Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość niewiedzacaaaa
Witam . Dzis 30 dzien cyklu. wczoraj zrobilam test - negatywny. przytulanki byly 13 dnia cyklu a owu 15 - sprawdzane testami. Od kilku dni czuje sie zmeczona , ciagle spie nie moge nic jesc bo robi mi sie niedobrze. szyjka wysoko zamknieya jakby rozpulchniona.. temp 37 utrzymuje sie juz kilka dni .. co myslicie ? dodatkowo dzis pojawil sie lekko brazowy sluz - zawsze przed @ byl rozowy lub bialy z lekkim czerwonym zabarwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia powiem Ci tak szczerze że ja tez kiedys tak mialam ze po dłuzszym czasie dało sie zauwazyc tą drugą kreske ale w ciązy nie bylam... takie bywaja tetsy ze później te drugie miejsce sie uwidacznia... szkoda... ale jakby nie przyszedl w świeta okres to rób test, narazie sie nie stresuj, bo 2 godziny to jednak za długo :/ ### a ja tu wlazłam po to żeby życzyc Wam Wesołych i Spokojnych Świąt, zebyśmy jak najszybciej zobaczyły dwie kreseczki, Gosciu a Tobie życze zdrowej ciązy i szczęsliwego rozwiązania :* Dziewczynki meldujemy sie po świetach i walczymy dalej !!! ### niewiedzacaaaa u mnie brąz oznacza początek @ i to równiez moze u Ciebie oznacza albo to że masz za niski progesteron, jesli sie nie pojawi to jutro albo pojutrze testuj;) moze będziesz miala piekny prezent na święta tak jak Gość 122 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie nawet nie przejumje tą jedną kreską. Cycki czuje dalej, ale mam nadzieje ze okresik sie zjawi za chwilke. Sądzę ze przesuneła mi sie owulka, tak cos teraz kojarze ze chyba mialam 12 grudnia, bo wtedy bolal mnie jajnik jak na owulke. I prawdopodobnie @ przyjdzie w czwartek czyli 14 dni po owulce. To mnnie tez ucieszy, bo przynajmniej okres mi sie wyrówna do 26 dni. Również Wam życze spokojnych i zdrowych Świąt, obyście jak najszybciej ujrzały te dwie kreseczki a w Nowym 2014 Roku cieszyły się z macierzyństwa :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Dziewczyny po Swietach sie wszystko okaze. Tymczasem zdrowych i wesolych :** Co by dwie kreseczki u czekajacych i pragnacych ukazaly sie w okienkach testowych. Smacznego jedzonka , dobrego samopoczucia oraz cieplej setdecznej atmosfery w czasie Swiat i dzisiejszej kolacji. Buziaaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
wszystkiego dobrego dziewczyny !! zdrowka Wam życzę i dzidzia w NOWYM ROKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Ps. Z ciekawości nałożyłam swoją siatkę całego cyklu z cyklem Gościa 122 :) Wiem , że nie powinnam się sugerować tym , ale są dokładnie takie same , z tym , że ja wczoraj robiłam test po południu , a Gość 122 28 dnia cyklu i zapewne rano :) Więc jeszcze jest we mnie nadzieja .. Nawet przytulanko miałyśmy w tych samych dniach cyklu :) Trzymać kciuki ! Pojutrze stestujemy :) O ile dzisiejsze brudzenie nie okaże sie rozkręcającą małpką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Ps. Z ciekawości nałożyłam swoją siatkę całego cyklu z cyklem Gościa 122 :) Wiem , że nie powinnam się sugerować tym , ale są dokładnie takie same , z tym , że ja wczoraj robiłam test po południu , a Gość 122 28 dnia cyklu i zapewne rano :) Więc jeszcze jest we mnie nadzieja .. Nawet przytulanko miałyśmy w tych samych dniach cyklu :) Trzymać kciuki ! Pojutrze stestujemy :) O ile dzisiejsze brudzenie nie okaże sie rozkręcającą małpką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Dziewczynki po Wigilii? Ja to pojadłam ze hej... Wyjaśniło sie cos u kogoś? Bo u mnie dalej cisza, piersi pobolewają. Mam nadzieje ze @ jutro przyjdzie bo zaczynam sie poważnie niepokoic ze cos mi sie