Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Carolinee a ktory Ty masz tydzień teraz? Mi w pierwszej ciąży ból piersi zanikał co chwile. Dzien mnie bolaly, potem dzien przerwy i tak w kółko.. Ale wsio dobrze sie skonczyło.. Teraz to cyce mnie lekko bolą, po bokach przy dotykaniu.. Takze tez zbytnio nie wiem o co chodzi... śluzu białego tez nie mam. Jakas dziwna ta "ciąża" o ile w ogole istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No test przed @pozytywny i intensywny a wiec nawet 4 tc jeszcze nie wychodzi. Sluzu na bieliźnie nie obserwuje a dopiero w wannie podczas kapieli. Mnie piersi bola od brodawek po pachy. Ale zaczynam sie robic zmeczona i śpiąca. Ja wiem ze bole moga zanikac ale psychika moja kaze mi byc uwazna po ostatnim poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ciazy Twojej to napewno istnieje :) spokojnie za dwa kreska bedzie mocniejsza :) dwa testy by sie nie pomylily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline ja też się cały czas macałam po piersiach ;-) :P BO też obserwowałam znaik tego bólu przed poronieniem. Ale tak jak tu pisze monia - nie ma reguły. Niektórych wcale piersi nie bolą! W naszym przypadku niewiedza byłaby błogosławieństwem. Przez to że jesteśmy takie świadome to fiksujemy :) Monia do sierpnia niedaleko :) Powinnaś jeszcze dotrwać bez intensywnych mdłości do tego czasu :) a później nie wygłupiaj się tylko idź na L4. To jest inwestycja w Ciebie i w malenstwo :) Masz do tego prawo więc z niego korzystaj :) Tym bardziej, że nie pracujesz w biurze tylko w terenie :) Ja mam dobre przeczucia co do tego cyklu :D Jakoś tak dobrze się czuję :) Ale staram się też nie nakręcać się. Odłożyłam termometr i przez to nawet nie do końca wiedziałam który dziś dzień cyklu, musiałam liczyć na kalendarzu :P No wiec dziś 9dc. Byłam w Rossmanie i chciałam nawet kupić testy owulacyjne ale odpuściłam sobie. Jedziemy na wakacje i pójdziemy na żywioł :) Wyjeżdżam w sobotę. Trzymajcie kciuki!!! :D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozoerd to jak jedziecie na wakacje to tym bardziej wyluzuj... Wiem ze łatwo sie mowi, kazdej która nie jest w okolicy owu. Wiele par wraca z wakacji z brzuszkiem, bo sie wyluzują, odprężą . łatwiej wtedy zaskakuje:) Takze trzymam kciuki i daj znac po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba nie wytrzymam o zrobię test. Czuje się tak jak ostatnio. Zamówiłam testy na allegro za 1zł (Iczozord idąc za Twoim poleceniem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka no to do bojuuuu!!!!! :))))) Kiedy testy masz dostać? A może już masz je w domu? To rób nie czekaj :D Jak jesteś z okolic Zabrza to chętnie CI jeden odpalę choćby i zaraz :D:D:D ALe by były jajca jakby sie okazało że Ty też z brzuchem, po prostu szaleństwo :D Nie chcę nic mówić, ale pamiętacie, że miesiąc temu byłam w waszej intencji w Częstochowie także ten :P 8) Widać efekty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ty masz ból punktowy? Ja też tak mam. Krzyż mi czasem pęka i przy schylaniu. I biały śluz. Jak udowodnione mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Kup kup :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Baletka a który masz dzień cyklu? Dzis mnie kompletnie nic nie boli. Te 3 dni plamienia co mialam to chyba było implantacyjne. Wtedy tez pobolewał mnie brzuch na zmiane z plecami. Dzis juz nic mnie nie boli. No moze czasem jajnik lekko zakłuje. Czytałam tez ze test pozytywny moze wyjsc w przypadku torbieli na jajniku. Ja nie jestem pewna czy takowej ostatnio nie mialam. Czekam do soboty i ide na bete. Tak czy siak na dzien dzisiejszy w ciązy sie wogole