Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ooo blondyneczka to z tego co piszesz jest szansa dla Ciebie:-) 3mam kciuki za Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu teoretycznie kazde przytulanie bez zabezpieczenia moze sie zakonczyc ciaza :) ale nie nastawiam sie, jedynie co mnie zdziwilo to, to ze mialam tak pozno owulke skoro w przoprzednich dwoch cyklach byla w granichach 10-12dc... moze stres albo nerwy... a u Ciebie Madziu jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie gorsze dni, wszystko pod gorke:-( czekam na wyniki tsh i prolaktyny, w srode za tydzien mam pierwsza wizyte z monitoringu cyklu. Kuzynka mojego meza zaszla w ciaze i da dziadkom pierwszego prawnuka:-( Poza tym mam dzis 7dc i rano nieciekawe plamienie mi sie pojawilo, takze brakuje mi teraz tylko jakiegos zapalenia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie załamuj sie, zobaczysz ze wyniki będa wporzadku, a co do kuzynki to znam ten ból, w tamtym tyg dowiedzialam sie ze moja kolezanka jest w ciazy, no i mina mi troche posmutniala ale oni starali sie dłuzej niz ja z mezem... a co do zapalenia to nie martw sie na zapas, ciagle plamisz czy tylko rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie juz jakby ustalo, zobaczymy czy nie wroci. A kuzynka starania zaczela 2 miesiace temu i juz sie udalo:-( mam nadzieje ze ten nastroj przejdzie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu moze jakies hormony sie zmienialy albo cos :) głowa do góry, a nastrój napewno przejdzie jak tylko zaczna sie u Ciebie dni płodne to wróci nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerabane mamy z tymi hormonami:-( oby po dzisiejszym wysilku na silowni uwolnily sie endorfiny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
ja tam w cienie zbytnio nie wierze bo u mnie juz byly cienie i nic z tego nie bylo ;p jutro robie test inny niz pepino a tak w ogole to jest 19.30 a dalej okresu niema bardzo ciekawe juz powinien byc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka dobrze sie zapowiada u ciebie moze cos z tego będzie :-) Magda trzymam kciuki za dobre wyniki :-) Blondyneczka ja dzis jak wstawalam za kazdym razem zarywal mnie jajnik az do pachwiny. Bola mnie miesnie ud od wew nie wiem od czego. Mam dreszcze i wilczy apetyt ostatnio. Jeszcze dodam ze zaczęły mnie bolec piersi trochę szybko jak na 7 dni przed @. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
testowalam rano byl cien jutro robie ostatni test powinnam wlasnie dostac okres wiec siedze jak na szpilkach i na niego czekam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, mnie piersi często bolą równo 7 dni przed okresem, a Ty jak wcześniej miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami mialam bol ale tak ok 5 dni przed ale nie nakrecam sie musze czekać dalej. Chociaz nie ukrywam ze musze codziennie po pracy sie polozyc spac ostatnio bo nie moge ze zmęczenia. Czasem tak mialam ale nigdy nie az tyle dni pod rząd. Może coś wisi w powietrzu i pogoda się zmienia na gorszą :-( pożyjemy zobaczymy. Nawet ostatnio mam dobry humor :-) magda kiedy odbierasz wyniki? gksciowa a u ciebie jest nadzieja. Wrzuć fotke testu to zobaczymy czy tez widzimy cien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki:-( nic tylko lezec i plakac... TSH ladnie juz wyglada bo spadlo do 1,08 przy normie do 4,20. Gorzej jest z prolaktyna 44,08 gdzie norma jest 4,79 do 23,30. Poza tym w czerwcu mialam nieco nizszy wynik 41,99 ale mam swiadomosc tego ze mogla to byc kwestia lepszego snu, badz stresu. Takze czeka mnie rezonans z kontrastem, no chyba ze mojej endo sie cos odwidzi. Nie wiem tez czy nie odwolac monitoringu, bo czy jest sens sprawdzac?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kurde wysoka ta prolaktyna a bralas castagnus on obniza prolaktyne? zapytaj o monitoring swojego gin czy teraz czy poczekac trzeba on rowniez zadecyduje czy zrobic MRI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza Letroxem nic nie bralam:-( a z ta prolaktyna to jaki specjalista bardziej doradzi- endokrynolog, ginekolog czy moze ktos inny? Mam czarna dziure w glowie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
nadzieja umiera ostatnia ,,wlasnie teraz przyszedl okres i brzuch mnie boli..... jedyne co zostaje to nastepny cykl z clo i nowe szanse ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mysle ze endokrynolog bardziej sie na tym zna. Bedzie dobrze napewno ;-*** Zapisuj sie szybko do niego i dawaj znac. gosciowa kurde a liczyłam ze znowu beda dobre nowiny no coz kolejny cykl ale nie poddawaj sie lykal clo i dzialaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm dziś bede w aptece i kupie jednak test blondyneczka myslisz ze jak jutro zrobie to jest szansa ze cos pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka wizyte u endo mam umowiona na 15 wrzesnia. Jesli wstrzele sie z dniami to powtorze prolaktyne, ale z tego co liczylam to wizyta wypada w 2dc, takze za szybko na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
nie poddaje sie tylko po raz pierwszy odkad chyba mam miesiaczke mam az tak bolesny brzuch ! tak bardzo mnie bolii juz od rana nie daje rady;( wzielam apap a niemam nic innego a on nie działa moj dopiero bedzie po poludniu i kupi mi nospe ,boze jak booli;(( niewiem czy to wina clo czy czego ze po raz pierwszy tak bolesna miesiaczke mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to trochę dlugo musisz czekac nie da rady szybciej? gosciowa czasem tak byla ja raz tez tak mialam ze myslalam ze zemdleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce isc do innego endo, a u mojej to ten wrzesien i tak prywatnie:-( ehh jeszcze moj maz jutro wyjezdza i wraca w niedziele:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu tsh piekne... a co do prolaktyny to moze jakis inny hormon Ci ja podwyzsza, ale nie panikuj 44 to jest az tak duzo, znam dziewcyzny ktore mialy ponad 100 i z tego wychodzily, i tylko trzeba znalesc lekarza ktory znajdzie przyczyne:) głowa do góry... a co do monitoringu to nie wiem, popytaj czy przy podwyzszonej prolaktynie jest szansa na ciaze... agnieszka moim zdaniem na test jest za wczesnie, wydaje mi sie ze najwczesniej to w ndz moza próbowac... no chyba ze masz kupe kasy i nie robi Ci to róznicy :D gościówa przykro mi... a ztymi testami to wlasnie tak jest ze pojawia sie miejsce na tą kreske, wiec jesli nie ma koloru różowego/czerwonego to nie ma co sie sugerowac... a co do bóli to wes sobie ibuprom max, jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka nic nie bralam, bo endo powiedziala ze to moze byc od tsh. Teraz chce wykluczyc guza, a pozniej pomysli o farmakologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu wlasnie poczytalam troszke o tej prolaktynie i zadko kiedy jest to guz, w wiekszosci przypadków prolaktyna jest wysoka sama z siebie, i są na to leki, wiec głowa do góry:) wykluczysz guza bo tego jestem pewna, dostaniesz leki i bardzo szybko zajdziesz w ciaze :) wyczytalam jeszcze ze przez wysoką prolaktyne jest brak owulacji wiec nie wiem czy jest sens robic monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×