Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Witamy witamy i kciukasy trzymamy :D Tak ta pogoda na mnie wpływa, że nawet nie czuję kiedy rymuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
aga my podobnie. od roku się nie zabezpieczamy i uwazalismy ale od 3 miesiecy juz pilnuje cyklu konkretnie. tak nas nagle w listopadzie wzięło ze juz natychmiast! :).. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
dzięki dziewuszki :* gorzej jak owu przyjdzie w tygodniu ; / to kolejny cykl w plecy ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Hej Dziewczyny! dziś dowiem się o terminie badania drożności jajowodów. Jutro zaś mam rozmowę o pracę i bardzo się niepokoję że wszystko złoży się w jeden termin. Nowa praca i badanie. Stresuje się trochę tym wszystkim. Mam nadzieję że zajdę w ciążę jak już będę miała normalna umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
iczozord po czym poznajesz endometrium przy okresie?? kaczuszka dawaj znaki. a nóż ci wszystko naraz wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisia, bo prócz normalnej wydzieliny, czyli śluzu z krwią lub samej krwi pojawiają się takie jakby skrzepy krwi (to są JAKBY skrzepy, bo krew miesiączkowa podobno nie krzepnie :P), takie ciemniejsze, zwarte kawałki, wyglądem przypominające ciemnoczerwoną wątróbkę. Są też czasem jaśniejsze kawałki nabłonka. Z tego co wiem to każda kobieta ma to troszkę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki bylam u mojej gin i mam stan zapalny :( antybiotyk na kolejne 12 dni :( poprstu życ nie umierac... dobrze że mojego M nie ma bo przynajmniej nikt nic nie straci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Ja mam kryzys :( od września bez zabezpieczeń, 3 cykle ostatnie z przygodami (zawroty głowy, teraz antybiotyk, zapalenie pęcherza) i jestem umęczona trochę ;) muszę odpuścić raz a porządnie, aczkolwiek czeka mnie jeszcze ostatnie testowanie w tym m-cu choć szanse baardzo nikłe... Skąd wy czerpiecie tyle siły dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczuszka pisz jak sie sytuacja rozwiaze. Powodzenia Blondyneczka ale wazne zeby sie tera wyleczyc ja tez jestem podatna na infekcje i coroz co innego. skakanka ja dziś jak dostalam @ te sie troche podlamalam mialam wrazenie ze sie udało eh jest to trudne ale jak narazie jestem dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka przykro mi ze ta wredna @ przyszla:( a ja dostalam antybiotyk mocny wiec mam nadzieje ze wkoncu sie tego pozbędę, ja tez jestem podatna na te wszystkie infekcje i całą reszte, no masakra jakas... kurcze podłamałam sie bo myslałam ze to drobnostka jakas a tu antybiotyk dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Czesc dziewczyny, moge dolaczyc? Moze nie staram sie tak jak wy, ze wyliczam dni plodne itp ale ostatnio troche poszalelismy z chlopakiem i teraz czekam na @. Przytulanko bylo zaraz po @, wiec malo mozliwe ale rozne objawy mam, dlatego zastanawiam sie nad ewentualna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
skakanka nie łam się. ja się nastawiam na @ bo jakoś czuje wewnętrznie ze nic z tego w tym miesiącu ale i tak jak ja dostane to będzie mi trochę przykro. . wytrzymać się da dzięki temu forum. mnóstwo dziewczyn się stara i czuje tak samo jak ty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też jakoś niepokoję :/ Okres miałam obfity i myślałam, że wczoraj się skończył - pojawił się normalny śluz delikatnie już tylko podbarwiony na beżowo a dziś znów krew :/ Nawet by mnie to nie dziwiło, ale okres już mi trwa 7dmy dzień wiec długo :( Może tak jest po poronieniu... jednak czarne myśli znowu pojawiają się w mojej głowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
iczozord nie fisiuj ,poczekaj do piątku i jak dalej będziesz plamić idź do gina. wszystko może być przez stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord 7 dni to faktycznie dlugo, poczekaj az sie skonczy, jesli pozniej będzie normalnie to czekaj do nastepnej @ bo czasami tak poprostu bywa... jesli oczywiscie będziesz chciala to mozna skonsultowac z lekarzem ale jak po @ cykl bedzie normalny to wydaje mi sie ze nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się tak aż nie stresuję :) Ale uspokoiłyście mnie, dzięki! Jak Wy tu piszecie to jakoś łatwiej zachować trzeźwość myślenia a jak samej mnie to dotyczy to od razu mam w głowie różne dziwne rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny tak mnie cos kuje w lewym jajniku ze to masakra ;o chyba owu idzie :( nie nie nie nie teraz ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wiem ale bzika dostaje bo mojego M nie ma i musze do weekendu cxekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja tak mialam na poczatku zwiazku ... ale minelo juz to i teraz mam go na codzirn albo co tydzien na weekend ...o ile znowu to sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia mnie jajnik czasem kłuje już w trakcie miesiączki :) Trzymam kciuki, żeby wytrzymał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
poswinien wytrzymac :) musi! :) Milego dnia dziewuszki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie? A ile musi upłynąć dni od dnia zapłodnienia do zagnieżdżenia się zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
@ dopiero za 5 dni a ja juz mam bóle i wszystko mnie wnerwia... ktoś się na mnie dzisiaj obrazi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
tak,jeśli w sobotę nie dostane @. wcześniej nie chcę. ale mam przeczucie ze nic z tego niestety. w sumie to chyba szkoda kasy na test wiec nawet wcześniej nie kupuje.. ja mam dość krótkie cykle po24-25 dni wiec może w ogóle nie będę testować bo tylko sobie tym nadzieje robie niepotrzebnie. nie łamie się jakoś bardzo,co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zdzisia :) Choć tak naprawdę to nigdy nie możesz być do końca pewna rezultatu starań. Życzę, aby były owocne a jeśli nie będą, to żeby kolejne były jeszcze przyjemniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
dzięki iczozord :) i nawzajem :) na pewno poinformuje na bieżąco ale na 100% wiem już ze o @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×