Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Dziewczyny chyba wykorzystalysmy juz limit na zle poczatki tygodnia:-( ja wczoraj musialam sie odstresowac przed nadchodzaca @ i dzis place za to lekkim kacykiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
dziękuję wszystkim za miłe słowa, natomiast znowu mam problem.. bo po krwi ani śladu.. znowu jest kolor brązowy.. bardziej przypominający 'czyszczenie macicy' niż @.... i jak tu żyć spokojnie ? do lekarza jadę dopiero pod koniec miesiąca, bo mimo tego, że jest to gabinet prywatny i wizyta kosztuje całkiem słono, to nigdy nie ma miejsc od razu :) no ale moim zdaniem jest najlepszy i jeżdżę tam od zawsze.. więc czekanie znowu mnie nie ominie.. :( chyba jest coś ze mną nie tak jednak.. coraz bardziej podejrzewam, że to przez to odstawienie tabletek.. tylko czemu dopiero teraz ? skoro już minęło całkiem sporo czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little_bit - hmm no faktycznie, dziwne. Choć ja tak czasem miewam, że orkes na chwilę się uśpi i później znów wraca. Ale może to... sama wiesz co :) * skakanka - myślę, że masz rację z tym, że facet musi sam podjąć tę decyzję... To jest dla mężczyzny (tak sobie wyobrażam) o wiele trudniejsze niż dla nas. Ale zdecyduje się, zobaczysz! * gutka - możliwe! Podobno po poronieniu często organizm jest megapłodny. A okres może przyjść nawet do 6 tyg po poronieniu, cykle nie będą takie same jak przed. * U mnie wczoraj wieczorem zaczęło się poronienie. Niby fajnie, bo czekałam na to aby już zacząć kolejny cykl jednak do końca tliła się we mnie nadzieja. Eh... ten pasek św. Dominika zamówiłam sobie - wydaje mi się, że msza nie jest konieczna, tylko ta codzienna modlitwa. A pasek dostaje się bezpłatnie, wystarczy napisać na ten adres i podać swój adres domowy. Siostry, które go wysyłają włączają osobę "zamawiającą" do codziennej modlitwy o szczęśliwe poczęcie i donoszenie ciąży. Ja w to wierze. Także czekam na pasek i pije zioła i czekam na regulację cykli. Nie wiem kiedy znów zdecydujemy się na starania ale może dopiero w wakacje lub nawet po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
gutka - to bardzo możliwe, słyszałam, że jeszcze bardziej możliwe niż przy 'klasycznych' staraniach :) iczozord - ja nadziei już nie mam, bardziej obawiam się, że przede mną raczej spore problemy hormonalne :( masakra jakaś. jeśli chodzi o pasek to popieram i również wierzę mocno w takie rzeczy! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka bardzo mozliwe... # iczozord to moze i ja zamówie, w sumie co mi szkodzi.... moglabys mi dokladnie napsiac co tam trzeba napisac w tym mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
a jeśli u mnie zaniknie na amen, nie powróci tak jak w Twoim przypadku iczozord to zrobić test ? czy się nie wygłupiać ? całuję, jak zawsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie dzisiaj ostatnia szansa ze jest owutzn sprawdzajac z kalendarzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little_bit - zrobić możesz, to przecież nie szkodzi :) Tanie testy są w Auchanie i TESCO extra - test pepino za 3-5 zł o wysokiej czułości 10. I powiem Ci tak - może w ciąży nie jesteś. Ale ja już czytałam o takich przypadkach... że ostatecznie nigdy nie możesz być pewna czy aby przypadkiem nie zaciążyłaś :P :) * blondyneczka ziółka kupuję na allegro - wpisz:"OWULACJA! CIĄŻA !ZIOŁA NR 3 KS SROKI" * A w mailu napisałam krótko, że pragniemy dziecka ale że takie mamy problemy i że słyszałam o tym pasku i proszę o przesłanie. Podałam swój adres. Tzn w pierwszym mailu tylko spytałam jak go zdobyć a siostra od razu mi odpisała, że bardzo chętnie prześlą pasek