Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Pammy, przykład Madziulki pokazuje, że negatywny test nie zawsze świadczy o braku ciąży. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała niczego przyjmować :> No chyba, że gratulacje od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Ojjj Dziewczyny Moje Gratulacje!! ;* Widzę ze grono się powiększa, U mnie zaczyna się 9tydzien, wrócił mi apetyt ale za to nie moge jeść dużo tylko mało a często. Jak potrafiłam zjeść na raz tabliczkę czekolady tak teraz słodkiego do buzi nie wezmę. Nie mam ochoty wgl na przytulanki, nawet jeśli juz do czegos dochodzi to nie odczuwam przyjemności, mój partner nie może nawet wejść do końca bo moja szyjka macicy się ,,zamknęła,, haha no inaczej tego nazwać nie moge. Śmiejemy się ze musi uszka paluszki i nosek poprawić :D Blodyneczko ja nadal trzymam za Ciebie kciuki i czekam! Z racji tego ze Ty i Gosiek_xxx jesteście ze mną od początku to chce doczekać się również Waszego szczęścia, no i całej reszty Kobitek które dołączyły do forum i doczekały się 2kreseczek oraz tych które nadal nie tracą nadziei, na Was też przyjdzie pora! Wierze w Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Gratuuje wszystkim mamusią!!!!!! Ciesze sie waszym szczesciem :* Zcalego serduszka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie pomarańcze- witaj i zostan z nami:) gościu- dbaj o siebie i pamiętaj,że to co cieszy mame cieszy i maluszka:) blondyneczko- ja w takim razie mam to samo co ty:/ 4 dnia po owulce zaczełam obserwowac u siebie sluz z kolorem brazowawym. Tylko na papierze, ale jest. Dzis ponadto, 6 dnia po owulce zobaczylam w tym sluzie kropelkę krwi:/ Jesli moje podejrzenia sie spełnia, to zostanie tak do 1 lutego czyli do @. :/ :/ :/ :/ lece za 4 dni na progesteron i do gin:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
hej dziewczyny, widzę że jeszcze parę dziewczyn czeka na @ :) u mnie niestety już przyszła, 30 dc jak w zegarku. Mam pytanie..czy któraś wie jaka powinna być szyjka podczas @ ? Czy temperatura zawsze powinna spaść, czy może utrzymywać się na lekko podwyższonym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
lubie pomarancze witaj :) Ja co prawda też od niedawna jestem z dziewczynami, ale jest tu bardzo serdecznie więc mam nadzieję że dobre rady spowodują że szybko zafasolkujemy. U mnie zaczyna się 5 cykl starań, a pierwszy z castagnusem i wiesiołkiem. Mam nadzieję że to coś pomoże, bo PMS mam straszny- łącznie z plamieniami ok 5 dni przed @ a o casta czytałam dużo dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka - w zasadzie powinna spaść w dniu okresu, choć może utrzymywać się lekko podwyższona dzień czy dwa (ale nie na takim samym pozioie jak po owulacji). W trakcie okresu macica jest położona nisko, blisko wejścia do pochwy, szyjka jest miękka i otwarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka- witaj:) U mnie rewelacji ciag dalszy. Pojawiły się bóle, kłucia w podbrzuszu i znowu sluz tym razem z czerwoną krwią. i bądź tu mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
iczozord dzięki za odpowiedź :) zazwyczaj miałam spadek temp. wieczorem 29 dc ( 36,3-36,4) a 30 dc przychodziła @. Tym razem temperatura utrzymuje się na poziomie 36,8 - mimo to mam normalną @ . Mam nadzieję że nie rozwija się infekcja żadna :) chloe28 chyba narazie nie pozostaje nic innego jak obserwacja. Ja miałam plamienie/zabarwienie ok. terminu owulacji więc podejrzewam że to było właśnie plamienie około owulacyjne czego przedtem nie zaobserwowałam u siebie, więc jak widać wszystko się zmienia :) Mam nadzieję że castagnus pomoże mi unormować cykle, bo przechodzę je dość ciężko (szczególnie po owu - nawet ginekolog stwierdził że jestem tak opuchnięta jak na 6-7 tc ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe to ja mialam tak samo, nie