Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gabi GjeBe
ja bym chyba poczekała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie wiem ile w tym prawdy ale w moim przypadku się udało. Syn trafił się po owalce jak mąż wrócił z wyjazdu. Teraz jestem w ciąży z córcia i faktycznie próbowalam przed owulka bo po niej mieliśmy jakiś wyjazd rodzinny i nie byłoby kiedy i jak działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Caroline super, że parka będzie :) ja jak byłam w ciąży pierwszej to tak chciałam właśnie - synka, później scrcię. Ale teraz jak mam córcię to marzy mi się druga królewna :D synuś oczywiście też mi się marzy ale tak za kilka latek, na koniec ;) czyli jednak można "zaplanowac płeć" a raczej pomóc losowi :) natomiast ja mam 2 siostry i jak mówi moja mama " z formy na Matkę Boską, Jezusa nie zrobisz". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...nie wiem ile prawdt w tym planowaniu,ale badania cos tam jednak potwierdzaja,., Moj znajomy mawial,ze "to sztuka w dziurze zrobic dziure" :P Ifka ja bym dzialala caly czas...w koncu to ginekolig,chyba nic nie powinno go zaskoczyc jesli chodzi o te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheheh poczekam bo i tak fizycznie bym sie nie wyrobiła, a nie chcę tego "odbębnic" :) odezwę sie wieczorkiem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dzieki :) uspokoilas mnie:) myslalam ze tylko moj uwielbia piwo... musze sie uspokoic i nawet kupilam sobie meliske bo ja starsznie nerwowy czlowiek jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam właśnie test owulacyjny wyszedl ujemny druga kreska wyszla jaśniejsza od kontrolnej to znaczy ze jak zrobie ciazowy jutro to nie pokaze ciazy? Bo jak bym byla to owulacyjny powinien wyjsc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to widzę że mamy podobnie :) ja również jestem dość nerwowa i nie zawsze sobie radzę ze stresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko Twoj lekarz wie co mowi,wiec sluchaj sie go :) Aga nie znam sie ale slyszalam,ze owulacyjne tez pokazuja ciaze...ale wciaz moze byc za wczesnie...glowa do gory! Mnie caly dzien braly nudnosci az zwymiotowalam...nie wiem,tak bardzo by mnie cieszyly ciazowe nudnosci ze szok...:P Pewnie to nic takiego...ale nadzieja jakas jest...byle do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
agnieszka po co się katujesz tymi testami i to w dodatku owulacyjnymi? Kiedyś wrzuciłam linka do topicu gdzie dziewczyny pisały ze testy owulacyjne wyszły pozytywne w ciąży i z biegiem czasu był coraz mocniejsze... ja bym jednak nie uznawała za ciążę lub jej brak kreski na teście owulacyjnym... idę kłaść młodą spać i lecę do męża :P do jutra :) justyneczka i agnieszka - czekam na info z samego rana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za jutrzejsze testujące :) Właśnie robiłam porządki w szafce do której już długoooo nie zaglądałam i wiecie co znalazłam... Maleńkie buciki dziecięce, które kiedyś kupiłam aby mieć w momencie jak będę chciała przekazać mężowi radosną nowinę :) aż mi łezki poleciały, bo ten zakup był tak dawno temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że test owulacyjny służy do wyznaczania owulacji a nie ciąży ;-) Niby na teście piszą, że może wyjść ale tylko przy b. wysokim HCG więc raczej nie w początkowej ciąży. Testujcie tym czym trzeba i spieszcie z dobrymi wieściami jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze siebie za to,ze dalam sie tak wkrecic w "objawy"...tyle bodzcow a jednak sprzecznych...jestem zdolowana...:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka dostalas @ czy test nie wyszedł? Moze po tych hormonach ci sie rozlegulowalo poczekaj jeszcze do grudnia jak sie