Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Jeszcze wyleguje sie w lozku, ale jak wstane to robie test:-) wiem ze to za szybko jak na @ w srode, ale wpadaja dzis do nas znajomi z % wiec bede spokojniejsza po zatestowaniu, ze nikomu tam w spodku nie szkodze:-) poza tym strasznie bola mnie piersi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, a normalnie też masz bolące przed @? Byłam wczoraj na ślubie, a potem z koleżanką na spacerze. Wypiłam 1 redssa w parku i ścieło mnie po 0,33 :) Zasypiałam. No i trochę mnie kłuło w środku podbrzusza. Trzymam kciuki za pozytyw :) Daj znać jak tam. To ja się baaardzo pospiszyłam z tym testem, ale chyba za każdym razem poczekam czy @przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negatyw :( Już sama nie wiem w czym jest problem... testy owu wychodziły ok, przytulaliśmy się intensywnie... Jak dostanę @ to dzwonię do gina i umawiam się na monitoring :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, wiesz, że nawet zdrowe pary mają 40% szans i starają się czasem długo. Nie potrafię się sama z tym pogodzić, ale na biologię niestety nie wpłyniemy :) Rozum co innego a serce swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja to wszystko doskonale wiem :) ale to tylko tak łatwo się mówi, a jak temat dotyczy nas to jakoś mocniej to przeżywamy :( niby się nie nastawiałam że w tym cyklu się uda, a jednak czuję wewnętrzne przygnębienie. Oby monitoring pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456y
Dziewczyny, nie panikujcie ;) jak byłam teraz u gina po pół roku żeby mi sprawdził tego potworniaka i się pożyczałam ze nie zaszłam tyle czasu w ciążę to mnie złapał za rękę i powiedział ze jego pacjentki mimo że wszystko jest ok zachodzą nawet po dwóch latach... I to nie znaczy ze coś jest z nimi nie tak... Takie mamy czasy... Ludzie prowadzą niezdrowy tryb życia, pozornie zdrowe produkty są nafaszerowane chemia i to ma swoje konsekwencje... Popatrzcie chociażby na nasze forum. Gadamy sobie parę miesięcy i tyłu dziewczynom się udało ;) nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać. Problem tkwi w tym ze jesteśmy strasznie niecierpliwie... Ja was czytam cały czas mimo że o ciąży musze zapomnieć na najbliższe pół roku... Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołączam się do staraczek :) jestem mamą 3,5 latka i chcemy mu sprawić rodzeństwo. OM była 27.07, działamy od ostatniego poniedziałku. Staram się ostudzić zapędy na test i czekam.... cykle 24-26 dni, a dziś mnie trochę pobolewa na @. W sumie to nawet nie jestem pewna czy się wbiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was :) Czy miała któraś z Was plamienie implantacyjne około 4dni po stosunku w dni płodne? W środe rano miałam niewielkie pasma krwii- nigdy nie miałam w srodku cykle, cykle mam 26-28dniowe. Wyczytałam że implantacja jak już to w 6do12dni po, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie kobitki! Byłam na weselu u znajomych ale bylo super dawno się tak nie ubawilam :-) co do mojego sluzu jest dziwnie dwa dni mialam typowo rozciagliwy a dzis juz raczej nie ale nie jest zupelnie sucho. Strasznie wczoraj na poprawinach rozbolal mnie brzuch jak na @ ale tak mocno ze nie moglam tańczyć chyba trzymało mnie chyba ze 2h i dzis rano znowu boli. Nie jest to jajnik tak jak przy owulacji tylko macica. Mozr faktycznie owulka mialam w tym miesiacu szybciej wtedy kiedy byl śluz i moze to oznaka ze sie udalosle chyba za szybko co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a moze to bol owulacyjny byl? Ja ostatnim razem taki mialam to Was sie tu pytalam. Bolalo właśnie jak na @ale do tego stopnia ze zginalo mnie w pol. To chyba bylo w 11dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli swadczyloby to o tym ze w tym m mam szybciej owulacje. Przytulania byly w 8,11,12,13dc a bol poczułam w 13dc dzis jest 14dc i sluz się zmienil jest raczej nie rozciagliwy. Wiec mam duze szanse na ciaze??? Ale dla pewnosci poprzytulamy się jeszcze przez kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia576
A czy któraś z Pań miała zawroty głowy i bardzo niskie ciśnienie w pierwszych tyg ciąży ? dziś wystąpiły u mnie silne zawroty głowy , ciśnienie miałam 94/65 a puls 57 . Dziś jest 13 dzień od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mialam zaje...sty bol i to byla napewno owu bo po paru godzinach przeszlo a dzis jestem w polowie 9tc. znieczulenie nie powinno zaszkodzic. Niektore lekarstwa sa niewskazane ale to napewno dopiero w ciazy. ja u siebie zmian w cisnieniu nie zauwazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia576
