Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ja jak robiłam wyniki badań to były trzy fazy folikuralna czyli ta do owulacji okołoowulacyjna czyli blisko owulacji i luteralna jakoś tak czyli po owulacji do miesiączki. Jeśli robiłaś badania w 2 dc to ta faza folikuralna czy jakoś tak. Pełna nadzieji i Gabi czekamy na wieści! Dziewczyny strasznie się podniecam bo dalej nie mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak zwał tak zwał...najgorsze,że wynik za niski...niby im niższy tym łatwiej stymulować czy coś ale czy to dobrze czy źle to nie wiem. Mam nadzieje,ze to nie ma bezpośredniego znaczenia w płodności tylko jeśli chodzi o długość cykli ... Aga a nie myslałaś by zrobić bete? Pełna nadzieji,Gabi ja też czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moze zrob bete :-) bo obiecujaco to wyglada... A co do tych faz to dobrze mowilam od samego poczatku :-P a na co konkretnie wplywa estradiol to nie wiem mimo ze tez robilam to badanie ale mialam w normie, ale jak gdzies doczytam to dam znac, chyba ze Ci sie wczesniej wyjasni do czego on :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwczesniej dowiem sie w srode,jak mi gin.wytlumaczy...mam nadzieje,ze mnie przyjmie.:p Aga testuj jutro z rana...stezenie hcg bedzie wyzsze niz wieczorem,bo pozniej bedzie sie czesciej wyplukiwac z moczem w dzien,a tak po nocy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie że te testy z allegro są ok? Dostałam je gratusz do owulacyjnych takie z zieloną końcówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka tylko ja ostatnio w nocy często wstaje dziś np o 2 zrobiłam ten test czyli po 4 h spania tylko a rano p 6 wstaje wiec na to samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga ale może to było za wcześnie :-) ja mam testy allegro i 1 ciążę mi pokazały wiec mam donich jakieś zaufanie :-) Jak nie masz @ to ttrzy mam kciuki Pełna nadziei czekam cały czas za twoją relacją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus to zobaczysz rano,jesli wytrzymasz cala noc to wtedy zadecydujesz.Ale moze jednak na test za wczesnie,a beta by pokazala podwyzszenie.Zadecydujesz rano.:)... Ja mam zal,ze miedzy moim synkiem a jego rodzenstwem bedzie przynajmniej 5 lat roznicy.Jedni mowia,ze to dobrze inni ,ze tak sobie,,,eh juz nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka to może za krótki odstęp czasu te 4 godz. I dlatego wyszedł negatywny. Ja gdzieś wyczytalam że aby mocz był naczczo to musi minąć conajmniej 6h. Jakby Ci znów wyszedł negatyw to może spróbuj betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka przestań się zadręczac masz pięknego synka i to się liczy a czy między rodzeństwem będzie 5 lat czy 6 czy może 7 to przecież nic nie zmieni :) Wiecie co bo ja ostatnio bardzo często siusiam myślałam że mam coś z pęcherzem i musze w nocy wstawać 2 razy. No zobaczymy jutro rano :) dziewczyny Gabi i Pełna nadzieji gdzie się podzietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten Lacibios pomogl, nawet na opakowaniu jest napisane ze w ciazy jest wskazany :) A testy z allegro mi zawsze pokazywaly wynik zgodny z prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja już po. Było USG ale serduszka nie ma jeszcze, ciąża odpowiada dokładnie wiekowi wg opóźnionej owulacji czyli skończony 5 tydzień. dalej mam brać zastrzyki clexane oraz luteinę. Od razu chciał dać mi zwolnienie ale poprosiłam o 2 tygodnie na przygotowanie kierowniczki. I w sumie to tyle :) Ciąża ładnie zagnieżdżona ale tylko jeden dzidziuś :P Teraz wizytę mam 29.11 i wtedy już serduszko powinno bić :) wtedy też dostanę zwolnienie od grudnia :) tak więc odpocznę sobie a i dobrze bo zima ma być ostra podobno ;) pełna nadziei - jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,kocham go nad zycie,jest nawspanialaszy! Lubi dzieci,a maluszki szczegolnie,bedzie mi pomagal przy mlodszym,a jak w miare szybko by sie urodzilo to pewnie zdarzy sie pobawic. Aga mowia,ze w ciazy tez duzo sie lata siku,i to we wczesnej z powodu rosnacych hormonow,,,wiec moze jest cos na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord Tobie w tym stanie wolno wszystko :-D doszlysmy z Justynka co jest co :-D Miedzy mna a moim bratem jest 6lat roznicy i nie narzekam, z wiekiem roznica sie zaciera, a jak sa dziecmi to masz pomocnika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord wporzadku hehe.;) Gabi super,oby tylko tak dalej. Idz na zwolnienie i odpoczywaj,pozniej tak latwo nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie na pewo dzielnym starszym bratem. Z drugiej strony ja mam mlodsza siostre o 3 lata,pamietam,ze jak bylysmy mlodsze to wszedzie za mna lazila...:P a przy wiekszej roznicy to 7 latek za 12 czy 13 -sto latkiem chyba nie pojdzie...:p aj,,.pozyjemy zobaczymy. Narazie czeka mnie jutro wazna rozmowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga ja mam takie płytkowe a o ciąży to dowiedziałam Sie w prawie 6 tyg bo brałam luteine i nie dostałam @ coś mnie ruszyło i była to fasola :-) Gabi to fanrastycznie :-) Ja w czwartek mam Gina i Sie denerwuje ... jestem ciekawa jaki będzie plan działania żeby znowu mi Sie udało... U mnie nadal brak @ ale test zrobię w czwartek przed wizytą u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga zapomniałam dodać że w nocy wstawałam nawet 3 razy dziennie siku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei daj znać co i jak... Justyneczko powodzenia jutro, mocno trzymam kciuki i oczywiście zamelduj się zaraz po rozmowie :) Aga no muszą być dwie krechy :D A Tobie blondyneczko przesyłam moje fluidy turbo-płodności :) uda się w tym cyklu, musi :) może ten luż, że M zostaje na dłużej lepiej na Was wpłynie :) dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja dopiero teraz odszukalam Twoj post bo wlasnie mialam pisac jak po wizycie :-D super Kochana ze na usg wszystko pieknie :-) dzisiaj bedziesz juz lepiej spala bo spokojna :-D gratuluje jeszcze raz :-) i nie dziekuje za fluidy zeby nie zapeszyc :-) a u mnie w ciagu dnia jakos nie ma specjalnie zadnego sluzu ale moj m mowi ze codziennie jestem moka a dzisiaj to podobno na maxa :-P nie wiem o co chodzi, ale bedzie dobrze i jakos tak sie nie przejmuje, przytulanie jest codziennie wiec niczego nie przegapimy a reszta to juz natura :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×