Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
iczozord wytrzymac musze jeszcze tylko jeden dzien ;D dam rade :D moja autostrada juz na nich czeka :D ! :P Gutka cudowna wiadomość ! mów jak się czujesz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Gratulacje :) u mnie 26 dc i zatestowałam z ciekawości bo miałam silne bóle jajnika od 2 dni. Oczywiście nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do was dziewczyny. Dnia 19 marca miałam miesiączke ,wiec na 5 przypadła owulacja dzien wczesniej kochałam sie ze swoim chłopakiem i popełnilismy najgłupszą rzecz jaka moze być mianowicie wpierw założyliśmy jedna prezerwatywe ,a gdy dość szybko skończył to drugą (bez umycia rąk itd ) dodam że nie kończył we mnie . dziś mija 6 dzień od owej owulacji i na papierze dzis rano zobaczyłam kropelke krwi . moze to być krwawienie implantacyjne ? i kedy po takowym można zrobić test . odpowiedzcie prosze bo sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze to naprawde najmniej odpowiedni moment na ciąże licze na to jednak że ją dostane ehh a do tej pory chyba umrę z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mam pytanie czy takie jednorazowe "krawienie" często sie zdarza jeżeli chodzi o implantacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Gościu to może być, ale nie musi plamienie implantacyjne. Poza tym jesteś pewna że owu miałaś tego dnia? Czasami może się przesunąć i może być to plamienie okołoowulacyjne, bądź też podrażnienie szyjki macicy, stan zapalny, cokolwiek. Ja na Twoim miejscu bym się tak bardzo nie denerwowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nie panikuj:-) ja np 13dc mam plamienie okoloowulacyjne, takze moze i u Ciebie to wlasnie ten rodzaj plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord nie dziekuje :D # Oliwia ciesz sie ze jest duzo sluzu:) a on sie pojawia przed owulką wiec jak wroci to odrazu wes go w obroty :D # skakanka bo te testy to rzadko wykrywają ciąże przed terminem @, niestety:/ # Gosciu nie panikuj, skoro było zabezpieczenie to jest małe prawdopodobnienstwo ze jestes w ciazy no ale jednak jest, a co do plamienia to naprawde ono moze onzaczac wszystko, i nie kazda kobieta ma plamienie implantacyjne... głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no postaram sie nie panikować ;d choć szczerze sie przestraszyłam ale poczekam do @ i sie wszystko okażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna93
Hej Dziewczyny Mam maly problem ktory nie daje mi spokoju od dzisiaj. Wiec dostalam dzisiaj okres. Nie wiem jakim cudem przyszedl tak szybko az o 5 dni kiedy ja zawsze mam regularne cykle co 28 dni. Moja ostatnia miesiaczka byla 18.03 a teraz miala sie pojawic 16.04 u mnie miesiaczka przychodzi jak w zegarku. Jestem po poronieniu samoistnym 8t.c stalo sie to 22 stycznia od tej pory nie moge sie pozbierac psychicznie choc jest juz duzo lepiej. Chodze na wizyty kontrolne wszystko jest jak w najlepszym porzadku. Nawet po poronieniu dostalam miesiaczke w dniu w ktorym mialam dostac. Tylko niepokoji mnie ten cykl dzis bylam u gina zbadal mnie a jak wyjol palce spytal czy jestem przed miesiaczka ja oznajmilam ze tak ale 5dni a on mial na palcach krew. Co moge przez to rozumiec? Czyli moge podejrzewac implantacje zarodka? Bol podczas miesiaczek mam zawsze i dzis tez jest ale mniej bolesny jak i owe plamienie. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi cokolwiek powiedzieć lub poradzić :( CHyba trzeba poczekać na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna93
Wspolzylam z chlopakiem w dni plodne ale to byl stosunek przerywany. Ostatnio zle sie czuje jakbym ciagle chorowala. Jestem senna, rozkojazona, chodze czesciej siusiu, glowa mnie boli, wiecej jem. Ostatnio nawet bol jajnika byl. Piersi mnie nie bola ani troche. Przy ciazy poronionej nie mialam kompletnie zadnych objawow dopiero przyszly gdy sie dowiedzialam o niej. Tylko przed dowiedzeniem sie ze jestem w ciazy mialam zagniezdzenie zarodka objawialo sie to silnymi skurczami macicy w nocy strasznie bolalo bo az usiasc musialam. No i okresu nie mialam ale nie podejrzewalam ciazy bo bralam antybiotyki i myslalam ze to przez to. Teraz kompletnie nie wiem jak to moze u mnie wystepowac bo kazda ciaza jest inna. Nie chce sobie niepotrzebnie wkrecac bo to do niczego nie doprowadzi. Dlatego dziwi mnie ten zekomy okres. Jeszcze jedno pytanie. Czy to gin mogl mi badaniem szyjki doprowadzic do wczwsniejszego okresu? Bo wkladal te paluchy mi dosyc gleboko bo szyjka byls twarda i dluga tyle wiem i zastanawiam sue czy mogl jakos przyspieszyc miesiaczke? Tylko nie moejcie mnie za wariatke z tym pytaniem :D Pytam czy to jest mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
