Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Macelina12221
Moje to juz jest 5 podejscie.. I mam nadzieje ostatnie na jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Marcelina chyba raczej z ogorkiem kiszonym bo to bym jadla na okrągło :) :D Zycze Ci tego zeby ten Twój wydłuzajacy sie o tyle juz cykl zwiastowal ciążę.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przysiąść na spokojnie i poczytać co piszecie, ale teraz nie mam czasu :( Oliwia - ja bym zaczęła pić, tym bardziej, że jesteś przed owulacją. Jakbyś była po to bym miała wątpliwości ale przed - śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika podobno to normalne ze jak sie kobieta połozy to malenstwo zaczyna brykac bo jak chodzic to poprostu ją bujasz i ono przewaznie śpi wtedy i jest spokojne a jak przestajesz bujac to sie malenstwo odzywa:) i dziekuje CI, mam nadzieje ze Twoja słowa będą prorocze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie bo sie przestraszylam mialam stosunek 24 dnia cyklu ( 15 kwietnia wtorek ) pekla nam prezerwatywa dopiero zauwazylismy jak juz skonczyl we mnie bylo za pozno zeby wziasc tabletke po stosunku wiec wizielam 15 godzin po stosunku lekarka powiedziala ze do 24 godzin jest te 95%. Po tabletce mialam mdlosc przez pierwsze 3 dnii, bol jajnikow / podbrzusza. Piersi mnie bolaly od soboty przed stosunkiem po tabletce przestaty mnie bolec po 4 dniach. 21 kwietnia dostalam '' miesiaczke '' bol straszny brzucha przez caly dzien lecialo mi wmiare mialam takie juz miesiaczki krew byla ciemna. \mialam przez 3 dni tak i 2 dni plamienia. Po tym kulo mnie w jajnikach czasem i czulam ze cos sie ciagnie czasami. Bol nie byl taki godzinny tylko czasami mnie pokolo + mialam tak kilka dni po okresie lecz przestalo od 2 dni. Miala ktoras z was tak czy ja dostaje na glowe poniewaz od nie dawna wspolzyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna wejdź lepiej na jakieś forum dla kobiet, które nie chcą dziecka. Tutaj wszystkie go pragniemy i branie pugułek "po" w momencie w którym mogło dojść do zapłodnienia wywoła (podejrzewam) u większości z nas skrajne emocje. Na moje oko w ciąży nie jesteś. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord wiem tylko wszyscy daja glupie komentarze a ja nie potrzebuje tego tylko odpowiedzi czy ktos mial taka sytuacje. dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456hi
Martyna jeśli wzięłas pigułkę to szanse na ciążę są niewielkie tym bardziej ze 24 dzień cyklu to już po dniach płodnych... Zrób sobie test dla pewności ale moim zdaniem nie masz się czego obawiać a jeśli było krwawienie to już w ogóle. Zajście w ciążę nie jest wcale takie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
juz nie wiem co myslec dzis zrobilam test, wyszedl negatywny :( a @ jak nie bylo tak nie ma, temp 36,9, jescze jest za wczesnie na wykrycie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Czesc;) u mnie 28dc. Cisza te wczorajsze bole ustaly. Piersi nabrzmiale z uwidocznionymi zylami. Mam jeszcze taka malutka nadzieje;) ale "probuje" sie nie nastawiac. #Agnieszko jak u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Ja juz mam bóle jak na @ od 3 dni po owu do teraz i nabrzmiale piersi od tygodnia.. Ale od czwartku taki pms ze na pewno przyjdzie @. I niech już szybko przyjdzie bo sama ze sobą nie dam rady tak mi hormony buzuja... ;) trzymam za was.kciuki. Która z was testuje niedługo? Skakanka, jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie rację, żeby nie robić sobie nadziei na zapas, ale powiem Wam też, że ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam takie bóle grzyża i macicy z rana że szok (takich nie miewam) więc tak jak Wy nie miałam złudzeń, że to okres. A to nie okres jak się okazało. Tak naprawdę to w ogóle nie powinnyśmy na te objawy patrzeć bo jak się okazuje żadne nie są pewne ani na tak ani na nie. I tu jest nasz dramat właśnie... Wiosna to czas na powiększanie rodziny i mam nadzieję, że ta intuicyjnie Wasze organizmy to podchwycą! :) * Byłam wczoraj powtórzyć betę - 600 - wynik wyższy o ponad 100% także git :) Po dwóch godzinach od odebrania wyników - krew. Szybko do szpitala. Po północy zbadała mnie lekarka, chciała zostawić w szpitalu ale się nie zgodziłam. Przy badaniu 0 krwi, czysto. Powiedziała, że wszystko wygląda OK, pochwaliła betę, powiedziała, że jak temp jest wysoka i stabilna i piersi bolą to bardzo dobrze. Dała mi leki i powiedziała, że takie krwawienia bardzo często się zdarzają. I że nie pokojące jest tylko, jeśli nie ustają i ciągle krwawi się jasną krwią. Dostałam luteinę dopochwowo. Rano wstaję - znów krew, ale ciemna, a później tylko brązowe plamienie i to podobno nie powinno mnie martwić. Mam bardzo słabe naczynia krwionoścne i to może być z tego. Żartujemy z moim P, że nasze dziecko musi być super fajne, żeby nam wynagrodzić te stresy :) Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka u mnie narazie jest ok piersi mnie strasznie bola wczoraj brzuch mnie wogole nie bolał a dzis troche z rana jak na @. Ale nadzieje mam jeszcze do pon i sie wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
