Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

maga - trzeba dostrzegać plusy. Może przywieziecie sobie pamiątkę z wakacji?:) Przynajmniej możecie się o nią postarać :D * agnieszka- 11 dc to faktycznie trochę wcześnie przy tak długich cyklach. wiesiołek nie działa od razu i mógł zaskoczyć z opóźnieniem co znaczy, że podwyższył CI się poziom estrogenów ale nie na tyle aby wywołać skok FSH który jest wykrywany przez test owulacyjny. Biorąc pod uwagę dane, które podałaś to owulacji jeszcze nie było. Ale skoro śluz jest płodny to warto się starać :) Plemniki w nim żyją do 7 dni!!! a jeśli jakiś tyle przetrwa to naprawdę prima sort i dziecko będzie wyglądało jak grecki bóg :D podejrzwam, że szczyt śluzu możesz mieć za około 2-3 dni. Powodzenia i... miłego starania :) Ps.: Pij dużo wody - to zwiększa ilość śluzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) oj pamiątkę z wakacji miałabym na całe życie :) kto wie- może akurat się uda i zmiana klimatu będzie nam sprzyjała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny jajnik tak mnie kuł że normalnie musiałam się skulać z bólu ... ;o ale to dopiero po 18 tak zaczęło .; / ech ... Madzia nowy cykl nowe starania , ale taka pamiątkę każda by chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dostałam@, u mnie dzisiaj 5dc i jestem juz po @... przyszedl mi ten pasek sw. Dominika, pozniej poczytam o co konkretnie w tym wszystkich chodzi, bo dołaczyli inf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostałam i od wczoraj wiążę :) Mąż był podekscytowany jak pasek przyszedł i powiedział, że mam go od razu zakładać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja wlasnie przeczytalam modlitwe i tez go załozylam, mój maz o niczym jeszcze nie wie... na noc napewno będe wiazac i po domu bo tak gdzies wyjsc to nie bardzo chyba zeby w kieszonke wsadzic:) no zobaczymy... i tak u mnie ten cykl odpada bo nie ma męza, moze wyrobi sie na nast ale nic nie wiadomo jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawiązałam nisko na wysokości bielizny i mam pod spodniami :) na noc też wiążę tak, żeby pasek był pod spodniami z piżamy żeby mi nie latał po brzuchu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wierze w to ze jak ma pomóc to pomoże nawet jak sie bedzie go zakładac tylko na noc... nad tymi ziólkami sie jeszcze zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no jak tak piszecie o tym pasku to musi pomagac.. a ziolka ja moge przeslac triche jak chcesz:D bo mam duzo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia a to Ty nie pijesz? bo ja bym mogla spróbowac ale chyba po pol łyzeczki... ile bys chciala za jakas mala ilosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
pomodlisz sie za mnie ;* ja na razie odstawilam bo zle sie czulam i nie wiedzialam od czego ale to nie bylo od ziolek tylko jakies chorobsko chyba bo do dzis glowa mnie boli a nie pije juz ziolek ... a ja mam jeszcze duuuzo tego wiec moge sie podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
blondyneczka pomodlisz sie za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
napisz mi swoj adres na olinekokraglinek26@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ok :) w poniedzialek Ci wysle bo nie ma mnie jeszcze w domu. a jutro i w niedziele poczya nie czynna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
oby tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byś się zdziwiła Oliwia jakbyś nagle miała trojaczki hehe :D Blondyneczka no jasne że tu nie chodzi o samo noszenie paska tylko o modlitwę i wiarę. Pasek to tylko widzialny znak naszej wiary. Tak jak obrączka jest widzialnym znakiem małżeństwa a jak ją zdejmiemy to przecież małżeństwo nie traci na mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
potrojne szczesciebt bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I potrójne rozstępy hehe - to moja pierwsza myśl :) Bliźniaki to jeszcze można jakoś ogarnąc bo ma się dwie piersi, dwie ręce ale 3? to musi być prawdziwy majstersztyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka89==> widzę, że za nami podobne przeżycia :( . ja juz po @ na szczeście bardzo się nie rozregulowałam......... jeśli ciąża, to czy nie za wcześnie? znam dziewczyne która zaskoczyła zaraz po zabiegu i teraz ma zdrowego 4 latka :) Pamiętaj kochana be=ędzie co mabyć. oby było lepiej :) Dziewczyny dajcie jeszcze raz linka do tych Pasków św. Dominika :) plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie... Eh, aż mi się odechciewa. Rano mierzę temp - 36,95!!!!! Przecież nie ma prawa być taka wysoka. Robię test - dwie grube krechy :/Dodam, żeprawie 3 tyg temu byłam na badaniu hcg i wynosiło 300. Do dziś powinno juz dawno wynsić zero. Dziś pojechałąm na kolejne badanie, HCG - 450!!! Odechciewa mi się. Widoczie dzidziuś jeste jeszcze we mnie i wydziela hormon do krwi. Ale krwawienie powoli ustaje, szyjka się zamknęła i boję się, że będę musiała iść na zabieg. Facet w laboratorium który patrzył na moje wyniki aż robił oczy bo jednego dnia miałam 600, po 2 dniach 300 a teraz po 2 tyg znowu wzrost, to chore, naprawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord a moze byly bliźniaki i jednemu sie nie udalo a drugi nadal walczy... ale musisz isc do lakarza jak najszybciej bo to dosc dziwna sytuacja... kurcze zebyCie tylko ten zabieg ominął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka beta 450 na początku 8 tygodnia na pewno nie świadczy o prawidłowej ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze iczozord ja sie nie znam na tych przyrostach bety... ale fakt na 8tydzien to za malo... kiedy masz wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×