Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Dzieki dziewczyny. Teraz duzo zdrowka sie przyda :) Moniasonia83 jestesmy w podobnym terminie cyklu a wiec wydaje mi sie ze mozesz zaryzykowac. U mnie nigdy w sumie wczesniej nie pokazywalo az tu nagle dzis na tescie o czulosci powyzej 25mlU dwie pelne intensywne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Fajnie dziewczyny :) coraz wiecej nas :) Aga, a co Ty studiujesz? Jak bym sie napila chetnie z Toba. Alko tak za mna chodzi... Mmmmm :) byle do porodu i flacha wina pojdzie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta musisz wytrzymac do porodu i po porodzie przy karmieniu tez wiec radzilabym ci sie nastawić na dłuższą przerwę bez %%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Byle do porodu, bo karmic piersia nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Carolinee gratuluje!!!! Marto www jak samopoczucie? Iczozord modle sie za Ciebie: ) tylu dziewczynom tu pomagasz, mam nadzieje zw tdn cykl z relaksem i urlopem będzie wyjątkowy: ) Dziewczyny moja gin chce mnie wyslac na L4 przynajmniej na razie. Chcialam Was zapytać czy ktoras sie orientuje jak to wygląda? Moj pracodawca zatrudnia około 50-60 osob wiec to on bedzis mi wyplacal pieniądze. Orientowalam się wstepnie i podobno wyplaca 100% średniej z ostatnich 12 miesięcy Jesli tyle trwa ostatnia umowa. Jednak wiele kolezanek mowi ze bzdura i one dostawaly gola podstawe lub średnia z 3 ostatnich miesiecy. Nie mam zadnegi znajomego.radcy prawnego lub kadrowej a to dla mnie wazne. Zyje glownie z premii które sa normalnie opodatkowane, ostatnie 3 miesiace to słaba sprzedaz w firmie wiec zalezaloby mi na sredniej z 12 miesiecy... podobno na l4 powinno byc wpisane jakies "P". Czy ktoras sie zna? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Ja mam dziś 23dc... ale po pracy pojechałam i kupiłam test, a co tam... Mało tego go zrobiłam...a co tam... A żeby tego było mało to wyszły DWIE KRECHY... Druga słaba, ale jest... Tak czy siak jutro z porannego moczu powtórze test... Jakos do mnie to nie dociera i bardzo sie boje, zwłaszcza ze mam te plamienia co pisałam wczesniej. Ale juz byłam u lekarza pierwszego kontaktu i poprosiłam o duphaston. Moj gin bedzie dopiero w sobote, wiec poszłam do internisty. Wole połykac to i zapobiec poronieniu. Orientuje sie moze któras ile tego trzeba łykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika... liczy sie całośc co zarabiasz.. Podstawa plus premia. Ja tak miałąm. Miałam podstawe 2500, premii różnie od 500 do nawet 1000... A na L4 dostawałam 3200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Ale dzis mile informacje;) Moniasonia superrrrr;))) bardzo sie ciesze, ale nas juz duzo;) ja zaczynam sie pakowac bo wyjezdzamy z M w novy nad morze;) tak sie ciesze, mimo, ze tylko do niedzieli, ale zawsze to cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia no nie gadaj!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D CHyba padne!!! Ale dzień!!!! Serdeczne gratulacje!!!!!!!! No ja nie moge ile my tu już mamy ciężarnych!!!!!!!! AH Ah AH AH!!!! No padne, mówie Wam padne zaraz z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a Tobie dziekuje :) mam nadzieje ze pójde za ciosem patrzac na dzisiejsze dobre wieści :D I też przywioze bobo z urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasonia ale jaja!!! Hahaha gratuluje!! Odpoczywaj teraz duzo :D dziekuje :D Ale fajnie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Dziękuję Wam dziewczynki. Ja jakos sie nie ciesze.. Tzn nie to ze sie nie ciesze... Poprostu chyba nie wierze w to to raz.. a dwa mam cos przeczucie ze moje szczescie szybko sie skonczy. Rano powtórze test bo krecha jest blada, wiec moze jutro bedzie mocniejsza. Narazie chodze tak jak bym w ciązy nie była. Zupelnie inne objawy jak przy pierwszej. