Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gość 122
Wychodzi na to każda z Nas ma urojenia ;) czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że mam objawy... powiększone piersi nawet mój mąż zauważył różnice że są większe niż zwykle, lekki ból w podbrzuszu , ale to moze się okazać tylko urojeniem. Chociaż fajnie by było dowiedzieć się nakoniec roku że to jest ostatni rok we 2 i że będzie nas więcej ;-) ... Pozostaje czekać do poniedziałku żeby się dowiedzieć czy rok się zakończy szczęśliwie z prezentem na przyszly rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
DZIEWCZYNY trzymam za WAS kciuki, ja dostałąm krwawienia za wczesnie a ginekolog mi potwierdził ze na okres za wczesnie, to było jakies mega wczesne pozbycie sie przez organizm zapłodnionego jaja i tyle , a gdy zapytalam o przyczyne to powiedzial ze stres i ma racje bo mialam ciezki tydzien i co sie zdenerowałąm , czułam kłucie w brzuchu. wiec teraz mam nadzieje ze WAM sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Powiem Wam ze przedwczoraj bolał mnie brzuch wieczorem tak na @ ale do tej pory nic. Wiec moze jednej tak się coś wykluje ;) Muszę nosić większy biustonosz bo w normalnych to mi się piersi nie mieszczą. Śluz tez mam normalny bez jakiś zmian zabarwien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pammy kurcze szkoda... ale stres to najgorsze co moze byc... ### Gościu 122 no to do soboty jeszcze 2 dni :D u Ciebie wszystko idzie w dobrym kierunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis cisza jak makiem zasiał.. Miałam chwilowe kłocie jajnika, ale to typowo ból okresowy :((((((( Buuuuuuuuuuuuuuuu.... Juz mi sie płakac chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc 122 a bolą Cie piersi?? Ja zauważyłam ze tez mi chyba cos urosły.. No moze nie tylo co zauwazyłam tylko dwie sukienki w których chodze do pracy są mi na biuście za małe, cisną mnie. Jeszcze tydzień temu były ok, a teracz i jedna i druga mnie uciska w biuście -wiec chyba mi tez troche podrusł. Ale to tez moge miec ze przed okresem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to chyba nic nie urosło hehe piersi tez nie sa jakos specjalnie bardziej wrażliwe... Nawet nie mam czym sie ponakrecac hehe ale nadzieje mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
A no taki normalny nooo ;) Piersi to od 1,5 tygodnia bolace duże, sutki wrażliwe. Korci mnie by jutro testować juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
A i jeszcze dodam ze przez to ze @ nie ma czuje się taka duza, wzdeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu 122 jak Cie stac na testy to testuj jutro;D tez ciekawa jestem jak sie sytuacja u Ciebie rozwinie :D a co do sluzu to slyszalam ze ciązowy jest koloru mlecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch lat próbuję zajść w ciążę i nic.....co miesiąc mam wrażenie że się w końcu udało.....jestem po laparoskopii diagnostycznej, wszystko w porządku, wykonałam wiele badań...więc co jest nie tak"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Babeczki,testowalam dzis..! 2kreseczki ;) idealnie na święta! Popłakałam się aż ze szczęścia. Czekam teraz na Was! i jakiś większych objawów nie odczuwałam a tu pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Myśl pozytywnie, mnie też bolało w pewnym momencie jak na @. Trzymam za Ciebie kciuki!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu 122 a Ty opowiadaj wszystko po kolei, objawy, w jakie dni cyklu testowalas, kiedy owulka byla... wszystko wszystko :D przyda sie Twoja opowiesc innym dziewczynom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu 122 gratulacje ! ;-) ### Blondyneczka więc czekamy razem jeszcze 3 dni ;-) ### Wczoraj pojawiły się u mnie nowe objawy lekkie mdłości... mam nadzieję że są zwiastunem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
zawsze mialam regularne cykle, wiec zakladajac to ze ten bedzie rowniez 28dniowy,cykl rozpoczal sie 19.11.13 obliczylam sobie ze moja owulacja przypada 1-3 grudnia. Przytulanko zaczelo sie od 29.11 :) i przez kolejne 4dni :) Objawów w sumie nie zauwazylam, nie chcialam sie nie potrzebnie nakrecac. Glownie bolaly i bola mnie piersi, sutki tak samo wrazliwe sa do tej pory. Plamienia ,,ksiazkowego,, nie mialam, sluz byl taki jak zawsze, bez zmian. Zauwazylam jeszcze ze na twarzy wyskoczylo pare wypryskow tak jak przed @. Tydzien po owulacji okazalo sie ze moje feromony sa inne niz zwykle i chyba to dalo mi nadzieje na to ze bedzie Dzidziuś. Pare dni przed planowana @ czulam klucie jajnika, lekkie ciagniecie w brzuchu, potem nawet brzuch mnie bolal jak na @, ale nic. Jajniki czulam codziennie, tak jak by sie zbieralo na @. Kupilam test ciazowy Nova test i testowalam 17.12 w dniu spodziewanej @- negatywny. Przeczekalam 3 dni (20,12) i zrobilam rano jeszcze raz ten sam test i wyszly dwie oczekiwane kreseczki.!:) :) :) poplakalam sie az! ***Dziękuje Wam Dziewczyny, bez Was napewno bym nie dowiedziala sie tego co wiem juz teraz. Wiem ze nadzieja zawsze jest i mimo to ze sie nie znamy mialam wsparcie z Waszej strony, zawsze odpowiadalyscie na moje pytania, dodawalyscie otuchy! Czekam teraz na Wasze nowiny, nalezy Wam sie taki prezent noooo! Jestem dobrej mysli!:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to czekamy razem:) oby Twoje mdłosci byly zwiastunem:D ### mnie troche piersi bolą,najbardziej przy dotyku i wczoraj mój M stwierdzil że mi urosły i to w ciągu jedngo dnia hehe... ja jakos nie widze większej różnicy... ale z mężczyznami to różnie bywa- moze zmeczony byl hehe ### Gosciu 122 to w zasadzie nie mialas konkretnych obajwów, ahhh te nasze organizmy ;P ja to slyszalam ze ten Nova test to zadko kiedy wychodzi pozytywny w dniu @.... wierze że sie popłakałas, sama bym płakała ze szczęscia :) ciesze sie razem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
najbardziej zaciekawila mnie zmiana moich feromonow, moze tez powinnyscie zwrocic na to uwgae? Cykl byl bardzo hm nudny ale z jakim zakonczeniem. teraz wizyta u gina, 6-8 tydzien, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×