tylko brąz ale i rózne kolory teczy i krew tez byla... progesteron to wazna sprawa bo nawet jesli dojdzie do zapłodnienia to malenstwo moze nie dac rady sie zagnieździc... ### Pammy kurcze szkoda :/ ### Gosciu 122 dziekuje Cie Kochana , ja nadal czekam, termin @ mam jutro, ale jak mi prześlesz troszke fliudów ciązowych to napewno sie uda :D dbaj o siebie i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka jeśli tem wysoka utrzyma sie do konca okresu - zrób test. Prócz przeziębienia to ciąża jako jedyna tłumaczy Twoją wysoką temp ;-) szczególnie, jeśli utrzymuje się powyżej 16 dni od owulacji. Już była tu dziewczyna(nie pamiętam pseudonimu) któa pisała, że w ciązy miała NORMALNY pełnowymiarowy okres. A jednak była w ciąży a test nie wykazał jej do 2giego mca chyba. Jakaś masakra. Ciało ludzkie to jednak jedna wielka zagadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, chcialabym sie Was poradzic w pewnej sprawie a mianowicie lecze sie na PCOS i w tym cyklu mialam robiony monitoring. W 11 dc moja gin stwierdzila obecnosc 2 pecherzykow w lewym jajniku 20mm i 18mm. 13 dnia rano zrobilam sobie zastrzyk ovirelle ( mam niskie LH przez co pecherzyki nie pekaja). W 14 dniu zaczelo mnie dos mocno pobolewac podbrzusze i mysle ze w tych okolicach byla owu. Dzisiaj (18 dc) bylam u gin sprawdzic czy pecherzyki pekly. I tutaj zagadka, w lewym jajniku ?( ciagle tym samym) 1 pecherzyk 18 mm. Moja gin kazala nam dalej sie starac***przpisala mi luteine od juz. Moje pytanie brzmi, jesli pecherzyk, ktory w 11 dc mial 20 mm pekl ( nie ma po nim sladu) to co robi w moim jajniku kolejny pecherzyk o rozm 18 mm. Gdyby to byl tem poprzedni to pewnieby urosl i dzisiaj bylby duzo wiekszy. Wychodzi na to ze to jest jeszcze jeden, nowy pecherzyk. Czy to mozliwe ze jesli tamte 2 pekly to rozwijal sie kolejny pecherzyk? Z tego co wiem podwojna owulacja nie jest mozliwa w jednym cyklu wiec o co chodzi? Zastanawia mnie tez fakt dlaczego kazala nam sie starac a mimo toprzepisala luteine? Nie jest przypadkiem tak ze progesteron z lutki blokuje owulacje? Dzieki z gory za wszelkie uwagi i sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ten jeden poprostu nie urósł bo skoro to jest nadal 18mm a druga owulacja nie jest mozliwa to moze tak jest... i tak jak pisała iczozord organizm kobiety to jedna wielka zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja ciotencja dzisiaj w pełni. Do tego brzuch mnie pobolewa.. Musze męzowi dzis pośpiewac do mikrofonu, zeby na owulke miał sunkiel nówka plemniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Dziewczyny u mnie dzisiaj @ tez rozkrecila sie na amen.... najgorszs jest to ze nigdy nie mialam takiego przebiegu. Pelno skrzepow ktore wrecz ze mnke wylatuja ;;-( zastanawiam sie czy nie jechac na ostry dyzur bo jeszcze nie spotkalam sie z czyms takim. Czy u was @ przebiegaja normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, taki pęcherzyk może być charakterystyczny przy Twoim schorzeniu, właśnie o to chodzi w policystycznych jajnikach, że są pęcherzyki urośnięte ale niepęknięte że tak powiem. Teoretycznie, skoro jeden pękł to drugi mógłby pęc max po 12 gdzinach a skoro nie pękł to już tego nie zrobi. Choć... z tego co czytam tu o Waszych cyklach i przeżyciach to naprawdę NIC mnie już nie zaskoczy. Ciało człowieka to zagadka a ciał kobiety to prawdziwa tajemnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
