Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Blondyneczka87 tak myslisz?, Liwia99 nie nie bylam Agnieszka5g tez tak mysle, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia ma racje, po co masz sie zadreczac, idz na bete to Ci sie wszystko wyjaśni, bo widze że nie jestes wogóle przekonana do tego ze to normalna @ mimo naszych sugesti... :) agnieszka po testowaniu odrazu dawaj znac jaki wynik:) 3mamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda kobieta ma nadzieje ze to ciaza.Najlepiej zrobic bete i bedzie po problemie.Po co dluzej czekac.. Trzymamy kciuki :) Ja bede testowac w przyszlym tygodniu jesli @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, Liwia chyba zrobie a mialam takie dziwne sny przed miesiaczkami w styczniu mi sie snilo ze bylam w ciazy a w litym ze dostalam miesiaczke ciekawe co to moze znaczyc wiezycie ze sny sie spelniaja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam na snach :P u mnie są albo na odwrót albo poprstu o czymś czym sie martwie lub mysle lub jakies pragnienia czy cos... nie wiem czy u mnie cokolwiek ze snów sie spełnilo :/ zresztą takie głupoty co mi sie snią to lepiej niech sie nie spełniają :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
blondyneczka87 skoro staramy sie już 2 lata i nic to gdzieś ten problem musi być. Przy ostatniej wizycie u gina było jajeczko ale mimo starań nic sie nie zasiało więc lekarz myśli że problem jest w jajowodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowalam rano ale niestety negatywny. Spróbuję zatestowac jak nie przyjdzie @. Moze bylo za szybko jak implantacje mialam ma dniach bo teraz nie plamnie ale boli mnie brzuch jak na okres. Jeszcze mam nadzieje kochane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka pewnie ze nie trać nadziei, to moze byc za wczesnie ale dzieki temu że dzisiaj zrobilas test, jestes w stanie wytrzymac kolejne dni oczekiwania:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
hej dziewczyny =) wiecie co? Wierze ze w tym roku wszystkim wam starajacym sie uda. A wiecie dlaczego? Mojego M kuzynka jest w ciazy, mojego m siostra tez, teraz ja, wczoraj sie dowiedzialam ze szwagierka M tez, a dzis ze moja przyjaciolka! Jej to naprawde szczesliwy rok :) tyle dzieciaczkow bedzie w rodzinie. Zycze wam dziewczyny z calego serca zebyscie zaciazyly! I wysylam wam pozytywne fluidy razy 5!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu sie moj post tak późno pojawił. Aga nie łam się - to po prostu mogło być za wcześnie na to aby test z moczu coś wykrył. Poczekaj - choć właśnie wiemy wszystkie, że czekanie jest właśnie najtrudniejsze. Ale nie ma wyjścia - musimy czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
A ja dalej nie mam zadnych oznak @.A powinna sie pojawic za 4 dni... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika fajnie by było zeby nam sie udało. Dzięki za slowa otuchy :) U mnie tak jakos dziwne plamnie przez 3 dni juz ale bardzo leciutko. Być może to tak przed @ zobaczymy do wtorku sie wyjasni. Dziękuję za słowa otuchy :-* a jak u was minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
ja testuję w przyszłą niedzielę. jeśli nie pojawi się @ w sobotę. mam nadzieje ze mnie nie pokusi żeby zrobić to wcześniej.. testów w domu nie mam na szczęście. mam przeczucie ze jednak nic z tego. żadnych dolegliwości nie mam,nic się nie dzieje. oby to oczekiwanie nasze było w miarę spokojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia99
Ja juz nie moge sie czwartku doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
spokojnie,wszystkie po kolei ;) oby się nam posypały dwie krechy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sie nie udalo @ przyszla dzis rano co prawda nie jest duzo tego a brzuch boli jak cholera ale pewnie sie rozkreci. Moze chociaż wam cię uda dziewczyny powodzenia. Tak troche smutno mi sie zrobiło eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
aga a jak długo się starasz? nie łam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja już czytałam w necie o takich przypadkach ciąż że myślę już że wszystko jest możliwe. Jak ostatnio dostałam okres (sama krew) to pamiętacie jak się nakręcałam. Później gdzieś wyczytałam o dziewczynie, która też taki okres dostała, mnóstwo krwi (bez endometrium) i straszliwe bóle brzucha. Poszła do lekarza dopiero za jakiś czas normalnie na kontrolę - diagnoza: CIĄŻA. U mnie okres normalnie przebiegł, złuszczała się błona macicy także to na pewno nie była ciąża ale naprawdę, nic mnie już w kobiecym cyklu i ciąży nie zaskoczy :p Aga - szkoda :( Ale w takim razie dołączasz do grupy okresowo-świeżo po okresie i do przodu. Wiosna będzie dla nas owocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisia od roku bez zabezpieczen a od 2 cykli tak z wyliczeniami i wieksza intensywnością. Tez slyszalam ze niektóre kobiety maja krwawienie podobne do @i sa w ciąży. Zobaczymy bo ten cykl naprawdę byl inny a @ tez narazie jest slaba wiec nadzieje malutką jeszcze mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No agnieszka, niewykluczone :) Powodzenia :) Ja sobie zamówiłam w weekend na allegro testy ciążowe (faktycznie, czułość 10 i są za 1 zł od sztuki). Bo jakbym miała kupować w aptece to bym zbankrutowała :/ Jak zaciążę to chętnie którejś z Was wyślę te, które mi zostały (choć mam nadzieję, że nie trzeba będzie i wszystkie będziemy raz dwa w ciąży :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
wróciłam do was dziewczynki ! :D u mnie na razie staranko :D ale nie stety mój M wyjechał do soboty ;/ ech... ale niby w sobote owulacja ma przyjsc ! ;D ale w srode sie dowiem co i jak ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×