Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
mowisz wit b6 ? pomaga? to moze ja zaczne brac tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wrócilam od mojej ginekolog zeby zobaczyla co tam z tym stanem zapalnym... i powiem Wam ze mam z*****.ną psychike hehe masakra.. bo ginekolog mówi ze wszystko u mnie wporzadku a wczoraj cos tam mnie zaswędzialo delikatnie a ona powiedziala ze to moja psychika i byc moze jestem przewrazliwiona i dlatego , bo fizycznie wszystko wporządeczku... ja tez musze wyluzowac i jutro kupie sobie winko i będe sie raczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak, pomaga :) Trzeba ją przyjmować razem z magnezem. Kupcie magnez o nazwie MBE - nie obciąża kieszeni, ma wit b6 i wszystko w dobrych proporcjach i odpowiednich dawkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh popatrzcie dziewczyny, jeszcze kilka cykli temu kazda z nas doszukiwala sie upragnionych objawow ciazy, pozniej bylo kolejne rozczarowanie, lzy... a teraz wiekszosc z nas zaczela na nowo korzystac z urokow zycia, kochania sie wtedy kiedy mamy ochote:-) cos czuje ze niebawem posypia sie dobre wiadomosci o kolejnych sukcesach w zajsciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to jutro kupie ten MBE, od 3 tyg biore falwit tam tez są witaminy ale zostaly juz mi 3 tabletki wiec teraz przerzuce sie na MBE:) dzieki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja kupilam kwas foliowy bo mialam przerwe teraz zmienilam producenta i zobacy jak pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
hej dziewczyny, troche mnie nie bylo a tu tyle do czytania. Oliwia odetchnij troszke kochana. Bylam w poniedzialek na usg, slyszalam i widzialam jak bije serduszko :) cudowne.. Dzidzia ma 12,27 mm :) we wtorek bylam na badankach w szpitalu, a dzis lekarz dzwonil ze mam podwyzszona toxoplzamoze, prawdopodobnie dopiero sie zarazilam, musze brac leki i za trzy tyg powtorzyc badanie. Jesli tak wczesnie wykryte i leczone moze zaszkodzic malenstwu czy nie? Ja to naprawde mam jakiegos pecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika cudnieee.... ahhh jak ja Ci zazdroszcze :) dbaj o siebie :) a co do toxoplazmozy to sie nie przejmuj, dostaniesz leki i po problemie, gdyby nie bylo leczone to mogłoby zorbic duze szkody... nawet kiedys w jednym z odcinków ''na dobre i na złe'' byla kobieta w ciazy wlasnie z toxoplazmozą, i ktorys lekarz jej tłumaczyl o co chodzi i ze na to są leki i zeby sie nie martwic:) będzie wszystko dobrze:) Oliwia podobno ''folik'' jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
kupilam vita ;) Pani w aptece mi ten doradza bo jest na opakowaniu dla kobiet w ciazy lub planujacych ciaze zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia jaki kwas sie bierze :) Najtanszy najlepiej ;-) ja mam ambio minerals 180 tabletek w dobrej cenie o wiele tanszy niz folik. Niestety kwas foliowy nie pomaga w zajściu w ciążę... ale trzeba go jeść aby nasze komórki i plemniki były zrdrowe (panowie też muszą łykać!) i aby później dzidziuś był zdrowy :) Folik zapobiega wadom układu nerwowego kształtującym się w pierwszych 3 mc życia płodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wiadomo ze nie pomagae tez cos tam daje :) pozniej odzywianie zdrowe sport unikanie uzywek i sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirka weźmiesz leki i napewno będzie wszystko ok nie martw kochana! Ja biore kw foliowy i magnez z wit b6 juz bardzo dlugo nie wiem czy to pomaga w zajść u mnie raczej nie bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 13dc, wstalam rano i na wkladce ujrzalam plamienie:-( pytanie tylko od czego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
oze okolo owulacyjne ? nigdy nie mialas tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ma rację :) Może być okołoowulacyjne :) U mnie dziś 25 dc, trzymajcie kciuki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a ja nie wiem ktory dzisiaj dc :) bo nie wiem czy od srody liczyc czy od poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to od srody :) czyli 3dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda jesli plamienie jest w środku cyklu to zazwyczaj wiąże sie z owulacją, ja gdzies czytalam że przed owulacjią nastepuje ''odczopowanie'' dlatego moze wystapic plamienie i jest to zupelnie normalny objaw:) iczozord a jak dlugie masz cykle? u mnie dzis 8dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka, dziś 14dpo, powinnam dziś lub jutro dostać okres. Czekam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja teraz nie wiem jakie mam cykle i kiedy bedzie owu wiec spokoj w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia 3 raz mam takie plamienie w srodku cyklu. Za pierwszym razem myslalam ze to plamienie implantacyjne. To mowicie ze raczej nie ma czym sie przejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no nie powinnas :) ja ostatnie cykle policzylam grudzien/styczen 34dni, styczen/luty 32dni, a luty/marzec 28dni ... no smiech na sali z moimi cyklami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia takie wahnięcia są normalne. Nieregularne cykle określa się jesli w ciągu 12 mc najdłuższy i najkrótszy cykl róznią sie o ponad 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no na razie 6 dni roznicy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja rowniez kiedys mialam cykle 34dniowe, a od dwoch cykli mam po 28 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×