Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość qserra
Beatrice, myślisz, że mogę zrobić test po południu czy lepiej z porannego moczu? Jestem w 35 dc, 6 dni po terminie spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Qserra kochana, rob teraz ten test...Jestes juz w takim dniu cyklu ze test powinien wyjsc nawet jesli nie jest z porannego moczu.Do dziela kobieto a ja trzymam kciukasy:) i pisz tutaj co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra z porannego zawsze lepiej ale to w dniu miesiączki. Po dniu spodziewanej @ nawet na testach, napisane jest, ż emożna o każdej porze dnia. Polecam PINK TEST STRUMIENIOWY. Mój ulubiony ;) i najlepiej kreski na nim widzę dlatego mój ulubiony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gabi, zawsze robiłam płytkowe. Przy strumieniowym nie ma znaczenia ile się na niego nasika? W sensie czy jak za dużo, to wyjdzie test? Może głupie pytanie, ale nigdy nie używałam, więc pytam, bo zawsze mi się wydawało, że płytkowe wygodniejsze w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wolisz wpłytkowe to pinkt tez takie ma :) ja wolę strumieniowe bo nie musze robić siusiu do pojemniczka i tego później przenosić na płytkę. Jeśli zrobisz "normalne" siusiu a nie jakies kilka kropli to bądź spokojna, wystarczy! DO DZIEŁA KOCHANA! GO GO GO!!!! Czekamy na kolejna lipcówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra testy PINK dostaniesz w rossmanach jeśli masz nieopodal. Ale na tym etapie to każdy test wykryje ciążę :) rób szybko i dawaj znać SZYBIUTKO :P mocno zaciskamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
A ja się boję jak ch..era! Wierzyć mi się nie chce, że mogło się udać. Właściwie to czuję się tak, jakbym miała nie dostać @, ale że to ciąża też nie czuję. Chociaż głupio gadam, bo jak można tak wcześnie czuć, że się jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
jak nie będzie 2 kresek to i tak chyba nie chcesz pozostawić siebie w takiej sytuacji że nie ma okresu i nie możesz starać się dalej.... a może poprosić gina o jakieś wspomagacze typu luteina.... wielu osobą dzięki niej udało się zajść w ciąże już po 1 cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Zrobię dzisiaj i dam Wam znać od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
zawsze sa jakieś rozwiązania więc albo będziemy się cieszyć albo staramy się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Qserra nie gadaj tylko do dziela.Nic sie nie boj.Stoimy za Toba murem:) Tylko ja bym raczej nie kupowala testu w rossmanie tak jak Gabi mowi.Nie wiadomo ile one tam leza itd.Bezpieczniej jak dla mnie jest w aptece.Podobnie jak Ty nigdy nie uzywalam testow strumieniowych tylko plytkowe i do nich mam zaufanie.Pink test plytkowy jak najbardziej, pretest,bobotest, i kardioline test - tych zwykle uzywalam:) do boju malenka:) Pelna nadziei- Tobie rowniez sie uda...cierpliwosci...Mnie niedawno ktos powiedzial ze "mam skonczyc produkowac dziecko a zaczac czerpac prawdziwa przyjemnosc z seksu" i...cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice a co za różnica gdzie się kupi test :) przecież to ten sam test. W aptekach też długo leżą, działa to dokładnie tak samo :) A na tym etapie to już każdy test pokaże ciąże. Ja zasugerowałam jedynie mój ulubiony. Strumieniowe sa lepsze bo wkładas zkońcówkę pod strumień moczu i reszt adzieje się już błyskawicznie . Nie trzeba isę bawić w siusianie do pojemniczków i kroplkowanie dalej. Wygoda wygoda i jeszcze raz wygoda :) polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha magda ma rację, my cyba bardziej chcemy tego Twojego testu qserra niż Ty sama ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
qserra tak jak mowia dziewczyny...nie trzymaj nas w niepewności:P Gratuluję kolejnym mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi dzięki za zainteresowanie...cały czas czekam na telefon,już dojechałam nawet do miasta by jak najszybciej dojść w razie potrzeby a tu znowu cisza...eh...wczoraj mowili bym była pod telefonem a teraz nic...i do tego synek jakiegoś wirusa łapie,bo miał ciepłe nocki i do przedszkola taki marudny poszedł...jutro zostanie w domu,dobrze,że ma kto z nim zostać akurat jeśli ja bym musiała iść do pracy...ale nie wiem bo znowu trace nadzieje a tak się już napaliłam...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w dniu dzisiejszym wszystkie koleżanki :) Nie dam rady się powstrzymać test zrobię wieczorkiem. Zaspokojenia ciekawość i podzielne się z Wami. Jak nie będzie dwóch kreseczek powtórzę za tydzień:) Gratuluje kolejnym szczęśliwym mamusią :) i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka wiem o co chodzi.. facet mojej siostry teraz suzka pracy. Już pracowął jeden dzień, każą przyjśc znowu. ten wstaje, jedzie a na dzień dobry słysze "DO WIDZENIA".. już mu mówią, że szykuja umowę po czym CISZA... jaja osbie luzie robią bo on traci przez to czas który by poświęcił na szukanie dalej... ehhh mam nadzieję, że u Ciebie pójdzie szybciej ! calineczka ile do @ zostało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
z pracą jest naprawdę ciężko.... koło Poznania powstał Amazon gdzie ludzie będą zarabiać ok 1500 netto... i nie wiem po co się tym chwalą przecież nie ma czym!!! facet który będzie zarabiał 1500 nie zarobi na mieszkanie, rodzinę o przyjemnościach nie wspomnę.... w Polsce jest mega bagno jeżeli chodzi o godną pracę... Calineczka to też się odezwij co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka37
Gabi cykle mam 28 dniowe, ale zdarzały się 25 dniowe dziś jest 22 dc A co do pracy eh... W październiku rozwiązałam umowę o pracę po ...latach pracy, więc podobnie jak Justyneczka jestem bez, ale nie szukam , teraz skupiam się na domu i dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
calineczko jak bym poczekała. Nauczona doświadczeniem moim i innych dziewczyn (chyba cammeleon). Wychodzi jakiś bladziuch i nie wiesz co to...po co się nakręcać? ja w tym cyklu zaczekałam, jestem dumna :) fakt, że jest u mnie pozytywnie ale wcześniej o tym nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 dlatego odpuszczam sobie narazie pracę i wchodzę w stary model rodziny, lubię prace domowe, zarabianiem zajmuje się mój książę heehee, młodszy syn kończy w tym roku gimnazjum, a najmłodsza córka w przyszłym roku podstawówkę. Zastanawiamy się nad opuszczeniem tego żałosnego kraju i jak na iście książęcą rodzinę :) wybrać kraj godniejszy może Dania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Muszę jeszcze troszkę się z tym tematem przegryźć żeby zakończyć produkcję ;) Jestem w gorącej wodzie kąpana. Wiem że to nie pomaga. Mam nadzieję ze te pozytywne fluidy przejda od was do mnie Moze udzieli mi sie super hiper płodnosc Gabi hehe. Evi musi sie nam w koncu udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Qserra jak ty to robisz ze tyle wytrzymujesz bez testowania???? Zadziwiasz mnie kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei nie trać nadziei. W kolejnym cyklu będziesz pewnie następna, pewnie wspólnie będziemy oczekiwać terminu naszych 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
pełna nadziei calineczka na pewno nam się uda :) czekamy do 10 i kolejne testy a testowanie zakończę 15 listopada no chyba że dostane @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×