Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Maniula22 witaj kochana! Tu naprawdę wszyscy się wspieramy w trudnych chwilach. Wiec jak będziesz mials jakis problem to pisz smialo! Szczęścia ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Maniula, witamy. Napawasz mnie nadzieją, że to naprawdę jest możliwe. Męczę się właśnie z krwawieniem po poronieniu.Choć nie zgodzę się, że u mnie było c.biochemiczna(tak powiedział ordynator) - miałam obraz usg i mój organizm zupełnie inaczej się teraz zachowuje. Trzymam kciuki, aby Twoja ciąża była szczęśliwa. Ja rzeczywiście nie potrafię o niczym myśleć, przede mną egzamin,a ja nie mam w ogóle chęci ani siły. Cały świat mi się wywrócił do góry nogami i choć dzidzia nie była planowana, to cieszyliśmy się bardzo, a teraz oboje chcemy świadomie zostać rodzicami. Mój M też coś mowi, żeby nie wytwarzać presji itd, ale widzę, że tyko czeka w dołku startowym na zielone światło. Wiecie, mężczyźni mogą tak jak i my próbować, ale dobija ich bo są bezradni, a oni chcieliby nam czasem nieba przychylić, tylko niekoniecznie o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka85
Dziewczyny a Waszym zdaniem jak czesto nalezy sie przytulac zeby bylo najbardziej efektywnie a zarazem zeby nie przedobrzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
No u mnie juz dni plodne sie zaczely.kupilam sobie wiesiolka i od 3dc biore no i stwierdzam ze super mi sie poprawil sluz. Az nie wierzylam ze pare dni tego tego ochydztwa tak moze wspomoc. Teraz zaczynam codziennie meczyc meza (bo niestety 14dc wyjezdzam i nie bedzie mozliwosci najblizej owulki strzelic). Postanowilam ze w tym cyklu nie stresuje i nie spinam sie. A co do poronienia to ja dobre 2tyg jeszcze PO mialam ciazowe objawy jak wymioty czy mdlosci a hormon juz prawie spadl. Od tego czasu nie moge poradzic sobie z cera. Poprostu tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Caroline to prawda, moja cera wygląda teraz masakrycznie... gdzie ja nie mam prawie żadnych problemów trądzikowycht tylko naczyńka. Jutro ide do mojego lekarza i chcę go porposić o zwolnienie do końca następnego tygodnia. Nie dam rady być w pracy na 200%obrotów,a akurat w przyszłym tyg bym musiała. Mam straszne zwieszki. Egzaminu też chyba nie zdam... bo nie mam siły się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka85
Widze ze niestety nie kazdy zostaje przyjety do tego grona wiec nie bede sie narzucac. Powodzenia dziewczyny, oby szybko Wam sie pokazaly 2 kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Dziekuje dziewczyny za mile przyjecie. Bylo tak, w szpitalu lekarz powiedzial ze 3 cykle ale po kontrolnym badaniu dostalam zielone swiatelko od mojej Pani ginekolog i bach udalo sie od razu. Dziewczyny nie zalamujcie sie tylko dzialajcie kochane. Dodam ze poprzednio starania zajely nam ponad pol roku abpo poronieniu zaszlam od razu az nie wierzylam. Rzekomo latwiej jest wtedy zajsc nie wiem ile w tym prawdy ale mi i wielu innym kobietom sie udalo takze. glowy do gory ;*. Dodam ze po przytulanku spokojnie lezalam z podusia pod pupa i staralam sie zaciskac miesnie kegla czy jakos to sie tak nazywa :) bo ponoc ulatwia to podroz plemnikom, i nie szlam od razu siusiu staralam sie spokojnie lezec zeby od razu wszystko nie wypadlo. Czytalam tez ze miesnie kegla wafto cwiczyc w sposob bardzo prosty podczas siusiania przerywac co chwilke strumien moczu i puszczac wtedy miesnie sie zaciskaja. Ja tak cwiczylam i po przytulaniu jak lezalam spokojnie tez tak ribilam i wtedy na prawde malutko nasienia juz wypadalo na zewnatrz. I wyczytqlam dziewczyny ze na orawde po stosunku nie zrywac sie od razu na nozki tylko spokojnie lezec jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Mynka85 ja wychodze z zalozenia ze jak mialam np plodne o 10 dc do mniej wiecej 16 dc to