Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość $$$$

znacie kogos kto wygrał w lotto?

Polecane posty

Gość szffagier
szwagier 17 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ja ja to
ja 4 razy piatke, 4-ke kilka razy ,3 bardzoo czesto. W zdrapkach 3 lata temu 50 tys, czesto w zdrapkach mam od 20- 60 zlotych :D Kolorowy telewizor wylosowalam kiedys za dzieciaka losem z kiosku szczescie niby mam w grach losowych , ale 6 to nie trafiam cos :D wczoraj w radiu mowili ze wieksze prawdopodobienstwo ze piorun w czlowieka uderzy niz wygra w totka ot co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzizak
szansa na wygraną wynosi 1:14 000 000, więc sami widzicie, że nie potrzeba tu żadnych oszustw, nad tym pracuje sztab matematyków i tyle na ten temat. Teraz trzeba zainwestować 42 000 000 w kupony, by wygrać ale nie ma pewności, że padnie tylko jedna szóstka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhdkjsadh
moja znajoma wygrała w lotto ponad 13 mln kilka lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrjujda
koleżanka wygrała 850 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotto maniaczka
Ja srednio 1-2 w miesiacu mam 3 w duzego, z tym ze gram regularnie. Raz mialam 4 - 219zl, w zdrapkach kilka razy mialam po 50zl i raz w Los Milionos 100zl. A znam jednego faceta ze swojego miasta, ktory wygral 3mln, kilka lat temu i w sumie to nie wiem co sie z nim dzieje. Mam nadzieje, ze wkoncu i mi szczescie dopisze i trafie ta 6:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdybanek
moja koleżanka wygrała 200 tys w expres lotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibo
jak gracie systemami ? czy po prostu 1 zaklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becilka
Hej! Ja wygrałam rok temu ponad 6 tys zł. (Trafiłam 5 w lotto) Od tamtej pory, nawet 3 :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ostatnio wygralismy 120 zl za piatke ...potem za 3 trojki tyle ze jedne byly z ta doplata za 1 zl..to wygralismy 44 zl..i raz 100 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1235
Ja tam często nie wygrywam - raz na ruski rok, a i tak ciągnie mnie do gry. Gram przynajmniej 2 razy w tygodniu, a później sprawdzam wyniki na http://itotolotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Warszawa
Dzisiaj zagrałem, mam nadzieję, że trafię 6. :-) Podobno trzeba uwierzyć, że się dostanie na 100% i wygrana pewna :) Niektórzy nazywają to SKS - Systemem Kreacji Stanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menno
pieniądze szczęścia nie dają ,dopiero zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Warszawa
No, niestety sprawdziłem wyniki i nic :( Przyjdzie mi zdechnąć, a nie wygram :/ Ciekawe, kto to wymyślił te SKS? Jakąż to trzeba mieć wiarę, aby wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania9auqa
ja znam kolesia z Wadowic który trafił szóstkę i niestety krótko po tym stwierdził że nie chciałby tego drugi raz wygrać. mafia od razu się zgłasza do takiego deikwenta, bo mają wty7ki wszędzie a w bankach to już w pierwszej kolejności. więc nie wierzcie w te bajki o piękny zyciu po wygranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez slyszalam o tym
ze mafia sie interesuje, zwykly szaraczek nigyd nie bedzie zyl jak hrabia, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam chłopa który wygrał w lotka. Założył 3 sklepy w dobczycach 1 - na styl supermarketu 2 - na styl takich delikatesów 3 - na taki mini market 4 - ma w myślenicach na styl supermarketu.. jeśli ktoś pochodzi z rejonu dobczyc lub myślenic wie o kogo mi chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nie zależy na wygranej. Ja bym się chciała zająć tym co naprawdę lubie robić. Pracą w mediach, literatura, sceną, teatrem i zarabiać na tym grube pieniądze jak doda czy kasia cichopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iilikk
kurczę zastanawiam sie ile trzeba grać żeby coś wygrać???? jak często wysyłacie kupony?? sami wybieracie liczby czy na chybił trafił? w sumie mnie by nawet 30 zł ucieszyło;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna jhhahahaha
wysyłajcie kupony ! Wszystkie Wasze pieniądze i tak trafią do mojego portfela :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jednak ludzie wygrywają
znam kobitkę, która zawinęła 1/3 puli przy dość przyzwoitej kumulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ? nie wygralam ale czasem gram moze poczytajcie artykuly ludzi co zrobic jak sie wygra ? bo nie sadze ze jak ktos wygral 13 milionow bedzie trabil na ulicy - no ja bym nie trabila ....czytalam kiedys porade czlowieka ktory obraca naprawde wielkimi pieniedzmi ...madry gosc i ja podobnie postapie jak kiedys wygram a wierze ze wygram . my Polacy sie tylko dopatrujemy wszedzie jakis machloi moze i sa moze i nie ale ja wierze ze wygram . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje_
nadzieja matką głupich. losowanie jest puszczane z "kasety" która nagrywaja wcześniej. system jest tak skonstruowany że generuje kumulacje czyli wplywa na losowanie oficjalnie wplywa w ten sposob ze wybiera numery ktorych nikt nie puscil aby generowac kumulacje podobno zachowujac losowosc. w stanach trwa dochodzenie w sprawie tej firmy g-tech dostarczyciela systemu do lotto. prawdopodobienstwo nie ma tu nic do rzeczy bo program jest tak skonstruowany ze wybiera takie liczby (po przeanalizowaniu kuponow ktore zostaly puszczone) ze 30% zysku zostaje w totalizatorze. tak wiec nie moga pasc numery ktore za duzo osob wybralo bo program na to nie pozwoli. tez kiedys gralem nawet mialem dwie rozne trojki czyli w sumie 6 liczb, tylko w dwoch roznych zakladach na tym samym kuponie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka wygrała, trafiła 6-tkę. Teraz niestety, widuję ją raz na jakiś czas- czyli wesela i pogrzeb. A szkoda, bo bardzo ją lubię. Wujek założył firmę, kupili domek na wsi z sadem, ciocia założyła fundację. I sobie żyją. Dużo pomogli rodzinie. I z tego co wiem, to jest cała procedura odbierania pieniędzy. Lotto im zaproponowało założenie kilku kont w różnych bankach i tam przelewanie pieniędzy. Wygrali sporą sumę, ale o żadnej mafii nie wspominali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata kilka lat temu trafił 5. Ja trafiłam trzy razy 4 i kilka 3. Moj kolega pięc razy trafił piątkę (grał systemem). Moja mama dwa razy trafiła 6 ale w innym kraju, gdzie 6 jest jak 5 w lotto (czyli tylko kilka tysięcy) :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×