Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Magis
blondyneczko dziekuje:) juz dzisiaj lepiej sie czuje, nie ma co skupiac sie na zeszlym cyklu, nowy sie zaczal, zatem sa nowe szanse:D Madzia umowilas sie na monitoring?:) Baletko, jesli mialas chociaz cien tej drugiej Kreseczki to jest szansa:) ja jeszcze nigdy nie mialam nawet najbardziej bladego cienia, cienia, w ciazy tez jeszcze nie bylam, wiec u mnie te testy pokazywaly prawidlowy wynik. Dziewczyny ja tez wyjezdzam na dlugi weekend, trzeba zajac czyms glowe i nogi;)) aktywnie spedzic czas na swiezym powietrzu, zycze wszystkim udanego weekendu, a tym z Was, ktore maja teraz owulke, owocnych staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Magis zadzwonie w poniedzialek, bo dzis rejestracja nieczynna. W ogole musze tsh i prolaktyne powtorzyc bo we wrzesniu mam kolejna wizyte u endo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magis
Madzia, a jaki mialas wynik tsh ostatnio? A prolaktyne robilas z zalecenia gina czy z wlasnej ? Pytam, bo moj gin tylko tsh, cytologie, no i usg mi zalecil, a obawiam sie, ze moge miec prolaktyne za wysoka, wuec chyba sama pojde w tym miesiacu na dokladniejsze badania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktyna byla na zlecenie gina. Ostatnio wyniki robilam 18 czerwca i prolaktyne mialam na poziomie 41,99 (norma 4,79-23,30), a tsh 2,00 (norma 0,27-4,20). Jesli teraz prolaktyna sie nie poprawi to endo mnie ma wyslac na rezonans albo tomograf- nie rozrozniam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magis
Madzia,Dzieki za szybka odpowiedz:) tsh masz sliczne:)- ja mam 2.38- ( lipiec)- gin steierdzil, ze jest ok i chociaz nie zalecil poki co, innych badan, to ja wole sama sie tym zajac i miec jasnosc sytuacji:) a Badaniem TK czy MR - sie nie przejmuj, jest bezbolesne, a bardzo dokladne, a masz miec z kontrastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowila ze z kontrastem, ktory ponoc ma mnie oslabic dosc mocno i nie zaleca wtedy staran. No ale zobaczymy moze prolaktyna spadla i nie bedzie takiej koniecznosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzięki dziewczyny:) u mnie na razie nic, tylko takie czasem uczucie w brzuchu jak na okres i normalnie parę razy musiałam lecieć do wc bo myślałam że dostałam a to śluz... poza tym przez pogodę chyba jestem strasznie śpiąca. I słuchajcie pożeram wszystko a najbardZiej mielonke kanapkowa. Nareszcie weekend! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
hej ja mialam problem z cyklami bezowulacyjnymi , moj***adania i mojego są perfekt a jednak owulki bylo brak w tym cyklu wzielam 1 raz clostilbegyt i dzieją sie jaja ze tak powiem bo tak : 16 dnia cyklu byla wkoncu owulka potwierdzona monitoringiem to juz sukces ! oczywiscie staranko było i to akurat 1 dnia wakacji w hotelu :P i zauwazylam dziwne rzeczy ktore wczesniej sie nie dzialy a mianowicie : niemalze od 2 dni po owulacji dostalam brzuch jak balon ktory mam do teraz a juz 11 dni po owulce wczoraj 10 dnia zauwazylam na wkladce rozowa delikatna plame cos jak zabarwiony sluz na rozowo a teraz jest lekko brudny jakby brazowawy ,zawsze nosze wkladki zeby wychwycic wszystko co sie ze mnie wydobywa hihi , malo tego kilka dni po owulce mialam drazliwe sutki i caly czas juz 11 dni kluje mnie dalej jajnik z ktorego byla owulka ,ale najgorsze jest to wzdecie w dole brzucha ,męczy mnie ta rozowa rzecz ,nigdy tak nie mialam okres powinnam dostac za 4 dni normalnie wiec czekam ze zrobieniem testu jak sadzicie to moglo byc zagniezdzanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
to wrazenie jest tak jak na okres brzuch jak balon itp ale kurcze taki objaw to ja czasem mialam 1/2 dni przed okresem a nie caly czas sama jestem ciekawa co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka a Ty robisz te same testy czy różne? Bo u mnie jeden pokazywal a inny nie. Ja jestem pozytywnej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczozord
Hej, ja jeszcze na urlopie ale Baletki u Ciebie wyraźnie widać kreskę! MeldUJ na bieżąco! Wracam w SB i się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula 2check &go i 1pink wczoraj po południu. Przed chwilą sie obudziłam, śniło mi się ze brzuch mnie boli i dostałam@ ,ale to był sen. Dzisiaj powinna przyjść. I raczej tak się stanie.. jest mi trochę smutno. Chciałabym mieć majowe dzieciątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn,żadnych objawów nie mam na@, żadnego bólu brzucha ani nic. Zobaczymy,ale raczej się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka ja jak zaszlam to mialam dużo bialego śluzu zresztą do tej pory mam. No nic czekam na pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
