Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Carolinea to było na NFZ? Powiem CI tak - zupełnie serio - napisz skargę na tego lekarza. Tacy lekarze leczą, biorą za to kasę a pacjenci boją się cokolwiek zrobić i takie konowały są bezkarne. Jak lekarz może być z CIebie niezadowolonej jako z pacjentki?! Jakto owulacja w 11dc nie może skończyć się ciążą. Po prostu szok. Apeluję do CIebie abyś napisała skargę do NFZ-tu jeśli to lekarz na nfz (albo do przychdni) a jeśli prywatny to nie wiem do jakiegoś żwiązku który zajmuje się morlanością w zawodzie lekarza czy coś... Normalnie aż mi ciśnienie skoczyło jak Twój post czytałam. Na uspokojenie powiem, że mój lekarz też mówi że po poronieniu smaoistnym masz się od razu starać. co za kanalia no po prostu nie mogę. dupek i tyle!!!!! :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline przesń w ogóle sie takim idiotą przejmować no normalnie jak sobie przypomne co napisałaś o tej wizycie to mam ochote wsiadac w samochod i tam jechac. Co za brak profesjonalizmu ze strony lekarza. Wlasnie tu jest problem ze lekarze sobie czasem pozwalaja na tak wiele a my siedzimy jak trusie i nic nie mowimy bo jestesmy w takim szoku ze w ogole do tego dochodzi. Naprawde zachecam CIę do napisania skargi. CO za i dio ta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kika, mnie sie pojawily mldlosci 3 tygodnie temu i to jest cos tak strasznego, ze wyzywalam na czym swiat stoi! Mialam ochote wlozyc sobie reke i wyszarpac wnetrznosci... Bol zoladka, glowy, lzy, przekrwione oczy... Pocharatany przelyk... Nic od tamtej pory sie nie zmienilo. Wymiotuje z 20 razy na dobe -po herbacie, wodzie, sucharach, rozgotowanym ryzu, kwasie foliowym... Wszystkim. Nie bylam od 3 tygodni poza mieszkaniem (wizyta u lekarza to byl koszmar). Nie wychodze nawet na balkon bo wszystko mi smierdzi... Nie chcesz tego, uwierz... Jest milion innych objawow, by czuc, ze sie jest w ciazy. Ten mozna spokojnie ominac. Ktory masz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Caroline, jestem wstrząśnięta tym jak Cie potraktował! I ja bym zdecydowanie napisała skargę. Za sam sposób traktowania pacjenta i poszanowania godności drugiego człowieka. Ja rozumiem wiele, że WHO ma wytyczne 6 miesięcy itd, ale medycznie nie ma żadnych przeciwskazań do starania, a to nie jest lekarz jeśli nie ma w ogóle ludzkiego stosunku do drugiego człowieka. Nie zostawiaj tego w taki sposób, warto też moim zdaniem zamieścić opinie o takim lekarzu na znanych portalach, gdzie są oceniani - ja tak znalazłam moją ginekolog. Miała same pozytywne opinie. Ale się zdenerwowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do was pytanie. Co znaczy podniesiona temperatura ciala po "okresie" mam 3 dc i caly czas stan podgoraczkowy a w 1dc mialam lekkie krwawienie z jakby kawalkiem skory a te 2dni juz nic nie leci tylkp w srodku mam. Jestem caly czas zmeczona, kochalismy sie w dni plodne bo sie staramy. Piersi mnie juz nie bola, bolaly przed tym okres. Ale bola mnie plecy z tylu i brzuch czasami alebto tak nie okresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Baletka, ja do dzisiaj biore Letrox 50 polowe cidziennie rano. Mozliwe ze jak zrobie badania podniosa mi do calej yabletki dziennie. Ona jest na niedoczynność i mi na prawde pomogla,pozatym jest niedroga kosztowala jakies 6zl. Ja mam skonczone 25lat. Lekarz mi mowila właśnie podobnie, ze z zajściem przy niedoczynności nie ma moze az takiego problemu, za to jest problem z utrzymaniem Ciąży. Iczozord masz racje, koncze szukac po necie samych zlych informacji, bo inaczej bede tylko siedziec i sie zamartwiac. Carolinee88 to jest po prostu jakas totalna kpina!!! To sie nie dzieje w tych czasach! Takie sytuacje nie moga miec miejsca! Najchetniej by sie pojechalo i nawrzucalo debilowi! Jak tak mozna!! W jakim to miescie? Jaki lekarz? Najlepiej jak najszybciej facetowi zrobic oponie na jaka zasluguje zeby nie bylo juz takich sytuacji!! MartaWWW nie zazdroszcze wcale zadnej z mdlosciami tym bardziej ze mozliwe ze bede je miec. Zaczelam 5 tydzień. Pewnie wszystko przede mna. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka ja również biorę Letrox 50 na TSH z tym, że całą tableteczkę codziennie pół godz przed posiłkiem i tarczyca w miarę wraca mi do przyzwoitego wyniku :) pod koniec stycznia startowałam z wynikiem tsh 5,53, a teraz mam już 2,00 :) Dziś mam 18dc, a lewy jajnik daje się we znaki... zastanawia mnie na co tym razem ten ból, bo raczej nie na owulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odpowie mi ktoras? Tak bardzo chcialabym dzidziusia. Wiem ze test jedynie mi powie ale boje sie rozczarowania a to krwawienie jest naprawde dziwne, bez skrzepow i tak malo. I tak podniesiona temperatura caly czas, a jak by to byl normalny okres to chyba juz powinna spasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ciężko wyczuć. Proponuję jutro rano zrobić sikańca i będziesz więcej wiedziała. A mierzyłaś wczesniej temp, od poprzedniej owulacji? Jeśli od tego czasu jest podwyższona, to jest prawdopodobieństwo, że to ciąża. Ale równie dobrze mogłaś się przeziębić, złapać jakąś infekcję...Tyle co wiedzialam to napisałam, pomogłam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, któras z Was tu jakiś czas temu pisałam o św. Ricie. To mega dziwne i jakiś zbieg okoliczności, ale 10 czerwca, jak wracałam z przyjaciółką z obiadu, wsiadamy do jej auta, a tu za wycieraczką ktoś zostawił obrazek właśnie z modlitwą do św. Rity. Może i ja sprobuję z nią "pogadać";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mierze rano o tej samej porze tylko pod pachą, wiem ze to nie miarodajne ale tak zawsze mierze i widze skoki, tzn przed owulacja mam 36,5 a teraz caly czas sie utrzymuje 37,1 teraz mierzylam i 37,3. infekcji napewno zadnej nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Gościu temperatura naprawdę bardzo obiecująca. :) Ja też wierzę w moc modlitwy. Uciekam się do Św Dominika i nie zapeszając - czuję, że się udało. Przekonamy się w tym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Gościu niestety totalnie tego nie ogarniam i nie ogarnialam , ktos mi przesłał linka pare stron dalej jak mierzyc i co oznacza dana temperatura w danym dniu cyklu :) ale wyższa temperatura w drugiej polowie cyklu zawsze dobrze wróży: ) Malami83 ja pisalam o sw. Ricie! Spróbuj, ja polecam :)) MartaWWW pare stron wcześniej pisałaś że boisz się nawet mocniej kichnac... tez tak mam. Czy ten stan mija? Przestane w koncu się tak stresowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Iczozord pomodle sie za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Iczozord nie chcialam Nic pisac ale musze;) ja tez czuje, ze Ci sie udalo. Jakos moja podswiadomosc mi tak podpowiada i mam nadzieje, ze sie nie myli. Juz niedlugo sie dowiemy. Trzymam kciukinajmocniej jak potrafie ;* musi sie udac Dziewczyny ja tez jak kichne, albo kaszlne czy szybko wstane to zaboli mnie brzuch i w pachwinach. Pytalam o to lekarza powiedzial, ze to normalne bo wszystko sie rozciaga, wiec juz sie tym nie stresuje, bo to oszalec mozna;) caly czas strach czy oby wszystko jest fobrze, czy to mozna, czy to nie zaszkodzi. Trzeba sie cieszyc kazdym dniem. Jak ma byc dobrze to bedzie. W tej chwili nie mamy wiekszego wplywu na to co sie dzieje u nas w brzuchu, a dodatkowy stres i ciagly strach nie pomaga naszym dzidzia. Dbajmy o siebie, usmiechajmy sie duzo i cieszmy sie ciaza, a wszystko bedzie dobrze. Wierze w to!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Natka natka!! Dziękuję! Potrzebowalam tych słów :) masz racje. Tak ciężko uwierzyć kiedy spełniają się marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iczozord ale powiedz mi co z tym krwawieniem. 3 dc i tak jak by juz koniec, w pierwszym spoko polecialo, nawet tak jakby z kawalkiem jakiejs skory ale tylko raz. sory za taka dokladnosc ale juz wariuje zreszta chyba jak kazda z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolinne co za palant z tego lekarza! jak można tak traktować pacjentów! to jakaś porażka nie przejmuj się i wybierz się do innego gin. Niestety tacy ludzie jak ten co opisałaś żyją na swiecie! u mnie niestety @ przyszła dwa dni wcześniej za dużo stresów mam ostatnio, nie robiłam sobie nadziei w tym miesiącu i jakoś spokojnie to przyjęłam, a wam kobitki życzę dwóch kreseczek może wam się uda tym miesiącu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Agnieszko przykro mi;( ale nowy cykl to nowa nadzieja. Trzymam.kciuki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Iczozord, natka byloby cudownie gdybyscie dolaczyly do grona szczesliwych:-) U mnie ciagniecie jajnika dzis odpuscilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Natka, kika - dziękuję! :) Gościu - to może być tzw. pseudomiesiączka, czyli krwawienie wywołane zmianami hormonalnymi (niektóre kobiety miewają takie w terminie miesiączek w pierwszym trymestrze). Czasami dochodzi też do złuszczenia