poprzestawiało. Trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wielką niewiadoma :-( ... piersi duże i odczuwalne, brzuch czuje ale nie tak jak na @, a @ takiej jak powinna nie ma... od 2 dni brązowy sluz widoczny tylko na białym papierze a wkładka czysta... dziś robiłam test i negatywny... trochę się boję że moze być coś nie tak :-( a wizytę u gina mam dopiero za 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to witaj w klubie, ja to nawet plamien nie mam, mimo ze zawsze na dzien przed @ miałam. Tez sie martwie ze mi sie poprzestawiało. Ostatnio zwiekszyłam dawke Euthyrox-u na 100, no i cały czas biore Parlodel. Nie wiem, moze od tych leków ;/Ja wizyte u gina mam 8 stycznia. Wiem ze w ciąży nie jestem, bo oprócz piersi nic innego mi nie doswiera, zresztą ból piersi umiarkowany, najgorzej popołudni no i dzis w nocy tez je czułam. Jak do piątku nie dostane @ to chyba do gina zadzwonie i poprosze go zeby mnie wczesniej wcisnął ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie @ w pełni, dzisiaj 1dc... No faktycznie nie wiadomo jak to u Was z tym brązem, bo testy robilyscie po terminach @... no cóz, pozostaje czekac co dalej, i miec nadzieje :) powodzenia i informujcie nas jak sie sytuacja rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak myślałam ze Tobie sie udało, zwłaszcza ze miałas krwawienie po owulacji :(((((((((((((( U mnie nie ma na co liczyc, bo naprawde pamietam objawy ciąży. Niestety teraz oprócz cycków to nic nie czuje, no moze delikatnie jajnik sie raz na jakis czas odezwie. Ja sie tylko boje zeby sie nie okazało ze cykl mi sie rozwalil, albo ze jakas torbiel mam. O to sie tylko boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)\ moniasonia żadna torbiel, nie stresuj sie bo hamujesz wszystko... stres potrafi wiele szkody narobic, wyluzuj i mysl pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
Blondyneczka no to od nowa działamy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej cisza, jak jutro nie bedzie @ to jade do apteki kupic test i w piatek zrobie ponownie. Ale z tego co widze to na @ sie nie zapowiada. Śluz normalny, bez zabarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela mów mi bells
Powiedzcie dziewczyny czy plamienie tydzien przed @ moze oznaczać ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Wygląda to na implantację ;) poczekaj i w dniu spodziewanej miesiączki zrób test. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Wygląda to na implantację ;) poczekaj i w dniu spodziewanej miesiączki zrób test. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Wygląda to na implantację ;) poczekaj i w dniu spodziewanej miesiączki zrób test. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Drugi dzien brazowawego sluzu , dzis jedna malutka czerwona plamka na wkladce .. juz sama nie rozumiem. szyjka dalej wysoko i zamknieta.. Co do wigilii.. pojadlam tak , ze wygladam jak balon :) poza tym ogromnie zmeczona , ale nastroj swiat mnie nie opuszcza :) Pojutrze testujemy :) juz 32 dzien cyklu jajniki ciagna mnie niemilosiernie co jakis czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej cisza... Wczoraj mnie przez dłuższą chwile jajnik pokół tak jak na okres, ale ustał i cisza. Cycki naprzemiennie, raz bolą raz nie (tak akurat miałam w pierwszej ciąży). Juz sama nie wiem co sie popyprało. Po południu jade po test i zrobie go jutro rano. Jak nie bedzie dwóch krech (a jestem pewna ze nie bedzie) to znaczy ze cos sie rozregulowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie brązowego śluzu już brak, a brzuch zaczął delikatnie boleć tak jakby na @ ale wciąż czysto, piersi czasami tylko czuje no i wciaz nie sa takie jak zwykle... ja