przytulalam sie co dwa dni zaczynajqac od pierwszego dnia plodnego. Roznie dziewczyny robia ja obralam strategie taka ze co dwa dni te plemniki beda silniejsze niz robiac to codziennie :) ale to tylko moje przemyslenia. Powodzenia. :) p.s dobrze ze znalazlam to forum jakos mi tak razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Ja wczoraj tez miałam przytulanko, lezałam z nogami do góry i mało co wyplynoło. To był wczoraj trening bo owulka gdzie 2 góra 3 dni bedzie. Wiesiołka tez pije, tylko z butelki i śluzu co niemiara. Ehhh... zeby sie wkoncu udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
A ten wiesiołek to jest na sam śluz, czy płodność też? i forma jest najlepsza? olej? kapsułki czy po prostu nasiona na przykład? Jestem zielona. Nigdy nie zastanawiałam się co wpływa na takie rzeczy. Myńka, ja miałam przy ostatnim zajściu bardzo rzadkie przytulanko, a i tak się udało bo chyba 2 dni przed owu, ale wtedy to była taka trochę wpadka. Teraz będziemy się trochę bardziej starać no i częściej. Wyczytałam chyba większość forów(moja mała obsesja), artykułów etc i ponoć najlepiej jest co 2 dni. Wtedy jakość nasienia jest lepsza i jest go więcej niż codziennie albo kilka razy dziennie, M też się męczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Brzuch mnie już nie boli, oprócz delikatnego kłucia w lewym jajniku jak na owu. mam jeszcze resztki ciemnej krwi, ale tylko w środku, nic prawie ze mnie nie wycieka. Myślicie, ze mogę sobie pozwolić na małe delikatne conieco dzisiaj? To już ponad tydzień bez przytulania... i choć jest mi ciężko, tęsknię do mojego M i będzie mi łatwiej wiedząć że już coś działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka, ja co prawda po poronieniu krwawilam tylko dwa dni ale przytulalam sie juz 5 dni po, dwa dni po wysjciu ze szpiitala. Czulqm sie gotowa nie bolalo mnie i potrzebowalam tego. Jewli czujesz sie na silach i nic Cie nie boli fizycznie a psychicznie tego potrzebujesz to ja bym sie nie zastanawiala. A moze teraz wam sie uda :). Tylko pamietaj jak sie kochasz to nie mysl tylko o dzidzi wiem ze to ciezko ale daj sie poniesc chwili a sukces gwarantowany. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka85
Dziękuję dziewczyny:) u nas do tej pory te przytulanki bardzo nieregularne byly a w tym cyklu staramy sie co 2 max 3 dni przez caly cykl. Duzo tego:) mam nadzieje ze wkrotce sie uda bo juz zaczynam sie martwic ze cos jest nie tak...a jak dokladnie odbywa sie monitoring owulacji? Czy gin zrobi to na moja prosbe, czy najpierw zleci badania itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Myńka ja nie wiem... nigdy tego nie miałam. Wiecie co mam egzamin w niedzielę i nie potrafię się skoncentrować na nauce, nic mi nie wchodzi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
No w naszym przypadku wiesiolek jest na poprawe sluzu. Na jego jakosc i ilosc. I bierze sie go jedynie do dnia owulacji.potem trzeba zaprzestac bo podobno moze wywolac przedwczesne skurcze. Ja akurat mam w kapsulkach ale i tak trzeba je wycisnac na lyzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Mynka ile sie juz staracie? Baletka rozumiem Cie i wiem co czujesz pewnie nie masz glowy do niczego. Mam nadzieje ze szybko uda Ci sie zajsc w ciaze bo to jest na prawde dobre lekarstwo na bol po stracie. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka85
Maniula próbujemy od poczatku roku bo po poronieniu we wrzesniu 2013 do konca roku odpuscilismy. A od stycznia staramy sie, a w zasadzie bardziej ja to kontroluje zeby moj ukochany nie gadal ze sfiksowalam na tym punkcie:) i teraz tak sie zastanawiam czy po prostu nie trafialismy z przytulaniem, czy mamy jakis problem..:( mam nadzieje ze to pierwsze bo bardzo bysmy juz chcieli dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