tylko proszą o adres. Więc podałam. Odpisała mi że włączają mnie i męża do codziennej modlitwy. * Św Dominik podobno za życia dużo pomagał kobietom w podobnych sytuacjach. Przed śmiercią obiecał, że będzie wstawiał się w intencjach związanych z oczekiwaniem na potomstwo i dlatego został patronem kobiet starających się i w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisalam:) a co do tych ziólek to przeczytalam ze one są na problemy z owulacją i na endomertioze aczykolwiek nawet nie wiem co to jest... a tą endometrioze bylo by wiadac na usg? bo tak sie zastanawiam czy nie narobie sobie krzywdy tymi ziolkami skoro z owulką raczej nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ziolkami nic sie nie powinno stac. ja pije i nic mi nie jest choc pije je dopiero tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka wiem też, że pomagają regulować cykl i regulują odpowiedni poziom hormonów w poszczególnych fazach. Podobno po ziołach wykresy temp tak nie skaczą. Raczej nie powinny Ci zaszkodzić :))) Podobno poprawia się też po nich cera :D Zioła te po prostu regulują wszystko tak jak ma być. * endometrioza to bardzo poważna choroba. Polega na tym, że błona śluzowa macicy rozrasta się nienaturalnie, odrywa się i "wędruje" po organizmie w naczyniach krwionośnych. W poważnym stadium osadza się na różnych narządach i zaczyna rosnąć. Moze np zacząć rosnąć w mózgu :/ Ale nie każdy wariant tej choroby jest tak drastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, faktycznie powazna choroba... ale jakbym ją miala to by na usg wyszlo com? chyba zaczyna mi odbijac:/ jak zwykle zakladam najgorszy scenariusz... a te ziólka to i jak kupie , pod koniec tego cyklu to zaczne w nast... a je sie pije caly cykl czy tylko do pewnego momentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
test mam już od tygodnia :) bo myślałam, że będzie niezbędny w niedzielę, po czym okazało się, że @ nadszedł ale dzisiaj po nim ani śladu (przy podcieraniu znowu widzę brązowe niteczki).. dlatego też w ciąży zapewne nie jestem.. po jaki @ trwa 24h ? no chyba, że któraś już miała taki, to proszę o opinię :) chyba faktycznie jak nic się nie zmieni zrobię jutro rano.. przynajmniej nie będzie zalegał w szafce toaletowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
na dzień dzisiejszy chciałabym tylko, żeby to nie było nic poważnego.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit - wiesz co to może być tak, że po prostu złuszczył się kawałek i kolejny jeszcze nie dlatego nie krwawi. Ale może być to też tzw miesiączka fałszywa wywołana w ciąży przez burzę hormonów. Nie jest ona zagrażająca dla płodu i u niektórych kobiet pojawia się w terminie miesiączki przez kilka mc. Jest zwykle bardziej skąpa. Jak zrobisz test to na pewno Ci nie zaszkodzi. Przynajmniej nie będziesz się zastanawiać ciągle nad tym, że a może jednak? Choć trzeba pamiętać, że rozczarowanie boli :( * blondyneczka usg może ale nie musi wykazać endometriozy. Nie wiem zbyt wiele na ten temat... diagnozować ją mozna także laparoskopowo. Objawy towarzyszące endometriozie to bolesne i obfite miesiączki, PMS przejawiający się bólami, bolesne stosunki, bóle krzyża, problemy z zajściem w ciążę. Są to jednak objawy nieswoiste tzn mogą występować też w innych chorzeniach lub nie mieć związku z żadną chorobą. Poproś swojego lekarza o diagnostykę w tym kierunku jeśli masz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Iczozord, kochana, ja już nawet na nic nie liczę, pogodziłam się z niedzielę rano z faktem, że w ciąży nie jestem, czuję się dzisiaj bardzo dziwnie, boli mnie głowa, a od momentu zjedzenia w pracy na śniadanie sałatki jarzynowej