Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Monia troche luzu :) sprawdziłam normy na moich wynikach i dla 3-4 tygodnia jest 5.9 - 71 :) jestes w normie :) uspokoj sie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty chyba jestes jeszcze przed terminem miesiaczki nie? :D no to akurat beta powinna byc niska :) zreszta jak implantacja byla pozno to dopiero zaczela rosnac :) Spokoj, spokoj, spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka... kurcze :) W ciąży też miałam uczucie na @ dużo przed okresem :) Jestem taka ciekawa co u Ciebie....! W Gdańsku nie bede miala internetu, ale napisz mi smsa, jak bedzie już coś wiadomo :D 6 6 7 - 2 2 6 - 8 2 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No implantecje miałam od poniedziałku do środy, bo wtedy tak miałam plamienie i bóle podbrzusza. Wiem ze to początek. Jednak jak w środe wyszła blada krecha a po 3 dniach beta tylko 30 to chyba jest cos nie tak ;/ Testy mają czułas od 25. To tylko tak mało by mi urosło?? No chyba ze miałam mniej i test to wykrył i dlatego była blada krecha ;/ Juz sama nie wiem. Najbardziej to boje sie ze moze ta beta to przez jakąs chorobe złą :( Caroline leci tak jak ja a wynik bety ma 114 :( Nic a nic sie nie ciesze z tej bety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia gluptas z Ciebie :) testy sikane maja czulosc od 25 jednostek w moczu a bete sie bada z krwi i wydaje mi sie ze tych wynikow nie mozna porownywac. Widzę, że nic Cię raczej nie przekona. W sumie trochę Cię rozumiem, bo sama też mam ciągłe obawy po stracie. Dopiero beta 1000 w 3cim tygodniu od miesiączki by mnie chyba uspokoiła :P Po prostu musisz teraz poczekać :) I pamiętaj, że normy są tylko orientacyjne. Organizm to nie matematyka, każdy jest inny i działa wg własnego schematu. Nic u CIebie nie wyklucza prawidłowej ciąży :) Jestem dobrej myśli. Napisz mi też smska jak już bedziesz coś wiedziała na pewno bo nie wytrzymam tego tygodniowego napięcia a wiecie, że w trakcie wyjazdu nie mogę się denerwować bo akurat będę płodna :P :) Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ta beta to w ogole jest powód samych stresow ;-) Poza tym zobacz sobie sama na normach jakie jest rozstrzelenie. Norma jest np od 100 - 1000 i każdy z tych wyników jest prawidłowy. Nie porównuj się do innych! Poza tym każda z was mogła mieć implantację w innym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja jadę. Piszcie do mnie, chętnie przeczytam jakąś wiadomość od Was :) Trzymam za wszystkie kciuki - za starające się aktualnie o owocne baraszkowanie, za oczekujące o pozytywne wyniki. Monia za Ciebie - abyś już była spokojna :) i aby czekały Cię tylko dobre wieści! Baletka - za dwie kreski lada moment! agnieszka - mam nadzieję, że szybko się wyleczysz a dzidzia wynagrodzi Ci aktualne zamieszanie! Trzymajcie się!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a kiedy mialabys dostac @? Ja defacto mialabym dostac wczoraj/dzis i sie tak czuje jakby mialo zaraz ze mnie chlusnac. Brzuch to mnie zaj...ście boli i muli ale nie wiem czy to od duphastonu. A co Ci lekarz zalecil z dupkiem? Moze jesli nie masz jak powtorzyc bety w tyg to powtorz w polowie tyg test.zobaczysz czy ciemnieje ta kreska. Ja dla uspokojenia sprawdzalam terazniejszy poziom z bety z wynikami z 1ciazy moze i Ty sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj matematycznie się czuję. Mega duszno, boki krzyż aż do lewej nogi promieniuje. Boli mnie i lokuje jakby lewy jajnik i czuje się jakby mnie ktoś nadmuchal na dole. No i strasznie mi serce bije i spać mi się chce okrutnie. Zaczynam się bać ze coś nie tak chociaż po buzi nic nie widać żebym była chora. Dziś też mam pierwszą dawkę euthyroksu. 