Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
po ziolach torbiele?! :o ale niby one tez sa na to by ich nie ylo tez tak wyczytalam ... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka87 dzieki:-) Tak zioła ojca sroki 3 Ja nigdy życiu nie miałam torbieli a po m-cu picia ziół torbiel 5cm i 3cm Ale moja znajoma po tych ziołach po 8 latach zaszła w ciążę i ma śliczną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja mialam torbiela na jajniku ... 5cm ale to w tamtym roku i troche sie boje zeby on nie wrocil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak iczozord wiem, że to jeszcze nie oznacza, że mam nieregularne cykle, ale wolałabym mieć konkretną liczbę dni, a tak nie wiem 28, czy 31.. jednak to zawsze kilka dodatkowych dni stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja rozmawiałam z ginem na temat tych ziolek, on jest zwolennikiem takie medycyny i te zioła najlepiej działają jak są problemy z owolacja a jak nie to lepiej ich nie brać po powodują ze dojrzewa więcej pęcherzyków które nie pękają i mogą powstawać torbiele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a jak je odstawie z dnia na dzien cos sie moze stac? kurcze przerazilam sie troszke ...dzisiaj mialam ostatni dzien na owu ale nie wiem czy byla juz czy bedzie no tym kalendarzykom nie mozna wierzyc..icze zawsze od 28 do 32 dni i zawsze staram sie kochac z M od dmi plodnych syklu 28 az do konca dni plodnych cyklu 32 ale na razie nico teraz @ ma byc od 22-27 maja.. moze bede miala niespodzianke na dzien matki :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to nie wiem ją odstawiłam od razu jakichś skutków ubocznych nie było Nie chciałam Cię nastraszyc każdy organizm jest inny Może Tobie te zioła będą służyć i nic się nie będzie dziać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little bit jak tam tescik? Ach ja jestem ciekawa. Wczoraj kupilam Duphaston ciekawe czy pomoze mi ten lek?! Czy testy owulacyjne z allegro sa ok? Bo chce sobie zamowic i nie wiem czy warto? magda ja tez msm @ miedzy 28 a 30 dni i to jest uwazane za regularną @. Takze sie nie martw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
po @ ślad zaginął, 2 kreseczek również nie ujrzałam rano :) tak więc problem jest z moimi hormonami po odstawieniu tabletek :) jak się dowiem czegoś sensownego od pani doktor, dam znać :) może komuś się przyda :) całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to dziwne little_bit ze nie ma 2 kreseczek i @ ... a mnie dzisiaj tak glowa boli i tak mnie mdli ze szok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit - może być. Po odstawieniu tabletek mogą występować różne anomalie które zwykle nie powinny być niepokojące bo są typowe w takiej sytuacji - plamienia śródcykliczne, plamienia przediesiączką, skąpe miesiączki będące efektem cykli bezowulacyjnych lub tego, że organizm po prostu odzwyczaił się od prawdziwych miesiączek. Każdą jednak warto skonsultować z lekarzem. Na pocieszenie powiem, że u niektórych kobiet bardzo szybko cykle wracają do normy. Na pewno po odstawieniu warto poczekać 3 mc zanim zajdziesz w ciążę (hormony przez 3 mc są "magazynowane" w tkance tłuszczowej kobiety i mogą wpływać na rozwój ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia a który masz dzień cyklu? Nikt nie testuje w tym tyg? Kupiłam testy owulacyjne na allegro ciekawe czy sa ok. Używała któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja bym bardzo chciala zatestowac, ale raczej sie nie nastawiam na takaopcje:-) u mnie dzis 30dc, ale cykle mam 28 lub 31 dniowe. Do konca tyg wszystko musi sie wyjasnic, bo w niedziele lece na urlop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powodzenia w takim razie trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam testy ciążowe z allegro i jak najbardziej są OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Czesc dziewczyny. Bylam dzis u gin. Wszystko jest super owulacja za ok 3-4 dni jajnik lewy powiekszony bardziej z niego bedzie owulacja. Pecherzyki sa, alw zwrocil mi uwage po raz pierwszy gin, bo bylam u niego pierwszy raz, ze mam krotka szyjke macicy i moze byc problem z donoszeniem, ale nie musi. Nie martwie sie tym na razie;) najwazniejsze, ze wszystko jest dobrze. Dzis jest 10 dzien przytulanki juz byly dzis rano i 7 dc;) dzialamy, ale bez parcia i jakos tak dzis mi wesolo po tej wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wczoraj miałam 16 dc, i chyba była owulacja bo dużo galarety wyleciało ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie było mnie trochę, ale szybko nadrobiłam, poczytałam wszystkie posty i już jestem z Wami :-) Wszystkim przesyłam pozytywne fluidy, uda nam się nie długo, zobaczycie! :-) Napiszę co u mnie. Dziś 16 dc - podobnie jak Oliwia. Byłam dziś u ginekologa na kontrolnej wizycie. Staramy się ok. pół roku i pani doktor powiedziała, że nie ma jeszcze czym się martwić, że dopiero po roku zleci bardziej szczegółowe badania moje i partnera. A teraz mamy się wyluzować i działać :-) Zleciła jedynie badania E2, FSH, PRL - napiszcie proszę jeśli miałyście robione takie wyniki. Zrobiła mi tez usg i niestety ten cykl idzie na straty, bo nie widać ani żeby było przed ani po owulacji. Ale też kazała się nie martwić, bo czasami zdarzają się takie cykle...Jestem dobrej myśli :-) Fakt, że nie czułam żebym miala owulację, ani jajniki nie bolały, ani brzuch, nic a nic. W zeszłym miesiącu miałam taką wyraźną, że dokładnie ją wyczułam. Ale nic, nie poddaję się :-) Za miesiąc też będzie szansa. Pozdrawiam Was serdecznie w ten pochmurny i deszczowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja rowniez z tych badan, o ktorych piszesz to mialam badana prolaktyne. Czuje ze @ nadchodzi, mam straszne wahania nastrojow:-( jutro pewnie zawita:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja mialam rozciagliwy sluz tak jak zauwazylam ..taka galareta to byl wtorek sroda... a dzisiaj juz nic czyli owu byla juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszla:-( to nawet i dobrze, bo bede mogla w pelni korzystac z urlopu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu przykro mi... na urlopie wypoczniecie i sie odstersujecie i wrocicie z nową siłą i energią:) Oliwia jak byl rozciagliwy sluz to oznacze ze gdzies w tych granicach byla owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sama nie wiem dziś mam 11dc, pierwszy raz od bardzo bardzo dawna zobaczyłam śluz jak kurze białko rozciągliwy nie było go dużo ale był podczas podcierania. Ogólnie czuje się "tam" jakby mokra i wydaje mi się że mogłabybyć to owulacja tylko tu jest problem 11 dc to nie za szybko przy cyklach 29-30 dniowych. Dodam że test owulacyjny pokazał tylko jedna kreseczkę. Hm ale może jednak jest owulacja chyba zadziałamy dziś bo trochę czekaliśmy żeby nasienie było lepsze. jak myślicie? a ijeszcze jedno przez tamten cykl brałam wiesiołek niestety teraz brałam tylko kilka dni bo mi się skończył i musze kupić a nie miałam czasu podjechać do apteki. Czy mogę zrobić kilkudniową przerwę i dalej brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×