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i moje szczescie nie zakonczy się wczesniej niż za 38 tygodni. Dam jutro znac co wyszlo z porannego moczu. Trzymam równiez za Was kciuki,, abyście rowniez tak jak ja zobaczyły te dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie martw sie na zapas!! Bo bez sensu. Latwo mi gadac a sama chodze jak na szpilkach. 6tydzien jest podobno kluczowy... jutro wizyta u gin z badaniem. Bede spokojniejsza jak zobacze ze wszystko jest ok. Któraś z nas ma jeszcze termin na marzec? Założyłam wateko marcowkach tylko samej mi tam smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ja dopiro na kwiecien jak by co:-) Caroline bo Ty dzis tez testowalas. Masz moze jakies objawy ciazowe. Bo te moje sa dosc zadkie i juz sama nie wiem czym jakas nienormalna czy co. Naprawde nie czuje zebym byla w ciazy. W pirwszej ciazy czulam, a teraz nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasonia ja na poczatku zadnych objawow. .. zadnych typowych. Bol poersi i podbrzusza. Zadnych mdlosci itp. Teraz dopiero mam zawroty glowy (to tez moze byc od upalow)i mega zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasonia u mnie to z godziny to z dnia na dzien duzo mocniej piersi zaczely pobolewac ale tez bez przesady. Brzuch pobolewal ale myslalam ze to sprawa jelitowa bo ostatnio korzystam ze spozywania bobu ;) Zrobilam sie szurnieta.dre sie na wszystkich jak leci. Nawet dzis nawrzeszczalam na moja babciw ktora moim dzieckiem się czasem zajmuje a wiec to znaczy ze juz mi hormony buzuja a tak poza tym to spokojnie. W pierwszej ciazy to piersi mnie pozniej bolaly a nie jak teraz. Ide w piatek na 8 do ginka i nie wyjde od niego bez tabletek na podtrzymanie hehe Stwierdzam ze ktos na gorze nade mna musi czuwac bo tydzien temu po trefnej wizycie u ginka powiedzialam sobie i bliskim ze jak nie teraz to robie przerwe i wracam do pracy a tu jednak dano mi szanse :) Trzymam teraz b.mocno kciuki za Was bo skiro teraz taki wysyp ciezarowek to chwila moment a wszystkie z "bebzunkami" bedziemy latac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ty sie martwisz bo to pewnie hormony :) I naczytałaś sie u nas w wątku o stratach. Głowa do góry :) Jesteśmy z Tobą! Pisz jak bezie Cię coś martwić, odpoczywaj dużo, nie dźwigaj :) Każda świadoma mama będzie się trochę stresować na początku, bo wiadomo jak jest ale pamiętajmy jednak, że większość ciąż kończy się szczęśliwie :) I u CIebie też tak bęzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem mdłości, dzisiaj rano i wieczorkiem - dopóki nie zjadłam słodkiego. Piersi bolą jak przy pms(którego zazwyczaj nie mam) i lekko kłują jajniki po każdej ze stron, a śluz jak rozwodnione mleko. Mam 21 dc. Nosi mnie, żeby zrobić test, ale wiem że za wcześnie... Caroline, monia gratulacje!!! :) jakie piękne lipcowe wieści ! Nie martwcie się, oszczędzajcie i optymistycznie podchodźcie do sprawy. Kika, chyba Ty pytałaś - bierze się wszystko do wynagrodzenia, a jeśli tak nie jest to znaczy, że pracodawca łamie przepisy. Każda premia periodyczna jest wliczana czyli co miesięczne też. dodatkowo jesli w jakimś m-cu z tych 12 byłaś na L4 ponad 50%czasu to masz wyrównanie do kwoty z najświeższej umowy o pracę (+premia za ten m-c). Ogólnie powinnaś wyjść ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Oj dziewczyny wídze ze ten dzien jest wyjatkowo szczesliwy:-) ciekawe ktora bedzie nastepna:-) Agnieszka moj maz tez jest mgr fizjoterapii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Baletka wroce kolejna ciążę w naszym gronie :P Aga zapomniałam Ci pogratulować zdanego egzmainu i początku wakacji :)))))) Gratulacjeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline moje gratulacje kolejna ciezaroweczka super! magda o to fajnie ja dopiero bede bronic mgr :-) ale to juz finish iczozord dziekuje ci bardzo kochana :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Ale wysyp, super :))))) bardzo sie cieszę :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam rano tes i znowu blada krecha... Nie wiem czemu ale martwi mnie to... Ból brzucha chwilowo ustały... w nocy cos mnie jajnik lekko rwal.. Narazie cisza ze wszystkim.. Plamien poki co nei ma... Mozecie sie smiac, ale po robocie jade kupic kolejny test, bo w glowie mi sie nie miesci ze sie udalo... Bardziej moze brak objawow sklania mnie do myslenia ze ciąży nie ma i ze 3 testy ktore juz od wczoraj wykoanałam sie mylą.. Wiem , wiem... chore :) ALe obiecuje robie ostatni i juz wiecej nie bede :) Zreszta w sobote mam zamiar isc na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia po co idziesz po ten test?:) Przecież dwa już pokazały ciążę, więc ciąża jest! Trzeci pokaże taką samą bladą kreskę a nie daj Boże będzie jakiś felerny albo mniej czuły i nic nie pokaże i będziesz się tylko stresowała. Poczekaj kilka dni i zrobisz sobie teścik pamiątkowy z wyraźną drugą kreską. Teraz jesteś jeszcze przed terminem miesiączki więc kreska będzie na tle słaba że pewnie ledwo widoczna po wyschnięciu lub trudna do dostrzeżenia. Objawy jeszcze CI się zaczną, po prostu jest bardzo wcześnie na nie. Nie ma co pobolewać bo macica jeszcze nie bardzo ma powody do powiększania - jajo płodowe jest malutkie. Jak wzrośnie CI stężenie hormonu to zobaczysz, piersi bardziej będą boleć i mdłości się pewnie pojawią, mnie np bolały też plecy - bardzo nieprzyjemne i jeszcze będziesz miała dość tych objawów :) Rozumiem że nie wierzysz, że to prawda ale patrz sobie w takich chwilach na te swoje testy - one nie kłamią :) Będziesz mamą i kropka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha n a to, że krecha blada - przed terminem miesiączki to normalne. Wielu dziewczynom w Twoim dniu cyklu jeszcze nic by nie wyszło, także to, że u CIebie coś w ogóle widać możesz wziąć za dobry znak :) Krecha też sie nie robi z dnia na dzień ognistoczerwona, na początku stężenie HCG jest niskie i mimo, że szybko przyrasta to i tak jest za mało aby to było wyraźnie widoczne na teście. Za kilka dni lub tydzień zrób test pamiątkowy i zobaczysz soczyste dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord... przekonałas mnie :) Oki, wiecej testow nie robie.. w sobote pojde tylko na bete. Plecy mnie tez pobolewaja w krzyżu, tak punktowo. Wiem ze moze przesadzam, ale w pierwszej ciąży miałam bole macicy przed @, wiec dlatego teraz panikuje :) Ale oki, nie mysle o tym. Najgorsze ze w przyszłym tygodniu od pon do piatku mam siedziec i nadzorowac na budowie;/ Zadupie jak cholera... Jeszcze musze sie wpinac po podestach bo musze spoiny od gazociągu numerowac.. Musze uważac zeby sie nie przesilac za duzo. Narazie musze milczec o moim stanie, bo w sierpniu mam miec przedluzoną umowę.. Wrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasonia Iczozord ma racje. Poprostu niski poziom hormonu i kreska jest blada. Pociesze Cie ze w pierwszej ciazy mialam dzien po spodziewanej @tak blada kreske ze maz sie smial ze fiksuje. Ide dzis na bete a rano odbiore wyniki i lecę do lekarza. Stwierdzam ze po poronieniu bardziej sie wariuje w nastepnej ciąży. Glupota ale wciąż laze po domu i sprawdzam czy mniej piersi nie bola mniej aby to nie byl zly znak. W pierwszej ciąży chyba nie zdawalam sobie sprawy ile jest zagrozen i kartony 20kg przenosilam a teraz z obawy to najchetniej bym lezala i pachniala heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×