50A nie 25.i biegunka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Dzis mam 26dc.. nie wiem kiedy mam tac małpe bo mam rozne cykle od 23 do 28. Owulke tez za bardzo nie wiem kiedy miałam, bo tak naprawde 2 tyg temu w piatek mialam pęcherzyk o wielkosci 21mm, a przedostatnio mi peknął przy 25mm. Sądze ze moze w niedziele lub poniedziałe miałam owulke. to by sie zgadzało bo teraz w poniedzialek co był i mialam to plamienie, czyli w sumie miałabym zagniezdzenie tydzien po owulce. Jestem załamana generalnie tym wynikiem. cycki tez juz mnie jakos mniej bolą i sądze ze bedzie to ciąża biochemiczna. Pewnie w poniedziałek dostane okresu. Dzwonilam do gina i kazał mi nie kłuć sie jeszcze raz tylko zrobic test w poniedzialek. Mowil na wynik ze albo to bardzo wczesna ciąża albo cos jest nie tak. Zakładam to drugie niestety. Nigdy sie nie myle i wiem ze nic z tego nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi czy biorąc duphaston jak by ciąża umarła to dostane normalnie okres czy trzeba przerwac branie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to tez zastanowilo ale lekarka powiedziala ze jesli ma sie poronic to i ten duphaston nie pomoze i moge dostac krwawienie. Co do piersi to bez obaw bo ja mam niby napiete ale nie bola wcale. Mam dziwne przeczucie ze mozemy jechac na tym samym wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolinee Ty masz chociaz bete ponad 100 a ja 31. Znalazłam wyniki z pierwszej ciąży. W 26dc miałam bete 320. Wiem ze to o niczym nie swiadczy, ze moglam miec pozniej zagniezdzenie, ale niestety moje najgorsze przeczucie sie sprawdza. Modle sie tylko zeby to była biochemiczna i zeby @ przyszla niz zeby to była pozamaciczna. Jestem taka spanikowana ze masakra . dzis duphastonu nie biore. Sądze ze nie ma sensu. Wole poronic niz zeby zarodek rozwijał sie w jajowodzie, bo to i wtedy dla mnie bedzie niebezpieczne. Boże daj mi siły. Cały dzien dzisiaj płacze i chodze przymulona. Nie moge sobie konta znalezc. Nie wiem jak ja wytrzymam do poniedzialku do ponownej bety. chyba zwariuje. tak jeszcze sie łudze ze moze to czesna ciąża, albo pomyłka w labolatorium. Zamiast cieszyc sie z dwóch kreseczek to ja płacze :( Nienormalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja w 5tygodniu miałam 156betę i mnie lekarz powiedział,ze liczy się przyrost. Jeśli wartość mieści się w granicach normy a przerasta dobrze to ok. Ważny jest przyrost. Ja nie zjadłam obiadu z powodu mdlosci i uczucia duszności a po gofrze dostałam strasznej zgagi. Nie miałam jej odkąd byłam w 1ciąży. Nie chce.się nakręcić ale jakoś mi to idzie w dziwną stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano pojade do szpitala zrobic bete i sprawdze jak przyrasta bo troche mnie martwi fakt ze przed spodziewana @bolaly mnie piersi a teraz tylko tak "ćmią".zreszta ani zmeczona ani jakos mocno brzuch nie boli. A boje sie ze lekkie mdlosci i uczucie niesamowicie wysokiej temperatury (czuje sie jakby dzis upaly ponad 30 - stopniowe byly) sa spowodowane jedynie dupkiem. A wiec trzymajcie jutro kciuki by wynik byl w granicach 200+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Czesc dziewczyny! Caly czas was czytam i jestem z wami. Caroline i moniasonia gratuluje!! Kika wcześniej pytalas ktora ma termin na marca wiec ja mam a dokładnie na 8 marca wg OM. Ja dzis koncze 6 tydzień ciąży. U lekarza bylam 11.07 to na zdjeciu widać duże cialko zolte i przy nim malutki zarodek którego ja nie widzę ale lekarz mówi ze jest i ciaza wygląda mu obiecująco. Od 30 czerwca biore luteine dopochwowo w razie co. Tym razem czuje ze sie uda. 15.07 mam wizyte żeby uslyszec serduszko. Mam nadzieje ze uslysze. Jeśli chodzi o moje objawy to mam okropne mdlosci, nie chce mi sie jesc,jem na sile :(. A jeśli chodzi o piersi to nawet chodzenie mi przeszkadza a urosly juz,co najmniej o rozmiar bo wszystkie staniki