Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

U nas hmm.... zobaczymy :) Napiszę Wam we wtorek :P zdzisia - chyba też dziś sobie pyknę skalpel :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 8dc, właśnie skończyłam ćwiczenia z Mel B :) powoli zaczynam szykować filmik na wieczorek z mężem i kto wie może później nas najdzie ochotka :) w piątek zrobiłam badanie witaminy D- zgodnie z zaleceniem endokrynolog i zobaczymy, bo wyniki dopiero za tydzień, ale to nie koniec kłucia bo na początku miesiąca muszę powtórzyć nieszczęsną tarczyce i mam nadzieję, że tabletki zaczęły działać i mój wynik znacznie się obniżył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wow... to widze u wiekszosci poczatek cyklu no to za 3tyg będzie pasjonująco na forum:D zobaczymy która będzie miala piekny prezent na świeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, ja to trzymam kciuki za Was wszystkie żeby Wam się udało jak najszybciej :) a sama to chciałabym aby udało mi się do końca roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu zobaczysz ze nie zdązysz sie obejrzeć a będziesz w ciazy :) ja za Ciebie najbardziej trzymam kciuki :) ale by bylo fajnie jakbysmy wszystkie mialy taki prezencik na swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byłby to też prezent na urodziny- w kwietniu stuknie mi 26 :) w sumie gdyby w przyszłym cyklu się udało to miałabym dla męża prezent urodzinowy, bo w maju ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziny mam 24 kwietnia i 3 lata temu były staranka w dniu moich urodzin i wtedy mi sie udało:) Pamietam jak dzis. Była to niedziela, a w sobote czułam swędzenie piersi i przeszywający ból z boku. Fajnie powspominac :) Niestety w tym roku tak nie bedzie. Czekam na @ i zaczynam jesc antyki zeby zbic ten androstendion. We wtorek moje ciotka bedzie rozmawiała z endokrynologiem do ktorego chodziłam jak na sląsku mieszkałam i ma mi załatwic 3 dniowy pobyt w szpitalu na kompleksowe badania. Mam nadzieje ze jej sie uda i ze doktorek mnie sybko przyjmie, bo szkoda mi czasu marnowac, zwlaszcza ze juz nie moge patrzec na moje lecące włosy :( Aha i byłam w czwatek u endo, który rtok temu mówił mi o tym moim guzku. Zapytał sie mnie czy dopiero teraz go zauważyłąm, bo przeciez rok temu tez go miałam. To mu powiedziałąm ze dopiero teraz. Zrobił mi usg i powiedział ze wielkościowo urusł od tamtego czasu tylko milimetr. Wiec moze nie jest tak zle jak mi sie wydaje ;/. Ciekawe tylko czemu go wczesniej nie przyuważyłam. Fakt ze schudłam w ostatnim czasie i moze szyja mi tez schudła i dlatego go wtedy nie widziałam a teraz widze. Poki co czekam na biopsje, na @ no i na 3 dniowy pobyt na badanka. Mam nadzieje ze zgrabnie wszystko pójdzie i ze biopsja tez wyjdzie dobrze. Trzymajcie dziewczynki kciuki za mnie :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia musi być dobrze :) może faktycznie sama niepotrzebnie nakręcasz tę maszynę stresu :) zrób badania, poczekaj na wyniki i może wcale nie jest tak źle jak Ci się wydaje :) w każdym bądź razie jesteśmy z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia magda ma racje, napewno nie jest tak źle jak sobie wmawiasz... nie stresuj sie , a przynajmniej postaraj, i poczekaj na wyniki bo nie ma co sie martwic na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie.mam nadzieję,że moge dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Cześć dziewczynki ;* no u mnie jakieś zmiany ale nie wiem czy to przez @ czy przez fasolkę :D bo zaczęłam częściej biegać do WC*****ersi mnie zaczęły boleć ale dopiero dzisiaj... i mam żyłki zielone od sutka ale nie wiem czy to właśnie @ czy fasolka a jeszcze muszę tydzień poczekać ... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Oliwia 3mam lcouki ;-) Ja odpuszczam na jakis czas. Musze przemyslec pare spraw i prestaje liczyc i upierac sie przy fasolce ;-) oczywiscie nigdzie stad nie odchodze bo chce was dzoewczyny wspierac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka89