nie czuje i raczej na 99% nie jestem, mimo 3 pozytywnych testów. Wiem pomyslicie ze głupia jestem.. Ale naprawde pamietam jak dzis, jakie miałam objawy w pierwszej ciąży przed spodziewaną miesiączką... Moze i dobrze ze sie nie nastawiam, bo mniej sie przynajmniej rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm monia. Faktycnzie test może wyjśc pozytywny w przypadku torbieli, ja tak miałam i do teraz nie wiem czy to była ciąża czy tylko torbiel. Ale Beta nie da CI żadnej odpowiedzi, skoro test wychodzi pozytywny to beta też wyjdzie. CO więcej w moim przypadku na początku nawet przyrastała pozytywnie także lepiej będzie poczekać na wizytę u lekarza. Poza tym każda ciąża jest inna i nie powinnaś się do końca sugerować wcześniejszymi odczuciami. Zresztą jest wcześnie jeszcze. Tak jak Ciebie czytam to sobie myślę, że masz takiego dołka z powodu zaczynających się hormonalnych rewolucji :) Radzę CI umówić się do lekarza :) Wtedy nie będziesz już miała wątpliwości. Osobiści uważam, że to plamienie było obiecujące. Ja w przypadku torbieli jak zaczęłam krwawić to krwawiłam nieprzerwanie aż ona zniknęła także myślę, że u CIebie to jednak była implantacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieve
moniasonia83 - życzę Ci, żeby to była ciąża i wszystko było dobrze. Przy moich torbielach test był negatywny, choć żecywiście czytałam, że może wyjść pozytywny. Ja jutro zaczynam CLO, naczytałam się o skutkach ubocznych i o tym, że bardziej prawdopodobne są ciąże pozamacicze lub mnogie po braniu tego leku. 1 niech spada, 2 - biorę na klatę - przynajmniej raz a pożądnie :-). 17 lipca mam mnieć usg i zobaczyć czy pęcherzyki rosną. Baletka trzymam kciuki za wynik testu. Iczozord trzymam kciuki za relaks na urlopie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia. To. 20dc,poprzednio miałam implantacje dopiero po 9dniach ale czuje się dziwnie i ten krzyż pobolewa. Monia nie każda ciąża jest taka sama.mnie np prawie w ogóle nie boli biust.Iczozord ja z Kato. Więc test kupię w aptece za dosłownie 10minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Baletka i jak tam, zrobiłas tesciora? Nie bijcie mnie... kupiłam znowy test tyle ze z innej firmy,... No i tyz jest blada krecha... Wrocilam z pracy i tak kolo 16 polozylam sie... nawet nie wiem kiedy usnełam.. Spałam do 18 tak mnie zmoglo.. Mozliwe zeby juz mnie sennnosc tak brala ?? W pierwszej ciąży to i owszem byłam senna ale tak kolo 7 tygodnia, a tu teraz juz :/ Daj znac baletka jak test wykonasz :) Zyczę Ci abys ujrzała to w co ja cały czas powątpiewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co, na tym drugim tescie krecha jest wyraźniejsza niz na tamtych, takze moze cos na rzyczy jest W sobote mam wizyte u gina... Powiem mu zeby zobaczył czy nie ma jakiej torbieli. Jak nie ma to bede pewna ze to ciąża :) Musze to załatwic w tym tygodniu, bo od poniedziałku jestem na wyjezdzie. Ale chyba nie bede spała na tym zadupiu, tylko dojeżdzała dziennie 60 kilosów. warunki w hotelu ponoc kiepskie, wiec chyba wole dojezdzac, a wyspac sie we własnym łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka, za wczesnie za wczesnie... Jak długie masz cykle? Albo w którym dniu miałas owu? Ja miałam w 11 dniu owulke, a pierwszy test zrobiłam w 23dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, prawdopodobnie w 14 lub 15wc ovu. A cykle 28dni max 29. Trochę się podlamalam, ale tak wcześnie powinnam robić z porannego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Witam serdecznie. Ja jestem po clo. Bralam go od 3-7 dc. Rowniez jestem swiezo po droznosci jajowodow ( z powodzeniem udroznione:-) ) owulacje