Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Lfka to mnie teraz wystraszylas z tym clo, bo tez biore. Zobaczymy w pon mam monitoring. A z mezem staramy sie o malenstwo juz prawie dwa lata:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice dziękuję. Mi też jest cholernie przykro...tym razem już na prawde boli...mój partner też mocno wierzył,że się udało...łzy mi same ciekną... Gabi idę koniecznie,bo nie bawi mnie to już...nic nie mogę zaplanować,nawet wizyty u lekarza,bo nie wiem w którym momencie dostane @... miło,że mogę Wam ponarzekać...przytulam Was wszystkie :* W kupie siła ! ...tak na lekką poprawe ..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka jeśli okres nie przyjdzie to w poniedziałek idę na betę by mieć 100 % pewności,że nici... Kończę pracę to nie chce zostać z niczym w przypadku gdyby jakimś ogromnym cudem zarodek zagnieżdżał się 2 tygodnie albo więcej i by jednak była ciąża...myślę,że to i tak formalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lfka ja tez mam raczej skape @ ostatnia trwala 2 dni. To na jakiej podstawie stwierdził u ciebie PCO jak nie badal hormonow? Justys trzymaj sie cieplutko przytulam :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda88 czym Cie tak wystraszyłam?? Nic sie nie bój, ja juz mam 3 cykl z CLo z miesięcznymi przerwami i tylko w tym cyklu pecherzyki sa takie duze. Nic sie nie martw. Ile cykli masz juz z CLO?? Widzę, że okres starania mamy prawie taki sam. Aga5g w sumie to jednoznacznie tego nie stwierdził. Wogóle tolekarz sie waha bo mówi ze PCO nie moze być bo cykle sa regularne, natomiast wczoraj mi powiedział, ze jak jest PCO to tak reaguja. Ale nawet gdybym miała PCO lub gdybym go nie miała schemat leczenia jest ten sam, czyli tabletki CLO. Aga moje @ też trwaja 2 dni, a w 3 dniu mam juz lekkie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze mnóstwo dziewczyn ma juz przygode z clo , ja dopiero zaczynam... i powiem Wam szczerze ze dopiero teraz gapnelam sie co znaczy clo hehe ale sie uśmialam :P madziu te nerwy u nas to wogole nie sa wskazane ale obydwie wiemy jak ciezko nad nimi zapanowac... Justynka przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Dziewczyny zmienię na chwilę temat macie może na zbyciu lub znacie kogoś kto by miał, wejściówki na urodziny kinder niespodzianki?:P od meisiąca próbuję zdobyć i nie mam jak a tak chciałam córcię zabrać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz 3 cykl z CLO i tez mam nadzieje ze ostatni:) kiepsko sie troche czułam ja brałam te tabletki bolała mnie głowa, brzuch i wogole nieciekawie. teraz czas na działanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda88 jak brałas CLO to jak zachowywały sie Twoje pęcherzyki? wszytskie urosły? U mnie wszytskie na chura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Hej dziewczyny-czytam Was od tygodnia (przeczytałam prawie wszystkie 268str..) czytałam jak telenowelę a kiedy dotarlam do informacji ze izoczord w ciąży blizniaczej to ryczlam jak bóbr, gratulacje!!! Ja tez się staram z mężem ale dziś straciłam wszelka nadzieję-a nadzieja w tym cyklu była .. @ spodziewałam się w pn 20stego, niestety dziś rano dopadlo mnie jakieś brązowe plamienie podejrzewam, ze @ się rozkręca chociaż zawsze miałam jak w zegarku i żadnych plamien :/ jestem zdruzgotana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi gin mowila ze jak bedzie mnie brzuch bolał mam odrazu do niej dzwonic... kurcze troche sie boje... narazie czekam na @, ale ten cykl cos plamie krwią od tygodnia, ale to przez ten antybiotyk , juz raz tak mialam... ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Iczozord-oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lfka w poniedzialek zobacze jak sie zachowuja,bo w poprzednim cyklu bylam na urlopie i nie bylo monitoringu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crunczips witaj:-) jesli w tym cyklu Ci sie nie udalo, to w nastepnym bedziesz miala wsparcie z naszej strony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czrunczps witaj może to jednak nie @ jak nigdy przed nie mialas palmien:) Gabi niestety ci nie pomoge nie posiadam takowych wejsciowek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy! Plamienie sie rozhulalo wiec @ mnie juz nie ominie ..ryczeć mi sie chce ale przeciez nic nie poradzę :( muszę sie opamiętać bo zaraz smigam do pracy (jeszcze to gad :/ ) bede do Was zaglądać za wszystkie mocnoooooo trzymam kciuki!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko dzięki. Crunczips witaj,jak widzisz u nas mnóstwo emocji...raz lepszych raz gorszych...ale fajnie jest razem się nimi dzielić:) Ja dzisiaj miałam pasowanie na przedszkolaka mojego małego księcia...jaki On już duży:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Crunchips. Justynka fajnie ze juz masz jednego szkraba:) zbieraj sie na kurs:) zadgladne pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Mam to szczescie ze juz jestem mama...tylko cos nie po drodze by miec nastepnego babla...predzej czy pozniej mam nadzieje,ze w koncu sie pojawi :) dziewczynki powiem wam ze mam znajoma co miala stwierdzona podwojna macice i jej powiedzieli ze nie bedzie mogla miec dzieci...jakie bylo zaskoczenie gdy poszla na cytologie a lekarz do niej ze bedzie mama:) natura plata nam jak widac figle...;) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi laski czy ten sluz plodny przezroczysty,rozciagliwy jest tylko przy owulacji???czy moze tez przed miesiaczka??bo wlasnie mnie zalewa...:\...matko co ja mam poprzestawiany organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Widzisz a ja mam sucho tak jeszcze nie miałam zawsze przed był śluz dość sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie odnośnie tematu - implantacji zarodka. Ma ktoś może wiedzę, czy krwawienie nieraz towarzyszące implantacji może pojawić się już 3 dni po stosunku? Czy to zdecydowanie za wcześnie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.. Oczywiście piszącym tutaj staraczkom i ciężarnym życzę zdrowia i owocnych dążeń do ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga my to sie mamy,Jak nie trzeba to jest i na odwrot.. Ann Marie...mi sie wydaje za wczesnie...chyba tak szybko zarodek by nie dotarl na miejsce...dzieki za powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ann Marie witaj moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie na implantacje. 27dc jaka ja jestem niecierpliwa :/ jak narazie sucho :) jutro kulminacyjny dzien! Chociaż musze czekać do pon. Na szczęście weekend szybko minie :) dziewczyny tak mi sie dzis dobrze spalo ze nie moglam wstac do pracy i jeszcze ta pogoda deszczowa masakra! Ja poprostu uwielbiam spac eh....moj kochany dzis sie wypytywal czy dostalam @ tez sie biedak niecierpliwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj14dc i pojawił sie w koncu sluz owulacyjny:) Jajniki mnie bolą bo pecherzyki sa duze ale jest ok:) AnnMarie ja tez uważam ze za wcześnie na implantacje, chociaż z natura to nigdy nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Dzień dobry wszystkim Paniom :) Crunczpis, zostań z nami tu jest wesoło, czasem smutno ale zawsze jest ktoś kto Cię wesprze:) Ifkaaaaaaa też mam dziś owulkę :D :D :D zaczęłam mierzyć tempkę w tym cyklu :P nic nie mówiłam Wam bo nie wiedziałam jak mi to wyjdzie ale faktycznie widzę duży skok, do tego widzę śluz. Tylko kurde wczoraj mąż na rybach był i go nie przyatakowałam ale dziśśśś nie odpuszczę :D mam dobry humor :P oby taki został :)))) MIŁEGO DNIAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Bry! I zminy i deszczowy u mnie też...u mnie wciąż cisza przed burzą...Wciąż bolą mnie piersi,sutki czerwone,podbrzusze też daje o sobie znać...eh szkoda gadać... Gabi widzisz w poprzednim Twoim cyklu szłyśmy razem...teraz masz drugą owulkę a mi się jeszcze jeden cykl nie skończył...jak pomyśle,że następną mam dopiero za jakiś miesiąc to mnie krew zalewa...to jest właśnie najgorsze przy długich cyklach...;/;/;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×