Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gość 122
Gosiek_xxx w czasie owulacji jak najbardziej, teraz też tylko mniej intensywnie. Czyli wielki znak zapytania,eh. Trzeba czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej , ja tez czekam, 7 dni od owu i trzymam kciuki zeby w koncu sie udało...... niech juz mina te 2 tyg bo nie moge sie doczekac, dzis bardzo boli mnie macica jak na okres i zastanawiam sie co to moze znaczyc, bo takie ciągnięcia w dole brzucha mam zawsze 2 dni przed okresem a ten mam mieć dopiero w Wigilie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pammy u mnie tez termin @ przypada na Wigilie;) tylko jestem jakies 4 dni po owu, a u mnie dzisiaj pojawił sie brąz na wkładce, ale powoli mija, nic mnie nie boli, tylko wczoraj mnie kilka razy zakół jajnik i tyle... no zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
no to obie czekamy do Wigilii :) obysmy dostały obie fajny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka fajnie masz, bo masz przynajmniej nadzieję ze moze to cos brązowego to zagniezdzenie. Ja juz nie mam zandej nadziei :(( Zmierzyłam tempke tak z głupa i miałam 37,3 i to na wieczór. W 5 dzien cyklu miałam wiecej niz teraz, wiec jestem pewna ze nie było owulki :(((( I ten miesiąc stracony :((( A taka miałam nadzieję :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  122
Blondyneczka87 jejuuu ale szczęście by Ci się przytrafiło, w końcu!! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Gosc 122, jak sie czujesz? Jakies objawy? JA u sie siebie niczego nie wyszukuje, jedyne co to chyba mnie cos lapie od 3 dni czuje sie jak zdechla pije sobie teraflu, a w nocy poce sie jak mysz ale o dziwo typowych objawo przeziebienia nie ma tzn goraczki bolu miesni itp. Jutro powinnam dostac @, ale pewnie sie spozni!!!! wiec nie testuje dam sobie tydz czasu, bo to zawsze moze sie cosik rozlegolowac. A co do sluzu dziewczyny to nic nie bylo caly czas od owulki az do czwartku, bo od czwartku tak troszke jakby "wilgotno "i mam wrazenie ze okres co chwile dostaje a tam nic nie ma :D No i wczoraj po skorzystaniu z toalety zauwazylam na papierku taki klejacy sie sluzik jakby troszkuz przezroczystym, nie wiem dziwny taki jakis! A wy dziewczyny jak dlugo sie stracie i czy jestescie w 100% z partnerem zdrowi? A ty blondyneczka czujesz cos?xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 122 a no szczecie by bylo hehe zobaczymy jak to będzie:) ### Gosiek mnie chyba tez cos rozkałada, wychodzi mi mycie okien ahhh ### moniasonia nie trac nadziei, temperature mierzy sie tylko i wyłącznie z samego rana o 6, bez wstawania z łózka po conajmniej 6godzinnym śnie, wiec na tą mierzoną wieczorem wogóle bym nie zwracała uwagi ### Gosiek a co do Twojego pytania czy cos czuje, to czuje... czasami kuje mnie lewy jajnik, z tamtąd owulka, wczoraj mialam ze 3 nitki krwi i śluz zabarwiony na blady róz tylko przez jakies 2-3godziny potem czysto i nadal jest czysto, chociaz czasami jakies takie kropeczki beżu na wkladce widac... a ja to chyba zmienie papier toaletowy na inny kolor bo mam biały i kazdy najbladszy kolor widac, a jakbym miala np. różowy to nie zobaczyłabym nic i nie schizowałabym hehe natomiast my staramy sie teoretycznie od roku, ale dopiero od 3 cykli biore duphaston bo zrobilam badania i okazalo sie ze mam za niski progesteron i przez nie moze sie fasolka zagnieździc i tamte starania to mozna do kosza wrzucic... co do tego czy jestesmy zdrowi no to ja mialam usg i fizycznie super, cytologia super, no tylko