Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Kocio86
Jeśli chodzi o test to polecam PEPINO!! Do kupienia w tesco czy auchan, cena od 3,5 - 5zl. Sa mega czule (10, gdzie wiekszosc ma od 25). I tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Wiecie co dziewczyny? Wzielam wlasnie ten test do wyrzucenia i pojawil sie taki cien cienia nawet dobrze widoczny. Ale po takim czasie to chyba jest niewiarygodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź jutro na badanie krwi :) Nie będziesz miała żadnych wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Tak musze zrobic bo ta niepewnosc jest okropna.. Jeszcze chyba jest nadzieja =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, niepewność jest najgrsza. Gorsza nawet od złych wieści dlatego nie ma na co czekać :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
iczozord dziekuje kochana... Dzis 32 dc a @ nie ma =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocio86
Marika321 ja zrobilam test pierwszy ale w ciagu 1 min nic nie bylo, wiec odlozylam. Potem zdrzemnelam sie 15 mini chcialam go zabrac i wyrzucic. A tu 2 kreski!! :) Szoruj po drugi test!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, wynik, szczególnie w bardz wczesnej ciąży należy odczytywać pod sam koniec czasu zapisanego na opakowaniu testu :) U mnie w pierwszy teście też na początku nic a po kilku minutach bledziuteńka kreseczka która oznaczała ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test pół godziny temu, poczatkowo nic nie było widać, teraz patrzę (po pół h) i znowu wyszedł cień cienia ale taki bardzo bardzo blady, trzeba sie przyjrzeć żeby dostrzec. I juz sama nie wiem, zgłupiałam. Jęśli @ nie przyjdzie do środy to powtórze test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba iałam dzisiaj owulację. Nie jestem do końca pewna bo temp po poronieniu miałam dość wyskie i pomiar nie jest dla mnie jednoznaczny. Jajnik wyraźnie bolał już od kilku dni, potwierdza to jeszcze płodny śluz i twarta szyjka. Wygląda na t że poronienie mój rganizm potraktował jak zwykły okres. No nic, w takim razie znów przyłączam się do wszystkich czekających na dwie kreski. Życzę nam wszystkim dużo cierpliwości i spokoju oraz samych dobrych wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Dziewczyny ide jutro na bete! No jest ta kreska bladziutka =) teraz juz nawet nie musze sie przygladac. Jej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia! :D Idź tam gdzie mają wyniki tego samego dnia bo to czekanie Cie wymeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Niestety nie mam takiego labolatorium na miejscu :( wyniki będą we wtorek albo w środę.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh szkoda :/ słyszała o miejscach gdzie wyniki są w godzinę! Z mojego dużego miasta wysyłają krew do Katowic oddalonych 30 km :p gdzie tu logika? Życzę cierpliwości :) test możesz powtórzyć jutro lub we wtorek rano :) A mierzysz temperaturę? Jeśli to 17sty lub dłużej dzień podwyższonej to na 99% jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord ze śląska jestes? Ja tez, a dokładnie z sosnowca, tyle ze mieszkam w wielkopolsce ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
dzis juz trzynasty dzien mam podwyzszona temp. Caly czas jest miedzy 37,1 - 37,3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
owulacja najprawdopodobniej dziesiatego lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to temp CI jeszcze nie potwierdzi ciąży. Możesz porównać długość fazy lutealnej z poprzednimi cyklami jeśli ją znasz. Jeśli zwykle była np 10dniowa a teraz już 13 to możesz podejrzewać, że to ciąża. Ale prawidłowa faza lutealna trwa nawet do 16 dni także szybciej będziesz miała wyniki bety :) Oby jak najwyższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika jak jest slaba kreska to beta bedzie dodatnia, zobaczysz sama :-) super, super:-) ale do tego wyniku bety to sie bedzie dluzylo, niestety... 3Mam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Hej :) Potwierdzone, jestem w ciąży!! Poszlam do przychodni akurat był jakis gin i poprosiłam o skierowanko na bete bo prywatnie u mnie kosztuje 45 zl ! :O Lekarz się pytal czy juz robilam test z moczu, pokazalam mu i mowi ze rzeczywiscie jest cien cienia. Kazal mi isc do lazienki nasiusiac i dosłownie w 10 sekund wyszla druga kreska! :) A beta 45,24 :) Według OM to koniec 5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Pojechalam specjalnie do miasta zeby miec bete od razu :) Jestem prze szczęśliwa... Jak myslicie kiedy sie umowic na usg? za tydzien dwa? Boje sie troszke bo mam ta tarczyce nieuregulowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika serdeczne gratulacje :) Na USG nie ma co za szybko isć bo nie od razu w ogóle widać. Najlepiej w okolo 7 tyg a nawet 8 bo już wtedy widać echo serca i zarodek (wcześniej widac tylko jajo płodowe). Możesz iść na wcześniejsze usg aby potwierdzić ilość zarodków ale lepiej chwilę poczekać i od razu zbadać inne rzeczy (zbyt częste usg nie jest wskazane). Choć wiem, że chciałoby się iść od razu :) Gratuluję raz jeszcze :) Zgłoś się do ginekologa z każdym ewentualnym plamieniem - z tym nie ma żartów. Dbaj o siebie i dmuchaj - jesteś teraz odpowiedzialna nie tylko za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Na usg pójdę 7 marca.. Ale troszkę się martwię ta moją tarczycą :( Póki co na szczescie nie mam zadnych plamien tylko taki lekko brązowy śluz był rano a teraz dużo mlecznego sluzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonsultuj się może z jakimś innym lekarzem do którego jest szybszy termin. Po co masz się martwić? Na pewno stres nie wpłynie dobrze na Ciebie, masz teraz się nie stresować i odpoczywać :) Ewentualnie możesz zawsze pojechać na izbę przyjęć do szpitala i tam zapytać - jeśli trafisz na fajnego lekarza to na pewno udzieli Ci fachowej porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z kolei boli jajnik od wczoraj, choć dziś ból jest naprawdę wyraźny i ciągły, szczególnie przy zmianie pozycji. Miałam dokładnie tak samo w pierwszej ciąży. czuję jakby jajnik był wielkośc***ięści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika Gratuluje !!!! Wiedzialam ze Ci sie udalo :-) i spelni sie Twoje marzenie :-) dbaj o siebie:-) jeszcze raz gratuluje !!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
Dziękuje kochane :* Też od samego początku czułam że się udało :) I jak niektóre osoby się smieją że, np. tydzien po zapłodnieniu nie ma objawów ciąży niech sie pukną w główki. Ja już jakis tydzień po miałam okropne bóle piersi, zgage, metaliczny posmak w ustach. Po piersiach od razu wiedzialam ze jestem w ciazy bo ta jędrnosc mi nie spadla. I faktycznie teraz sie dopiero przyjrzalam, mam takie drobne niebieskie żylki na piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×