oj dziewczyny a ja bym wolała w lewo lub w prawo, albo miec okres i od nowa zacząć prace nad dzidzią albo byc w ciąży... a ja nadal na zakręcie , juz 36 dzien , a ja nie mam @ a testy nie wykazują ciąży... ale podejrzewam ze ja mam przez ten wysoki poziom prolaktyny, biore bromergon, ale @ jak nie było tak nie ma, a ja nadal mam stresy w pracy i mozliwe ze przez to nie mam @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robiłam test - Negatywny :( robilam go o 7 i potem znow poszlam spac a teraz spojrzałam na test i jest cień.. ahhh fajnie by bylo zobaczyc dwie piekne kreski, podejrzewam ze miejsce na drugą kreske sie pokazało, no a dla mnie test jest negatywny... czekam dalej... a jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ jeszcze nie przyszla, a powinna wczoraj:-) z testowaniem poczekam dopiatku, bo cykl mogl mi sie rozregulowac przez to ze mialam dosc aktywny tydzien na silowni. Blondyneczka a u Ciebie @ powinna byc dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny Pisałam jakiś czas temu nt gęstego śluzu zaraz po owu no i dzisiaj ujrzałam dwie tłuste kreseczki :) Termin właściwy mam na piątek ale że owulacje miałam wcześniej to wiedziałam, że już coś będzie wiadomo. Poza tym ja byłam pewna :) Trzymajcie za mnie kciuki, żeby wszystko było ok, a ja nieśmiało wysyłam Wam fluidki ~~ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak magda termin jest dzisiaj, a przed chwilą w toalecie widziałam biały śluz wiec mam nadzieje ze nie przyjdzie i że ta nieśmiała kreska na teście zrobi sie mocniejsza :D magda to czekamy do pt na Twoje testowanie:) 3mam kciuki :) gościu łapie Twoje fluidy całymi garściami :D oby przyniosły mi szczescie :D no i gościu oczywiscie gratuluje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1989
Hej Oczekujące:) Mam na imię Zosia i mam 25 lat. W sierpniu dowiedziałam się, że będę mamą. Moim staraniom i ciąży towarzyszyły różne zawirowania np. moje testy ciążowe wychodziły negatywne lub druga kreska była praktycznie niewidoczna. Dziś jestem już w 6 miesiącu. Wiem, że kobieta w ciąży potrzebuje wiele uwagi i wsparcia. W związku z tym postanowiłam założyć na portalu youtube.com kanał o ciąży. Na razie powstał filmik wprowadzający. Pragnę jednak opowiedzieć o moich przygotowaniach do zajścia w ciąże, oczekiwaniu na pozytywny wynik testu oraz późniejszej przygodzie związanej z ciążą. Jeśli macie ochotę zajrzyjcie na adres http://www.youtube.com/channel/UC7xfu7XUHkotN0PU5fLvi3Q. Takiego miejsca brakowało mnie na początku ciąży, stąd pomysł. Może któraś z Was znajdzie tam coś dla siebie i będziemy mogły razem wymieniać się poradami i doświadczeniami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colka20
Cześć dziewczyny;) My staramy sie z narzeczonym drugi miesiąc;) w pierwszym miesiącu chyba poroniłam na samym początku ale nie chce o tym myślec. Teraz prawdopodobnie zaczęły mi się dni płodne więc działamy;) mam tylko taki problem że miałam torbiel na jajniku, teraz mam jakieś pęcherzyki ale w czwartek ide do lekarza więc bedzie wiadomo co z tym zrobić;) lekarz powiedział że takie dolegliwości leczy się tabletkami antykoncepcyjnymi lecz powiedziałam mu że chcę zajść w ciążę i dowiedziałam się że ciąża leczy takie dolegliwości i nie ma żadnych przeciwwskazań;) prowadzę sobie kalendarzyk na stronie Ovufriend.pl bardzo polecam dziewczynom starajacym się opisuje sie tam swoje objawy, temperature a portal wylicza dni płodne , są tam ciekawostki dotyczace starań o bobasa i bardzo ciekawe informacj****ardzo duzo się z tamtąd nauczyłam;) Piszę o moich objawach i staraniach bo szukając w internecie podobnych objawów u innych dziewczyn niestety ich nie znalazłam. trzymam za was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie przyjdzie @ a mam nadzieje ze nie przyjdzie to pojutrze testuje, ale kurcze czuje sie jak na @ takie napiecie mam na dole brzucha ale śluzu bialego jest wiecej, taki gęsty.... a jak tam magda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam dziś na @ póki co jeszcze nie przyszła, śluz mam jakby żółty , brzuch w sumie nie boli jedynie piersi od czasu do czasu mnie bolą... czekam dalej trochę mnie kusi żeby zrobić test ale jednak się jeszcze powstrzymam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×