Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość qserra
Justyneczka, ja pigułki anty odstawiłam już długo zanim zaczęliśmy się starać. Ale też zdarzył mi się 1 długi cykl, dlatego nie robię sobie wielkich nadziei teraz. Planuję pojutrze test zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,ja tylko jeden cykl z 4 mialam 28 dniowy...a tak to test za testem i ciagle nadzieja...testuj i daj znac.To nie masz zbyt stabilnej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Justyneczka, zmienił się szef w mojej firmie i od tego czasu wszystko zaczęło się sypać. Najprawdopodobniej zmieni mi cały etat na pół etatu, jeśli nie zwolni, bo stwierdził, że oszczędności trzeba robić, ale już pokazał, że zwalnia ludzi a na ich miejsce wprowadza swoich znajomych. No a z połowy pensji też się ciężko będzie utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...szkoda,bo szukanie i znalezienie nowej to znowu zmiana planow,obys zobaczyla te 2 kreski i uciekala na zwolnienie.:) 2 dni zleca szybko i cos sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
qserra Ty zasuwaj kobitko po test...Ja mialam termin na 28 i juz w drugi dzien spoznienia wyszedl test pozytywny...Czemu sie tak katujesz?:)ROB TEST,albo od razu idz na bete:) Gabi, ciesze sie Twoim szczesciem:) nawet nie wiesz jak bardzo:) moja zuch dziewczynka:) Justyneczka - pewnie ze bedziemy trzymaly kciuki,zeby udalo Ci sie z praca:) Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra robisz dziś test??? zacieram rączki :) dziewzyny ja cąły czas płaczę. Normalnie mam ciągle mokre oczy. Az przypomniało mi się jak w 1 ciąży płakałam na "prison break" - oglądała któraś z Was? Film o ucieczce z więzienia a ja płakałam tak, że oddechu nie mogłam złapać :) wesołęgo dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi moje gratulacje!!!!!!!!!!!!! A ja wczoraj zrobiłam test, wyszedł negatywny, uspokoiłam się i już nie myślę, zeszłam na ziemię jakoś tak... ehh... głupia jestem... jest na to jakieś lekarstwo?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi tez oglądałam ten serial byl super. Czy wam tez czasem ucina posty? Wkurza mnie to albo nie dodaje ich wogole. U mnie teraz pozostaje czekac do @ co moglam to zrobilam czasem mysle ze mam dosc przytulania sie w konkretne dni jestem czasem zmeczona ale szkoda odpuścić dnia eh... ile ja bym dala za te 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no serial mega ale kurdeee ryczeć bo nei zdążyli na samolot? obejżałam wszystkei sezony w 4 doby :) leżałam, wtedy na zwolneiniu plackiem w łóżku i oglądałam filmy, zmaiast się relaksować to wyłam jak głupia. Mąż to mnie nie poznawał taka spuchnięta byłam :) agnieszka, będą te dwie kreski :* a może nie przytulajcie isę w konkretne dni. Może odstaw wyliczanie dni płodnych itd... przytulajcie isę dla przyjemności co ok 3 dni i ciesz się tym a nie myśl o ciąży. Przecież musi się udać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy wysyp ciężarówek na forum:) Gratuluje wszystkim i każdej z osobna. U mnie 32dc i dostałam @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana85
Dziewczyny!!!! Zrobiłam test. Druga kreska blada, ale jest!!! Boże, nie wierzę!! Od wczoraj znowu mam brązowe plamienia. Okres powinnam dostać w czwartek, zaczynam się bać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana nie bój się kochana powtórz test a jeśli plamisz to biegiem do lekarza, trzymam kciuki:) ifka kochanie ja Ci kibicuję z całych sił, nowy cykl nowa szansa <3 Beletka jak się czujesz? i Ty Beatrice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
baletka gratulacje !!!! Nana na Twoim miejscu jednak wybrałabym się do gina... Jeżeli uzna że to ciąża pewnie da Ci jakieś leki żeby plamienia ustały.... Pełna nadziei ja też dzisiaj robiłam test i jedna kreska :) chyba nie mamy cierpliwości :) ale mi się wydaje żer mój stan będzie jedno kreskowy bo nie mam wcale bolących piersi itp.... już myślę o wizycie u gina żeby przepisał mi leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gratulacje dziewczyny!!!! Aż dołka złapałam :( Chyba nigdy mi się nie uda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
U mnie Evi to samo. Brak bolących piersi i brzuch przestał boleć. No nic... widocznie tak musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pęłna nadziei - spokojnie. Nie dołuj się proszę.. mi jest łatwo mówić bo jestem "turbo płodna" ale zobacz, dziewczyny które tyle się starały mają dwie kreseczki. Bądź spokojna! :) nana migiem do gina na serio. ja w 1 ciąży plamiłam. Niby w temrinie miesiączki może się to przytrafić al enie jest to sandard i lekarz powinien to zobaczyć. Lepiej dmuchac na zimne bo ciąża to nie żarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana85
Lekarza mam dopiero 28 listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przestańcie z tymi bolącymi piersiami i innymi objawiami!! 1 ciąża bolały , ze nei ogłam dotknąć 2 ciąża lekkie pobolewanie które w ogóle nie dawało się odczuć pzy normalnych zajęciach teraz nie czuję NIC, zupełnie NIC. KAŻDA CIĄŻA JEST INNA! Nawet u jednej i tej samej kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana to idź szybciej wepchnij się, zadzwoń do lekarza a nawet zgłoś się na izbę przyjęć żeby gin się obejżał. Lub umów ise prywtanie i zapłać raz te 100zł za wizytę ale będziesz miała czyste sumienie i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczyny! Oby dla mnie rez byl ten miesiac owocny :) niestety nie moge tak sobie odpuścić bez wyliczen na poczatku byl rok taki co będzie to będzie i tez nic to nie dalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
no ja właśnie pamiętam objawy przy 1 ciąży to nie mogłam spać tak piersi mnie bolały.... no może i za szybko ten test jest zrobiony :) ... ale ja nie chce sobie robić złudnych nadziei.... Czuje momentami takie rozciąganie w środku mam nadzieje że jak to nie będzie ciąża to przynajmniej okres dostane bo ja dziewczyny nie pamiętam kiedy sama z siebie okres dostałam , zawsze musiałam brać leki na wywołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Wow, az nie wierze w to co tu sie dzieje:)x)tyle miesiecy cisza a tu nagle takie babyboom:) Cudnie czytac takie wpisy:) Nana- Gabi ma racje.Migiem do ginekologa, A jak nie ma terminow to na pogotowie.Tam beda zmuszeni poswiecic Ci 100% uwagi i wykonac badania. Gabi- ja czuje sie dobrze.Oprocz sennosci i zmeczenia tojest ok:) Jem czesciej niz zwykle ale za to w mniejszych ilosciach.Nie mam jakichs zachcianek kulinarnych:) Przed weekendem i w sam weekend moj matabolizm wariowal i bardzo czesto sie wyproznialam, ale teraz juz jest ok. Pozatym czuje ze piersi sa nabrane i wrazliwe na dotyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Dziewczyny, gratuluje wam z calego serca i trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok! Pelna_nadziei nie martw sie, w koncu kazdej z nas sie uda. Czytam forum juz od dawna i mysle ze przyniesie nam szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
mi forum pomaga się zrelaksować :) cieszę się że nie jestem jedyna co tak oczekuje ciąży itp. .... razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×