jutro rano sie testuje musze wiedziec czy moge luteine odstawic , dzis minely 2 dni od podejzanego plamienia i czuje sie wkoncu normalnie czyli nawet znikl brzuch jak balon chodz jak wstalam za szybko to mnie zakuł lewy jajnik ale to nic , niewiem czy to ze mi sie polepszylo to lepiej czy gorzej;/ okres powiniem przyjsc za 3 dni , chodz niewytrzymalam i zrobilam tani test pepino 10 w 9 dniu po owulce jakos tak o bo wiedzialam ze za wczesnie w sumie i moim zdaniem ja tam widze cien 2 kreski ale cienie czesto sie zdarzaja i nic nie znacza wiec zobaczymy co jutro pokaze raniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Test najlepiej robić rano bo wtedy jest najbardziej wiarygodny ze względu na stężenie hcg. A co do cienia drugiej kreski to kurcze mozna sie na tym przejechac. Ja miesiac po poronieniu mialam cien kreseczki a dwa dni pozniej przyszla spozniona @. Ja wiem ze to tak latwo gadac ale lepiej nie napalac sie na cien cienia kreseczki bo taki zawod jeszcze bardziej boli niz przyjscie samej @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
no to wiem ze cien to czesto nic nie znaczy dlatego zrobie jeszcze 2 testy jutro rano dowiem sie czy odstawic luteine jak wyjdzie negatyw i jak tak do za 3 dni nastepny w niu spodz. mies a jak wyjdzie pozytyw chodz watpie to nie odstawiam lutki :P i lece na bete xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magis
Madzia, trzymam kciuki, za spadek prolaktyny, bedzie dobrze:) Baletko, za Ciebie rowniez trzymam kciuki, oby @ nie przyszla, a fasolka sie ulokowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magis na razie nic... jestem trochę wystawiona z powodu wina i wizyty znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Umieram na kacu.... wczoraj pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się upić tak, że dzisiaj umieram. Wiedziałam już ze @nadejdzie bo testy negatywne i odreagowalam karaoke i winem. A od rana brzuch boli jak cholera i nie mogę wstać z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
zrobilam dzis test znow cien kreski 2 , ale to znaczy pewnie nic wiec spokojnie odstawilam luteine i czekam okres za 2-3 dni ma przyjsc****ewnie tak sie stanie:(( chodz pocieszam sie ze test zawsze pisza najwiarygodniejszy w dniu spodz.mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Gościówa myślę że mogę Ci pogratulować :) mojej kreski praktycznie wogole nie było widać. I codzinnie nowy test pokazywal cien cienia aż w końcu zobaczyłam to co każda z nas chce zobaczyć. Jak mozesz to wstaw zdjęcie to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
cos ty na zdjeciu nic by nie bylo widac ,chodz ta kreska jest prawie nie widoczna to ja ją widze i jest realna bo przeciez jakby naprawde nic tam nie bylo to bym o tym nie pisala kreska jest tej samej grubosci co 2 ale jest prawie niewidoczna wiec niewiem , ale czasem zdarza sie ze testy maja wlasnie taki cien ktory nic nie znaczy dlatego dzis w nowy test sie zaopatrzylam;p nawet mi sie snilo dzis ze widzialam 2 krechy na tescie haah ale ogolnie w dzien zadko mysle o ciazy staram sie zajac glowe czym innym :P teraz testuje w pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Ja tu zawsze pisze ze polecam pink test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia576
gościówa23- a ile dni od stosunku zrobiłaś test ? Bo ja od owulacji zrobiłam po 15 dniach i negatywny. Nawet cienia drugiej kreski nie było. Czy mógł się mylić? zrobię teraz 20.08 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, pinki są niezawodne. Jeszcze nigdy nie pokazały mi nieprawdy. Gosia, czasem kobietom wychodzą testy negatywne nawet gdy są w ciąży. Nie wiem za bardzo od czego to zależy,ale jednak tak bywa. Polecam iść do lekarza jeśli jesteś po terminie@, albo jeszcze testować jeśli jesteś przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
A u Ciebie baletka jak tam? @ przyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam taki problem, jestem 5 tyg po stosunku z partnerem w dni płodne. W dniu spodziewanje miesiaczki dostałam krwawienia ale było mniej obfite niz moja normalna miesiaczka. Nastepnie po tygodniu od krwawienia zorbiłam test negatywny, po 2 tyg zrobiłam test pepino wyszedł pozytywny bardzo blada kreseczka, ( tylko jak go robiłam to jakos dziwnie sie zalewał tym barwnikiem jak na moje oko). Nastepnego dnia znowu zrobiłam pepino z samego rana ( test negatywny), i wieczorem ( tez negatywny). za 3 dni tez zorbiłam test tylko innej firmy o czułosci takze 10ml NEGATYWNY. dziś zrobiam bobo test tez wyszedł negatywny. Czy tamten test mógł sie mylić ? i trafił mi sie jakis felerny? Gdy wyszedł mi ten pozytywny test poleciałam tego samego dnia do ginekologa ( 4 tyg po stosunku) i on powiedział ze ciąży to tu nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×