Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość skakankaskakanka
iczozord dwa dni temu???? dziewczyno to wyglada obiecujaco ! i ta wysoka temperatura ;-) poczekaj kilka dni i ponow test albo... na bete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord kilka dni mnie nie było a tak obiecująco tu na forum! trzymam kciuki za ciebie spróbuj zatestować jutro kup test z apteki bo te z allegro to faktycznie mogą być jakieś felerne! ja odpoczywam dziś po imprezie urodzinowej było bardzo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka - no obiecująco, ale nastawiam się na każdą opcję póki co. Wczoraj zaczęło mi się takie megadelikatne plamienie - w sumie mleczny śluz zabarwiony na różowo (ledwo ledwo) a dziś trochę mocniej. Ale krwi brak. Tak naprawdę to okres mogę dostać jeszcze jutro bo prawidłowa faza lutealna moze trwac nawet 16 dni a dzis jest 16 dzien po owulacji. Baaardzo rzadko miewalam tak dluga fazę poowulacyjną, ale jednak się zdarzała więc cóż, czekam. Na betę nie idę narazie. Jeśli jutro nie dostanę okresu to pójdę po test z apteki. Ćwiczę się w cierpliwości :p Boli mnie od rana głowa - masakra - nic nie pomaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny jestem w szoku :o normalnie moj okres trwal tylko 4dni! a zawsze tak 6dni :o masakra ale staranko dalej jest :) ale bez spiny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nie robilam, bo jak szlam na bete dostalam okres. ale nawet temp mam normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn że spadła CI do tej przedokresowej, tak? Pytam bo w ciąży są różne pseudookresy czasem i można się nie spostrzec a później idziesz do lekarza i 4ty mc :) Ale też miałam kiedyś takie krótki okres, co więcej wystąpił bardz szybko ale w ciąży na pewno nie byłam. Chyba czasami tak po prostu jest. Powinnaś się zacząć martwić jak coś niepokojącego się powtarza. Ale okres 4 dni to chyba nic niepokojącego tylko wręcz błogosławieństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
tak prze byla 37,3 teraz 36,5 :) no ja sie bardzo ciesze z 4dniowego okresu :) ! bosko :p ale wolalabym zeby go nie.bylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 17sty dzień wysokiej temp, okresu brak (pojawiła się plameczka krwi i smużki w śluzie i koniec), testy negatywne ;-) Szyjka mega rozpulchniona. Eh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
to idz do lilekarza:) albo na bete ¡ :) czekamy na Twoj wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia nie chcę się napalać za bardzo. Pójdę dziś po sikańca z apteki i zrobię jutro rano. No i zobaczymy. Jak wyjdzie cokolwiek to pójdę w tym tyg do lekarza :D Trzymajcie kciukiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord to czekamy na jutrzejsze oby pozytywne wiesci:-) w czwartek czekaja mnie kolejne badania- oby dobrze wyszly:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywnych wieści chyba nie będzie, wygląda na to, że dostałam okres... Mam już wiele smużek krwi plus krew z wydzieliną. Poza tym kolejna owulacja wypada mi wtedy kiedy mojego męża nie będzie :/ Wyjeżdża 10tego dnia cyklu... Katastrofa! Magda - informuj nas! I trzymaj się dzielnie! Razem to z Tobą przejdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a mnie okres zaskoczyl dalej jest :/ a bylo tak pieknie przez wczorajsza noc i cala niedziele ... ech no czekamy na pozytywne! moze Ci sie tylko wydaje tak :) Madzia trzymamy kciuki dobrze bedzie ! ja nie wiem kiedy mam owu teraz wiec od 6 kwitnia r przytulanko reguralnie :) o ile nigdzie nie wyjedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia no może, już czytałam o takich anomaliach ze hoho ale osobiście już mi nastrój spadł i łzy mi lecą jak grochy, wiecie jak to jest :P taki etap żałoby po urojonej ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord kto jak kto ale my wiemy co to taka żałoba ale moze jednak jest jeszcze szansa! Trzymam kciuki:) magda powodzenia będzie napewno dobrze.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
iczozord dlatego pisze ze jeszcze nic straconego :) fopoki ta cholera sie nie rozkreci to jest jeszcze nadzieja.. ja juz swoja zalobe wyplakalam od srody ryczalam jak bobr a w piatek dosc powiedzialam i jak na razie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia nie daję sobie miejsca na nadzieję bo bym oszalała chyba. Nastawiam się, że to okres jest i zaczynam brać witaminy i już. Jak się nie rozkręci to będę się cieszyć ale nie ma co tego zakładać. Wszystkie testy jednoznacznie pokazują że w ciąży nie jestem :( także musicie jeszcze trochę poczekać na ciasto czekoladowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a juz myslalam ze bedziemy je wcinac:) ale jak trzeba czekac to poczekamy :* ale zeby Tobie sie chockaz w tym cyklu udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kurcze iczozord jeszcze nic straconego dopoki sie nie rozkreci... a u mnie mezulek wczoraj wrocil a ja od dzisiaj rano mam tyle sluzu ze masakra jakas... oczywiscie przytulanko bylo rano ale nie wiem jak z wieczorem bo moj M cos ma stan podgorączkowy i jaknarazie po lekach spi... ahhh ta klima w aucie... a taj mojej owulki to ja sie spodziewalam kolo czwartku a tu cos takiego, moj M mial nosa bo wczoraj i dzisiaj kazal mi lezec z nogami do góry:P magda 3mam kciuki za Twoj***adania, odrazu dawaj znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś odebrałam wyniki anty-tpo, chociaż one wyszły mi mieszcząc się w normie :) znowu takiego smaka mi narobiłyście tym ciastem czekoladowym, że musiałam sobie zrobić gorącą czekoladę z bitą śmietaną, a co :) choć pewnie ciasto zrobione przez iczozord jest o niebo lepsze :) Blondyneczka to jak już M się lepiej poczuje to działajcie! kto wie może ta przerwa dobrze Wam zrobi i się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ciasto jest jak kawałek czekoladoweg nieba :p Nie żartuję :p łoo, magda a co to znaczy anty-tpo? Mój okres się nie rozkręcił... plamię na brązowo. Szyjkę mam dwa razy większą niż zwykle, jest mega powiekszona.Nic mnie nie boli, tylko co jakiś czas czuję któryś z jajników. Bądź tu człowieku mądry. Zobaczymy co przyniosą najbliższe dni. Blondyneczka - no prosze prosze :) śluz wygląda obiecująco :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
zobacysz dobrze będzie ! :D a ja teraz kazdy ale to kazdy bede konczyc nogi w gore ! :d A nie tylko w przewidywanie dni plodne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord anty-tpo miałam robione przez to, że mam niedoczynność tarczycy i endokrynolog chciał sprawdzić, czy przypadkiem nie mam podejrzenia choroby Hashimoto lub Gravesa-Basedowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord to moze nie okres czekamy z niecierpliwością :) Magda dobrze ze wyniki pozytywne cieszę się razem z toba :) Mmmm tez bym sobie zjadła ciasto czekoladowe mniam mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
iczozord no i co !? jak tam ? czekamy z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×