Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Oliwia a nadal brudzisz na brązowo? agnieszka nie łam sie, Ty tez juz niedlugo będziesz taką miala:D ja np. nie szaleje za malymi dziecmi a wrecz niektore mnie denerwują... mnie bardziej ruszają kobiety z brzuszkami ciązowymi, wtedy to mnie zżera zazdrosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wiesz co powiem Ci ze jest takie dwie wieksze plamki od rana i to wszystko ... zobaczymy czy do wieczora cos sie zwiekszy ... i czy cos jutro bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nie ... nie mialam potrzeby. wiec nie myslalam o tyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to zbadam :) tylko ja juz nie wiem bo plodne mialam od 10 do 16 niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a powiedzcie mi jak dlugo zluzszcza sie to endometrium? dobrze napisalam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
progesteron bada sie tak mniej wiecej tydzien po owulacji, ale równiez moze to byc w Twoim przypadku objaw implantacji:) a endometrium przeciez złuszcza sie podczas @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
acha :) to nie ma jakiegos czasu po ilu dniach sie zluszcza .... jak bym to wiedziala to dobrze by bylo bo bym wiedziala na czym stoje bo 12dni temu bylam u gin i powiedzial ze mam powiekszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no tak ale chodzi mi bo w dni plodne mialam pogrubione to i teraz sie zastanawiam czy moge miec teraz okres czy jak bo okres powinien byc w niedziele dlatego tak wypytuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Się zgubiłam...okres bedziesz mieć w niedziele czy miałaś mieć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo Ty pytasz czy jak mialas w dni płodne powiekszone endometrium to czy @ dostaniesz wczesniej? mi sie wydaje ze nie... byc moze mialas poprzednią @ skąpą i nie dokonca sie wyczyściło, stąd to powiekszenie... kurcze ze tez ta lekarka nic Ci nie wytłumaczyla... ja odnosnie powiekszonego endometrium sie nie orientuje bo u mnie na usg wyszlo wporzadku i dlatego na ten temat moja gin sie nie wypowiadala... no bo bez sensu mówic co by bylo gdyby... ale poczekaj do terminu @, juz tylko tydzien wiec sie wszystko wyjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no wlasnie o to chodzi :) dzisiaj rano mierzylam temp to byla podwyzszona temperatura wiec sie zdziwilam tymu plamkami ale poczrkam ze spokojem i zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oliwia to czeka Cie ciezki ten tydzien oczekiwania, bo tyle rzeczy jest niewiadomych u Ciebie ze szok... ja jestem przeczulona na punkcie plamien i u mnie nigdy nie oznaczają dobrych rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no cuezki ciezki ale nie moge sie stresowac, bo w niczym to nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie ma sie co stresowac, trzeba sie czyms innym zająć... ja tak nie lubie zyc w niepewnosci, ale przeciez wszystkiego nie da sie kontrolowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no wlasnie :) jak jutro przestane brudzic to poczekam do piatku i pojde na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny plan:) ale nawet jak będziesz brudzila do pt to zrób bete... będziesz przynajmniej wiedziala z czym masz isc do ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka89
Hej dziewczyny. A ja dalej czekam. Dalej kiepsko się czuje. A na dodatek pojawił mi się biały śluz i nie wiem czy to dobrze:-( Nigdy przed @ go nie miałam. Nie wiem już co myśleć ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka89
Ja się nie nastawiam bo się rozczaruje. Ale po cichu mam nadzieję:-) odczekam jeszcze z tydzień i jak ta @ nie przyjdzie to zatestuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
mam nadzieje ze uda mi sie wytrzymac :) bez was na peqno juz dawno bym zbzikowala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka masz racje, luz najwazniejszy bo ja np czasami zauwazam u siebie bialy śluz, ale dziewczyny niekotre mowily ze w ciazy jest go bardzo bardzo duzo... a ja czekam na męza, jeszcze niecaly tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
obudzil mnie dzisiaj straszny bol podbrzusza....:( automatycznie sprawdzam wkladke a tam pusto nic nie ma myslalam ze okres dostalam a tu nic przestalo tez bolec ... teraz mierze temperature i mam 36.8 spada mi temp juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje ale co pytam kolezanki to maja problem z cyklami moze to te przesilenie wiosenne to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
moze tez cos w tym byc... masakra ale juz mnie podbrzusze nie boli jednorazowy bol to byl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Oliwia nieznaczne wahania temp. są normalne. Mi zazwyczaj spadała po @ a w tym cyklu dwa dni przed więc zapewne to przesilenie powoduje zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a jednak temp jest 37 ... pierdziele juz nie mierze jej .... bo tylko na glowe dostane .... jeszcze w tym tygodniu ide na bete chyba w czwartek lub piatek to bedzie bo mam mniej napiety dzien .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka wyluzuj:-) szkoda nerwow, ja tez kiedys mierzylam temperaturke,ale juz z tego zrezygnowalam:-) przytulam sie wtedy, kiedy mam ochote, a nie kiedy kalendarz mi tak mowi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×