Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

NO to trzymamy kciuki :) U mnie też po okresie i też czekam na płodne ;-) Ale jeszcze ładnych kilka dni więc luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a czy duphaston jak i luteine bierze się też mimo ciazy? Wiem że na twoja nie@ tak ale poza tym? Wiecie gin powiedziała żeby brac jak podejrzewam że jestem. Nie jestem zbyt obeznana w tych lekach. Dziś pierwszy dzień pracy, spokojnie i i miło.dziś już żadnych mdlosci. Iczozord jakie nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston i luteina to progesteron ale w różnym stężeniu. Można jak najbardziej brać go w ciąży, nawet podobno ciąża lepiej się rozwija :) Także spokojnie. Ja jestem oczywiście nastawiona pozytywnie :) Póki co jednak jestem jakaś zmęczona ciągle, senna, co chwile mam ochotę na drzemkę ;-) Czekam na wakacje :) A na wyjeździe... mam zamiar się wyluzować i poszaleć :) I kto wie, może wrócimy we troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciazy wiem jak działa, ale dlaczego się go bierze poza ciążą? A więc nastrój dopisuje i to najważniejsze :)obyscie Wrócili w 3!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zupełnie żadnych objawów. Nic. Czuje się po prostu ok oprócz tego wczorajszego chwilowego ataku mdłości. Temperatura też w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Nieve, ja byłam w pierwszej ciąży na usg na 3 dni przed pozytywnym testem. Nie ze podejrzewałam ciąże, broń Boże. Poszłam po tabletki anty i tak na ogolną kontrole. I co.. I moj gin mi powiedział "no widze ze miesiączka sie zbliża" :) takze nie słuchaj tej lekarki ze na bank nie ma ciąży :) Ja dzis mam 21 dc i mam brunatny śluz z domieszką krwi.. Takze jak w zeszlym miesiącu bałam sie ze 27dc a mi @ nie leci i ze chyba mi sie cos pochrzanilo (a wiedzialam ze ciąży nie ma), tak teraz w drugą strone mi sie pochrzanilo i dostane za wczesnie :( Buuuuuuuuuuuuuuuuu.. Jak nie urok to sraczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja go biore bo plamilam ok5 dni przed @ a nigdy tak nie mialam. I jak go zazywam to przeszły mi migreny :-) Ale gorąco dziewczyny w domu mam 28 stopni eh i jak tu spac! Trzymac kciuki jutro prosze za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieve
No dziewczyny, ja dziś brunatny śluz, więc@ idzie. Tym razem Pani doktor od usg miała rację. ... z jednej strony delikatny zawód, z drugiej mój organizm wraca do normy - po 7 miesiącach bez @. Moja gin powiedziała, ze jak się nie uda i dostanę @ to od tego cyklu clo. Brała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka jak CI poszło? Daj znać:) Prgesteron bierze się na wywołanie miesiączki i regulację drugiej fazy cyklu np przy zbyt krótkiej fazie poowulacyjnej, przy plamieniach śródcyklicznych (tzw niedomaganie ciałka żółtego). Gdy coś takiego występuje to gdy kobieta planuje ciążę też progesteron warto brać aby zapobiegać bardzo wczesnym poronieniom. Pewnie są i inne powody brania progesteronu ale lekarzem nie jestem więc nie wiem :) Nieve - ale to już jakiś postęp :) clo nie brałam,a le dziewczyny tu mają doświadczenie w tej materii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Nie wytrzymalam w swoim postanowieniu i kupilam dzis test. Jutro go wykonam. Zaczely mnie piersi bolec jakby piec od wewnatrz, jestem nieziemsko nerwowa (az szkoda mi mojego bombla ktory teraz jest skazany ze mna siedziec hehee) a jak juz sie denerwuje to strasznie podbrzusze mnie rwie. Wstane jutro z ranca i wykonam ten test choc do @jeszcze 3dni ale może juz cos pokaze. Niby taka stara a dalej glupia jestem i niecierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline trzymam kciuki: ) mnie jeszcze tak bardzo nie nosi bo oprócz uczucia napuchniecia i bardzo sporadycznego zaklucia to nic się nie dzieje. Zresztą to za wcześnie. Poprzednio miałam implantacje po 9dniach. Ale ponoć jestem blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Jadzis dalej lekkie plamiebnia i ciutke krwi. Ciotka raczej nie bedzie bo cytce mbnie bola. Albo mam niedomoge lutealna i @ bedzie za pare dni, albo nie wiem co to. Od czasu do czasu mam biol brzucha jak na@, tyle ze od paru lasdnych lat juz mnnie brzuch na@ nie bolal:/ Na ciaze w kazdym badz razie sie nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jeżeli test owu wyszedł pozytywny zarówno 2i 3.07 a brzuch bolał też w tych dniach i ustąpił 3.07 ok poludnia tzn. że owu była 2czy 3? Teraz mam taki biały śluz trochę jak żelatyna wymieszana z serkiem i jest go sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bolal Cie brzuch czy jajnik. Generalnie boli jak peka jajo i plyn sie wydostaje, to on powoduje bol. Wiec pierwszy silniejszy bol to w tym dniu byla owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mnie bolał w czwartek rano na całego prawy. Zazwyczaj wtedy liczyłam że był dzień ovu. Mierzylam temperaturę 37.1 mimo że chwilę wcześniej piłam wodę z lodem. To chyba dobrze bo ja mam często zanizona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta temperatura to z dzisiaj:)licząc od 1dnia krwawienia poronnego to 20dc, przy 28dniowym.wszystko jak w zegarku. Gorzej się też czuje, slinotok i straaasznie duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
