Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Caroline, gratulacje ! :) Informuj na bieżąco co i jak. Szkoda,ze nie ma jak się zobaczyć, bo ja aż pełna z ciekawości cd objawów.. sama nie.wiem co u mnie będzie kurczę.. biust od dziś napięty, slinotok, krzyż boli bardzo, lekko mnie modli czasem i zawroty głowy ale raz na jakiś czas a teraz bym najchętniej spała. MMonia, trzymam za Ciebie kciuki kochana i daj znać koniecznie. U mnie 4dni do@ ,a mama takie wahania nastrojów ze szok. Nigdy nie miałam pms. Chyba że 1dzień tuż przed@ . WWitamy Nowa forumowiczke: ) wygląda to bardZo obiecująco, proponuje poczekać jeszcze z tydzień i zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,Moniu... bardzo mi przykro. Niech Cię przebadają i znajdą co jest nie tak,że masz betę wyższa. Jeszcze przyjdzie czas na dzidziusia. Ja się łamie. Moje allegrowe testy przyjdą pewnie za 2dni.. a ja mam taką nadzieję, że się udało..mimo wczorajszego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale sie podzialo... iczozord udanego urlopu :D moniasonia tak mi przykro :( dawaj znac co tam u Ciebie, co mówia lekarze, i 3maj sie... zaciazonym garatuluje :D u mnie cos sie dziwnego dzieje, wczoraj popoludniu zauwazylam mega duzo sluzu rozciagliwego , a wieczorem zauwazylam brudzenie krwia, na wkladce odrobine i po przytulaniu, ale byla ta krew zauwazalna tylko przez pół nocy, rano juz nic nie bylo, przed chwila zauwazylam troche rozciagliwego śluzu... czy to owulka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
blodyneczka wygląda na to, że jajeczkowanie. Ja miałam dosłownie jedną maleńka kropeczuńkę brązową na papierze przed chwilą i ciągle odczuwam takie lekkie skurcze w podbrzuszu, ale zupełnie nie jak na @. No i zgaga mi się pojawiła lekka... Mięśnie nóg odmawiają posłuszeństwa chyba przez ten krzyż a jak się zginam to jak stara babcia... masakra. Miała któraś z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletka tez mi sie wydaje ze owulke mam teraz, najwidoczniej jakies naczynko sie uszkodzilo podczas pekniecia pecherzyka, tak wyczytala :P a u Ciebie moze oznaczac ze malenstwo szykuje sobie domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo dlugo nic
We wtorek mam wizyte u lekarza endokrynologa i mam nadzirje ze wyjasni moj problem. Tez pierwszy raz Pani poronilam. Test nie pokazywaly beta tez nie a usg bylo cudne a po tygodniu bylo po wszystkim:( potem pojechalam nad morze wrocilam i zaszlam i teraz tez wrocilam znad morza i czekamy :) myslicie ze dr bedzie w stanie mi cos powiedziec juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z moim ginem. Niestety moje obawy, które jak wiecie miałam od środy, od razu po zrobieniu testu sie sprawdziły. Ginek kazał czekac na @. Powiedział ze przy tak małej becie nawet jak jest pozamaciczna to nic mi sie nie stanie i ze wydali sie z organizmu albo wchłonie. takze dzisiaj modły wnoszą o szybką @. Łudzic sie juz niczym nie łudze. Niestety jak zwykle okazalo sie ze mam dobre przeczucie. Nie ma to jak siedziec i wiedziec ze za chwile poroni sie oczekiwane maleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia tak strasznie mi przykro, nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie jak sie teraz czujesz... wiem ze to czekanie jest straszne :( trzymaj sie, chociaz wiem ze trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymaj sie Kochana. Odmowie za Ciebie modlitwe, jak i za wszystkie starajace sie:-) u mnie dzis 30dc,bylam spokojna, a teraz gdybym miala test to juz bym go zrobila, choc wiem ze pokazalby negatywny wynik:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka to chyba przez te dwa lata niepowodzen takie nastawienie:-) wiadomo raz jest lepiej raz gorzej, takie wahania przed @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny. Pozdrawiam i sciskam Was serdecznie. Jestescie bardzo silne i kazda z Was bedzie super mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się zasugerowalam moimi objawami i wzięłam luteine. Czy tabletki dopochwowe długo się rozpuszczaja? Bo brałam na noc a teraz nic. Biust Man mega wrażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletko ja biore luteine dopochwowo. Nie wiem jak szybko sie rozpuszczają ale wydaje mi sie ze dlugo to nie trwa tylko po nich mam dużo bialego sluzu. A dlaczego chcesz wiedziec w ile sie rozpuszczają? To raczej nie ma znaczenia :). Ile masz wgl dni do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasonia tak mi przykro ze sie nie