Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość skakankaskakanka
Halooo dziewczyny :) słońce wyszło, a Was wywiało ? :) Iczozord dziewczyno my tu jak na szpilkach czekamy na wieści od Ciebie. Ja czuję się rewelacyjnie :) korzystam z życia, korzystam z pogody, odpicowuje się na przyjście lata i szaleje. Jak tam z Waszymi cyklami? Kto niedługo testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord testuje nasza cierpliwosc, albo piecze ciacho czekoladowe:-) A mnie cos lewy jajnik dzis pobolewa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja mam dzisiaj 7dc :) i czuje sie swietnie :p codziennie owocki kwasik ******* swiezym powietrzu piekna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wieczorem mąz sie poczuł dobrze a nawet bardzo dobrze:D i bylo superowo:D zobaczymy co wyjdzie z tego bo dzis pokazal sie na chwile taki ciemniejszy bezowy sluz, wiec pewnie hormony sie zmienily, ale i tak dalej odwiedzamy sypialnie i tez zawsze mam nogi w gorze:) nie nastawiam sie, poprstu ciesze sie ze mam M w domu:D Magda super ze wyniki w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka korzystajcie ile się da :) ja niestety muszę teraz zrobić przymusową przerwę, bo m. zapisał się na badanie i musimy mieć kilka dni wstrzemięźliwości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah jesteście fantastyczne :D :D :D U mnie okres taki sobie - mam ciągle brązoweplamienie i to mizerne i nic poza tym. Niestety temeratura mi spadła. Co prawda jeszcze jest na poziomie tych wyższych (poowulacyjnych) ale zdecydowanie niższa więc nie napalam się :P Ale bardzo Wam dziękuję za miłe słowa :) Jeśli temp jutro mi wzrośnie choć trochę to zrobię test bo widziałam na 28dni.pl takie wykresy już że naprawdę - wszystko możliwe ;-) Póki co jem sobie olej z wiesioła i ten magnez mbe. blondyneczka - jak śluz trochę podbarwiony to znaczy ze mogłaś mieć owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord tez mi sie wydaje ze owulka byla albo wczoraj albo w nocy z wczoraj na dzisiaj,a spodziewalam sie jej dopiero jutro... a Ty masz racje , natura rozne figle płata, wiec obserwuj sytuacje i informuj nas:) magda a przed badaniami faktycznie wskazana wstrzemieźliwosc a mial juz kiedys takie badanie? bo mowisz o badaniu nasienia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka89
Hej dziewczyny. Ja jutro testuje :-) ale się nie nastawiam bo to różnie bywa. Poza tym to mam stracha że hej a z drugiej strony jestem niecierpliwa :-P . No chyba że może jeszcze za wcześnie? :-( Sama już nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxKAnka
Hej dziewczyny !!!!! Jak tam wasze starania? ja dzisiaj zatestowałam. na obu druga kreseczka mało widoczna ale jest. Trzeci zrobie w piątek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, tak mówię o badaniu nasienia, które będzie miał robione pierwszy raz... wolimy sprawdzić, czy "wina" leży tylko po mojej stronie :( Gutka to daj znać jak wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxkanka gratuluję! Gudka dawaj znac co i jak predko! Trzymam kciuki! u mnie samopoczucie nawet fajne słońce swieci wiec odrazu chce się żyć :) i nawet cere mam jakos tak lepsza bo walcze z wypryskami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoxKanka wow super!!! :D Gratuacje i dbaj o siebie :D Blondyneczka a ile Wy się staracie już dzidziusia? Pewnie już pisałaś, ale umknęło mi... U mnie temp dziś podskoczyła, dacie wiarę? I piersi bardziej pełne. Mój organizm płata miładne figle :/ Oczywiście z wrażenia zrobiłam test i oczywiście negatywny :p Al okresu jakby troszkę więcej, skąpy nadal ale już bardziej to okres przypomina :) Oby się szybko skończył i oby szybko była owulacja zanim mój P wyjedzie :P Powie Wam jeszcze że tak myślałam sobie o nas tutaj i o tym jak my szczerze i otwarcie ze sobą rozmawiamy o tych naszych cyklach. Ja czasem to chyba nawet u lekarza nie potrafiłabym być taka nieskrępowana wiecie o co chodzi. Nie o to, że mamy tu się czego wstydzić ale piszemy sbie o tych śluzach okresachpo prostu jak o czymś noralnym (bo tak jest!) i naturalnym i to jest takie fajne :) Fajnie że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od 2 dni biorę magnez i mam humor dobry jak ta lala :) Mimo, że okres dostałam to tylko 1 dzień smutkowania i już super się czuję, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda tak pytam bo moj M mial robione ponad 2 miesiace temu i wiem jaki to ogromny stres dla niego byl a wyniki wyszy takie sobie i podobno za pierwszym razem nawet jak cos jest ponizej to nie ma sie czym przejmowac... nawet bylam u androloga z jego wynikami bo on wtedy juz wyjechal i wlasnie lekarz mi tak powiedzial i ten androwit łykac:) wazne ze zadnych chorób nie wyszlo, tylko braki witamin zrobily swoje i alkohol:P magda i nie pisze o ''winie'' poprostu niektore pary szybko zachodza w ciaze a niektore muszą pomóc naturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Iczozord Ty nie smutkujesz bo pogoda inna, aura inna, nowe możliwości i lato zapasem :) a może i magnez... Roxanka GRATULACJE!!! :) przesyłaj Nam swoje ciążowe fluidy :) Ja wczoraj dowiedziałam się że jedna z moich koleżanek zaciążyła niespodziewanie. Jej siostra jest już w 7 mcu i powtarzała jak mantrę "nie dotykaj brzucha bo zaciążysz" a tamta namiętnie głaskała siostrzeńca i co? i sama niespodziewanie zaciążyła :) Także dziewczyny...robimy obławę na ciężarne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Romana super!!! Gratulacje! Magda ja mojego męża też wysyłam na badania bo jest dużo starszy ode mnie więc trzeba wszystko sprawdzić...;) Iczozord szkoda...;( ale dobrze ze myślisz pozytywnie... ;) musimy się nawzajem wspierać. Fajnie tu jest na tym forum bo nikt nikogo nie bluzka nawet jak ktoś głupoty wypisuje ;) Ja ten cykl mam w plecy bo mój m był niedostępny wiec czekam na @... ;) w międzyczasie biegam,chodzę na basen i wróciłam do diety,żeby w razie czego być piękna mamuśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z tymi dietami to nie przesadzajcie bo czytalam ze kobieta ktora stara sie o dziecko o dietach powinna wogole zapomniec... oczywiscie co innego zdrowe odzywianie, ale z tym tez mozna przegiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Blondyneczka,spokojnie,absolutnie się nie głodze.5 posiłków dziennie,bez chleba i smażonych rzeczy ;) pofolgowalam sobie ostro przez ostatnie 2 miesiące i juz mi boczki wychodza..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczko zdrowa dieta to nie dieta :) Zaszkodzić napewno mogłaby kopenhaska ale jedzenie co 3h głównie owoców, ryb, warzyw itp to zdecydowanie robi na plus :) Zdzisia...3mam kciuki za Twoje samozaparcie :D ja mam takie samo postanowienie ;) p.s. O ile Twój M. jest starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, gdyby nie te rozmowy to niejedna z nas chyba by oszalala:-) Iczozord Twoj optymizm jest zarazliwy:-) Blondyneczka no zobaczymy jak to bedzie z jego wynikiem:-) najgorzej teraz tylko jest z powstrzymywaniem sie od przytulasow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam pani w labolatorium powiedziala zeby wstrzymac sie 5-7 dni, wiec jakos te 5 dni wytrzymam-musze:-) teoretycznie tez moglismy poczekac do okresu, ale chcemy juz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja mam lekkie brazowe smugi na wkladkach jeszcze ale to normalne:) znowu zaczynamy cykl staran ale bez nacisku ;) dzisiaj mam 8dc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Skakanka, staram się trzymać bo mam straszne problemy z wagą...tyje nawet od pomidorów ;))) a m jest starszy 8 lat. Chociaż z zachowania dałabym mu maximum16 lat czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Zdzisia 8 lat? serio? pfff.... moja droga.. mój jest 11 lat starszy :) a zachowuje się dokładnie tak że czasem mam ochotę mu przylać w tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja jutro powtarzam tsh i jeszcze kilka kontrolnych badan, a m. w piatek i chyba zaczelam sie stresowac jak mysle o tych wszystkich badaniach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Hehe;) to widzę ze sobie obie wybralysmy starych prykow ;) Mój przynajmniej na swój wiek nie wygląda i ubiera się jak nastolatek, wiec tej różnicy bardzo nie odczuwam ;) a klapsa tez mam ochotę często mu sprzedać. Patelnia w łeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam o 1,5roku stareszego męza:) magda to poprstu nie mysl o tych badaniach:) zobaczysz ze dobrze będzie, oczywiscie jak tylko będą wyniki to dawaj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
1, 2, 5 czy 11 .... wiek nie ma znaczenia :) ważne że są te same chęci i starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×