Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ehh a moj ogrganizm znow szaleje:-( nie dosc ze pojawila mi sie biala wydzielina, to wczoraj ledwo z lozka wstalam tak mnie jajnik ciagnal:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no coś tam mnie kuło w jajniku ale nie wiem czy to owu była bo powinna być albo we wtorek, jak by liczyć 28 dniowy cykl a jak liczyć 32 dniowy cykl to ona będzie w sobotę ;< i nie wiem sama jak mam liczyć już ale bardziej wydaje mi się na wtorek bo prawy jajnik kuje i tak rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord dziekuje :* agnieszka zobaczymy jak to będzie, na nic sie nie nastawiam bo w zasadzie nie mam czym sie nakrecac bo nic nie mierze i nie sprawdzam:) wiem tylko ze szyjka nadal zamknieta i tak srednio wysoko, napewno nie jest nisko...ale na nospie jade bo mnie tak ciągnie caly dół ze az mnie to denerwuje:(... mnie te plamienia bardziej niepokoją niz nakrecaja ale chyba iladian pomagda, chyba ze to nie od niego zalezy... magda a ktory jestes dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nawet nie dawaj mi takiej nadziei :p chociaż nie ukrywam, że wolałabym wersję z ciążą, niż jakąś infekcję :) poza tym jakoś się nie nastawiam na ciążę, bo dopiero co wyniki zdążyłam unormować i chyba byłaby niewielka szansa żeby udało mi się tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Magda usze Ci powiedziec ze ja dwukrotnie bylam pewna po objawach ze zaciazylam a tu klops ;-) juz troche stracilam nadzieje i pod koniec kazdego cyklu robie sie nerwowa i zgorzkniala, zla i rozgoryczona. Mimo ze mowie ze sie pogodzilam z porazkami to jest to nieprawda bo i tak przychodzi melancholia... Juz przestslam liczyc dni i cykle bo i tak wiem ze @ nadejdzie...chyba mam gorszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie mam szanse na ciaze kocajac sie 3 dni przed owulaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanka, ale ja doskonale wiem o czym mowisz:-) staram sie o dziecko poltorej roku i poczatkowo bylo liczenie, presja. Pozniej zrobilam badania, poznalam diagnoze ze z takimi wynikami nie zajde, a jak zajde to nie donosze i od tego momentu te wszystkie kalkulacje przestaly sie liczyc, kochalam sie wtedy kiedy mialam nastroj i ochote, a @ jak przychodzila to nie wzbudzala tak negatywnychemocji jak kiedys:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
goscou zawsze sa szanse kochajac sie bez zabezpieczenia w dni plodne. magda u mnie juz chyba 9 cykl staran ;-( nie sadzilam ze bede miala takiego dolka niepowodzenia sa straszniw bolesne ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iczozord - wiem, wiem :( ale zawsze dobrze jest posłuchać opinii kogoś z boku :) Dziś powtórzyłam test popołudniu - negatyw :( a brzuch dalej boli.. Poczekam jeszcze, może za wcześnie na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei w ciąży nie zaobserwowałam zwiększonej ilości wydzieliny. Różnie to bywa. nono blndyneczka, "podejrzanie" to u CIebie wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Dziewczyny u mnie 22 dc ( z wielkim trudem policzylam ;-)) zrobilam test owu bo znalazlam jeden a boli mnie jajnik i mam pozytyw (kreski tej samwj barwy) juz dawno jestem po owu (14-16dc) wiec testy nadal powinny wychodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka testy owulacyjne robi sie do momentu uzyskania drugiej kreski gdyz one po owulce tez wychodza pozytywne, to jest wlasnie ich minus... # iczozord a no podejrzanie tylko nie wiadomo w ktorym kierunku, dzisiaj to myslałam ze mnie tak pęcherz boli ale on jest po srodku i na samym dole, natomiast bol jest czasami posrodku a czasami po lewej ale nie az tak nisko jak pęcherz... wiem jak bolą kamienie wiec to nie to:P a plamienia są coraz jaśniejsze dzisiaj to byl bialy-bez-jaśniutki brąz... wiec byc moze ze to zasluga iladianu:) # mgada bialym sluzem sie wogole nie przejmuj to jest zdrowy objaw, to jest sluz nieplodny, i ja w swoich cyklach tez go widuje... wiec sie nie stresuj wszystko jest okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja miałam lekkie kłucie ale nie czuje żeby to była owu wiec się nie nakręcam na ten cykl ... no chyba ze w sobotę przyjdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda faktycznie bialy sluz również moze się pojawić przy dniac h nieplodnych ! blodynka a ile zostało ci do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł koleżanki staranki :) Mam pytanie do Was.Zrbiłam dziś test owulacyjny - akurat byłam w tesco i był, ale tylko jeden no i kupiłam. Wyszła mi blada kreska ale bardz wyraźna, nie do przeoczenia tylko po prostu bledsza niż ta kontrolna. Teraz mam 9dc. Czy to znaczy, że owulacja się zbliża? Czy po prostu cały cyklmamy jakiśtam poziom lh i zawsze kreska wyjdzie choć trochę? Powiedzcie mi jakie są wasze doświadczenia bo ja test robiłam po raz pierwszy i w ogóle nie wiem jak go intepretwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ok :) A bywa w ogóle tak, że kreska wcale nie wychodzi? Czy zawsze wychodzi choć troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze bywa ze nie wychodzi, szczegolnie na poczatku cyklu, ja tak mialam, zaczela wychodzisz dopiero po 13dc... ale czasami jest tak ze kreska nie wychodzi az taka mocna bo np stezenie jest mniejsze a do owulki dochodzi, wiec u Ciebie cos ewidentnie zaczyna sie dziac ale moze tak byc ze taka jasna będzie Ci wychodzila jeszcze przez kilka dni a dopiero pozniej ciemna, a potem znów moze wychodzic jasna, bo u mnie tak bylo ze prawie do @ wychodzila jasna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja sie troche martwie bo ten mój ból podbrzusza wogole nie przechodzi, raz cale podbrzusze raz po bokach, czasami ciągnie a czasami skurczami boli, na dodatek to brudzenie:/ naczytalam sie ze to moze byc zapalenie przydatków, a jeszcze zmierzylam temp godzine temu po godzinnym lezeniu i mialam 37,1 :/ umowilam sie wlasnie do gin, ale dopiero na czwartek :/ martwie sie ze to jakies cholerne zapalenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile jesteś dni po owulacji i czemu nie robisz jeszcze testu?:D 37,1 to przecież piękna ciążowa temperatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja dzisiaj zauwazylam u siebie bialy sluz baaardzo bialy o konsystencji nie umiem określić ... cos ala serkowa ale bez grudek :P co on może oznaczać bo ja zielona w tych śluzach jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
czyli jeszcze owu przede mną :D czyli cykl jest dłuższy niż 28 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie tak. A jeśli śluz się zmienił to oznacza to zmianę w hormonach czyli zbliżające się zmiany :)pewnie wulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
czyli coraz bardziej zbliza sie na sobotę ;D ale coś mnie ten jajnik prawy kłuje wiec nie wiem czy szybciej nie bedzie . ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to koniecznie daj znac co powiedzial gin, a moze szybciej faktycznie sie przetestuj?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×