powiedzcie dziewczyny jesli okres spoznia mi sie 5 dni id zis robilam test to mozliwe ze to jeszce za wczesnie ? a mimo to jestem w ciazy, brzych mnie ciagle boli jak przed @, temp wyzsza, piersi sa wieksze ale nie dola mnie. ratunku juz nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Izoczord dobrze ze ta beta ci rośnie ;) który to tydzień? 5ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Fiołek albo ci się poprzesuwal cykl,albo co innego albo rzeczywiście jesteś w ciąży ;) test może być felerny zawsze... Może idź na betę? Albo spróbuj jakiegoś innej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
zrobilam pre test niby bardzo czuły, juz 3 dzien mam sluz podbarwiony krwia taki rozowy, nie wiem co to moze oznacac, podbrzusze dalej mnie boli, ktoras z was miala tak jak ja? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiołek może być za wcześnie choć większości dziewczyn by już wyszedł. Miałyśmy tu na forum taki przypadek że test nie wychodził nawet w 7dmym tyg! Ale to się rzadko zdarza. Badanie krwi prawdę CI powie. * Zdzisia - dziś pierwszy dzień szóstego tygodnia. Krwawienia mam przerywane brązowym plamieniem. Nie ma dużo krwi, jest czysta, brzuch nie boli ale wolałabym, aby się to skończyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
hej dziewczynki. wszystkie posty czytam ale nie udaloby mi sie na tel. odpowiedziec kazdej z osobna wiec wiedzcie ze 3mam kciuki za wasze powodzenia!! fiolku poczekaj kilka dni i powtorz test albo lec na bete ;-) ona prawde Ci powie. Ja chodze po gorach i dotleniam siebie orraz TZ ;-) od owu mam plamienia raz rozowe raz brazowe i narazie stopuje bo widocznie przesadzilam z castagnusem - albo to zapalenie. iczozord --- za Ciebie 3 mam kciuki najbardziej. Ciebie i fasolinke by nie straszyla Cie plamieniami ;-) buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Iczozord życzę Ci żeby niepewność się skończyła i brzuszek ci rósł jak na drożdżach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord pieknie Ci beta przyrosła:) i na szczescie te plamienia Twoje nie okazaly sie groźne, dbaj o siebie # fiołek no juz w zasadzie test powinien pokazac cos... poczekaj jeszcze dw-trzy dni i powtorz test, jak nadal bedzie negatywny to idz do lekarza bo trzeba wyjasnic dlaczego tyle spóźnia Ci sie okres... ale skoro masz podbarwiony na rozowo sluz to moze @ próbuje Ci sie zacząc... # skakanka ale super dotlenianie macie:) i oby te plamienia Twoje przeszy i okazalo sie ze to tylko przez ten castagnus... # ja dzisiaj dochodze do siebie po wczorajszej imprezie... oj ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek90
moze faktycznie @ mi sie rozkreca, ale nie chcialabym tego choc zadnych sladow juz nie ma po tym rozowym sluzie, terminowo @ powinien mi sie juz konczyc zrobie nastepny tes we wtorek jesli @ do tego czasu nie przyjdzie, tylko test powinien juz cos moim zdanie wskazac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny;) niestety dzis niedziela w pracy a tu slonce swieci. U mnie dalej cisza i sucho. @ nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie;) jutro zrobie test o ile sytuacja sie nie zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
natka 3 mam kciuki ;-) mam nadzieje ze bedzie wysyp majowych fasolek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Nie dziękuje;) kiedyś w końcu musi nam sie udac;) # Iczozord w ktorym dniu cykly robilas test? Ile po spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - robiłam test w 16 dniu po owulacji, bóle okresowe i plamienie zaczęło mi się w 14 dniu, do 16 nie było prawdziwego okresu tylko plamienie wiec zrobiłam test, ale bez większej wiary i.... był pozytywny :) Czego i Tobie życzę! Zrób test jak najczulszy (w auchan i TESCO extra są testy pepino - czułość 10) choć jeśli masz betahcg z dolnej granicy normy to testy mogą nie wyjść. Te normy HCG dla poszczególnych tygdni są tak szerokie, że jednej kobiecie wyjdzie tydzień po owulacji a drugiej dopiero 3 tyg po - zwariowane to :) * Ja leżę. WCzoraj miałam delikatne krwawienia ale nie takie jak w okres, że krew leci jak szalona tylko raczej plamiłam krwią. Od wczoraj leżę. Dziś już stara krew - ciemna, brązowiejąca, nowej nie ma więc czekam. Temp wzorowa :) We wtorek idę do ginekologa, liczę na to, że zobaczę serduszko, choć pewnie nie, bo betę mam raczej niską a serduszko podobno widać od 10000. We wtorek powinnam mieć około 2000 dopiero. * kto jeszcze testuje na dniach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Lez kochana i odpoczywajcie;* wszystko musi byc dobrze;) ja powiem Wam szczerze, że watpię, że nam sie udalo. Zrobilam ten glupi test bo jestem w pracy ale mam tylko o czulosci 25. I wyszedl negatywny. Moze mi sie cykl przedluzyl bo ostatnio mialam krotki 25 dni i teraz bedzie pozniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Ale poki nie ma @ to jest nadzieja mala bo mala ale jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz możliwość to idź na badanie krwi. U mnie w mieście jest całodobowe laboratorium analityczne w szpitalu. Wynik w godzinę. Cena 33 zł :) I wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuje jesli nie dostane dzis badz jutro jak narazie nie zapowiada zeby przyszedl ale sie okaze jaj to bedzie :) zawsze przed mam różowe zabarwienie a teraz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×