Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość magdaa88
Ehhh Dziewczyny coś wisi w powietrzu, bo jestem nie do zniesienia... dawno nie miałam tak kiepskiego dnia :( może na siłowni jakoś pozytywnie się wyładuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Czekam na wizytę, przede mną mnóstwo ciężarnych. Aż chce mi się płakać.. tam się tylko musi wyczyścić, ja nie miałam zabiegu, więc czekam tylko na koniec. I jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Baletka i co tam u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem tu nowa ale mam nadzieję że mogę się dołączyć do rozmowy. Przytulałam się z mężem w 12 dniu cyklu i pękła gumka. W 14 dc miałam owulację 2 dni później miałam dziwny ból jajnika lewego,a dzisiaj czyli 16 dc taki jakiś lekko brunatny śluz takie nitki z krwią ale nie taką żywą- czerwona tylko jakby zbrudzoną. Jak myślicie czy to może być to? Z dnia na dzień jak o tym myślę to coraz bardziej chciałabym dzieciątka.Wiecie jak to jest czasy takie a nie inne a już jedną królewnę mamy dlatego takie moje odczucia. Od 2 dni chodzę taka śpiąca że szok jak nigdy, ale czy to wszystko nie za wcześnie odczuwam. Nie nakręcam się nie wiadomo jak po prostu co ma być to będzie. Przy pierwszej planowanej ciąży tak nie miałam więc nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka opowiadaj Kochana co powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
baletko mi sie wydaje ze jak nic nie wylatuje na zewnatrz to juz koncowki krwawienia. ja mysle ze jak juz sie bedziecie przytulac i bedzie czysciutko to starc sie od razu. ja 5 dni po lyzeczkowaniu sie przytulalam polecialo troche krwi a potem juz nic. jesli poronilas naturalnie to lekarze pozwalaja od razu sie starac. a jak bylo z Toba? co lekarze w szpitalu mowili? cos czuje ze szybko zalapiesz znowu tak jak ja. niby jest latwiej i na swoim przypadku w to wierze. a i dodam ze ja tez przez pol roku przed perwsza ciaza robilam test za testem i mialam urojenia :) takze nie jestes sama :) teraz tez tak mialam tylko ze tym razem sie nie mylilam bo przy poprzedniej ciazy mialam to samo. bylam dzis na zakupach, w przymiezalni dopiero teraz wyraznie zobaczylam siate zyl nie siatke tylko siate jest ich mnostwo chyba pod inne swiatlo. tylko piersi mnie nie bola. mam do was pytanie dziewczyny. jesli nospa dziala rozkurczowo to jesli pobolewa mnie brzuch to moge ja brac? dokladnie chodzi mi o to ze skurcze macicy prowadza do poronienia to moze jak zastosuje nospe rozkurczowo to pomoze w razie "w"? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
agusia mysle ze to moga byc objawy implantacji i raczej na pewno byly. nie chce Ci robic nadzieji oczywiscie ale ja objawy mialam od razu po implantacji a dokladnie ja czulam. niby mowia ze objawy pojawiaja sie pozniej ale ja juz je mam i czulam sie inaczej od razu. a kazda ciaza rozni sie od siebie wiec niekoniecznie musisz czuc sie tak samo jak w poprzedniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniula22 Dziękuję za odpowiedź. Ja sama mam nadzieję i jak mi odpisałaś to jakoś tak serce zaczęło szybciej bić. Nadzieja budzi się we mnie :) Mam nadzieję że to jednak będzie to o czym myślałam od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka5g: to super, bo już myslałałam, że nikogo tu nie ma z moich okolic :) Ja do morza mam co prawda 100 km, ale mówią, że jesteśmy nad morzem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam do morza 100 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzień dobry. Przepraszam, że nie pisałam wczoraj, wróciłam z wizyty po 8 i właściwie od razu poszłam spać, a dzisiaj biegłam z rana na badania. Moja gin bardzo podniosła mnie na duchu swoim podejściem. Powiedziała, że niestety najczęstszą przyczyną poronień na takim wczesnym etapie jest właśnie przeziębienie/infekcja, że przy następnym razie jak tylko będę podejrzewać, że jestem w ciąży mam od razu brać luteinę i się oszczędzać, i jeśli u mnie w pracy to przeżyją, to mam iść na L4. W prowadzeniu ciąży teoretycznie nie ma wskazań do zmian po 1 