Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gosia576
Tzn testowałam po terminie miesiączki ;o tzn jeszcze karmię piersią i u mnie jest inaczej. Np od porodu miałam tylko 2 razy owulację.. z czego miałam dwa razy plamienia . Normalnej miesiączki jeszcze nie miałam. Te pierwsze plamienie od porodu też myślałam ze to implantacja , ponieważ też było skąpe krwawienie i krew brązowa. A w tym miesiącu przyznam ,że pamienie było większe i czysta krew. Juz sama nie wiem. Zrobię kolejny test niebawem i się okaże. a z objawów mam dość silne uczucie miesiączkowania które trwa non stop. ( pojawiło się one wraz z bardzo gęstym śluzem) Gorzej jest w nocy. Nie wiem czy przyczyną tego nie jest śluz. ( Takie pobolewanie mam od 2011 r właśnie jak pojawia się bardzo gęsty śluz) . Raczej objaw ciażowy to nie jest ? Te uczucie czuje 24/24 h od 8 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
12 dni po owulacji testowalam, bede po jutrze testowac rano teortetycznie nie jestem pewna czy okres jutro czy pojutrze przyjdzie bo u mnie albo 3albo 4 dni po odstawieniu lutki sie pojawia wiec zrobie pojutrze i mam nadzieje ze jutro wieczorem nie zacznie sie plamienie ;p ogolnie cykl z clo po owulacji byl jakis dziwny bo mialam wszystkie objawy jak na okres do 11 dnia po owulce i nagle dupa znikly wszystkie objawy balon w brzuchu nawet znikl czasem tylko zakuje lewy jajnik ale lekko wiec dosyc smiesznie bo objawy na okres mi sie pojawialy 1-2 dni przed okresem a nie znikaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
mi clo wydluzylo cykl z 28-29 na 31-32 ;p owulka byla w 16 dniu a nie 14 jak powinno byc :P dlatego musialam lutke brac 2 dni pozniej ale moim zdaniem jak juz po terminie mies dalej na tescie nie pokazuje totalnie nic to moim zdaniem sie nie udalo , no ale roznie to bywa chodz ja biore od 3 dnia cyklu clo wiec wolalabym zeby pokazal prawde;;p ciekawi mnie co by sie stalo jakby np clo wziac a jednak bylo by sie wtedy w ciazy troche mnie to przeraza i dzis mialam sen ,,ze lezy jakis plecak nagle zaczyna sie ruszac kolega go otwiera a tam blizniaki takie cudne rozowiutkie bobasy !! oczywiscie wzielam na rece i dalej nie pamietam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Cześć dziewczyny i witam te nowe! Wróciłam z urlopu wlasnie dzis :-) baletka jak u ciebie dostalas @ czy nie? blondyneczka a co u ciebie? Bo jedziemy podobnie :-) u mnie kilka razy pobolal jajnik i macica tak chwile a tak to się nic takiego nie dzieje trzeba czekac dalej niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze wiem ze to nie miarodajne bo nie mierze temp ale dzis mam 36,9 a normalna u mnie to 36,6 pod pacha. Zmierzylam bo mam cały dzien dreszcze czy tak moze byc we wczesnej ciazy? I chodze często do wc tylko czasem tak mam wiec tym nie moge sie sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Nieco wypadłam z obiegu... Agnieszka, ja dostała wczoraj rano. Miałam taki bol brzucha, że historia... a przy okazji porządnego kaca :) Ale bylam pewna, że nie jestem w ciąży więc nie mam wyrzutów sumienia. Gościówa, ja to bym poszła do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
ale ja nie mam poco narazie chodze praktycznie co 2 tyg do lekarza wiec mam wszystko pod kontrolą to moj 1 cykl z clo wiec moze organizm inaczej reaguje i swiruje dowiem sie we wtorek rano ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka czasami trzeba odreagować :) Ja we wtorek idę na nieszczęsne badania tsh i prolaktyny, a jutro umawiam się na monitoring... Dziś niestety emocje znowu wzięły górę po tym jak się dowiedziałam, że kuzynka męża zaszła w ciążę, a dopiero co zaczęła starania.. jak to jest że innym się udaje a mi nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
