Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość magdaa88
Baletka a prolaktyne masz w normie? Moje pierwsze wyniki tsh byly na poziomie 5,5 przez co musialam zglosic sie do endokrynologa, a ten przypisal mi leki na niedoczynnosc. A o prolaktyne pytam,bo mi tarczyca popsula wyniki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
magda a czy prolaktynę jakos się oznacza na morfologii? bo ja nie mam czegos takiego wypisanego na badaniach. no kurczę trochę sie zestresowałam bo ponoc do zajścia to tak poniżej 1,5 powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami to nie ja ja mam do morze ok 15km :-) Dziewczynki wpadne do was w niedziele jede na weekend odpoczywac na kemping Mam nadzieje ze odpoczne.A za was trzymam kciukasy :-) Dzis sie dowiedziałam ze mojej znajomej corcia zmarla miala 1,5 roku chorowala na zespol Edwardsa tak mi sie smutni zrobilo :-( jedni nie chca dzieci a maja a drudzy pragną i takie przykrosci doznaja czasem tego nie moge pojąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka prolaktyne bada sie oddzielnie. Wazny jest dzien cyklu, bo badanko robi sie w bodajze 3-7 dniu na czczo. Mi lekarz powiedzial ze powinnam tsh miec na poziomie 1,5 zeby z ciaza bylo ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny. Troszke sie stresuje wizyta, czy wszystko z fasolka fobrze i tymi wynikami. Ide na 10:30 odezwe sie po. Trzymajcie kciuki!!;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
trzymamy trzymamy :) xxx Ja znikam na weekend dziołszki. Jadę na wycieczkę integracyjną z pracy do Wiednia ;-) Szczerze powiem, że wolałabym zostać w domu, poprasować sobie zaległe pranie, poleżeć długo w łóżku, ale mąż kazał jechać więc jadę :) Trzymam kciuki za wszystkie testujące i starające się w weekend :) Oraz za te, które czekają na wyniki badań i wizyty lekarskie :) Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczyny, idealnie jak w zegarku (mam taką apkę na telefonie - kalendarzyk cyklu), przyszły dni płodne - rozmawiałam z moim o workach na śmieci i poczułam mokrość :P No wiem temat niezbyt podniecający, ale ciesze się strasznie. BTW tej prolaktyny nie mam i też wyczytałam że do zajścia to poniżej 1,5 najlepiej, aczkolwiek ja zaszłam, tylko potem trzeba koniecznie leki mieć na zbicie i na podtrzymanie coś. Wyczytalam też b. pobieżnie, że jesli jest problem z prolaktyną to rozregulowuje się cykl, a u mnie jest wzorowo zawsze - co 28 max 29 dni. Nigdy zadnych opóźnień, ewentualnie trochę wcześniej @. Iczozord kochana baw się dobrze, odpoczywaj, a potem pewnie zobaczysz niespodziewajkę w postaci 2 kresek :) natka jestem z Tobą - informuj na bieżąco. Będzie wszystko pięknie - oby też miał chusteczki w gabinecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Oj, z tego szczęścia to się zakręciłam i nie napisałam że o wynik do 1,5 to chodziło mi o tsh oczywiście, a cd prolaktyny nie wiem jakie powinny być normy, bo ja nie miałam tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Malami to ja mam 100 km do morza a a nawet nie. nie zwroccilam uwagi ze sie nie podpisalam. przepraszam. Pytalam na.str 208 dziewczyny o rade ale zadna mi nie pomogla :(. Chodzi. o nospe w ciazy czy mozna ja brac rozkurczowo bo w koncu skurcze prowadza do poronien. 7 lipca mam ginekologa to bedzie pierwszy dzien 6 tyg ciazy.mam nadzieje.ze.zobacze zarodek a juz pozniej serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Do glowy troszke dostaje juz. A na marginesie to sie nie moge doczekac waszych testowan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Maniula ja Ci odpowiedziałam :) czytałam że nospę można, jak są skurcze itp. tylko nie przesadzać oczywiście. Będzie dobrze :) Ja będę miejmy nadzieję, na początku. Jestem zaniepokojona tą tarczycą, ale dzisiaj idę do internisty po skierowanie do endokrynologa i oby dał mi kolejny zestaw badań na te ft3 i ft4 i coś na obniżenie poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Maniula22 lekarze zawsze przy skurczach i bolach brzucha przepisuja nospe. Ja zawsze w ciazy dostawalam zapobiegawczo nawet ale bralam tylko przy bolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Natka, i jak ta wizyta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Dziekuje dziewczyny. Nie boli mnie brzuch jak przy poprzedniej ciazy ale jak tylko zaczne czuc mocniejsze skurcze to zastosue nospe. Dzis powtorzylam znowu test. Jutro termin miesiaczki a u mnie dwie rozowe krechy. Wydaje mi sie ze tym razem zarodek zagniezdzil sie na dobre skoro tyle chormonu hcg jest jest przed termjnem mies. Dzieki za wsparcie a ja dalszym ciagy trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord udanego