mialam 14 dc potwierdzone testem chos nie wiem czy doszlo do niej. 9 dc pecherzyk mial 14 mm w lewym jajniku,wiem o tym bo jak bylam w szpitalu na droznosci to mialam usg i byl wlasnie ten jeden pecherzyk choc mam stwierdzone PCO. W owulacje jak i przed i po kochalam sie z mezem. Dzis jest 22 dc . Od 20 dc pobolewa mnie podbrzusze i kluje chwilami dosc mocno w lewym jajniku. Od dzis mam pelne piersi i przy dotyku zaczynaja troszke bolec. Jestem senna ze teraz o tej porze to z checia juz bym poszla spac a rano to nie moge sie zwlec z lozka. Nie mialam tak. Ogolnie to powiem jeszcze tak ze 6 lat sie staramy i nic:-( niestety nam nie wychodzi. Dodatkowo na te moje PCO pije codziennie INOFOLIC. Czekam na rezultaty co to bedzie. W tych dniach cylku zawsze mialam duzo sluzu a teraz to jest sucho ze sie wlasnie dziwie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellla ciężko cokolwiek stwierdzic.. Powiem Ci po sobie, zresztą duzo dziewczyn potwierdzi. Ja przed kilka ostatnich cykli mialam mase objawów ze sie udało.. I niestety rozczarowanie. W tym cyklu po 4 pozytywnych testach dalej nie wierze ze mi sie udało, bo mało mi dolega. Jak widzisz nie ma reguły. Jedyne co mi dało do myslenia to palmienie od 21dc do 23dc (owulke albo miałam 11dc, albo 12dc)i towarzyszące mu bóle podbrzusza. Tylko dlatego zrobiłam test. Nie ma reguły. Mozna miec mase objawów i nie ma ciązy, a mozna miec jeden i jest ciąża. Najlepiej poczekaj pare dni i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka to zdecydowanie za wczesnie. Raptem 5dni po owulce jestes, bo gdzies czytałam ze masz 20dc. Spokojnie poczekaj jeszcze pare dni. Ja mam rozne cykle od 23 do 27 dni. W pierwszej ciązy tez mi test wyszedł szybko, w 25dc. Jakas czuła chyba jestem. Wzięłam własnie duphaston mimo ze juz plamien nie mam. Chyba nie zaszkodzi co?? Brał ktos na podtrzymanie w razie "wu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 22dc. Więc tydzień,ale tak jak pisałam w poprzedniej Poronionej ciazy implantacja była dopiero 9dni potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka poczekaj moze do dnia spodziewanej @ wszystkie doskonale wiemy ze latwo sie tylko tak mowi i najchetniej na tescie chcialybysmy miec pewny wynik... Los bywa przewrotny i niestety nie ma tak latwo:-) u mnie dzis 27dc- jestem dziwnie spokojna, bo zawsze w okolicach tego dnia doszukiwalam sie objawow:-) a teraz nic, cierpliwie czekam do poniedzialku na je wredote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Ja objawy ciazy to tylko mialalam jak bralam hormony a tak to nic. W tyl cyklu to tylko clo poszlo . Poczekam nie mam wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka widocznie za wcześnie :) Zresztą gapa z Ciebie, faktycznie powinnaś robić z porannego :P Ale wiem jak to jest, sama bym pewnie nie wytrzymała i zrobiła od razu :D Poczekaj, zrób w niedzielę może z porannego :) Monia - sama widzisz, że kreska ciemnieje :) Idź do lekarza i wszystko się wyjaśni :) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z wizyty u lekarza. Beta wczorajsza 114,2 a wiec 4 tc. Na moja prosbe dostalam dwa opakowania duphastonu bo z piersi worki mi sie zrobily i przestaly bolec. Zreszta lekarka nie chciala przepisac mowiac ze jak ma sie poronic to tak musi byc i nie powinno sie ingerować chemią ale ze bylam uparta to dostalam. Nic poza tym. No jeszcze tylko skierowanie na bete za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Magda @ powinnam dostac 17.07 wiec jeszcze musze sie uzbroic w cierpliwosc. Narazie wiekszych objawow brak. Czekam dalej na rozwuj wydarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×