Sama nie wiem czy schizuję czy nie ;/ ale czegoś nie rozumiem... ? czy mimo karmienia piersią cykl menstruacyjny jest taki sam ? Np jak wyliczyłam sobie od ostatniego plamienia kalkulatorem owulacyjnym to miesiaczke powinnam mieć właśnie 3.08 . tego dnia dostałam skąpego okresu. Ale nie zgadza mi się coś.. Zazwyczaj 2 tyg przed okresem wyskakuje mi boląca krosta. miałam ją tak właśnie z 2 tygodnie temu . Ale 25.07 zaczęły się bodajże dni płodne bo miałam dużo rozciągliwego śluzu. później 3 dni sucho ( a gdzie faza lutealna?) no i 3.08 skąpy okres.. trwał 3 dni ( chyba ze to była implantacja zarodka)? na dzień dzisiejszy odczuwam jajniki, i zawroty głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj popołudniem test(Pamiętacie że w piątek mam dostać@). w sumie nic nie wyszło, ale.. spojrzałam na ten test po godzinie i jest bardzo blada cień cienia cienia kreski nr 2. Aż się zaczęłam zastanawiać czy jest. Jutro zrobię test. A zastanawiałam się czy zrobić bo dziś po kawie strasznie mi serce walilo i mam zgaga po cieście. Zastanawiam się czy jutro powtórzyć test czy czekać do piątku. Doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Gosia ciężko stwierdzić co jest grane. Możesz mieć nieregularny@ z wielu powodów, może to być wynikiem rozregulowanych hormonów, ciąży lub innych dolegliwości albo stresu. Zmęczenia i przepracowaniu itp,najlepiej zrobić test i wykluczyć ciaze a porem pójść do lekarza. Wiecie co chyba byłabym zdziwiona gdybym była w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia576
Baletka myślę byś z testem poczekała do pt :) ale jak jest widoczna lekko druga kreska to pewnie ciąża :) zrobie test, mam już zakupiony nawet, ale muszę poczekać bynajmniej te 14 dni od stosunku. Jak wtedy od porodu miałam pierwszy raz plamienia, później nie pojawiło się nic i myślałam też ,że w ciąży jestem;o a jajniki dawały mi 19 DNI ! przeżyłam koszmar jakiś, tez miałam i zawroty głowy, nudności, jakieś kłucia w macicy no wszystko. a okazało się ze zatrzymała mi się owulacja i w tym miesiącu zamiast okresu miałam taki otóż koszmar. Acha w pierwszej ciąży na samym początku bolały mnie strasznie sutki i, a teraz nie mam takiej dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest poniedzialek a wiec ja bym za dwa dni zrobila. Stezenie hormonu podwojnie wzrosnie a wiec juz wskaze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja bym zrobila tak jak Caroline radzi chyba ze masz te z allegro to rob codziennie a co tam! :-) A jak myslisz Baletka to byla u mnie owulka tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, ja mam tak, że około owulacji brzuch mnie boli po jednej ze stron, trwa to około 1 dnia. Czasem gdy bolało z prawej strony zastanawiałam się, czy nie mam z wyrostkiem cZegoś bo klulo. Szansę duże i trzymam kciuki, Ja też zawsze mam ovu i potem od razu biały śluz. A teraz takie bardziej mleko. Testów z allegro nie mam, kupiłam 2m-ce temu tylko 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,ją ten dzisiejszy zrobiłam po południu więc z rana powinno mi dać jasna odpowiedz. Jeśli jest druga nawet jasna to zaczynam brać luteine i idę do gina. Powiedziała mi ze gdybym była w ciąży albo podejrzewała to mam jeszcZe brać no spe 3x dziennie. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kreska jest coraz wyrazniejsza. Hm. To dziwne bo zawsze miałam wynik jednoznaczny, albo była do 10min, albo nie. A wierzę w sumie tylko płytkowym pinkom lub bobo testom. Nigdy tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No luteine bierz bo w naszym przypadku (tarczyca) jest grozna w pierwszych tygodniach. Tez mialam nospe przez pierwsze tyg 2x1 tab ale z czasem odstawilam bo i bole odeszly daj jutro rano znac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negatywny. Pewnie zaszła jakąś reakcją w teście ze się zrobiła tamtą drugą kreska. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka to czekamy do piątku jeszcze trzy dni :-) a ja juz głupieje sluzu rozciagliwego nie mam juz ale nie jest sucho tak wodnisto troche szyjka otwarta wysoko.Jak byl sluz i rzekoma owulacja to szyjka byla troche niżej i otwarta. Jak by bylo po owulacji to szyjka by byla nisko prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka dlatego ja wyrzucam test zaraz po odczytaniu wyniku, bo pozniej rozne rzeczy wychodza:-) ale do piatku jeszcze tylko kilka dni i wszystko sie okaze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×