Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość $$$$

znacie kogos kto wygrał w lotto?

Polecane posty

Gość gość
Witam ja w tamtym roku trafiłem 4 coś koło 150zł. kiedyś z sąsiedniej wioski koleś trafił 6 ale to było 1994 i wtedy było 80 szóstek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygrywając w Totka
Wczoraj wygrałem 5... w multilotku ;-) Dzisiaj zrealizuję wygraną :-) I zagram w lotka :-) Do odebrania 2 miliony za 6. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam gościa który wygrał niedawno 400 tys. w RMFFM, w lotto znam kilku co mieli trójki i czwórki, a jeden miał 5 ale to było z 20 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 2 złote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy jesteście tak naiwni czy tylko udajecie? System losowań(nowe maszyny) zostały zmienione parę lat temu we wszystkich krajach... a zarządzający był jeden. W ameryce udowodnili, że maszyna losująca jest manipulowana a wynik padający nie jest wcale przypadkiem... Chwilę po tym maszyna została zmieniona zarówno w Ameryce, jak i innych krajach np Niemcy na starą bębnową z ceramicznymi kulami!, jednak Polska oczywiście twierdzi(mimo dowodów), że maszyną nie da się manipulować (wiadomo w Polsce wszystko przejdzie). Przypomnijcie sobie kilka losowań w których były wpadki.. np losowanie trwa babka czyta wyniki z?? kartki a w maszynie jedna kula inna padła? organizator tłumaczył się uszkodzeniem maszyny, dobrze to skąd wyniki na kartce?;). 2 sytuacja losowanie 21:40... obsługująca zakład zapomniała ściągnąć zegarka a na nim 21:10... i wiele innych przykładów jest jak się poszuka... Podam filmik z ostatniego losowania... gdzie jak się przyjrzymy maszyna wciąga kulę... 3 razy z rzędu 2 kula "próbuję" wepchnąć się z nią, aż w końcu zostaje wylosowana(liczba 5)??dziwny zbieg okoliczności, że z ponad 45kul akurat ta 3 razy pod rząd wpycha się jako 2 aż w końcu za 4 razem jest wylosowana!. http://www.lotto.pl/studio-lotto/archiwum-losowan Jeśli już chcemy grać ... to lepiej w niemieckie lotto gdzie maszyna to starego typu bęben z kulami ceramicznymi...bez możliwości manipulacji..., a zakład można wykupić UWAGA!!! 3min przed losowaniem!!! pozdrawiam i pomyślcie zanim kupicie kolejny los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy miałam 4, po 140, i 170zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość157
Ja już kilka razy wygrałem. Najwięcej to 1177zł bodajże w Expres totek 2008toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam durzo ludzi kturzy choruja na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego męża wujek jakiś, wygrał 100 tysięcy, ale to dawnoooooo wesele za to wyprawił i dom postawił, ale kiedyś inne czasy było, teraz sto tys to na dom by nie starczyło:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lotto to oszustwo. ostatnio kolega mówił że zapomniał wysłać kuponu, który okazał się wygrany 20.000 by wygrał a gra dwa lata i akurat wygrany kupon zapomniał wysłać heee w komputerze nie odnotowali takich kombinacji liczb i stąd jego wygrany kupon:) jak by puścił go to by nie wygral. ją pięć lat temu zapomnialam puścić i też kupon okazał się wygrany :) - kilkanaście tysięcy:) oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 2 razy 4 pod rząd 167 zł, potem 210 zł, kilka razy 3 a we wrześniu 4 w plusie czyli 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćemi
Nie wysyłajcie smsów w programie jakwygracpl to oszustwo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie znam nikogo, ale uważam, że nie jest to wał. dlaczego? ponieważ, główne nagrody wcale nie są duże, weźmy już pod uwagę same lotto, 2 mln zł w obecnych czasach to jest "nic". Dla takiej instytucji jak totalizator w szczególności jest to NIC. prawdopodobieństwo wygranej jest 1:14000000 więc bardzo niewielkie. Mniejsze niż w eurolotto gdzie tam ludzie zgarniają po 185 ml ale Euro. Jedynie widzę możliwość wałka w dwóch kwestiach. Pierwsza to faktycznie kumulacje, które mogą(choć nie muszą) być fikcyjnie napędzane. Gdyż wiadomo, że każdy przysłowiowy "Janusz" zagra jak jest do zgarnięcia 30 baniek. 