Można powiedzieć że my z mężem zaczęliśmy się starać w tym miesiącu. Choć w sumie było to spontaniczne. Ostatnią @ miałam 3.03. Owulacja miałam w 14 dc wieczorkiem a przytulanki mieliśmy 14,15,16dc wszystkie rano hihi. Od dwóch dni boli mnie podbrzusze,a dziś doszło takie klucie w piersiach. Do wc częściej biegam i już sama nie wiem co sądzić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka ciezko powiedziec... jak przewertujesz kilka stron to zobaczysz ze dziewczyny mialy rózne objawy ciązy i takie nawet ksiązkowe, a mimo to przychodzila @... pozostaje Ci czekanie, jesli masz mozliwosc to idz poprostu na bete, ona bardzo szybko wykrywa ciaze i rozwieje Twoje wątpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka89
Przeczytałam prawie 40 stron z tego wątku i nie miałam czasu dalej :-P Ale właśnie dlatego odwazylam się napisać. A mnie dziś jeszcze coś zdziwiło hehe.Mąż usmazyl sobie boczek a mnie on tak śmierdział,takim jakby kwasem fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bylo mnie przez weekend tu i tak spokojnie widze :) ja mam 15dc. witaj gutka u nas serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Gutka witaj :) powiem Ci ze duzo dziewczyn nie raz takie przechodzi objawy jak Ty i przychodzi ta cholera. Ale trzymac kciuki bedziemy na pewno by Ci testy pozytywnie wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Gutka witaj :) powiem Ci ze duzo dziewczyn nie raz takie przechodzi objawy jak Ty i przychodzi ta cholera. Ale trzymac kciuki bedziemy na pewno by Ci testy pozytywnie wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Gutka witaj :) powiem Ci ze duzo dziewczyn nie raz takie przechodzi objawy jak Ty i przychodzi ta cholera. Ale trzymac kciuki bedziemy na pewno by Ci testy pozytywnie wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Gutka witaj :) powiem Ci ze duzo dziewczyn nie raz takie przechodzi objawy jak Ty i przychodzi ta cholera. Ale trzymac kciuki bedziemy na pewno by Ci testy pozytywnie wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wow ale zaspamowalam was tutaj :o masakra przepraszam myslalam ze raz tylko wyslalam :o szok a teraz bylam w toalecie to na papierze zobaczylam brazowa plamke .;( wiec chyba @idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczko stałam się nie do zniesienia. Mam humorki, wiecznie doły i muszę psychicznie trochę ogarnąć się aby nikt nie oszalał przeze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Skakanka ja też mam jakiś większy luz tym bardziej ze tuż przed owu mąż wyjeżdża w delegację... Wiec na pewno nic nie wyjdzie ;) Uciekam w sport. Trzymam kciuki za staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456gu
Skakanka ja też już się nie nastawiam. Tym bardziej ze mąż jedzie w delegację wtedy kiedy powinniśmy się starać ;) daje sobie ostry wyciskacz sportowy żeby nie myśleć i i tak będzie co ma być. Odstawiłam tez testy owulacyjny bo tylko mnie stresują a ciazowy kupuje tylko jak mi się tydzień będzie @ spóźniac. Nie będę odczytywać żadnych sygnałów wcześniej bo z doświadczenia wiem ze wszystko może wróżyć ciążę jak też nic ;) ale kibicuje wam dalej i trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka masz racje, takie wyluzowanie moze duzo zdzialac, ja tez dalam sobie spokoj, wiem tylko tyle ze jak mój M wroci w ten weekend i będzie conajmniej tydzien w domu to raczej trafimy na owulke ale kiedy i jak to nie wiem... chcemy sie sobą nacieszyc :) mamy 2miesiace do nadrobienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia moze to nie na okres :))) kurde chyba mnie chorupsko jakies łapie wiecznie mi zimno brrr mam 15 dc i nie wiem czy była owulka czy nie bo ze śluzem zawsze nie widac a jajniki bola juz od okresu poprzedniego caly czas chyba od nastepnego cyklu kupie testy owulacyjne :) na dodatek wczoraj odwiedziłam znajoma i jej miesięczna corcie jaka slodziudka i jak urosla. Tylko przez to dzis nie mam humoru i jest mi smutno ze ja takiej nie mam :-( az odechciewa sie zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
mam nadzieje, że to nie @ no właśnie wiem, że to za wcześnie ;/ ale nie wiem co o tym mysleć. Zobaczymy czy sie rozkreci czy nie. Oby nie no ale cóż nie my o tym decydujemy ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×