam zapalenie pęcherza. Jakos wtedy zaszłam, i wtedy tez owulki nie czułam wiec moze teraz tez jest jakas szansa. Tak czy owak wziełam ten cykl zxa stracony i nakręcac sie nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Gosiek_xxx Tzn u mnie to nie tak do końca nic się nie dzieje. Staram się nie nakręcać.. Boli mnie od 4dni lewy jajnik (z niego zapewne uwalnia się komórka jajowa). Plamień nie zaobserwowałam, ale piersi za to dotknąć się nie mogę. I teraz pytanie czy one bolą mnie bo zbliża się @,czy jednak coś się dzieje. Dowiem się 17.12. to byłby piękny prezent na święta!!! A u Ciebie żadne plamienia nie wystąpiły? mam wrażenie ze znów nie pyknie w tym miesiącu :( Ściskam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Awiec pco mam ale bardzo delikatne bo okresy sa 4dniowe raczej regolarne i owulka wystepuje, dopiero przy bardzo duzych pco sie je leczy lekarz mi powiedzial ze poprostu moze to zajac wiecej czasu......itp itd kiedys bralam nawet bromek ale ze wzgledu ze jestem w gb to nie chce sie leczyc na odleglosc rozumiecie :) gosc 122 ja zadnych objawow nie widze a jak sluz? bo moj od owulki zniknal , troszku mnie brzuch jak na okresik pobolewal ale przeszlo, ale ja nie wierze ze mi sie udalo a wiec czekam spokojnie na @ . trzymam kciuki kochana za ciebie mocniutko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×