Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
dziewczyny nie mam teraz z wami kontaktu bo nie mam w domu internetu ;/ ach a ja od wczoraj znowu zaczęłam się starać oby coś wyszło :D trzymajcie kciuki w srode wam dac znac co lekarz powiedział :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to działajce działajce :D i czekamy w środe na wieści :) Marika jak po wizycie? iczozord nie ma co sie przejmowac na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
blondyneczka dam na pewno ;D a miałam sie wyluzowac i nie mysllec ;p ii co dupa :p ale juz nie jestem tak na krecona jak ostatnio :D juz swobodniej do tego podchodze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Hej dziewczyny. Mam zagrożoną ciążę :( Lekarz dal mi skierowanie do szpitala i kazal zgloscic sie dzisiaj :( Zalamana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - no powodzenia :) Marika - a czemu zagrożona? Dostałaś jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, wybrałam się dziś w końcu na betę... No i wyszło. Mimo 3 negatywnych testów, jest fasolka ;] W poniedziałek idę go Gina zobaczymy co mi dalej powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Zaniepokoily lekarza te calodniowe wymioty od wczoraj, szyjke mam nisko polozona i mialam ostatnio plamienia, poki co nie mam lekow, dostane jua w szpitalu. Mam lezec, nie dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu gratulacje:-) jestes kolejnym przykladem na to ze nie ma co w 100% sugerowac sie testami:-) Marika dbaj o siebie i Malenstwo, a przede wszystkim sie nie stresuj bo tak tylko szkodzisz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a wielkość zarodka odpowiednia do wieku ciąży? Serduszko jest? Gościu gratulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
miałyście badanie drożności jajowodów?? Powiedźcie jak to wygląda bo nie wiem czego mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
gościu super!!! gratuluje :) coś te testy zawodne są ostatnio... :) Marika, to jest właśnie najgorsze w szybkim dowiadywaniu się o ciąży... większy stres od początku.. trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
kaczuszka jeśli mówisz o metodzie hsg to robią to pod znieczuleniem, przynajmniej powinni. większy ból jest jeśli jajowody okażą się niedrozne. wkłada się wziernik do macicy i wpuszcza płyn. na monitorze pokazują się nieprawidłowości lub nie. po badaniu miej przy sobie zapas podpaski bo ten płyn wycieka później w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Mój gin chce żebym na to badanie zgłosiła się na jeden dzień do szpitala. Martwię się troszkę co to będzie. A jeśli będą nie drożne to robią coś w tym kierunku?? i co dokładnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszka robi się udrażnianie. są dwa rodzaje - inwazyjne (ryzykowne, może dojść do komplikacji) i nieinwazyjne - prowadzone przez kliniki Naprotechnologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
trochę się naczytałam o tym badaniu i mój gin z tego co mi opowiadał to chce zrobić chyba laparoskopie bo przy normalnym badaniu nie wymagana jest wizyta jednodniowa w szpitalu. Trochę się boję co to będzie ale przynajmniej znów robimy kolejny krok do zostania rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika nie stresuj sie ale skoro szyjka jest nisko to czeka Cie lezenie, wszystko będzie dobrze kaczuszka a skad pomysł ze masz nie drożne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Wiem blondyneczka.. :( taka przybita jestem... Jeszcze widze teraz ze mam na bieliznie dwie kropki takiej krwi ze sluzem, dzwonilam do lekarza mowi ze mialam czystosc i cytologie i po tym zdarza sie kilka plamek krwi. Troszke mnie uspokoil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By mogl mi ktos powiedziac czy jak ja wlasnie dostalam miesiaczke nie mialam zadnego plamienia przed przez 3 dni leciala mi krew a pozniej przez kolejne 3 dni mialam plamienia krwia byla czasami jasna krew z woda i bywalo samo brudzenie i pozniej nic kulo mnie poboku raz prawo raz lewo czy to moze byc oznaka implantacji zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99900
Cykle 28-30 dni. Ostatni dzien @ 14 lub 15 luty.Dzien i dwa dni po, seks 'do konca'. Tydzien po stosunku plamienia krwia (1 dzien, i pozniej juz bardziej skape i brazowe niecale 2 dni) Termin @ 13-14 marzec. W miedzyczasie bol jajnikow, brzucha. Mozliwa ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalam rano mialam slad brazowego sluzu po stosunku. A reraz poszlam siusiu i co widze mala kropeleczke krwi dzis 26 dc jak bu to byla implantacja to jak zrobie test dzis to mi pokaze juz ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99900
Nie miewam takich plamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika zgadza sie po cytologi moze wystąpic plamienie... nie przejmuj sie, moja znajoma miala równiez nisko szyjke i prawie caly czas leżala i ma zdrową córeczke:) agnieszka kurcze pomyśl o co Ty nas pytasz?? to czy test wykryje ciąze zalezy od stęzenia hormonu... z krwi napewno by Ci juz wyszlo... z moczu w 26dc moze ale nie musi... a i testuj rano a nie popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna ale Ty piszesz że dostalas @... mozna miec @ w ciazy przez pierwsze 3 miesiące ale to jest na zasadzie bardzo skąpego krwawienia a nawet tylko brudzenia... a co do plamienia implantacyjnego to jest ono naprawe małe... jesli nie jestes do konca pewna czy to byla ta własciwa @ to zrób test rano i wtedy będziesz pewniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie implantacyjne u kazdej kobiety jest rozne.jedna ma, druga tylko plami a trzeba moze krwawic.tutaj nie ma zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza sie, tylko jesli wystepuje takie palmienie to jest ono w bardzo małej ilosci, a co do koloru to róznie moze byc i brąz i żywy czerowny i rózowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka87 wlasnie lecialo mi przez pierwszy dzien bolalo mnie strasznie brzuch drugi byl taki lekka krew zmienila kolor na jasna a trzeci byl takize jak bylam w ruchu to lecialo duzo czwarty taka koncowka myslalam ze juz nie bede miala a jeszcze brudzilam przez 2 dni wiec mialam 6 dni rowno. Przez nia mialam wszystkie objawy przed okresowe np bol piersi mialam przed 1.5 tygodnia rowno przed jak dostalam to przestaly mnie bolec. Przewaznie mam cykl 28 dni, 9 dnia zrobilam to bez zabezpieczenia to byly dni nie plodne podobno, 9 dni po dostalam bolace piersi a pomiedzy dniem wspolzycia do miesiaczki mialam 29 dni. Przepraszam za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×