Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

No to Blondyneczka o tyle dobrze, ze to nic powaznego:-) U mnie pogoda fatalna- zimno, mokro i wietrznie:-( po pracy lece na silownie, bo sezon bikini coraz blizej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka sama już wiesz że tu nie ma chyba żadnych reguł... Krwawień ala okres też nie powinno być a tyle kobiet ma... Chciałybyśmy aby to było takie proste i oczywiste a niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nam nie pozostaje nic innego jak zyczyc Ci Blondyneczko duzo cierpliwosci do dnia spodziewanej @:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki dzieki, ale dam rade, uspokoilam sie ze nic sie zlego nie dzieje wiec teraz spkojnie doczekam do @, a mam termin @ za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Blondyneczka to ja mam troche mniej stresu, bo moja @ ma byc w sobote:-) ale nie nastawiam sie ze moglo mi sie udac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Ja mialam znowu klucie a owu dalej nie ma zbzikowac z tymi kluciami idzie ...agrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo magda no to 3mam kciuki zeby sie @ nie pojawila:D i dawaj znac jak sie sytuacja rozwija:) Oliwia ja to zauwazylam ze wiekszosc kłuc jest przez nasze nerwy i stresy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No moze i masz racje :) ale juz nie wyrabiam ten cykl 28dni ... To owu powinna byc we wtorek a nie bylo ... No chyba ze 32dniowy to bedzie w sobote ... Ale juz powinnm miec dni plodne ... A nie tu czwartek i sluzu plodnego nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia moze los sie do Ciebie uśmiecha wlasnie i będziesz miala pozna owulke:) tak zeby Twoj M byl:) nie przejmuj sie :) a moze tak byc ze poprostu tego sluzu nie zauwazysz w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Oby tak bylo :) cykl moze nam chce sprzyjac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i pewnie Twoja podświadomość swoje robi:D wiec tylko sie cieszyc ze owulki jeszcze nie ma, a podejrzewam ze jak nic będzie w sobote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o sluz to przyznam sie szczerze, ze jestem zielona, a dzis zaobserwowalam u siebie przezroczysty, podobny w sumie do bialka z jajka:-) zreszta nie ma co sie nakrecac i stresowac:-) musze poczekac do @ i na nowo zaczac staranka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia jest opcja ze mozesz miec cykl bezowulacyjny. Albo owulka jest a jej nie widac na zewnatrz. Blodynka cierpliwości życzę wiem jakie to trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga jakos dam rade:) a co do owulki to Aga ma racje, nie zawsze ją widac a co do cykli bezowulacyjnych to czytalam ze w naszym wieku rzadko sie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka89
Hej dziewczyny. Nie było mnie tu pare dni bo miałam sporo zajęć. A dziś byłam u lekarza :-) Jestem w trzecim tygodniu ciąży :-) Jeszcze nie wierze że się udało:-) Teraz zabieram się za lekture o czym pisalyscie przez ten czas :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynczka - tak tak tylko cierpliwośc nas uratuje :) Ale życzę CI, abyś już za tydzień miała dobre wieści! * Magda Tobie też! A śluz przejrzysty może pojawić się w okolicach owulacji ale też przed okresem bo spada progesteron i na krótko stężenie estrogenów jest wyższe niż progesteronu. Stąd śluz. Także faktycznie lada dzień powinien być okres. * Oliwia mnie w jednym cyklu jajnik kłuł już w czasie okresu :p Czasem po prostu długo dojrzewa :) * Mój P pojechał na zawody :( Tydzień posuchy przede mną :P Chyba otworzę sobie piwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny jak ze mnie sluz polecial to masakra :o przebil sie az na spodnie! Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
W sobote :( ale zeby az tak zalewalo :o w tamtym cyklu raz tak mialam ale akurat tylko czulam to ze leci jak bym siku zrobila ... No to.iczozord mnie ucieszylas :) bo moze akurat na sobote wypadnie owu ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia może może :) Ciesz się że masz płodny śluz i to tak dużo, n jest naprawdę niezbędny przy zapłodnieniu i niejedna kobieta zachodzi w głowę jak to zrobić, żeby było go u niej więcej :) On jest jak autostrada dla plemników :) Myślę, że do soboty ma szansę się utrzymać, także działajcie od razu jak Twój ukochany wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutka super gratulacje dla was :* opowiadaj jak sie czujesz? Jak ja lubie takie info i mam nadzieje że juz niedługo wszystkie będziemy mamami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×