Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Marcelina ja sie nie znam na długosciach cyklu ale nie spotkałam sie zeby ktos mial tak długie cykle ale byc moze to jest u Ciebie normalne skoro @ przychodzi równo co 38dni ... a konsultowalas to z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka bóle mogą oznacza naprawde wszystko jak i nic... mogą byc efektem rozpychania sie fasolki, albo zblizającego sie okresu albo zupelnie nic,naturalny objaw, czasami zdarza sie ze od samego myslenia o tym zaczyna nas bolec... wiele dziewczyn które zobaczymy dwie kreseczki pisalo ze przed @ czuły kłucie i rozciąganie w pachwinach, ale tyle samo pisalo ze nie czulo nic... ja w tamtym cyklu czułam rózne kłucia i takie ciągniecia rózne ale sie nie udalo... natka 3mam kciuki zeby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Tak,oczywiscie. Stwierdzil,ze jezeli przychodzi regularnie co 38 dni to w moim przypadku jest to normalne. Nie mam zadnej nadwagi,nie odchudzam sie,nie stosuje zadnych diet. Waze 59kg i mam 165cm wiec mysle,ze co do mojej masy to tez jest ok i nie ma wplywu na tak dlugie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
natka natka ja czuje takie napiecie w podbrzuszu,kuje mnie raz lewy jajnik raz prawy jak na @. No,ale jak juz wiecie @ ani widu,ani slychu ;) Ciezko mi byc dobrej mysli,bo juz tyle razy sie zawiodlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
No napewno dam znac :) Ale mysle,ze przed beta w poniedzialek pojde do lekarza prywatnie zobacze co powie no,bo jezeli to 5tydzien to juz powinno chyba cos widac. No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Zawsze dzien przed @ temp spada mi do 36,5 teraz jest caly czas 36,9-37,0 no i zawsze jest susza jak na pustyni,a teraz ten sluz ..praktycznie caly czas mam mokro. Nic nie zwiastuje @ ani ciazy.. Nie znam przypadku gdzie po tak dlugim czasie test pokazal jedna kreske. (jezeli ciaza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi sie wydaje to cos konkretniej widac od 6 tyg ale nie jestem pewna do konca... tutaj iczozord pisala ze widac na usg jesli beta jest powyzej 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
ok,dzieki. Zobaczymy co bedzie z tych moich objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Najgorsze, ze te objawy moga zwiastowac wszystko. No ale trudno trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i wyluzowac. Tylko jak tego dokonac. Ach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Ale fajnie, ze mozemy sobie tak tutaj pomarudzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
czesc :) okres spoznia mi sie 5 dzien wczoraj zauwazylam sluz z delikatna domieszka krwi czy to moze byc implantacja zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka ja tez sie ciesze ze mamy takie forum i nikt nas lepiej nie zrozumie jak kobieta w takiej samej sytuacji:) fiołek, byc moze, zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
test mam zamiar zrobic jutro, czekam jeszcze na @ ale mam nadzieje ze nie przyjdzie do mnie, choc od 7 dni ciagle boli mnie podbrzusze szzegolnie lewy jajnik podobnie jak przed @, a oprocz tego zadnych innych obiawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
fiołek90 moze to byc implantacja zarodka przewanie objawy implantacji wystepuja w okolicach spodziewanej @ i dlatego zadko jest zauwazalne . Jezeli to @ nie powinnas miec podwyzszonej temp. Sprawdzaj sobie temp zanim wstaniesz z lozka jezeli to @ powinna spasc za niedlugo. Podobno 7 dni po implantacji test jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Albo poprostu idzie @ malymi krokami .. Jak zrobisz test to daj znac. 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violett26
moja temp od tyg nie spada ponizej 36,8 ale nie wiem czy to wiarygodny pomiar pozniewaz wczesniej nie mierzylam tem, nie wiem jaka byla w casie owulacji, ale poza tym nie mam zadnych obiawów to mnie zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
