Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
teraz w kwietniu bede co 2-3 dni sie kochac ... :) albo jal bede mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no to czekamy z niecierpliwoscią i trzymam kciuki, kiedy planujesz testowac? magda pewnie ze sie nie przejmuj, a kiedy ostatni raz usg robilas? a my z moim M to sie kochamy albo codziennie albo co drugi dzien:D tylko ze my mielismy celibat 2miesiace a pozatym jak jest w domu to nie pracuje ma wolne za delegacje wiec ma wiecej energi i wogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuję codziennie od kilku dni i nic (tylko że testuje testami z allegro - może jakieś wadliwe ;P). Ale nie tracę nadziei bo różnie to może być, same wiecie :) Choć tez liczę się z nadchodzącym okresem i już kupiłam witaminki na kolejny cykl ;-) Także zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
oby wiadomosc byla taka dobra! ale bysmy sie cieszyly :) a powiedzcie mi ile potrzebuja plemnini na "odbudowe" ? bo raz jest 2dni raz 4 wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniki tworzą się przez 90-120 dni :p Ale pewnie chodzi Ci o ich zapasy w męskim organizmie. Nie martw się, nawet jak będziecie współżyć codziennie to plemników nie zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dobrze :P no pomyliłam się ale chodzi o to że co ile lepiej sie kochac by plemniki byly silniejsze ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia nie ma to żadnego znaczenia :) Jako ciekawostke napiszę conieco o tworzeniu sie plemników. Jak pisałam wyżej ich proces wzrostu trwa około 90-120 dni (3-4 mc) dlatego tak ważne jest aby panowie już ten czas przed poczęciem dziecka wykorzystali na dbanie o własne zdrowie. Wskazane jest branie kwasu foliowego, zdrowe odżywianie, oczywiście odstawienie używek nie wspominając o narkotykach (np trawka powoduje, że plemniki mają normalnie dziury w sobie:/) Mimo nawet ajlepszych zabiegów ostatecznie z 100% plemników dojrzea tylko około 30% i ta ilość zmniejsza się wraz z niezdrowym trybem życia. Na szczęście nawet to 30% jest w zupełności wystarczające do zapłodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to dobrze :) dziękuję Ci za tą odpowiedz ;D przycisnę swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie zastanawiałam sie czy sex codziennie nie zmniejszy szans na dziecko i o tuż to przewertowalam rozne strony i popytalam, i z czystym sumieniem moge Wam powiedziec ze jesli organizm mezczyzny przyzwyczajony jest do czestego wspolzycia to przyśpiesza produkcje , natomiast jesli jest raz na jakis czas to zwalnia tempo produkcji plemnikow, ale nie przejmujcie sie bo oni potrafią dostosowac sie w ciagu kilku dni i ich organizm momentalnie reaguje na zwiekszoną ilosc wspólzyc i sie do niej dostosowuje... a tym bardziej mężczyzna który łyka rózne witaminki i wspomagacze wiec ja sie wogole tym nie martwie i kochamy sie kiedy chcemy :D ### magda bo gdyby Cie martwily te plamienia to idx do gin niech CI usg zrobi ### wczoraj tak sie rozpisalyscie o tym magnezie ze polecialam do apteki ale nie miala tego mbe , ale kupilam magnez+wit.b6 w jednym preparacie... kosztowal 10zł/60tab, wiec sie nie zastanawialam a braki magnezu napewno mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie do apteki internetowej Dbam o Zdrowie: wybieracie preparaty/leki i dowożą je do wybranej apteki w waszym mieście (a jest ich naprawdę sporo) łykajcie tez wiesiołek bo on najbardziej pomaga na sluz. dawkowanie dokładnie opisane jest w tym artykule który wysyłałam Wam na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci iczozord ze artykul bardzo fajny... i duzo mozna sie dowiedziec... a ten wisiołek to jest normalnie w kapsułkach? tylko ze jego to sie łyka do owulki, wiec jesli juz to dopiero w nast cyklu... narazie podbuduje sie magnezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmma
dzis zrobilam test i slaba kreska jest.chcialabym w ciazy byc. odezwe sie jutro jak powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha255
hej, okres miałam 5.03. a z 27 na 28 w nocy obudzil mnie bol brzucha, zawroty głowy..czy to mogoła byc implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
mmmmma czekamy na wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha wszystko zależy od tego, czy i kiedy przytulałaś się ze swoim partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hal halo, co to za cisza :) Pewnie korzystacie z pogody :) U nas był dziś przepięknie i ciepło. Krzystając z pogody umyliśmy wszystkie okna a to wyczyn bo mieszkamy w starym budynku i mamy okna do poziomu 3m :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord to mialas pracowity dzien a moze Ty nie powinnas sie przemeczac com? :) ja to juz zyje dniem jutrzejszym bo moj M jutro wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka - może może :) Okresu brak :) Dziś baaardz dleikatnie plamiłam - był to prawie biały śluz z różowym podbarwieniem - tak samo miałam w pierwszej ciąży. Temperatura stale wysoka, szyjka rozpulchniona. Dziś chodziłam po ikei i tak mnie plecy bolały i ksojarzyłam że miałam takie same problemy w pierwszej ciąży - kręgosłup mi wysiadał. Jak poroniłam to przeszło jak ręką odjął. D tego mam delikatne mdłości. Wczoraj piłam piwo i musiałam oddać koledze bo mnie zemdliło ;-) Ale testy negatywne :P Ale tak jak piszę, to testy z allegro więc może lipne ;-) Czekam więc dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzyaj trzymaj, moja obietnica o tym, że wyślęWam ciasto czekoladowe jak skończę 3ci trymestr jest aktualna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
aaaa to super iczozord :** czekam z niecierlliwoscia :* a mi sie okres konczy :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no to do tego ciastka to blizej jak dalej :D a u mnie sie chyba cos w nocy ''odczopowalo'' delikatnie brudze i to tylko na papierze i to tez nie zawsze widac...i podbrzusze mnie ciągnelo wiec pewnie owulka będzie niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, widze ze dalej walczycie : To fajnie, oby Wam sie udało. Ja mam dzis 1 dc. @ dostałam po 23 dniach wiec bez rewelacji, a dwa dni przed plamiłam. Tak czy owak dalej czekam na wyniki biopsji. Jestem tez po konsultacji z endo i we wtorek ide zrobic badania apropo nadnerczy. Jezeli wyjda zawyzone to ide na 3 dni do szpitala na kompleksowe badania. Włosy lecą jak szalone :( To mnie najbardziej dobija. Tak chce od tego cyklu włączyc tabletki anty, ale nie wiem czy sie nie wstrzymac bo jak bym miała isc do tego szpitala to musze byc czysta hormonalnie. Jeszcze sie zastanowie. Jade zaraz z mezem i małą na rowery bo fajna pogoda dzisiaj. Nie myslcie za duzo i korzystajcie z ładnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456gu
Izoczrd a który masz dzień cyklu?ile co do @ zostało? Oby było się z czego cieszyć ;) tylko się za wcześnie nie nakrecaj ;) trzymam kciukasy mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha255
hej magdaa88 :) w tym problem ze mam nieregularne cykle. od 30do 37 dni. okres był 5 marca, przytulanie z meezem w domniemane dni płodne: 18. 21,22, 23. a te dziwne zawroty z bolem brzcha z nocy 27 na28. ale zadnego plamienia. naczytalam sie ze to mzoe byc objaw implantacji. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 27dc okres mialam dostac 2 dni temu, mam dzis 16 dzien po owulacji, tmp wysoka :) Czekam więc i też idę na rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×