cykl nie unormuje to do gina! Na początku roku! U mnie tez jedna kreska ale dzis 26dc wiec moze byc za wcześnie prawda? Mam nadzieje puki nie dostane @ :) termin na sobotę gora poniedziałek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Justyneczka, kochana nie smuć się <3 głowa do góry!! Agnieszka, mówiłyśmy, że może być za wcześnie ;) ale tez nei wkręcaj sobie ciąży na siłę, żebys później się nie zawiodła.. miłego dnia dziewczyny! aaa iczozord jak się miewacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka glowa do gory, przeciez musi sie udac:-) Agnieszka poczekaj do terminu @ i wtedy testuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka to skad te nudności?? jakas żoładkówka? Jestem z Tobą. Koniecznie musisz nie zwracac uwagi na to, zwłaszcze ze miałas wczesniej dłuuuuugie cykle. Ja byłam wczoraj u lekarza i prawdopodobnie mam zespoł policystycznych jajników, ponieważ po leku CLO moje pecherzyki zareagowały aż nadto.,a przy PCO właśnie tak reagują. Wiec Happy new Year. Mimo to lekarz mówi zeby wyluzować i ze w ciązy bede napewno:) wierze mu, ponieważ chyba zdarzały sie takie przypadki:) Magda 88 ile cykli sie już staracie? I co ja mam teraz?:( Co do stosunków to lekarz powiedział zeby przerwy robic, najlepiej co 2 dzien sie przytulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lfka ja mialam podejrzenie PCO ale wyniki hormonow wyszly ok. Tylko obraz na usg jest taki a to nie świadczy o PCO. Przy tym schorzeniu cykle sa nieregularne a ja mam jak w zegarku a ty jak masz ? Hormony masz zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga5g cykle mam recyralne zawsze, tzn przez kilka cykli było po 30 dni, a teraz ostatni sie trafił 28, ale mysle ze to nalezy uznac jako reguralne. Natomiast mam bardzo skape @, mówiłam o tym lekarzowi i stwierdził ze to nie problem. Co do hormonów to robiłam tylko badania na tarczyce i zwykła prolaktynę. Narazie lekarz mówi ze jak biore CLO to zeby badan nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobietki,poplakalam sobie i co zrobic...Test pokazal jedna kreske..wciaz nie mam okresu,sutki mnie rwa,lekko mnie mdli ale jak widac to nie ciaza... Do gina mam na 27.10,zbada...moze jest jakas inna przyczyna takich nierownych cykli,,,no coz...teraz czeka mnie chwila przerwy moze po niej bede miala bardziej regularne cykle i wtedy sie uda :) dzieki za wsparcie,bede Wam kibicowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Justyneczka.....praykro mi....nawet nie wiesz jak bardzo...liczylam ze Ci sie tym razem uda:-( Czuc w kazdym Twoim slowie bol i zrezygnowanie.....nawet nie wiem co Ci powiedziec.....przytulam wiec mocno do serducha....badz dzielna :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Ifka kochana, pamiętasz jak mówiłam Ci o fajnym ginie u mnie? otóż własnie kolezanka z PCO mi go poleciła, wyobraz sobie , że jest szczęśliwą mamusia 2,5 rocznej dziewczynki :) teraz stara się o 2 dzieciątko :) Justyneczka, musisz koniecznie do gina iść bo z tymi cyklami to tak nie fajnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi tak pamietam, poza tym Aga5g pocieszyła mnie troche i mówi ze to, ze pecherzyki sa ogromne to nie znaczy już ze to jest PCO. Ale wiem ze nawet kobietki z PCO maja dzidziusie:)Bo dziewczyny ja wczoraj byłam u gina 12 dc i e jednym jajniku aż 5 pęcherzyków od średnicy od 25-30mm, a w drugim jajniku 1 pęcherzyk tez wielkości zbliżonej. nawet mój gin powiedział ze w tym cyklu z CLO sa wielkie. Zobaczymy:) Justynka nie chce Cie nakręcać dalej ale skoro te sutki masz takie wrażliwe i mdłości to możne jest coś na rzeczy? Nie chcesz iść na jakieś inne badanie potwierdzające lub wykluczające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×