agnieszka jak po? :) u mnie 25dc, powiem Wam że gdyby się udało to byłby piękny prezent na rocznicę ślubu :) wczoraj byłam u endo i jest zaniepokojona moją wysoką prolaktyną :( jeśli nic się nie unormuje do jesieni to wyśle mnie na rezonans- oby nie było takiej konieczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobilam test jakis tajtanszy z rossmanna Facelle z czuloscia powyżej 25mlU iii....szok. Pokazały sie dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline super wiadomość gratuluję! a ja wynikow jeszcze nie mam ale dala większość dala nowych pytan nie wiem czy będzie do przodu jak nie to wrzesien. Mam urlop od pon mam zamiar odpocząć i sie zrelaksować i dzialac bo bede miala te dni :-))) i moze sie uda :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline, gratulacje! :) tak się cieszę: ) U mnie kłucie i ból na dole, na zmianę po obu stronach i mdlosci dziś po owsiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w szoku bo bardzo wyrazna ta druga kreska wyszla a w sumie jakos specjalnie brzuch mnie nie bolal bardziej bym powiedziala ze jak na rozstrojenie jelit :/ Jedyne co mi dalo do myślenia tak naprawde ze nie mam cierpliwosci do dziecka i wprowadza mnie w furie co mi sie nie zdarza a jak maz wraca to lepiej by sie do mnie nie odzywal bo gada same glupoty hahahaha Jutro lub w piatek postaram sie pojsc do lekarza i poprosic by przepisal mi cos na podtrzymanie tak dla mojego spokoju bo nie chce znow przechodzic zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Carline cóż za wspaniałe wieści z samego rana!!! Gratulacje!!! Grono cieżarówek nam się powiększa :) Pisz regularnie co tam u CIebie i trzymaj kciuki, żebyśmy rychło do CIebie dołączyły :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Super! Gratuluję!! To bardzo dobre wiesci! Obys przechodzila w spokoju i szczesciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosik1820
Ja trochę zbocze z tematu samej chwili implantacji nie wyczułam ale już kilka dni po owulacji miałam bóle brzucha usytuowane bardzo nisko i ból jajnika to jednego to drugiego. Dni płodne miałam wg obliczeń 26-28 czerwca a ból pojawił się juz ok 3 lica. Poza tym w tym tygodniu poczułam że sutki mam dziwnie wrażliwe pieszczoty mnie drażniły. Temperatura oprócz jednego dnia gdzie było 36,9 to od 37,3 do nawet 37,6. Oprócz tego czuje się jakbym była chora szybka się męczę obiad robie na odpoczynki aż się wystraszyłam bo jak nie ciąża to ewidentnie choroba i zrobiłam wczoraj test słaba druga kreska mimo że okres powinnam mieć w sobotę cieszę się ale i boje bo poprzednia ciąża skończyła się poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Caaroline super wiadomosci!!!;);) wielkie gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieve
Caaroline - SUUUPER, że się udało!!!! Zdrówka dla Was obojga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
A ja nie wiem czy robić jutro testa czy nie. Od poniedziałku mam po kropelce krwi i brunatny śluz. Nie jest tego duzo, co jakis czas przy podcieraniu i to jak wsadze palec głębiej. Od czasu do czasu rwie mnie brzuch, co nigdy przez @ mnie nie bolał. No i od poniedziałku senna jestem jak jasna cholera. Doradźcie no, zrobic czy darowac sobie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny zdalam zaliczenie z tej cholernej farmakologii! Ale sie dzis napije :-))) same dobre wiesci dzis! Teraz w koncu moge cieszyc sie urlopem w pelni :-) jeszcze tylko obrona we wrześniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia też mam co miesiac takie dylematy wiec kupilam hurtowo testy na allegro za 1 zl i juz sie nie zastanawiam. Po prostu jak bede miala ochote to zrobie test przynajmniej nie bede tracic kasy na testy z apteki, któe są kilkanaście razy drozsze :/ :P Jakbym byla na Twoim miejsu to bym pewnie zatestowala ;-) który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×