udalo;-( przesylam przytulasy :-) Ja za to mam dni plodne a nie mozemy dzialac bo jestem chora wiec ten mc odpada eh :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula. No właśnie ja mam sucho a aplikowalam wczoraj wieczorem... dzisiaj już całkiem poczułam grawitacje w moim małym b. I mój m zauważył że sutki mam większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam strasznego doła. Cycki mnie bolą, jest mi ciężko i krzyż mi pęka a to znaczy że chyba z kręgosłupem coś się stało..objawy jak na ciaze ale dziś test przyszedł pocztą, więc zrobiłam. Taką ledwo wydmuszka i się rozklejaja jak się je lekko wygnie, Ale pasek to chyba pasek i chyba nie jestem w ciąży :( i najgorsze jest to. Ze nie chcę tego przyjąć do wiadomości... tak mi cholernie smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
A ja dalej nie mam@, cycki bola przy dotykaniu. Tak sie modle o @a tu nic. Wie ktos ile moge czekac na to poronienie? Tak bym chciala zeby @ przyszla juz' bo strasznie sie boje tej pozamacicznej :( Baletka poczekaj jeszcze, jeszcze nic straconego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka to widzę, że mamy podobne nastroje :( mnie piersi też dziś ostro dają się we znaki, chyba nigdy wcześniej tak nie miałam... no ale niestety @ przyszła, powoli się rozkręca a ja momentalnie straciłam całą radość dzisiejszego dnia :( Dziewczyny poradźcie mi proszę czy najpierw lepiej zacząć stosować testy owulacyjne, czy od razu wybrać się do gina na monitoring cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, przyjdzie w końcu (przytulenie). i dziękuję... nigdy nie sądziłam, że aż tak będę pragnęła dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka polecam pink test. On wykryje Ci na pewno jeśli cos jest na rzeczy. Mi wykryl trzy dni po zaplodnieniu. Kreska byla ledwo widoczna,wręcz jej niewidzialny zarys różowy ale byla. Polecam ten test. Moniasonia strasznie mi przykro ze musisz czekać na poronienie. Chociaz,moze nie,wszystko,stracone. Lekarze tez,sie mylą a moze w cyklu cos sie poprzestawialo i dopiero co doszli ,do,zaplodnienia,z,tad niska beta ;(. Nie chce,ci robić nadzieji kochana ale roznie w życiu bywa. A ty jestes po terminie @ czy przed? Jeśli cos cię urazilo w tym co napisalam to przepraszam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula, w poniedziałek robiłam pinka i nic nie wykazał, ale trochę kryłam się przez moim m, więc nie czekałam długo. Teraz też mam w domu pink. Ale tak bardzo chciałabym wierzyć, że jestem w ciąży, że boje się go zrobić, mimo że jutro będą 2 dni do @. pewnie zatestuję. Ten z allegro podobno ma czułość 10 mlU. Moja koleżanka czekała na poronienie 2,5 tygodnia. Miała zwolnienie cały ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze w tym tygodniu to nastapi. W czwartek zrobie ponownie test. Jezeli znowu wyjdzie pozytywny to pojde na bete. Wiem ze zarodek slabo sie rozwija, dlatego chce tego poronienia. Wiem ze to brzmi strasznie, ale juz sie z tym pogodzilam. I powiem Wam ze po tej sytuacji odechcilo mi sie juz ciazy. To co teraz przezywam napelnilo mnie takim strachem, ze bede bala sie po raz kolejny sprobowac. Chyba moja Oliwcia zostanie jedynaczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Moniasonia wiem co czujesz bo tez poronilam w maju a teraz znowu jestem w ciąży i to na tym etapie na którym ostatnio poronilam. Dokładnie nastapiloby to jutro czyli 7 tydz i 3 dzien ale sie nie poddalam choć teraz żyje jak na szpilkach i martwie sie. Do tego boli mnie brzuch mam nadzieje ze to związane tylko z rozrastaniem sie macicy. Nie poddawajcie sie :(. Jutro mam lekarza okaze sie czy zabili Male serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Czy zabije* Male seruszko mialo tam byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Maniula to daj znac jak sie Malenstwo rozwija:-) Powiedzcie jakie testy owulacyjne polecacie, no chyba ze jednak zdecydowac sie na monitoring cyklu? Ehh juz sama nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie test z allegro negatywny. Czyli wszystkiemu są winne hormony tarczycy, które biorę. Jeśli w terminie.@ nic nie bedzie. To zrobię pinka, a na wszelki wypadek mam już tampony. Ale jestem słuchajcie tak załamana i tak niemiła przez to, ze a mi żal mojego M. Chcę mi się wyć przez to wszystko. Maniula daj znać. Uściski dla wszystkich mam przyszłych i obecnych, a dla tych co się starają kciuki trzymam obiema rękami:)za siebie tysz: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×