poronieniu, ale ona rozumie, że niektórym paniom bardzo zależy i się boją. Zrobiła usg, na którym wyszło, że macica już ładnie obkurczona i 3 mm, tylko szyjka jeszcze się czyści, cała reszta ok, a potem pokazała pęcherzyki - ovulka ma być za 10 dni z prawego jajnika. Poradziła, żebyśmy się wstrzymali z przytulankiem do tego czasu, żeby się wszystko dla pewności i zdrowotności wyczyściło, i możemy działać. Najpierw się popłakałam, jak jej opowiadałam co i jak, ale potem było mi już lepiej. Agusia, cd Twojego postu - moim zdaniem objawy implantacji. Ja miałam tylko maleńko różowego śluzu tydzień przed @ i od tego dnia miałam straszne mdłości. Mam nadzieję, że w lipcu znów tego doświadczę, a za Ciebie trzymam kciuki :) Możesz za niedługo robić pierwszy test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Baletka, do kogo chodzisz? No to powiem Ci, ze jak dla mnie super wiadomosc! Nie to, ze cos jest nie tak (patologie czy wyniki badan), ale przeziebienie zwykle :))) super!!!! :) Ja dzis ide na wizyte do lekarza, kt wybralam na prowadzacego :) zobaczymy co mi powie. Niestrty dzis przyjmuje w tychach i boje sie podrozy :/ od 2 tygodnii nie wychodzilam z domu przez wymioty :/ wg programu to 8 tydzien, zobaczymy co lekarz powie... Boje sie tej wizyty jakos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Marta chodzę do dr Ani Cygal. Mam karte z Medicovera, ale po tej pierszej starszej pani, która mnie potraktowała jak śmiecia, googlowałam wszystkich lekarzy, żeby więcej nie musieć się stykać z takimi babskami. Świetna kobieta, gotowa przyjąć gdy nie ma wolnych terminów, na usg zawsze przyjmuje, siedzi po godzinach, zawsze ma czas jak wchodzisz do gabinetu, z tego powodu też ma czasem opóźnienia w przyjmowaniu zgodnie z godzinami i trochę trzeba się naczekać, ale warto. Na razie nie mogła mi powiedzieć nic więcej cd przyczyn, bo badania na m.in. toxo i hormony zrobiłam dopiero dzisiaj (miałam tą infekcję więc wszystko byłoby zafałszowane), wynikimonline będa ok 19.00. Pamiętam, ze mowiła, żeby uważać na prychających i kichaczy, ale nie wiedziałam, ze aż tak trzeba to brać do serca.. A Ty kogo wybralaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Baletka super wiesci!!!;) Marta trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok na wizycie. Daj znac jak sie ma dzidzia. Ja mam jutro wizyte. Zaczynam sie stresowac czy wszystko jest ok z fasolka. I troszke wynikami bo wyszly mi ciala ketonowe obecne w moczu i urobilinogen a nie powinno byc, ale mam nadzieje, ze to nic powaznego. Czekam.na info Marta. Nasze fasolki powinny byc w podobnym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Marta, natka kochane ja trzymam kciuki za Was dwie i Wasze fasolki. Pewnie wszystko będzie pięknie :) Dawajcie znać. Iczozord, jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Jak bede po wizycie to dam znac. Ja wybralam dr Wieczorka. Zobaczymy co bedzie z tego wszystkiego... Ja sie ostatnio opiekowalam mala corka sasiadki (teraz przez 2 dni), bo musiala isc do pracy a mala byla lekko przeziebiona i teraz sie boje czy mnie cos nie wezmie :/ jeszcze moze jestem oslabiona przez to, ze nie jem :/ czasem kichala, pare razy zakaszlala a tak to siedziala i ogladala bajki a ja kimono (ona ma 10 lat). kurde blaszka... Natka, no wyglada na to, ze roznica minimalna u nas bedzie :) widzialas juz serducho? Powiedz mi czy brzuch (podbrzusze) Cie czesto boli? Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
