Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Oj oby,oby starasz sie juz tak dlugo...az nie wiem co napisac.Trzymam kciuki za czysty tydzien i wiecej.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyneczka teoretycznie dlugo ale odliczac leczenie to nie tak dlugo.... bo to 2czy 3 cykle, ale jestem dobrej mysli juz teraz, bo wiem ze poprawilam wyniki i dopiero teraz sa realne szanse na ciaze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Blon - dy - necz - ka!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No to blondyneczka działaj może razem nam się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a czy jest możliwość żeby temperatura pod pachą była cały dzień na poziomie 37,5-38,5 we wczesnej ciąży przy jednoczesnych bólach podbrzusza i spozniajacej się miesiaczce ? Czy to wszystko mam raczej wiązać z jakąś infekcja a liczy się tylko temperatura w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Blondyneczka:) trzymam kciuki żebyś już wkrótce zobaczyła 2kreseczki :) Mnie się chyba zakończył okres śledziowo-mięsny. Na sam zapach mnie dzisiaj zemdlilo.za to mój M kupił czekoladowe ciasteczka bezglutenowe i owoce i zupełnie nic mi po nich nie dolega :) Ale właściwie na razie tylko leżę i patrzę z moim na Top Gear ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu. To za wysoka temperatura. Na wcZesnym etapie ciąży wszystkie stany powyŻej 38są zagroŻeniem, podgoraczkowy ok. 37.5teŻ nie powinien mieć miejsca. Każde podgrzewanie organizmu jest niewskazane. Polecam apap lub prenalen dla kobiet w ciąży i panadol- mnie to przepisali gdy byłam chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepiej to iść do lekarza :) ja mam możliwość np czatu z lekarzem z medicover. Uważaj na siebie i obniżaj temperature. I daj znać jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baletka ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży. Minął tydzień od stosunku który miał miejsce w 30 dc a ja od trzech dni mam stan podgorączkowy i bóle podbrzusza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj u lekarza ginekologa, przebadal i powiedział ze wszystko wporzadku a na jakiekolwiek objawy ciąży zdecydowanie za wcześnie.. Ale czytałam na forach ze dziewczyny miały przed miesiączka właśnie bóle jajników i podbrzusza i się nakręciłam ze to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Dzieki Dziewczyny :-* Kochane jestescie ;-) Evi moze nam sie razem uda :-D a tak wogole to ja na wlasne zyczenie tyle sie staram bo gdybym ponad roku nie stracila na ta beznadziejna lekarke to juz pewnie bylabym mama... no ale trudno, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :-P ale by byly jajca jakby nam sie we3 udalo bo we 3 mamy termin podobny, a na tym forum to sie hurtowo w ciaze zachodzi :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura pod pachą nie jest miarodajna, ale faktycznie wydaje sie za wysoka. Choc moze to byc kwestia osobnicza (np, że wiesz, że zawsze miałaś podwyższoną). A lekarz chyba nie wie co mówi, wiele kobiet tutaj z forum jest żywym przykładem na to, że objawy ciąży miały zanim jakikolwiek test pokazał cokolwiek :) Moja koleżanka z pracy objawy ciąży, powtarzające się w kolejnych ciążąch ma już w 1 tyg od zapłodnienia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Hej Dziewczynki :) Tak was ostatnio podczytywałam, ale nie pisałam, bo nie za bardzo lubię z telefonu. Pełna nadziei - uważaj na siebie, a na pewno będzie w porządku. Musi!!! Wszystkie tutaj jesteśmy z Tobą :) Mamie bliźniaczków serdecznie z całego serca gratuluję i pozytywnie zazdroszczę :) Możesz mi przesłać troszkę tych fluidów ciążowych, bo też mi się taka hurtowa dwójeczka marzy :D Dziewczyny jak to jest z temp w pochwie? Bo ja mam dziwnie, raz ponad 37 albo około, innym razem tylko ponad 36. Raz tak, raz tak. Nie ma reguły. I co się ucieszę, że temp wysoka, to zaraz się smucę, że na okres spada, w kolejnym dniu znów wyższa. Oszaleć można :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby :). Sama jestem ciekawa kiedy mi sie uda. Pigulki odstawilam 2 lata temu, miewam nieregularne cykle i narazie nie mierze temp. ale jestem dobrej mysli a Jesli nie wyjdzie za 3 razem, moze sie zmotywuje do wykorzystania wszystkich rozwiazan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfetti0