anno ja po kazdym badaniu gin. mam plamienia i bole podbrzusza. czasami tez z nerwow moze tak sie dziac, ale wydaje mi sie ze gin ktory cie badal zrobil to niedelikatnie i podraznil szyjke. oczywiscie nie mozna wykluczac innych opcji. ja wstrzymuje sie z wizytami przed @ bo boje sie ze za bardzo mnie ponaciskaja lekarze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny moj M zrobil mi wielka niespodzianke i wczoraj wrocil :) tak sie cieszylam jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia niespodzianki są super, a zwłaszcza takie :) to teraz cieszcie się sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka89
No i moje szczęście długo nie trwało :'( Wczoraj rano poronilam :'( Do d**y to wszystko :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutka... ... :((( Strasznie mi przykro :( Moja pierwsza ciąża trwała mniej więcej tyle co Twoja a poronienie było straszliwym rozczarwaniem... Ale pozbierasz się, wiem co mówię. Choć potrzeba czasu. Bardzo żałuję, że Cię to spotkało :( Jeśli chcesz to napisz nam jak to się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutka trzymaj sie:-* wiem, ze latwo sie mowi, tym bardziej ze jeszcze nie zdarzylas nacieszyc sie upragniona ciaza, a tu takie nieszczescie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna93
Dzieki "skakanko" za odpowiedz moze faktycznie to moze byc przez jego nieczuly dotyk. A jesli chodzi o to czy gin mi cos w tej sprawie powiedzial to nie bo moze nie bylo takiej potrzeby ;) To bylo moje drugie takie badanie pierwsze mialam w dniu poronieni :( Mam nadzieje, ze cykl mi sie unormuje taki jaki byl czyli co 28 dni. Bo nawet jak bylam chora grypa itd. zawsze dostawalam na czas okres. Moj okres jak na dzien dzisiejszy wyglada jak zwykla miesiaczka bol brzucha dzis i wczoraj wiec nie mam co nawet podejrzewac ciazy :) Ale zrobie dla pewnosci test po okresie by mi to po glowie nie chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutka nie wierze... czemu zycie jest takie niesprawiedliwe, 3maj sie Kochana, strasznie mi przykro... Oliwia piekna niespodzianka:) a Ty sie martwilas ze sie nie wyrobicie na owulke:D ja sie dzisiaj czuje koszmarnie:( własnie zmierzylam temp i mam 37,7 chyba mnie cos rozkłada:( na dodatek mam skurcze macicy i jelit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie raczej w tym cyklu to nici z ciazy, w nocy gorączka 38stopni, dopiero nad ranem ją zbiłam, ale nadal mam w granicach 36,8-37... na dodatek chyba jakas infekcja znwou sie zaczyna:( koszmarnie sie ten cykl konczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny co myslicoe o dlugiej podrozy po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 21 dniu cyklu, dodając ze kochałam sie w 12 dniu cyklu(dni płodne) z prezerwatywą, dla mojej informacji raczej bez awari. Jednak od jakis 3 dni boli mnie krzyz wrecz promieniuje od lewego jajnika który boli mnie co jaki czas. Na lewej piersi uwypukliły sie żyłki i ogólnie mam większe piersi jednak nie bolące. Dodam że mam teraz dużo białego śluzu... DODAM TEZ ZE PO STOSUNKU PARE DNI SWEDZIALO MNIE WEJSCIE DO POCHWY bylo to uciążliwe i wydobywał sie biały grudkowaty śluz, a teraz te wszystkie OBJAWY? może to zapalenie czy bardziej ciąża? okres mam dopiero za 8dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord a no nie mam innego wyjscia:( gosciu, biały grudkowaty śluz oznacza grzybice... idz do lekarza zeby sie to nie rozkrecilo... a bialy sluz oznacza dni nieplodne... ale skoro bylo zabezpieczenie to chyba raczej nie ciąza...lepiej udac sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ciąża... w sumie to nigdy nie wiadomo :/ My nie raz miałyśmy juz takie objawy a ciąży nie było... albo nie było objaww a ciąża była, albo i były objawy i była ciąża. Po prostu trzeba czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wybralismy sir na romantyczna podroz az 3godz drogi od domu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×