2 sprawa kumulacje są zawsze PRAWDOPODOBNE co oznacza, że przewidywane jest uzbieranie takiej kwoty pieniędzy co nie musi być oczywiście racją gdyż może być przewidywane 30 a zagra dużo mniej osob niż się spodziewano i będzie 26 lub zagra więcej i będzie 33. Więc po części jest tu możliwy wałek ale też nie koniecznie. Druga sprawa, to kwota sama w sobie, zakładamy, że jest 23 miliony już w puli.. nikt nie trafił i teraz w kraju u nas żyje około 40 mln ludzi zagra np. 1\3 czyli 13000000x3 zł (zakładając, żę każdy kupuje 1 los, a przecież najczęściej kupuje się min. 4.) do daje 39000000 mln zł. Nie wiem jaki podział następuje dalej, ile dla państwa ile dla totalizatora, ale tu jedynie można robić przekręty bo tych pieniędzy może zbierać się znacznie więcej. "Wynik za I półrocze to prawie 190 mln zł zysku netto" taki zysk przynosi totalizator, a dodatkowo, ktoś czasem pyknie 30 baniek tak jak ostatnio na Suwałkach. to nic przy zysku całej spółki. Do tego sam fakt, wyjścia na jaw, że to wał mógłby zakończyć działanie tej "złotej rybki". Po co, lepiej się uwiarygodnić w postaci rozdania czasem jakiemuś polaczkowi lub kilku polaczkom głownej nagrody która i tak jest wtedy dzielona jeśli zwycięzców jest kilku.. Takie 30 000000 mln to na prawde piekna suma i każdy z nas chciał by taka posiadać ale pamiętajmy, i uświadommy sobie, że to nie jest jakiś niesamowity majątek... ludzie w wlk Bryt. wygrywają po 22 mln funtów albo wcześniej wspomniane eurolotto. No i najnowsza afera z lista osob HSBC gdzie jakiś polak ma w depozycie 286 mln dolarów... nie wymaga komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość realistka
nie najlepsza wygrana to miesiąc w miesiąc pensja jak umiesz liczyć licz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość guru z matmy
Lotto to przekręt, działa na zasadzie eliminacji kombinacji wybieranych w czasie rzeczywistym przy kupowaniu losów ( zakłady robione przez publiczność), tak aby straty z losowanej kombinacji były minimalne. Kupowane kombinacje zmieniają ostateczny wynik losowanych liczb do ostatniego zakładu. W przypadku wybranych wszystkich kombinacji wygrana idzie w teren dla kogoś ( prawdopodobnie dla reklamy, ale jest to raczej ktoś wtajemniczony lub ich rodzina, znajomi), ale wpływy zawsze są na plusie. Podobnie działaja kasyna, giełda itp. W dobie elektroniki manipulacje są bajecznie łatwe, i strzyżenie jeleni to tylko dodatkowy podatek od głupoty. Mam dowody o manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alohaohana
Lotto to nadal hazard i wielu ludzi o tym zapomina. Można coś wygrać, ale zwykle nie za wiele, żeby oni nie stracili ;) W końcu muszą coś z tego mieć. Biznes to biznes, a nie instytucja charytatywna. Jednak wierzę, że od czasu do czasu ktoś faktycznie wygrywa większą kwotę. Najważniejsze, by grając mieć świadomość, że szanse wygrania są podobne do tych w normalnym kasynie. I podejść do sprawy jak do rozrywki, a nie sytuacji 'być albo nie być'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYGRYWAJA Bogacze. Wiem bo takie są prawa fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi sąsiedzi bogata masoneria wygrywa chociaż nie szóstki do szóstki im brakuje. Są tacy którym nie brakuje i wygrywają. Nie znacie ich bo to wyższe sfery? Jakbyście przestali grać masoneria by zbiedniała o tyle:P Ale grajcie dalej karmcie wilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak czasami ktoś dostaje cynk by zagrać, wszystko się zgadza ma to związek ze stopniem wtajemniczenia to taka premia od firmy. No ale co wytrwalsi gracze pomimo braku odpowiedniej pozycji i tak grają całe życie... Podziwiam ich za wytrwałość i współczuję naiwności... Miejmy nadzieję że istnieje jakiś wymiar istnienia w którym ich cecha przyda im sie do czegoś cennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezus
Nie jestem ani za tym, że to jest ustawiane ani przeciwko temu. Ale czy zastanawialiście się nad tym, że gdyby faktycznie manipulowano wynikami to czy ustawiano by specjalnie jakieś liczby kolejno po sobie żeby? Czy tak jak to się kiedyś wydarzyło z tą nie przeczytaną kulką, skoro to miałby by być nagrywane wcześniej to czy nagrali by jeszcze raz tak aby nie było wątpliwości? Ktoś przytacza przykład z innego kraju gdzie dwa razy padły pod rząd te same liczby, czy nie wymyślili by innych? Ostatnio w lotto i lotto plus powtórzyły się 4 te same liczby w jednym losowaniu. Po co mieli by tak ustawiać? Musieli wydać więcej kasy grającym przecież. Wydaje mi się że to jest łatwa pożywka dla ludzi, którzy wietrzą spisek. Ale... skoro było by to ustawiane po co mieli by zaliczać takie wpadki jak przecież mogli by tak robić aby nikt nie miał wątpliwości. A może wtedy również były by wątpliwości dlaczego nigdy nie padły liczby kolejne itp.? Zakładając że jest to w 100% uczciwa gra to jak to można przeczytać w internecie jest około 14 mln kombinacji, z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że na każde losowanie jest taka sama szansa wylosowania dokładnie takiej samej liczby kombinacji w każdym losowaniu. Więc równie dobrze może zdarzyć się tak, że nawet jak by sierotka marysia wyciągała piłeczki to też ma możliwość wylosować nawet 10 razy pod rząd ten sam zestaw. Nie mylę się? Bo nie jestem zbyt dobry z matematyki. Osobiście dla mnie jest to właśnie przykład na to, że jest to właśnie gra losowa. Dlaczego tak mało znamy ludzi, którzy trafili 6? Pewnie dlatego że właśnie każdy zaleca aby się nie chwalić, każdy z nas pewnie chciałby to jakoś ukryć w większym lub mniejszym stopniu, bo w śród naszego narodu nie brakuje zawistników i innych nieprzyjemnych typów, życzliwych sąsiadów itp. Oczywiście jest to moje prywatne zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać :) pozdrawiam i życzę choć by samych piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wygrywają. Więc coś w tym jest.Ja gram.Narazie cisza.Bo nie wiem ile chce wygrać. Czy 5 czy 6. Jak się nie określi to wszechświat nie wie co podarować. Boje się 6 wygrać. Więc. .chce tylko 5. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiksy
Dołączę aby się pochwalić, że dnia 17.09.2015 udało mi się trafić w lotto plus 5 na 6 z 7 skreślonych (gra systemowa). Te 7 liczb to Moje liczby które skreślam od ok 5 lat. Ciekawe jest to, że jakiś czas temu nie puściłem a w grze głównej tzn lotto padła 5 moich liczb. Wtedy byłem wściekły ale teraz się zrehabilitowali losując w plusie i to wtedy kiedy grałem systemem na 7 skreśleń więc 7500 PLN Brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli : gdyby 14 mil ludzi zgadało się i dało np. 5zł na wykupienie takiej masy zakładów to w przypadku kumulacji i tak by zarobili więcj nz zainwestowali:-) tylko jak tu skrzyknąć taką gromadę ludzi i w przypadku kumulacji zrobić taką akcję? to wymagałoby chyba notariusza i zdolności napoleona aby to zadziałało . Ale pytam: czy teoretycznie jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We miejscowości obok mojego miasta wygrali 3 najwyższą wygrana chyba coś ok 30mln. Myśleli ze nikt się nie dowie ale wydało się przez jakiegoś ziomka co się zapytal kto to u was taki bogaty ze drzwi za 60 tys montujemy. A ukrywali się z pół roku i bardzo uważali. Poza tym koleżanka mojej mamy z pracy lata temu, ale milion. Dzieciom mieszkania kupiła, ona sama troszkę podrozowala ale nie zrezygnowala z pracy bo wiedziala ze przy takich zakupach jak mieszkania szybko sie spluka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W* najpierw chciałam napisać we wsi, ale stwierdziłam ze to bardziej miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygralam 6 , ale w Niemczech :-) w mojej kieszeni wyladowalo 19 mln :-) bylo to rok temu. Tam to ludzie bardzo czesto wygrywają i to nie jest ściema . Moja ciotka do której tam jezdze wygrala 22tys. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max1
hej jeżeli są dowody na to że to oszustwo ( ktoś tu pisał nawet że ma ) i jeżeli tyle osób tak twierdzi to dlaczego nikt nic z tym nie robi albo samemu albo zebrać grupę ludzi dowody i do prokuraturki z tym albo gdzie tylko się da i niech się zajmą sprawą i prześwietlą to całe lotto i tych co za nim stoją , bardzo dużo osób stwierdza że to oszustwo że ma dowody ale nic się poza tym dalej nie dzieje a lotto jak się bawiło tak się bawi , jeśli stwierdza się popełnienie przestępstwa i jeszcze mówi że ma się , są dowody to chyba sprawa prosta ... jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×