Dziewczyny mam pytanie. Może któraś z Was miała podobnie. Otóż podczas "przytulania" po jakimś czasie strasznie zaczęło boleć mnie podbrzusze dosłownie jakbym miała za chwile dostać @ i ten ból zaczął promieniować mi aż na krzyż. Tak mnie bolało, że aż zrobiło mi się niedobrze i myślałam, że zaraz zemdleję. Przestraszyłam się o co może chodzić, do lekarza idę za parę dni, więc zapytam się go o co chodzi ale się wystraszyłam. Jeszcze tak nie miałam i nie wiem co to może oznaczać... Czy to po prostu mięśnie macicy mocno się zacisnęły, nastąpiły jakieś skurcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
o rajuśku dziewczyny ja ostatnio cały czas śpię... mogłabym leżeć w łóżku nooonn stop :) hehe Ifka Ty to będziesz nas teraz odwiedzać tak raz na miesiąc i znikać? halloooo :) ja wchodzę właśnie w 7 tydzień. Za tydzień w sobotę mam wizytę z USG i ZWOLNIENIEEEE!!! Już marzę o tym zwolnieniu odkąd wiem, że będę je miała :| coraz gorzej mi jest w pracy, męczą mnie dojazdy (mam 55km w jedną stronę - niby fajną trasą i w max 50 minut jestem w pracy... aleee mimo wszystko).. cały dzień przed komputerem, śpiąca, odmóżdżona :| korzystając z tego , że córeczka śpi... idę poleżeć :) miłego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carnosa musisz mierzyć temp zawsze tej samej porze, rano przed wstaniem z łóżka i warto wcześniej trochę ogrzać termometr (ja wkładam go pod boczek przed mierzeniem :P DOpiero wtedy możesz jakoś porównywać temp :) Poza tym jak nie mierzyłaś od początku cyklu to nie ma sensu mierzyć pod koniec raczej bo trudno ją interpretować :) x Gabi zwolnienei jest fajne :P Oby CI szybko czas zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba nici z tego cyklu bo delikatne skurcze sie pojawily takie jak na okres i jakis taki sluz ciemno bezowy sie zrobic, wiec nawet do testowania nie wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Evi mi też gin zalecił inofolic, ale narazie jeszcze się nie skusiłam bo to dość drogi interes, a tego co iczozord mówiła to szału nie ma jeśli chodzi o skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka pamiętaj "nie ma @ jest nadzieja" :) a my wszystkie mocno trzymamy kciuki żeby w tym cyklu Ci się udało :) a jak nie to w kolejnym też masz swojego mężczyznę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi hehehe wiem co czujesz:) spać, zjeść by przetrawlać i znów spać :) Dzisiaj miałam iść do centrum na spacer, ale nawet trZymając się mojego M musiałam się wrocic-jestem słaba jak babuszka :) w środę mam wizytę i raczej pójdę na zwolnienie bo praca to teraz sport wyczynowy :) Nobel dla.kogoś kto wymyślił łóżko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hello Magda :-) wiesz podobno jest to rewolucja dla kobiet z pco.... no zobacz jak będzie... ja kupiłam 3 paczki na allegro za 90 zl. .. ja nie mam nic do stracenia zobaczymy 8 DC co mi powie gin czy cos Sie dzieje.... na pewno będę was informować jak z tym lekiem idzie :-) ja biorę dodatkowo luteine w 16 DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Konfetti ja też tak miałam i u nie Sie okazało że na gromadziło mi Sie dużo śluzu w środku ale myślę że to indywidualna sprawa.... Magda jeszcze zapomniałam że z wyjątkiem kwasu foliowego są tam jakieś witaminy b... no nie wiem sama ale nie chce też siedzieć z założonymi rękami i czekać bo już czekam ok 4 lata.... zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka a zawsze tak mialas? Nie mowie zebys sie na sile doszukiwala objawow ciazy ale dopoki nie dostaniezz @ nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Konfetti ja też tak miałam i u nie Sie okazało że na gromadziło mi Sie dużo śluzu w środku ale myślę że to indywidualna sprawa.... Magda jeszcze zapomniałam że z wyjątkiem kwasu foliowego są tam jakieś witaminy b... no nie wiem sama ale nie chce też siedzieć z założonymi rękami i czekać bo już czekam ok 4 lata.... zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u mnie to juz lipa, pojawila sie krew na papierze, i po wszystkim, okres przyszedl za wczesnie, i to akurat jest dziwne bo 2 faze mialam zawsze równą , moze to przez clo :/ i brzuch mnie boli tak raczej po bokach, jakby w pachwinach a przy okresie boli zupelnie inaczej, dziwny mam ten cykl:/ atram ja nie miewm plamien w srodku cyklu chyba ze okoloowulacyjny, ale on inaczej wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka w moim pierwszym cyklu z clo @ również przyszła kilka dni przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
To blondyneczka za msc będziemy razem testować ja za 4 dni będę miała @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×