Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Sie zastanawiam co jest bo mialam omres w normalnym terminie nie mialam zadnego plamienia przed i wgl, mialam okres 3 dni, 4 byl taki resztka ale tak i tak podlozylam podpaske w 5 dniu wrazie czego nie mialam nic do pod wieczora ale patrze na papieze byla jasna krew pomyslam sobie 5 dzien normalne moglo cos jeszcze poleciec. Dzisiaj 6 dzien z rana plamienie krwia pozniej brazowa popoludniu noc przed chwila bylam w toalecie na papieze jasna krew lecz tak malo. Dodam ze od czwartego dnia mialam takie klucia w podbrzuszu z prawej i z lewej strony czy ktos moze mial taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kashamba
U mnie dziś też plamienie, wiedz to raczej @ się zbliża :( ten nadchodzący cykl też nic nie wyjdzie bo mąż za 3 tyg dopiero wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
izoczrd, głowa wysoko,pierś do przodu! nie stresuj się tym co niepotrzebne i wyłącz na p*****ly. ty jesteś najważniejsza a koleżance foch minie prędzej czy później. odpuść sobie na chwilę i pozwól na dola a później weź się w garść i do dzieła. mam przeczucie ze wyjdzie ci szybciej niż myślisz a tutaj masz wsparcie i zrozumienie. pozachodzimy w te ciąże i wszystko się ułoży. nie może być inaczej. Magda są lekarze którzy sieją niepotrzebnie panikę tam gdzie nie trzeba. tez słyszałam że tsh i prolaktyna niczego nie przesądza. może być trudno ale nie musi. mój lekarz mówi ze te badania i korekty hormonów typu tsh i prolaktyna są tylko pomocnicze. nie zbadane jest dokładnie jak do kona wpływają i warunkują zajście w ciążę. będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxKanka
Hejka. moja @ lekko sie opoznia. niestety test negatywny.Smialam sie ze mnie pokusilo, zaraz po tescie zaczelam plamic :P Tazke dolaczam do "grupy" nastepnego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pokusiłam na 2 testy, 1 dwa dni przed okresem, a drugi 3 dni po spodziewanym... Oba negatywne a kresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Martyna ja mialam w dzien spodziewanej miesiaczki kilka plamek krwi na papierze . Trzy dni pozniej mialam brazowy okres ... Trwal 3dni pozniej jeden dzien czerwonego wcxoraj malo co brazowego taka znikoma osc ale wieczorem wczkraj tez na papierze xobaczylam krew ... A dzisiaj wsraje na podpasce przez noc nalecialo mi znowu brazowego ... A klucie mialam raz w niedziele przy czerwonym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to znaczy ze potwierdzilo to ciaze tak? Bo u mnie 7 dzien mam nadzieje ze dzisiaj nic nie zobaczej z tej jasnej krwi dodam z ja nie mialam plamien tylko krw leciala przez 3 dni a pozniej kolejne 3 tylko plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!!! Jesteście naprawdę super, naprawdę czuję, że tu mnie autentycznie ktoś rozumie! ZDZISIA - dziś czuję się już lepiej. Ale powiem Wam tak - wczoraj miałam plamienie i myślałam, że okres a dziś nic - szyjka wysoko i twarda :/ Temp nie mierzyłam bo kazałam mężowi skonfiskować termometr bo się tylko stresowałam ;P Chciałabym już ten okres w pełni aby szybciej było już po nim i aby był już okres płodny i abym była już w ciąży :P Ale tak jak piszecie - uda się! w końcu nam wszystkim się uda :) Jestem przekonana, że nasze dzieci wynagrodzą nam wszystkie trudy związane ze staraniami! KUNIAK - idź na betę. Albo czekaj, no niestety nie ma innej rady :( Uważam, że powinien być ten automat do badania bety z krwi :P Ale dają głowę, że wtedy byśmy kilku godzin nie mogły wytrzymać i mierzyłybyśmy krew co pół godziny :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja robiłam test w drugi dzien tego brązowego plamienia i wyszedł negatywnie ;< więc nie potwierdziło to ciąży . ale za tydzien ide do lekarza to sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK , okres pełna gębą, no to ruszamy z nowymi siłami do boju :) Chyba dużo nas zaokresowało teraz na dniach/ ale będzie testowanie za 4 tyg :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
te cholerne @... dziewczyny powiedzcie czy pozytywny test owulacyjny i ból jajnikow i śluz płodny oznacza na 1000% ze była owulacja? czy trzeba to potwierdzić później jakimś badaniem np progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulację na 100% potwierdza skok temp o conajmniej 0,2 stopnia i utrzymywanie sie tej temp do okesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
poczekaj na termin miesiaczki i testuj ! nie stresuj sie bo to może pogorszyć sprawe ! bedzie termin miesiaczki i jej nie bedzie bedziesz sie cieszyc a ta cholera przyjdzie za trzy dni jak u mnie i dupa bedzie nie wolno sie stresowac pamiętaj ! źle działa to w obie strony na okres i na ciąże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