ten progesteron, a mąż sie nie badał bo nic mu sie nie dzieje... a jak wyszlo ze to moja wina ze przez ten rok nie wyszlo to wydaje mi sie ze nia ma po co :) tym, bardziej ze jak sie nie staralismy to nie mialam zadnych objawów po owulce a teraz jak sie staramy to kilka dni i zawsze sie cos dzieje, poprzednie 2 cykle z lekiem odpadly bo jeszcze leczylam infekcje i brałam antybiotyk wiec nie bylo szans a w tym cyklu jest wszystko doleczone ;) no i czekam dalej;) o kurcze ale sie rozpisałam, ### Gosiek nie kusi Cie zeby testowac? ja to chyba bym nie wytrzymala a to ze masz morko to jest dobra oznaka:D ### Gosciu 122 a jak tam u Ciebie? cos czujesz? i nie dziekuje za kciuki zeby nie zapeszyc :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek|_xxx
Blondyneczka 87, ja mysle ze ty juz w krotce zobaczysz II kreseczki kochana, moja kobieca intuicja mi podpowiada ;D . Czy mnie kusi ani kurcze troszeczke bo sie naprawde poddalam w ostatnim cyklu, i nie wierze ze mi sie uda. Wiec cierpliwie czekam na okresik a dzis wychodze na impreze i mam zamiar dobrze sie bawic! Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki. ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek oby Twoja intuicja nie zawiodła :D a Kochana nie chcesz zrobic tesciku przed imprezą zebys mogła z czystym sumieniem wypic ? ;) ja to bym nie wytrzymała i bym zrobila test zeby na maxa sie bawic:) i oczywiście z***bi*tej imprezy CI życze :) a tak wogole to czemu w tym cyklu sie poddałas? nie bylo przytulanek? bardzo czesto bywa tak ze w tym cyklu w ktorym sie odpuszcza to sie udaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ma racje, ja dwa lata temu w kwietniu odposciłam i okazalo sie ze zaszłam,. Ja tez juz sie nie nakręcam i podobnie jak kolezanka ide sobie dzis na imreze. Napije sie ale delikatnie, nie ze wzgledu na to ze moze sie udało tylko zeby jutro nie umierac :))) Przed nami nastepny cykl i moze bedzie lepiej niz w tym:) A za reszte trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek|_xxx
blondyneczka87 - mowiac poddaje sie mialam na mysli ze juz wiecej nie bede sie przytulac tylko w dni plodne i wyczekiwac na II kreseczki. Oczywiscie tak sie zdazylo ze przytulanko bylo dzien przed pojawienuem sie duzej ilosc**plodnego sluzu i nawet dzien po ale to z czystych checi a nie koniecznosci zajscia w ciaze :D Nie testuje bo po ostatniej akcji ze spozniajacym sie okresem wiele ptzeszlam i nie potrzebnie sie załamałam. Do tego tak jak juz wczesniej pisalam to mam lekkie |PCO tylkozgiecie, do tego nigdy nie badalam jajowodow a wiec nie wiem czy sa drozne a maz ma leniwa sperme ;D. Wiec dalismy sobie na luzik i czas pokaze. Moze kiedys sie uda. Jutro ma byc planowany @ bo ostatni byl 15listopada. A narazie cisza bole na okres przeszly, czuje sie oslabiona bardzo ale to napewno dlatego ze chyba przeziebienie mnie lapie, no i piersi wygladaja jak ciazowe ale moje tak zawsze wygladaja w drugiej polowie cyklu, tak mysle :D a wiec pedze sie szykowac na night out ;) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Trzymam za was dziewczyny kciuki , zazdroszcze wam bo chociaz zdrowiutkie jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czyli Dziewczynki udanej zabawy, nie nakrecamy sie tylko we 3 czekamy do terminów, ale piszcie jak sie cos będzie działo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Gosiek po imprezie? Ja juz sie ogarnełam. Fajnie było, wybawiłam sie. Pic to tylko drinka delikatnie wypiłam.. I dobrze.. bo pewnie własnie bym umierała na kaca :) Blondyneczka