części błony macicy w której nie jest zagnieżdzony zarodek. Dlatego wiele kobiet które maja takie krwawienia myśli, że przyszła po prostu nietypowa miesiączka i nie podejrzewają ciąży. Ale temp jest u Ciebie podejrzana :) Zrób test - nie ma na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Kika/magda, ja mam 30 lat. Czy w związku z ta niedoczynnością jest duży b.problem z utrzymaniem ciąży? Zastanawiam się czy będąc na tabletkach od piątku nadal jest duże ryzyko gdybym teraz zaszla?... Wiem, że są kobiety, które dowiadują się o tarczycy w b. zaawansowanej ciąży i rodzą zdrowe dzieci, ale jestem w tym temacie zielona i trochę sie boję. Macie jakieś dolegliwości po tym Letroksie? To jest tabletkowanie do końca życia czy niekoniecznie? Iczozord, daj znać jak będziesz testować :) Moje przeczucia to 2 kreseczki :) Chciałabym mieć cierpliwość, żeby po prostu o tym nie myśleć po ovu (powinna być do pt), ale poprzednim razem wiele sobie obiecywałam i nie wytrzymałam z testami. Marta, nie zazdroszczę, ale moja gin też mówi, że to dobrze jeśli są mdłości (no może nie takie), bo tzn że jest dużo hormonu. jakbyś potrzebowała pomocy to ja jestem niedaleko, więc w razie czego daj znaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Zrobiłam test, niestety negatywny :( A to już 15 dzień po owulacji :( Zgłupiałam. Mój organizm stał się dla mnie nieczytelny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord, byc może jest tak, że masz mało hormonu, bo zagnieżdzenie było późno. Część kobiet ma negatywne nawet po terminie @. A niektóre nawet mają tak, ze w 9 tyg ciąży nie widać jaja na usg(przypadek w mojej rodzinie), a teraz maja 1,5 rocznego urwisa. Poczekaj jeszcze trochę, poobserwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Baletka, bo to się tak nie da świadomie nie myśleć o tym. Dziewczyny, które opowiadają, że odpuściły zawsze miały ku temu jakieś zewnętrzne powody albo po prostu miały już tak dość, że straciły nadzieję. Ja już starałam się wiele razy ale nie da się nie myśleć, nie czekać. Tak pragniemy dziecka, że nie da się o tym zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Iczozord! Bez poddawania sie! Ile Ci zostalo do @? Baletka, ja po Letroxie zadnych ubocznych nie mialam, mialam brac 2 miechy i kontrolowac, pp 2 tygodniach od rozpoczecia brania tabletek juz byl spadek wiec szybko to dziala. Teraz w ciazy prawdopodobnie bede brac bo nez tabletek lubi sie podwyższać, a pozniej podobno wraca do normy i tarczyca sama zaczyna wytwarzac hormon w dobrej ilości. Podobno nie które kobiety chudna po Letroxie. Tyle słyszałam. Ja kolejny ranek bez mdłości. Za to w nocy obudzil mnie silny skurcz trzymal chwilę i w koncu puscil. Strasznie sie tym przyjęłam. Nadal sie tym martwie. :( nigdy chyba takie silniejsze bole nie wroza nic dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Nie no akcji z lekarzem nie odpuszczę. Po wczoraj doszlam do wniosku ze jesli w tym cyklu bieżącym nic nie zaskoczy to daje sobie czas. Popracuje nad sobą fizycznie, poszukam jakiejś pracy i z czasem znow zaczne starania. Kto wie może samo zaskoczy bez tego spinania się, mierzenia i wiecznego liczenia. Zajme się wtedy czymś innym i dam sobie odpoczac od tego wiecznego zamartwiania się. Dzis 20dc a wiec pozostaje mi czekac do przyszłego piątku. Przy kichaniu strasznie mnie pachwiny bolą jakby miało mi coś strzelic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kika, luz :) wszystko sie rozciaga, zmienia miejsce :) to norma, ze boli :) mnie bolalo przynajmniej :) i nadal pobolewa. Brzuch mam lekko zaokraglony juz. Mam erazenie jakby wzgorek lonowy pokryl sie warstwa tluszczu. Teraz w ogole wygladam komicznie :) cyc konkret, chuda jestem (-5,5kg po mdlosciach i waze 51kg) i widac mi zebra, a podbrzusze takie rozpulchnione jakbym pilke zjadla... Sam sex ;) Z tym kichaniem juz mi przeszlo, ale nadal boje sie zaparć czy wymiotowania na kucąco -nie wiem czemu, moze mi sie wydaje, ze sie napne i cos tam sie zlego stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynu pisalam do was wczoraj. mierzylam rano w pochwie tenp i mam 36.6 z reguly mialam niską, 36.3 po okresie bo kiedys z ciekawosci mierzylam czy jest mozliwosc ciazy przy takim niskim skoku? dziwnie sie czuje, zakluje mnie cos w podbrzuszu, mam slinotok, jestem słaba, i temp pod pachą mam dalej 37.1 testu jeszcze nie robilam, boje sie ale pod koniec tygodnia zrobie jak dalej tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×