To teraz już chyba nie zaraża, ale uważaj i witamine c bierz(mnie pozwolili ascorutical i taki syrop prenalen dla kobiet w ciąży). mnie złapało od klimatyzacji, choć w ogóle sporo pracuję z ludźmi, więc pewnie ktoś cos mi przyniósł. Teraz dostałam antybiotyk bo mam już 2 tygodnie problemy z gardłem i kaszlem, a że nie jestem już w ciąży to mogę. Mam nadzieję, że do za 2 tygodnie się wyleczę, bo mój przyszły dzidziołek na mnie czeka, a ja nie zniosę chyba jak się nie uda już teraz. Mnie powiedziała, że luteinę mam brać, gdybym poczuła skurcze albo miała plamienia czy ból brzucha jak na @. Może pogadaj ze swoim lekarzem jeśli jeszcze nie bierzesz. Luteina ponoć nasila mdłości, ale warto. Maniula chyba Ty pytałaś o no spę, z tego co wiem to jak najbardziej można, oczywiście nie przesadzać z ilością.Ważne żeby nie rozgrzewać, żadnych termoforów ani gorących kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Marta jak bylam dwa tyg temu to nie wudzialam serduszka. Mam nadzieje,ze jutro zobacze. Z objawow to mam mdlosci,ale na szczescie nie wymiotuje, piersi bolace przy dotyku, powiekszone. Brzuch na szczescie mnie nie boli. Jak kaszlne,kichne lub szybko wstane to taki chwilowy bol w pachwinach. Dosc intensywny ale krotki. Mialam moze ze dwa razy takie ciagniecie w macicy, ale to sporadyczne przypadki. A Ciebie boli podbrzusze? Podobno jest to normalne bo rozciaga sie macica, ale jesli masz silne skurcze to bierz no-spe. Zreszta idziesz do lekarza to wszystko Ci powie. A Ty widzialas serduszko? Bo jakos nie zarejestrowalam? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Jestem taka ciekawa Twojej wizyty Marta conajmniej jak swojej;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
na razie nie, mogę jeszcze pochodzić z miesiąc lekarka powiedziała chyba że zacznie się coś dziać to automatycznie do niej i zwolnienie dostane. :D jedyne co mnie męczy to ta zmiana pogody głowa mnie boli jak by miało mi ją wysadzić ; / dziewczyny czytam was intensywnie wiec piszcie jak tam po wizytach. Baletka no to super wiesci czytam! powolutku do celu ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Jestem po wizycie... Boże, niesamowite uczucie zobaczyc bijace serduszko... Ja sie poplakalam, a lekarz powiedzial, ze to nirmalne dlatego juz sobie przygotowal chusteczki, gdy sie dowiedzial, ze pierwsza wizyta ;) U mnie wyszlo wszystko super :) Mlody ma 12 mm i serduszko bije 150 razy na min :))))) jestem mega szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Marta tak sie ciesze;)))) jeszcze raz gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_28
Witajcie Dzisiaj w pracy moje plamienie się nasiliło dziwne to dla mnie wszystko nie wygląda to na @ ale tak brudzi i cały czas te nitki. Nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Marta jeszcze raz gratulacje :) oby każda z nas jak najszybciej usłyszała to upragnione serdusio :) Baletka zatem trzymamy kciuki za staranka :) ale faktycznie dobry gin to skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Dziołszki wróciłam niedawno od gina, byłam na monitoringu. I mam pęcherzyk wielkosci 21mmx17mm. Kurde nie wiem kiedy działac, zeby nie za wczesnie ani nie za późno. Doradzcie no. Poczekac do jutra? Ostatnio pstryknął przy 25mm. Średni przyrost na dobe to 2,6mm. Moze poczekam do jutra do wieczora. Gorzej jak strzeli mi w pracy;/ Kurde sama nie wiem czy celowac czy isc na zywioł. chciałam co drugi dzien sie przytulac, zeby plemniczki sie zgromadzily odpowiednie. Wczoraj było przytulanko, wiec myslalam zeby dzis odpuscic. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (dziś 9:27), co napisał, że ma do morza 100 km się nie podpisał :-D Tak więc nie wiem kto jest moją ziomalką :p Czy to Ty agnieszka5g? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasonia83: ja bym działała. Myślę, że to jest ten moment :) Działajcie - celnie! Jutro poprawcie i zobaczysz jaki ładniutki dzidziuś wyjdzie :-) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Agusia, może warto zajść do lekarza? Marta :))))))) Ależ się cieszę, gratuluję raz jeszcze i oby tak dalej ! Ja dostałam wyniki morfologii i innych. Niepokoi mnie bo mam TSH na poziomie 4,96 mU/l i cos takiego w morfologii: P-LCR w tym %Neutrocytów 43,5 % a norma jest od 45%... Wiecie co to oznacza? W komentarzu do wyników napisali, ze mam za kilka dni się zgłosić do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka na morfologi sie nie znam i nie robilam, ale wlasnie spojrzalam na moje TSH i u mnie wpisali ze norma jest do 4 wiec masz troszke podwyzszony ten hormon... no na wizyte do lekarza musisz sie umówic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×