u mnie nic ale to nic sie nie dzieje, cisza jak makiem zasiał. Miałam co prawda jakies dziwne bóle dwa-trzy dni po stosunku, do tego co jakis czas czuje ból plecków na dole, ale sadze ze to nic nie oznacza Pamietam jak nic, jakie miałam objawy ciązy juz po tygodniu, to jestem pewna ze teraz ciązy nie ma. Najbardziej załamuje mnie to ze do pracy trzeba będzie chodzic, zwłaszcza ze mam chorą atmosfere w robocie ;/ To mnie przygnębia najbardziej. Zeby to w pracy było jeszcze fajnie, to człowiek tak by się brakiem ciąży az tak nie stresował, pomału by dążył do celu. Niestety w pracy mam jak mam, kupe idiotów, fałszywców i nic więcej. To mnie przygnębia najbardziej :( Codziennie to nowsze rewelacje słysze na swój temat. Juz ostatnio dwa dni pod rząd sie poryczałam. A niestety od stycznia bede miec jeszcze gorzej, bo nie dosc ze oprocz swojej pracy dadzą mi jeszcze do ogarnięcia sekretariat, to jeszcze dyra będę codziennie oglądac, herbatke mu robic, wykręcac telefony (bo nawet do ręki słuchawki nie wezmie, tak chyba juz obrósł w piórka). Masakra, nie wiem jak ja wytrzymam do kolejnej owulki :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
A wiecie ze w sumie może coś się dzieje... Brudze trochę, ale nie do konca jestem pewna czy nie przed @.Piersi to oko matko, masakra!! I cały czas podbrzusze boli, prawy jajnik ciągnie... Czekam do wtorku a jak nie to kolejny cykl przede mną :( Zaobserwowałam ze po przedwczorajszym przytulaniu zrobiłam się ciasniejsza. wiec moze moze.... ja juz chce testować!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mnie od dwóch dni boli brzuch a okresu nie mam piersi strasznie mnie bola a w pochwy wydziela mi się jakiś żółty czasem brązowy śluz dodam że staramy się o dziecko czy możliwe ze są to objawy ciąży proszę o jakąś odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli okres Ci sie spoźnia to oczywiscie ze mozesz byc w ciąży.. Brunatny sluz przed małpką, albo moze zwiastowac małpe albo jezeli jestes po terminie miesiaczki -ciążę. Ja w pierwszej ciąży tak miałam. Miałam podbarwiony śluz przed @ jak rowniez i pozniej, jak juz wiedziałam ze jestem w ciąży. Co do bólu piersi to tak samo, albo na @ albo na ciążę. U mnie np. na tydzien przed @ bolały mnie piersi, ale delikatnie, poprostu czułam ze je mam. Ale jak juz byłam w 7 tygodniu, to w jeden dzien bolały mnie masakrycznie, w następny dzien wogołe i tak na zmiane. Generalnie to nie ma reguły. Radzę nie wymatrywac objawów. Ostantio, to dwa dni po stosunku to tak mnie piersi zaczeły boles, az prawie do samej @ i byłam pewna ze zaskoczyłam.. A tu.. dupka blada była. Radze nastawicac sie ze ciąży nie ma i miło sie zaskoczyc, niz wmawiac sobie ze jest, a potem jak przyjdzie @ sie załamywac. Ja w tym cyklu mowie ze sie nie udało i na pewno jak przyjdzie @ bedzie mnie to o wiele mniej bolało, niz jak bym teraz miala myslec ze zaskoczyłam a potem wielkie rozczarowanie. Tak mialam w pierszej ciąży, odpusciłam, nawet przez mysl mi wtedy nie przeszło ze moge byc w ciąży, mimo ze brzuch mnie nawalał jak cholera niby jak na okres, ale troche inaczej i ngdy takiego bólu nie miałam. Myslalam ze @ sie zbliza.. I naprawde sie miło zaskoczyłam jak @ nie przyszła . Wiadomo teraz tez mam lekką nadzieje ze moze sie udało, ale juz nie taka obsesyjna jak w zeszłym cyklu. Zreszta u mnie jest wieksze prawdopodobienstwo ze nie zaszłam, bo działalismy tylko dwa dni, nawet nie wiem czy w owulke, bo nawet nie wiem czy ją miałam. Lepiej sie w ten sposób nastawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to