W ogóle to mam dzisiaj kłucie lewego jajnika, takie lekko promieniujące do tyłu. Robiłam test owu bo myślałam, ze to może to, ale wyszła bardzo bardzo słaba kreska.Wiecie co to? no normalnie pobolewa jak przy ostatniej owulce... Nigdy nie wyczuwałam zbliżającej sie, zazwyczaj miałam objawy tylko przy kulminacji. Oj maniula, niestety - mam tylko jeden cel i jedno na myśli, i jeszcze nie mogę inaczej. Nie zdziwię się jak nie zdam tego egzaminu... Myńka, mam nadzieję, że obie się tu wystaramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka85
Tez mam ogromna nadzieje:) razem zawsze raźniej... mnie tez dzis lewy jajnik troszke ciagnie ale staram sie juz nie nakrecac bo potem tylko rozczarowanie. Jestem tydzien po owulacji wedlug moich obserwacji i za 6 dni powinnam dostac @. Modle sie zeby nie przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny;) witam nowe staraczki;) jakos tak nie mialam kiefy napisac, ale czytam Was regularnie;) Baletka wszystko bedzie dobrze i ani sie obejrzysz a juz beda dwie kreseczki. Trzymam za wszystkie mocno kciuki!!;) u mnie wszystko ok. Czuje sie dobrze;) czasem mnie zemdli zwlaszcza rano,a popoludniu dopada mnie straszna spiaczka i ogolnie czuje zmeczenie caly czas. Jutro odbieram wszystkie wyniki,a w piatek wizyta. Juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze moja mala fasolke i serduszko bijace;) pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Ja tez po starankach nie szlam od razu do toalety;) zaciskalam mocno miesnie i unosilam nogi, pomagalam troszke plemniczkom;) a tak na marginesie dzis jest miedzynarodowy dzien przytulania;))) wiec do dziela kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczyny, a kiedy właściwie zakłada się kartę ciąży? Czy któraś z was prowadziła ciążę w medicoverze w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Baletko mi bedzie zakladal teraz przy drugiej wizycie. Zazwyczaj zakladaja u nas jak zobacza juz bijace serduszko na usg. Ja jestem w 8 tyg i teraz bede miec zakladana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Co do wiesiołka to ja polecam olej w butelce. Ten w kapsulkach nie jest trzymany w lodowce, a tylko olej z lodóki jest najbardziej wartościowy. Dzis mnie śluz zalewa na potęge. Cały czas mam mokro jak bym siezsiurała. Tak sie zastanawiam kiedy moze być owulka, bo śluz zauważyłam tak w niedziele na wieczór. Jak myslicie kiedy najlepiej celować? Wczoraj było przytulanko. Tak mysle czy dzis nie odpóścic przytulania zeby plemniki sie zregenerowały. dodam ze dzis dopiero 8dc, a ja od dwóch dni mam śluz. Owulka bedzie pewnie albo jutro albo w czwartek lub w piątek. Doradzcie cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
monia jak masz ochotę to się nie krepuj :) natka dzięki za informacje, zazdroszczę Ci bardzo pozytywnie tego stanu :) jak się cieszę, że mogę na Was liczyć. Wiecie faceci to jednak nie rozumieją, jak bardzo pragnienie dzidziołka siedzi w człowieku. Coż, ja sama do czasu wpadki nie wiedziałam. BTW jak sądzicie co to może być ten lewy jajnik? Chyba, że owu jest superxpress w tym m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam 7dc i cały dzien mnie kłuł jajnik, a dzis śluzu co niemiara. Mam zamiar zaraz po pracy kupic testy owulacyjne, bo zgupiałam w tym cyklu kiedy moge miec owulke. Moze Baletka masz tak jak ja.,. Kup testy i sprawdzaj kiedy bedzie owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Własnie robiłam dzisiaj rano i baaardzo blada kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Ja dzis jetem w 11dc. Sluzu bardzo duzo i zaczal mnie pobolewac strasznie dol brzucha az po krzyż jak @. Zastanawiam sie czy to moze owulka sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Jesli liczyć wg krawieia to ja jestem w 6 dc. Może faktycznie coś się rozkręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×