magda88 nie przejmuj się ja np mam juz wszystkie kolezanki ktore maja sliczne bobasy ale staram sie nie łamac wkoncu sie uda :) jezeli chodzi o moje hormony mialam robione wszystkie i wszystkie mam w normie budowa itp prawidlowa i u mnie to dopiero dziwne bo sama owulacji nie mam tylko mialam po raz pierwszy stymulowaną clo (moj ma nasienie tez perfekt) prolaktyne i progesteron mialam bodajze 12 z hakiem ,tsh 1.700 czyli idealna lh fsh tez git ,pozatym narazie nie mam az tylu cykli staran za soba bo od pazdziernika dopiero czyli niema nawet rokuu jedyny problem to byl taki ze na monitoringu nigdy nie mialam pecherzykow dominujacych a wiadome nie ma owulki nie bedzie ciazy , jezeli clo nie zadziala w sensie zaciazenia 3 mies zrobia mi hsg i potem znow 3 mies stymulacji jezeli potem bedzie dalej nic to beda dalej dzialac ,jestem z zg i moj ginekolog wyslal mnie do poradni leczenia nieplodnosci wiec wiedza co robia:)) ja mam o dziwo dobry humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja właśnie siedzę i czekam na badania. Jest mi niedobrze, w głowie mi się kręci i czuje się fatalnie - slinie się, żołądek mi się buntuje i właściwie śpię na siedząco i mega zimno. Zastanawiam się czy iść do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Cześć! Wróciłam z urlopu. Pogoda niestety nie dopisała. Dni płodne się skończyły. Sukcesem jest to, że pierwszy raz od wielu miesięcy zaobserwowałam u siebie śluz płodny. Niewiele, tylko jednego dnia i tylko przez chwilę ale był. Raczej się nie nastawiam na ciążę. Myślę, że się nie udało. Mam trochę depresyjne nastawienie połączone z pogodzeniem się z losem kobiety bezdzietnej ;-) Oczywiście racjonalnie rzecz ujmując wiem, że pewnie będziemy w końcu mieć bobasa. Jednak już tyle razy myślałam, że będzie na pewno (np że do wakacji t już na pewno się uda) a życie napisało nam inny scenariusz. Ogólnie ostatnio mam jakiś gorszy okres, wewnątrz czuję się bardziej przygnębiona. Na zewnątrz staram się tego nie okazywać. Załąmuje mnie konieczność powrotu do pracy po wakacjach bo byłam przekonana, że już do pracy nie wrócę. Ponadto po bardzo wyczerpującym roku szkolnym 2013/2014 naprawdę nie czuję, abym wypoczęła. Ten rok był dla mnie bardzo obciążający psychicznie i emocjonalnie (to może śmieszne, ale nawet nie wiecie jak praca w szkole, mimo, że podstawowej, potrafi wykończyć. Mimo, że mam w szkole małe dzieci to nie obce mi są kontakty z policją, sądami itp... ). Ten rok zapowiada się również ciężko. W domu mam remont związany z moim gabinetem - także pylica na całego. Do tego nie mamy szafy bo akurat wymieniamy na nową więc ubrania porozwalane po łóżkach ;-) Muszę chyba skupić się trochę na tej mojej działalności. Od września chcę prowadzić darmowe badania logopedyczne przy parafiach w naszym regionie. Jeśli jesteście ze śląska i znacie kogoś, kto chciałby sprawdzić mowę Waszego dziecka to będzie dobra okazja. Na pewno dam Wam cynk :) Chciałabym również przeprowadzić kilka darmowych grup kursu rozpoznawania płodności. Mam nadzieję, że mi się to uda :) Baletka - szkoda, że nie udało się tym razem. Mam jednak wrażenie, że Twoje cykle wyglądają coraz lepiej i szansa rośnie z każdym miesiącem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh iczozord skad ja to znam, juz tyle razy sie nastawialam: ze na zeszle wakacje pojade z brzuchem, pozniej na sylwka itd az do teraz:-( teraz mam jakies gorsze dni, wiem ze stres mi szkodzi, ale nie umiem sie nie denerwowac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, Iczozord badania hormonów tarczycy. Wkurzylo mnie tylko, ze przy hashi endokrynolog dał mi skierowanie na samo tsh bez dodatków ft i atpo. Traz czuje się już lepiej ale może to poranny kryzys? Dziewczyny ja mam ostatnio takie wahania,raz chcę mi się płakać i jest mi smutno potem ok a później znów depresja. Zastanawiałam się nawet czy.to nie wina tarczycy. Ale mię ukrywajmy taki kac na jaki zapracowalam w piątek też pewnie wyzwala przeciwciala więc może to też wpłynęło na dzisiejsze samopoczucie. Ich no i ósemka mi się całkiem wyklula więc boki.działało jak cholera:) a mój instynkt macierzyński szaleje i wczoraj cały dzień oglądałam kocięta ze schroniska mimo że jedna Lenke już mam. I jestem straszna zołza dla mojego. M...Aż mi wstyd i się zastanawiam kiedy mnie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to chyba jakies zle fale wisza w powietrzu, bo ja tez jestem nie do wytrzymania:-) i jak wyniki badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