za male. do tego najchetniej nie wychodzilabym z lozka. Dzis jak usnelam o 14 tak wstalam po 19. I zaraz znowu sie klade. Z dnia na dzien objawy sie nasilają, wręcz są męczące. Trzymam oczywiscie kciuki za wszystkie starajace i wszystkie które juz noszą w sobie mama istotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula, zazdroszczę ale b. pozytywnie? :) Ja mam przeczucie,że nic z tego nie będzie. Ze wszystko sobie wymyśliłam z objawami. Obudziłam się przed chwilą i jest mi strasznie smutno.. wiem,że u mnie tarczyca nie sprawia kłopotów przy zajęciu,chyba za bardzo chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline jak w szpitalu? Jak się czujesz? Marta nadal bez wymiotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew pobrali i czekam na wyniki do 2godz powinny byc. Jak zobaczę zadowalający mnie przyrost to odetchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informuj na bieżąco. Ja mam albo cis z dyskiem albo lekka rwe kulszowa, bo krzyż boli coraz bardziej. I kluje mnie podbrzusze. Z różnych stron czasem nawet posrodku Ale to już niezależnie od krzyża. Piersi zaczęły też być wrażliwe. Nie miałam tak przed @ ale kto wie jak to w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo dlugo nic
Hej pisze pierwszy raz.....mianowicie.... Rok temu urodzilam synka przez cc w sierpniu 2013 dostalam @ wszystko bylo ok 9 marca mialam ostatnia @ ktora trwala standardowo 5 dni od tamtej pory nie mam @. Mam oznaki owulacji sluz itp. Lekarz powiedzial ze wszystko ok ze po porodzis tak moze sie zdazyc ze owulacja bedzie ale bez krwawienia. Pod koniec czereca wyjechalam na wczasy nad morze tam bylam senna itp wrocilam zauwazylam ze mam sluz w postaci kurzego jajka nio i przyszalelismy z mezem w sobote i niedziele.....bez zabezpiecznia........od okolo srodky boli mnie brzu h ten dolny tak rwie sciska kolo jajnikow..... Kawa mi nie smakuje itp........cy ki to mam tak nabrzmiale ze szok.....w piatek w pracy pozzlam do lazienki i zobaczylam troszke brazowego sluzu stwierxzilam ze @ zawita jutro a tu nici.....sobota i zaoberwowalam troszke wiecej tego sluzu z troszke czerwonymi niktami krwii i tyle.....brzuch ciagnie..... Cycki wielkie....apetyt duzy .....i nieraz w dlowie mi sie zakreci. Robilam testa juz ale oczywiscie negatywny. Mysli ie ze fen slu to moglo byc zagniezdzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wracam z laboratorium i unosze sie nie 10cm nad ziemia a conajmniej półtora metra. Wynik mojej bety wskazal dzis uwaga 505,3 mlU Wyglada na to ze moja ciaza przechodzi poprostu bezobjawowo narazie. Jestem juz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Caroline to pozazdroscic.. wzielam z Ciebie przykład i tez pojechałam na bete. Czekam na wynik. Bedzie kolo drugiej. Okaze sie co i jak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze. Ja sie na az tak wysoka nie szykowalam. Pod objawy to tylko na sile moge polaczyc bol w ledzwiach i prawej pachwinie a takze awersje do slodkosci bez ktorych normalnie nie umiem funkcjonowac. Daj znac jak z wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline bardzo duzo Ci ta beta przyrosła.. moze to ciąża blizniacza :) Bo rozumiem ze dwa dni temu było 114?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie 64godziny roznicy pomiedzy jednym i drugim pobraniem. Nie kracz z blizniacza bo u mnie mama jest z jednojajowych blizniakow hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie bardzo ze wzrosla. Mam skierowanie na bete (skierowanie z piatkowej wizyty u lekarza) i zrobię wg polecenia po powrocie z nad morza. Maz jak zobaczyl wysoki wynik to az przysiadl bo sie wystraszyl ze moze podwojna :) Moja babcia nie wiedziala o ciazy blizniaczej do 4 mc hahah bo bezobjawowo bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×