jest mi niedobrze.. może nie tyle źle się czuję, tylko mnie tak jakoś 'muli'.. :( może się pogoda poprawi, to pójdę na rolki, są najlepsze na poprawę humoru.. właśnie zadzwoniła do mnie pani doktor moja kochana i oznajmiła, że zwolniło się miejsce w ten czwartek, więc jadę !! nawet jak jutro rano test nic nie wykaże to ona na pewno będzie wiedziała co robić :) po prostu mam pecha i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Blondyneczko, a co to za czarny scenariusz ?? głowa do góry i uśmiech na twarzy poproszę !! a wszelkie wątpliwości zostaną same rozwiane.. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wlasnie są problemy z zajsciem w ciaze, ale ból krzyza to nie koniecznie, jesli juz to boli jajnik albo podbrzusze i temu towarzyszy delikatny ból na dole pleców, stosunki nie są bolące, a miesiaczki mam bolesne ale bez przesady, obfite to mam tylko max 2 dni... wiec mam nadzieje ze to nie to... ale zapytam moją gin to mi moze cos powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka no to myślę, że to nie to :) Miesiączka boli, krzyż też może boleć ale to są bóle takie naturalne menstruacyjne. Nie martw się ::) * Little_bit - podobno wczesnej ciąży mogą towarzyszyć bóle głowy. O muleniu już nie wspominając. Zrób rano test i dawaj nam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit testuj rano i dawaj znac odrazu:) # iczozord wlasnie tak poczytalam i chyba to nie to:p bo na usg nie musi byc widac ale w wiekszosci przypadkow widac te ogniska, a pozatym mnie boli podczas @ prawa strona bo mam cofniety jajnik, natomiast lewa prawie wogole, ja to nie wiem czy on wogole funkcjonuje :P chociaz czasami zakuje hehe wiec wynaje mi sie ze z tymi bolami i @ to u mnie w normie:) boshe jak przestane czytac ten internet bo oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
little_bit zrob test najlepiej ale wiesz nie napalaj sie zbytnio bo wiemy jak rozczarowanie boli... kazda to przezywala nie raz. u mnie18dc a moj brzuch "gada" haha burcze tak dziwnie a glodna nie jestem ani nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
dam znać od razu rano :* obiecuję,chociaz myślę,że to nie ciąża :) boli mnie podbrzusze dość mocno i chwilami aż tak ciągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
Ja przy pierwszym dzidziusiu tydzień plamilam, przy drugim żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Little bit az jestem ciekawa Twojego jutrzejszego testowania. U mnie 9dc. @ byla u mnie dlugo jak nigdy bo az 7 dni!!!! W zyciu tak dlugo nie mialam. Przez 3 ostatnie dni caly czas plamilam nawet wczoraj przy podcieraniu dosc mocne te plamienia byly. Ale wczoraj juz byly przytulanki bo.nie moglismy z M wytrzymc;) nowy cykl-nowa szansa, ale teraz z innym nastawieniem bardziej na luzie i z usmiechem;) co ma byc to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
A @ ma byc 1 czerwca. Moze dzien dziecka okaze sie dla mnie baaardzo szczesliwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na @ i tak się zastanawiam, czy znowu mi się cykl nie rozregulował... kiedyś miałam 31 dni, później 28 i teraz może znowu mi wróci na 31... ehh oszaleć można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda takie wahnięcia nie są uważane za nieregularność. To norma. O nieregularności cykli mówi się, gdy w ciągu 12 kolejnych miesięcy różnica między najdłuższym a najkrótszym cyklem wynosi ponad 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno do Was nie zaglądałam ale masa obowiązków. Dziewczyny z tymi ziołami to należy być ostrożnym Ja po nich dostałam torbiele. Gdzie Wy zamawiacie ten pasek Św Dominika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×