weekendu :) baletka to koniecznie zbadaj prolaktyne, bo mi lekarka powiedziala ze jak jeden hormon jest za wysoki to moze ''psuc'' inne...tak jak u mnie ten androstendion, a co do cykli to magda tez chyba miara regularne a mimo to miala za wysoka prolaktyne, a przez nia są cykle bezowulacyjne... wydaje mi sie ze u Ciebie to tsh moze troszke mieszac, bo tak jak magda mowi powinno byc okolo 1,5 a Ty masz 4,5 to troszke róznica... ja mam 1,2-przynajmniej to okej... nospe mozna brac w ciazy tylko tak jak dziewczyny mówią bez przegięcia :D madziu tak wogole to co tam u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzisiaj ide do internisty, żeby z nim pogadać, bo ta moja gin będzie dopiero w środę, a mam nadzieję, że uda się dostać skierowanie do endo i wtedy miałabym wizyt e jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Przeraża mnie ilu lekarzy trzeba zwiedzić, żeby można było miec zdrowe dzieciątko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat tylko do mojej gin chodze bo ona w zasadzie na wszystkim sie zna... nawet mi robila usg nadnerczy ze wzgledu na ten androstendion... i mowila ze mozna przyniesc wyniki badan mojego M to ona powie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka zgadza sie, jest tak jak Blondyneczka mowi- moje cykle sa regularne, a mimo to prolaktyne mialam 3 razy ponad norme:-( zreszta dalej jest u mnie podwyzszona:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_28
maniula22 Gratuluję :) Mam wizytę umówioną ale dopiero na 9 lipca więc trochę czasu jeszcze przede mną. Dzisiaj rano miałam już takie krwawienie jak @ a teraz już prawie się kończy planuję zrobić sobie badanie z krwi we wtorek to już powinnam cokolwiek wiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny;) moja dzidzia ma cale 1,5cm;) widzialam serduszko;) co za cudowne uczucie. Wszystko jest dobrze. 8 tydz 2 dzien termin z usg 4.02, a z miesiaczki na 9,02. Musze isc do endokrynologa z ta tarczyca. Juz mam wizyte na srode. Ale jestem szczesliwa!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniula 22 a skąd jesteś? :-) I gratuluje oczywiście 2 kresek. U mnie dziś 25 dc, ale nie czuję nic kompletnie poza anielską cierpliwością do mojego M :p Mierzę temp i jest dość niska, więc do tygodnia i okres dostanę :/ Zastanawiam się jak się wspomóc w przyszłym miesiącu: testami owulacyjnymi, wiesiołkiem czy może na odwrót - odpuścić... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Natka to dbaj o siebie i maleństwo :) i koniecznie zdziałaj coś z tarczycą. Małami powiem Ci, że też się zastanawiałam czy jakoś sobie pomóc, ale odpuściłam i jeśli w tym cyklu nam się nie uda to wybiorę się do gina na monitoring cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Natka, super :) ja mam tydzień pozniej. Lekarz mi wyliczyl, ze mam 7 tyg i 3 dni w czasie wizyty :) super :))) serducho fajna sprawa :) no to super, ze jest zdowe :) idziemy rowno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Natka a co Ty masz dokładnie z tarczycą? Bo ja miałam wczoraj usg i podobno mam jakieś zmiany niewielkie, ale musze jeszcze zrobić badania krwi FT3 i FT4 i ATO coś.. Iczozord udanego weekendu! relaksuj się kobitko :) Marta Gratulacje raz jeszcze, jak Twoje samopoczucie? Nadal męczą Cię mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Baletka tsh mam za wysokie. Wyszedl mi wynik 4,09 a norma jest do 4,20. Moj gin powiedzial, ze to za wysoki wynik dla kobiety w ciazy. W srode ide do endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Dziewczyny bo juz troszke zglupialam, czy plodny sluz jest po owulce, czy przed tez moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu płodny śluz pojawia sie przed owulką:) przynajmniej u mnie tak jest, a najwiecej sluzu widze w dniu owulki a potem juz nie widze u siebie sluzu rozciagliwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) zawsze Was czytam i w sumie pierwszy raz postanowiłam ja napisać. o dziecko staramy się już prawie dwa lata, wszystko już chyba przerobiłam, ale z ostatnim cyklem wiąże największą już nadzieje. Cykle mam 28-31 dniowe. Przytulałam się 15 i 19 dnia cyklu. 21 dnia cyklu miałam różowe plamienie (ze dwie plamy na wkładkach), kolejna plama była 22 dnia (na jednej wkładce). Następnie 25 dnia cyklu zauważyłam jedna małą kroplę krwi na wkładce (rozmazałam i na pewno była to krew). dziś mam 30 dzień cyklu, okresu nie ma, ale bóle okresowe są. Wczoraj na dwóch wkładkach miałam brązowe plamienia. Dziś zupełnie nic, same bóle. Jestem już u kresu wytrzymałości, już nawet nie testuje pierwszego dnia, gdy @ się spóźnia. Czy któraś z Was miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×