ja juz odliczam godziny do okresu , mam przeczucie ze jednak przyjdzie mimo ze tego cholernie nie chce:P chodz generalnie nic sie nie dzieje to termin jest dzis wieczor lub jutro ,od kilku dni mam lekko brazowe uplawy ale slabiutkie wiec to nie te plamienia okresowe , jak sie zacznie cos o kolorze krwi to pewnie rozkrecajacy sie okres bedzie , a tu pochwale sie moimi kosiami : https://www.youtube.com/watch?v=Zv8ZpJVpgr4 hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdeczna1
Witam Was dziewczyny, czytam i widzę, że wiele tu trafnych porad wzajemnie sobie udzielacie. Może pomożecie mi odczytać poniższy wykres. Dodam, że w 11dc było przytulanko, miałam płodny śluz, ale nie wiem czy była owulacja, a mam cykle około 24-26 dni, trzy dni po przytulanku ciągnęło mnie coś w podbrzuszu, potem spokój, potem przez dwa dni swędzenie piersi i tyle, a dziś zaczęłam mieć bóle takie jak na @ z tym, że zero wczesniejszych plamień tak jak często miewałam i śluz od 8 dni kremowy. Pomożecie cosik wywnioskować? 1 36.9 2 36.7 3 36.7 4 36.7 5 37.0 6 37.0 7 36.64 8 36.80 9 36.88 10 36.80 11 36.80 12 37.0 13 36.99 14 36.99 15 37.04 16 36.89 17 36.81 18 36.84 19 36.84 20 37.11 21 36.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaa22
Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze mi pomożecie:)) stratam sie o dziecko od 3 miesięcy. Cykle 30 dniowe/ owulacje mam zawsze na przełomie 13-15 dni- odczuwam silne bóle jajników. W przeciągu tego cyklu dzieje sie cos dziwnego; @ dostałam 25 lipca, 03/08 kochałam sie z chłopakiem/ teoretycznie nie miałam dni płonnych(dni plodne powinny byc: 07-09/08). W dniu 07/08 miałam rano plemienia krótkie ale dosyć "gęste"- wygląd jak okres. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, co to może byc?piersi bolą mnie od tego wlasnie krwawienia/ w jeden dzień mocniej, w drugi słabiej. Normalnie bolą mnie tydzień przed@,/ w tym wypadku powinno byc to ok. 18/08. Jest szansa, ze będzie z tego dzidzia:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia576
Testowałam. (21 dzień od stosunku) wynik negatywy.. Uff :) Czyli znów zaburzenia hormonalne ;) Oby wszystkie Panie miały upragnione bobasy :) nie ma nic piękniejszego na świecie niż być mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23
testowalam dzis rano niby w dniu mojej mies. i co i znow wyszedl mi jakis cien na tescie tylko tym razem wydaje mi sie ze ten cien jest bardziej widoczny ,chodz to pewnie moje zwidy bo cien to cien ;p mimo ze jest tam gdzie powinien byc ma grubosc taka jaka powinno miec ale jest dalej tak blade ze fotki nawet nie idzie zrobic chodz chcialam nawet canonem , moim zdaniem to negatyw i wieczorem dostane okres , teraz zostaje mi czekac na niego;/ lub nie he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Gościówa23 ja w pierwszej ciazy mialam cien cienia w dniu spodziewanej @. Maz to mial mnie za wariatke ze pod swiatlo biore i dossukuje sie, ale jednak te 3 dni pozniej byla bardziej widoczna a beta wyraznie wskazywala ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostalo 7 do @ jak ten czas powoli leci :-( Nie bede testować przed @ tylko poczekam do terminu bo szkoda kasy na testy. Baletka dziwne ze tak ci spadlo to tsh to po tych lekach tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, oj troszke mnie nie bylo i mam co czytac:D iczozord witaj po urlopie:) mogło tsh tak spasc tak samo jak mój androstendion, poprostu bardzo dobrze zareagowala na leki :) madziu daj znac jak tam wyniki aga jestem jestem, i u mnie tez za teoretycznie 7dni powinien byc okres, tylko prawdopodobnie owulke mialam dopiero w ten weekend, bo w sobote mialam delikatne bardzo jasne brazowe plamienie i z ciekawosci zrobilam ostatni test owulacyjny i okazlo sie ze kreska jest najmocniejsza z tych wszystkich poprzednich, co prawda nie byla tak mocna jak ta kontrolna ale ciut jasniejsza a na dodatek maz powiedzial ze w czw-pt-sob bylam bardzo śliska, wiec chyba mi sie ta owulka przesunela na 18-19dc , wiec sie pewnie i okres przesunie :/ a wczoraj godzine po przutulaniu poszlam do łazienki i na papierze byl jasny rożowy sluz, a dzisiaj ogólnie bialo tylko czsami jakas kropka na wkładce koloru ciemnego bezu albo brazu, jakos tak:) i boli mnie podbrzusze :/ mam nadzieje ze to nie kamienie bo juz wody z kranu nie pije... masakra... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×