poczekam do niedzieli zobacze jak to wszystko się potoczy i wtedy chyba zrobię 2 test... dziś u mnie jest 33 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna a ilo dniowe masz cykle? Ja mam dzisiaj 26 dc, a normalnie to mam 24 dniowe. U mnie nic, ani sluzu podbarwionego, cycki chyba juz tez mniej bola. Dlatego tak sie martwie tą @, bo ciązy na bank nie ma a @ tyz nie :( Juz mysle jak by ją tu wywołac. Zazwyczaj jak byłam bliska @ i było przytulanko to mi na drugi dzien poleciała. Moze zgwałce męża. Testu chyba nie mam co kupowac, bo jak piersi słabną to oznaka ze ciąży nie ma, chociaz w pierwszej ciązy jak byłam to tak w 3-4 tygoniu jeden dzien mnie piersi bolaly, na drugi nie i tak na zmiane. Pamietam ze co drugi dzien latałam bete robic, bo wydawalo mi sie ze sie cos niedobrego dzieje jak piersi nie czułam. Mam dola okropnego, bo przyszla by juz ta @, to bym wiedziala ze za chwilke starania zaczniemy -a tak nie wiem co sie dzieje i nei daj Boze cos mi sie tam popsuło to nawet w styczniu nie bede mogła podziałac. A musze zajsc w ciążę najpózniej do konca marca, bo jak mi sie nie uda to do lipca bede musiała sie z ciążą wstrzymac, bo mi sie wtedy umowa konczy. Jezeli mi przedłużą to po lipcu bede mogła dalej działac. No ale wtedy bede miała 3 miesiące wycięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam 28 najdłuższy 30 więc tak średnio mam obecnie 3 dni spóźnienia... biorę eutyrox 50 i 75 na zmianę i kwas foliowe z rana do tego bromergon pół tabletki na wieczór ale raczej to powinno działać w 2 stronę i uregulować moje cykle... muszę poczekać cierpliwie na wizytę u ginekologa wtedy się moze wyjaśni co się dzieje... chyba że wczesnej test wyjdzie pozytywnie ale już się na to nie nastawiam zabardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę czarna ze jedziemy na podobnym wózku. Ja również biore euthyrox tylko 100 -jakies 2 tyg. temu zwiekszyłam sobie sama dawke, bo tsh mi wzrosło zamiast zmalec. Do tego tez na prolaktynke -tyle ze Parlodel -ale pol tabletki tylko. Generalnie to mam wyciek z piersi i wysoką prolaktyne po tescie z metaclopramidem ,podstawowa jak najbardziej w normie.Piersi prawie juz nie bolą, nie wiem czy tymczasowo czy juz przestały. W wteorek zanim drugi test zrobiłam to tez mnie nie bolały, dopiero po południu zaczęły i w nocy tez bolały. Wczoraj umiarkowanie je czułam. Nie wiem czemu tak na zmiane raz bola raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pammy styczen będzie NASZ !!! :) ### Ależ sie Dziewczyny u Was dzieje... wiem że ciezko w takim zawieszeniu bo test negatywny a @brak, ale nie stresujcie sie ;) jak juz u Was jest 32,33dc to jest naprawde bardzo duża nadzieja, ja juz bym testowala bo ja strasznie niecierpliwa jestem :D a to że nie ma brązowego śluzu to jest jak najbardziej dobra oznaka... oj cos czuje że jeszcze w tym roku posypią sie dwie kreseczki 3mam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia nie stresuj sie... poczekaj jeszcze ze 2 dni, moze tabletki unormowaly CI @ do 28 dni albo cos... ale testowac co 2-3 dni nie zaszkodzi, i zobaczymy co dalej, a jak nie to lec po świetach na bete bo jesli masz krótkie cykle to powinno juz cos wyjsc i wtedy będziesz wiedziala co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włsnie testowałam.. miałam poczekac do rana, ale ciotka kazała mi zarzyc antybiotyk, bo cos mnie dzięsła bolą i wolałam nie ryzykowac. Oczywiscie wynik negatywny, @ dalej brak. Stwierdzam wszem i wobec ze dzidzi brak. Cyce juz tez tak nie bolą. Moze masz racje, ze tabletki wydłużyły jmi poprostu cykl i tyle. Obym na dniach dostała @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×