widze ze jest nas 3 mające @ w wigilię :) Ciekawa jestem kto dostanie tak piękny prezencik pod choinkę :) Życzę Wam tego z całego serca. Ja albo dostane 23 albo 24. Ostatnio cykl trwał 23 dni, wiec pewnie teraz tez tak będzie. A Wy dziewczyny jak dłubie cykle macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się nie nakręcac a dodam że wczoraj miałam kłucie w lewym jajniku i dzisia lekko mnie boli boję się ze to będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej, ja mam 28 dni cykle, ale ponieważ mam bardzo stresującą prace, bywa, że wystraczy że sie w pracy zdenerwuje i często bywam że w tym momencie mam ból w podbrzuszu i w sekundzie dostaje okres!! nawet po 14 dniach!! dlatego najpierw pierwszy problem dla mnie to zajść w ciążę, ale drugi to utrzymać ją w pracy.. boję się bardzo, kto wie ile razy ze stresu miałam samoporonienie bo słyszałąm ze i tak bywa ale kobieta nawet nie wie o tym, a ja juz miewalam tak, ze nie mialam okresu juz 40 dni i juz miałam zrobic test ,ale sie w pracy zdenerwowałam i dostawałam nagle okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Mam pytanie staram się z mężem o dziecko juz na wspomagaczach. Test owulacyjny wyszedł pozytywnie 17 dnia cyklu dzis 28 dzień cyklu a test wyszedł negatywnie' czy jest jednak jeszcze jakaś szansa ze jestem w ciąży. Jeśli chodzi o moje cykle nie pytajcie bo ja bez wywołania miesiączki lekami nie mam jej wcale. Od tygodnia boli mniebrzuch miałam przez 3 dni gesty śluz kleisty i ogólnie jestem zmęczona'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia cięzko ocenic czy to ciąża jak masz takie problemy z miesiączką. Mozliwe ze test był negatywny bo nie wykrył jeszcze hormonu. Poczekaj kilka dni i powtórz test. Jezeli chodzi o zmeczenie to dopiero w pozniejszych tygodniach przychodzi, bynajmniej ja tak miałam. Tak od 8 tygodnia dawalo mi we znaki. Radze poczekac i za kilka dni zrobic test ponownie, nie ma sensu wczesniej,. szkoda pieniedzy na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam bardzo regularne cykle 28-29 jednak przez ostatnie dwa miesiące rozregulowały się bardzo przedostatnio 31 a ostatnio 34 ale w tym miesiącu w 15 dc była owulacja potwierdzona testem wiec prawidłowo @ powinna być 24 oby jej jednak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
dziewczyny, mam problem, miałam dostać okres w wigilie, ale brzuch mnie bolał bo dziś 19 dzień cyklu, poszłam do łazienki,myje sie i patrze a tu śluz z krwią dość duża ilość... wystraszyłam sie, czy to implantacja czy przedwczesny okres??? co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciężko określić jeśli śluz z krwią możliwe że to implantacja masz jeszcze jakieś inne objawy ? Dostawałaś okres w 19 dniu cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
dostawałam okres nawet w 14 dniu ale wtedy gdy sie w pracy zdenerowałam, a dziś weekend, nie mam stresów żadnych, tydzień temu byłam u ginekologa, sprawdził , że mam owulację, zalecił przytulanie z mężem przez 5 dni i tak też robiliśmy , a dziś nagle nie wiadomo skąd patrzę jest śluz z brązową krwią. jakim cudem? lekarz mowił, że mam wszystko ok.... :( martiwe sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może właśnie ten czas na który czekasz ;) Nie martw się skoro byłaś u gin to musi być wszystko dobrze .Może właśnie doszło do implantacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
oby to była ciąża a nie okres, martwie sie, pewnie na test za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×