Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

madziu ja raz uzylam testow owulacyjnych z rosmana, cos tam pokazywaly, kreska druga sie pojawiala, spróbuj najpier testami owulacyjnymi a jak nie będzie satysfakcjonujace to wtedy monitoring:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo dlugo nic
Dziewczyny wyszlam za maz w 2011 roku lipiec od tego momentu zaczelismy sie starac .....udalo sie testy nic nie pokazywaly beta tez nie a usg bylo idealne pamietam byl to 3 grudnia 2011 urodziny meza a dokladnie za tydzien 10 grudnia bylo po wszystkim. Mialam wtedy 8 dniowe krwawienie.....nastepna @ pojaeila sie 29 marca i nastepna 20 kwietnia potem w maju potem 20 czerwca 30 czerwca wyjechalam nad morze odprezylam sie zmienilam stresujaca prace ...i tak sobie zylam......w lipcu 2012 udalam sie do endo ktora po wykonaniu badan i hormonow stwierdzila ze jestem zdrowa jak b yk nio moze troszke prolaktyna w gornej granicy i przepisala mi bromergon dostakam 3 miesieczna kuracje i powiedziala ze jak nie zajde w ten czas to mam przyjsc i bedziemy dzialac. Jak poszlam do apteki to pani mgr powiedziala ze da mi 2 opakowania bo wiecej nie Bedzie potrzeby....tak zjadlam opakowanie nic sie nie dzialo @ przyszla a jak zaczelam noey cykl to zakupilam na allegro testy owu i robilam od 8 dc i tak ok 19 dc pokazaly sie 2 kresi wiec ustalilismy ze jeszcze nie i czelamismy az minie owu nio ok 22 dc byla 1 kreska i zaszalelismy ......po ok 7 dniach cycki mnie bolaly ....ogolnie jakos dziwnie sie czulam i akurat 14 pazdziernika bylismy na urodzinach a ja tort zagryzalam sledziem nio i za namowa moich ukochanych kolezanek forumowiczek zrobilam test ktory pokazal 2 krezki i tak moj synek ma 13 msc i spi obok :) teraz znow tak mam ......cierpie na bezsennosc cycki mniej bola ale bola brzuch dolny non stop .....nie mam plamien tylko mam mleczny sluz.....siku mi sie czesto chce ale przerazaja mnie moje zachcianki szprotki zajadalam platkami na mleku. Ide dzis do endo tej samek co wtedy i zobaczymy....mam nadzieje ze powie co mi dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Dziewczyny dziś słyszałam serduszko :). Jestem w 7 niebie i troszke mniej sie juz boje. Dalej trzymam za was kciuki oczywiscie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) gratulacje :) Jak juz serduszko sie slyszy to jakos obawy troche sie uspokajaja :) Ja sie zapisalam na wizyte 26lipca bo duphaston mi sie konczy a w ramach wizyty bede i usg miec robione. Mam cicha nadzieje ze juz takze uslysze bicie ♥ Troszke brzuch mnie pobolewa ale zmniejszylam dawke nospy bo nie chce sie tak szprycowac chemia. Jak pochodze po dworzu lub po stoje w kuchni przy garach to kregoslup mi siada i boli brzuch. No i co wazne piersi znow zaczynaja pobolewac yeye :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Blondyneczka :) jeszcze porozmawiam z mężem o tym choć znając go to powie, żebym wybrała bardziej komfortową dla mnie opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam o monitoringu i chyba jednak nie będę bawić się w testy owulacyjne, bo szkoda na to kolejnego cyklu i tak długich już starań :( na moją decyzję wpływ ma przede wszystkim nadal wysoka prolaktyna, która może powodować cykle bezowulacyjne, co gin powinien zauważyć podczas usg, a te testy to wiadomo, że nie zawsze się sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to juz decyzja nalezy do Ciebie, ale wiadomo ze na usg będzie widac wszystko, i będziesz miala czarno na bialym co i jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jak zwykle wszystko pod górkę :( dzwoniłam do gin i od przyszłego tygodnia nie ma go 2 tygodnie, a czytałam że monitoring najlepiej zacząć około 12 dnia, także ten cykl również mi nie przejdzie :( chyba zamówię sobie na allegro jakiś minimalny zestaw testów owu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to skoro nie ma szans na monitoring w tym cyklu to masz racje spróbuj w tym miesiacu testy owulacyjne:) zawsze będziesz mogla powiedziec swojej gin jak testy zachowywaly sie w Twoim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka chyba nie mam wyjścia :) pytanie tylko teraz czy lepiej testy kupić w aptece, jakiejś drogerii czy te z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam ten cykl-2dc :) choć przez te upały @ jest dość łaskawa dla mnie i nie aż tak spora- przynajmniej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kupione :) 10 testów owu i 3 ciążowe, mam nadzieję że taka ilość wystarczy żeby przetrwać ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na następny mam nadzieję, że będą 2 krechy :) a jak nie to już na spokojnie monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, trzymam kciuki żeby były:) u mnie ostatni dzień cyklu, czekam na@ do jutra powinna byc. Śluz leżący i biały, ale środku jakby mi naciąć spuchla. Przestałam robić testy i będę mniej myśleć. Poplakalam się i wyzalilam mojemu M wczoraj. Trzymajcie się dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tak to jest jak się pisze z telefonu. W środku jakby mi macica* spuchla, miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka, ja mam od poczatku napuchnietą... Moze cos jest na rzeczy? Tak Cie czytam i objawy wypisz-wymaluj... Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Hej Kobietki !! :) Bylam kiedys bardzo czesto na tym forum.. Pisze,bo wiem,ze pomozecie mi z moim problemem. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Staram sie o fasolke 7cykl. Cykle mam nieregularne od 38dni do nawet 55. Bylam u gin i prosilam o wyregulowanie mojej @,ale Pani doktor stwierdzila,ze juz jestem taki typ czlowika i ze u mnie to normale ;/ Masakra jakas ;/ Zbieram sily,zeby zmienic gin,ale w moim przypadku to troche trudno zaufac innemu lekarzowi. Mam 22lata. Wspolzyje srdnio 3-4dni w tygodniu oczywiscie bez zabezpieczen. Nigdy nie bralam tabletek anty. Dzis mija 63dzien cyklu,od pierwszego dnia ostatniej @ czyli 15maja jest juz 9tydzien. Nie mam mdlosci,ale zaniepokoily mnie moje piersi sa bardzo wrazliwe,a nawet na @ nigdy nie byly wystapily tez takie jakby krostki na otoczkach jest ich bardzo duzo po kilku dniach zylek mam mnustwo na nogach,a od wczoraj zauwazylam po prawej stronie podbrzusza takie az zielone. Codziennie od jakiegos tygodnia boli mnie podbrzusze nie caly czas tylko co kilka godzin tak jak na @ . Przestalam doszukiwac w sobie objawow,bo tak zalecila mi doktor ,ze jak bedzie sie wszystko dzialo na lajcie to predzej zajde. Wiec nie doszukiwalam sie,a od momentu kiedy wyskoczylo mi tak duzo tych zylek zaczelam bierzyc temp.dzis jest 10dzien 37,1,a normalne to 36,3-4 wiec jest dosc wysoka,ale nie wiem od kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Wiecie moze co jest przyczyna wystapienia tych zylek?? Tym bardziej,ze od domiemanego zaplodnienia byl by to jakis 4-5tydzien wiec nie byloby to za szybko na te zyly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od ilu cykli mierzysz temp? Hmm, jakos srednio mi sie to widzi, ze taka twoja uroda i koniec tematu. Moze nie zmieniaj lekarza od razu ale idz na wizyte gdzies jeszcze? Monitorowalas kiedys cykl? Z czegos to musi wynikac... Ale objawy masz obiecujace :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Od 7cylki mierze temp i do owu 36,3 a pozniej juz do @ 37,1 i wyzej. Tylko ten 7cylk w mierzeniu zaniedbalam,bo tak radzila mi moja gin,zeby sie nie przejmowac. dzis jest 10 dzien wysokiej temp,ale od czasu wystapienia tych zylek. Chyba poczekam jeszcze tydzien i zrobie test o ile ni przyjdzie @ ! ;/ Nigdy nie mialam monitoringu. Wiec @ spoznia sie od tak?? Przeciez mam 22 lata.. Od czegos to musi zalezec. Te zyly tez nie pojawiaja mi sie czesto mam tak pierwszy raz i dlatego jestem w "." Podobno poprzez temp. tez mozna stwierdzic ciaze prawda to?:) Jak dlugo musialabym miec podwyzszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Szyjke mam taka pulchna wiec moze byc to objaw nadchodzacej @? Po zaplodnieniu jaka powinna byc? Wysoko,nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria jak na mój gust jesteś przyszła mama. Ja na razie czekam na @, a tu w środku tylko bardzo dużo mlecznego śluzu i nic więcej... a wkładka sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria a moze zrob test ciazowy jednak jesli masz nieregularne @. Tym bardziej ze nigdy zadnych zylek nie mialas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka a jakieś objawy na @? Juz nie mogę sie doczekac kiedy zajdziesz. A co u Cb moniasonnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam mam 28dc. Jutro mam mieć już@ .więc czekam. Zazwyczaj wiem że idzie bo mnie boli brzuch ów środku brudze a teraz nic... tylko dużo mleka w środku i chyba wyczulam szyjke taka pulchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Ja tez mam taki bialy sluz,ale nie az tak duzo zeby wkladka byla mokra.. Tym sie nie sugeruje,bo mam tak w drugiej polowie cyklu,ale przeciez przed @ powinno byc sucho nie? Spozniaj mi sie @ juz kiedys tak dlugo dlatego wole jeszcze chwile poczekac na testowanie,bo jak pomysle,ze znowu sie rozczaruje to.. ;/ Podbrzusze boli mnie codziennie na poczatku bylo to po jedzeniu najczesciej,podejrzewalam wrzody,ale juz tak nie jest,czasami budze sie nawet w nocy,bo mnie boli i mam wrazenie ze zaraz bedzie @ Oczywiscie dam Wam znac jak bede juz cos wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×