no dobra ;) dzięki dziewczyny bo juz fisiuje a sama sobie obiecałam ze nie będę tego robić... taka jestem madrala tylko szkoda że tylko w stosunku do was... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzisia to chyba każda z nas tak ma :) Już zwariować człowiek może naprawdę! Pomyślcie co by było gdyby nie to forum ;-) Chyba bym była chodzącym kłębkiem nerwów a jak sobie o Was poczytam to mi od razu lepiej i raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, Zdzisia dzieki za otuche. Jak zawsze bylam okazem zdrowia, tak teraz przebadam sie za wszystkie czasy... nie pozostaje mi nic innego jak trzymac kciuki za Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia no ja mam troche gorzej bo mieszkam za granica i nie mam za bardzo dostepu do ginekologa ale chyba test zrobie zeby sie upewnic bo troche mnie zmartwily te 3 dni plamieniem jasna krwia i brazowym a normalnie lecialo przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
pozostało mi czekać na @ w takim razie. 10 dni... oszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
izoczrd, głupie to takie bo przecież nic nie możemy więcej zrobić a choćby nie wiem co i tak pewność będzie dopiero po teście ;) ręce opadają ;) siedzę w pracy i sobie powtarzam" nie myśl nie myśl nie nakrecac się" i to mnie jeszcze bardziej nakręca :) mimo że wiem ze szanse są nikłe ze się uda bo u mnie tak jest zawsze jak bardzo czegoś chcę.. ;) wieczorem pewnie mi przejdzie a od eana znowu mi się zacznie :) juz nawet mi się chce śmiać z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Zdzisia spokojnie :) wytrzymasz . Ja oszaleje z tym moim okresem bo wczoraj na papierze czerwono a na podpasce brazowe ... A lekarz za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia mi się wydaje że u Ciebie jest wszystko ok, naprawdę nie raz tak miałam a jestem na pewno zdrowa. Po prostu czasem sie nierównomiernie złuszcza błona śluzowa. Choć jeśli się niepokoisz to na pewno warto powiedzieć o tym lekarzowi :) Zdzisia - zrób sobie jakiegoś drina :) Na tym etapie dla dziecka to jest bezpieczne. A jak się boisz to piwko bealkoholowe albo zmiksuj sobie ananasa z sokiem ananasowym i mleczkiem kokosowym - bezalk pinacolada mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NA POMOC! Wczoraj zaczęłam delikatnie plamić, dziś - jak mi się wydaje - miesiączka. Krwi żywej nie ma, jest śluz z krwią jasną (zwykle miałam od razu krwawice ;-)) Badam szyjkę - ZAMKNIĘTA< TWARDA JAK NIE WIEM I WYSOKO!!! Dziś rano nie wiem po co zrobiłam test ciążowy - patrze teraz - no normalnie niewidoczna ale jest kreska :/ nie wiem czy mam zwidy :/ Ale test robiłam rano a kreske widze teraz. Jutro rano zrobie znowu i dam Wam znać :/ oszaleje chyba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
dziwewczyny a ja mam pytanie,do tych które badająsobie szyjkę mac. Ogladałam wykresy na ovufriend, i już sama nic niewiem Oczym swiadczy szyjka nisko a oczym wysoko? No i czy jest twarda czy miękka? Nie kumam tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniak
iczozord ,moze podjedz gdzies na bete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuniak na szyjkę ma wpływ progesteron i estrogeny. Jest t podobno najtrudniejszy do zakłócenia objaw płodności. ESTROGENY (czyli w okolicach wulacji) działają na szyjkę rozpulchniająco - staje się ona miękka, otwarta i wysoko położona. PROGESTERON - czyli po owulacji - działa na szyjkę zamykająco, utwardza ją i zwykle ma ona położenie niskie. Gdy progesteron przed iesiączką spada, szyjka rozpulchnia się i otwiera. U mnie nie zawsze się t sprawdzało. Zauważyłam, że otwarcie i miękkość szyjki łatwo zakłóca nasienie, jej położenie, twardość zmienia się u mnie w trakcie dnia często, ale kiedyś było to bardziej stałe. Dlatego szyjkę badam tylko tak dodatkowo, do wyznaczania płodności posiłkuję się śluzem i temperaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuniak teraz mi nigdzie bety nie zrobia zreszta i tak bym musiala czekac do jutra albo do czwartku. Po prostu zrbie test z sameg rana a jak wyjdzie wyraźniejszy niż dziś to pojade prosto do ginekologa. Mam do pracy na 8:45 takze mysle ze dam rade. Jejku... ide jeszcze raz sprawdzić ten test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cośtam jest, jakieś widmo cienia kreski ale ewidentnie coś widzę. Test moze byc po prostu niewiarygodny, ale jesli nie?! wczoraj jak zaczęłam plamic to dla wyluzowania napiłam sie piwa, ale to chyba za wczesnie zeby jakos szkodzilo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord jesli test robilas rano a kreske widac dopiero teraz to raczej bym sie nie sugerowala ale jak najbardziej test powtorz jutro rano bo ta szyjka jest obiecująca:) a ja nie badam szyjki bo u mnie to sie zawsze źle konczy, zreszta to mnie jeszcze bardziej stresuje wiec odpuscilam... a co do rozpoznawania to iczozord ładnie to opisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×