dzieki :) dam znac, gdyby test byl wiarygodny to juz teraz bym go zrobila, nie wytrzymam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Nic nie da sie stwierdzic. Podobno dni wysokich temperatur nie powinny przekraczac 16dni,a jezeli przekroczy mozna podejrzewac ciaze. Nie wiem czy to prawda,ale tak slyszalam juz kilka razy.. Znam tez dzieczyne,ktora miala ponad 20dni caly czas 37 i okazalo sie,ze ma cos z hormonami. Nie chce Cie straszyc poprostu to taki przyklad,ze kobiety sa rozne kazda jest inna. Znam Twoje zaniepokojenie,bo ja tez nie wiem czy jestem w ciazy. Miesiac @ mi sie juz opoznia.. A czuje sie juz z 2 tygodnie tak jakby zaraz miala nadejsc ulewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
fiołek90 czekam na wiadomosc i 3mam mocno kciuki :) Najlepiej test zrob z porannego moczu,bo jak zrobisz jeszcze dzis to potem bedzie "kurcze chyba zly wynik,trzeba robic z rana,musze powtorzyc" i tym tylko zbiednieje Twoj budżet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
a powiedz mi czy robilas sobie bete? moze ten tes bylby bardziej wiarygdny słyszalam opowiesc kolezanki o tym jak robila test kiony w aptece i 3 razy wyszlo jej negatywnie a mimo to byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
zeby test wyszedl pozytywnie oddalabym swoje wszytkie pieniadze :) ale z drugiej strony troche sie obawiam, mąz za granica, praca i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
kochana tylko,ze to juz 65dzien cyklu.. Tydzien temu test okazal negatyw,a gdybym byla w ciazy to byly by juz 2 ciemne krechy. A Twoja kolezanka kiedy robila te testy? Ja w 38dzien cyklu i 58dzien cyklu tu i tu negatywnie bez najmniejszego cienia.. :(:( Caly czas mam nadzieje,bo @ jak nie bylo tak nie ma,ale juz nie wiem co myslec. Beta bedzie w przyszlym tygodniu,ale boje sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Iczozord te tygodnie w ciąży tak szybko lecą że zaraz i Ty bedziesz nam pisać jak Twoje malenstwo sie wierci :) Blondyneczka i Ty tez to wkrótce poczujesz :) Życze wam tego wszystkim :* Dziś sie troche napracowalam w kuchni bo goscie na majówke zjechali a my jeszcze sklep mamy i tak trzeba bylo schodzic i teraz lezac mala daje mi się we znaki :) Pewnie siedziala sobie cichutko a potem sobie mówila, połóż się mamusiu to Ci podokuczam troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Rozumiem Cie doskonale. Moja ginekolog mowila,ze przewaznie tak jest,ze jak chce sie fasolki to jej nie ma..a jak sie nie chce to moment i zalatwione ;) Kazala mi podejsc na luzie,nie stresowac sie,ale wez sie nie stresuj jak tu tyle dni i @ nie ma.. 5cykl staran.. A Wy jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
to cos podejrzanego sie dzieje, nie chcesz isc na jakas prywatna wizyte do gina? Kolezanka robila w dniu spodziewanej @ a potem tydzien po tyg i nic a potem okazalo sie ze jest w ciazy, moze testy byly jakies felerne trudno powidziec od czego to zalezy, mam nadzieje ze Tobie sie jednak udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
No chce isc na prywatna wizyte troche to u nas kosztuje no,ale czego sie nie robi.. W poniedzialek czeka mnie ginekolog,a we wtorek na bete. Chociaz,moze gin juz mi cos powie :) Oby to bylo to o czym mysle.. Dam znac Wam oczywiscie :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
to moje drugie podejscie, i oby udane a Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
ja tez mam taka nadzieje, trzymam za was kciuki :) najgorsze ejst to czekanie, ale w pon wszytko bedziesz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macelina12221
Marika321 strasznie Ci zazdroszcze :) Mam nadzieje,ze tez niedlugo dolacze do grupy ciezarnych. :) To teraz sobie ladnie odpoczywaj jak sie napracowałaś a potem imprezka z sokiem marchewkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×