Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość $$$$

znacie kogos kto wygrał w lotto?

Polecane posty

Mój stary szczęście miał. Raz. Właściwie to dwa (byłoby, że trzy razy gdyby po 35 latach małżeństwa zdania nie zmienił) W multi jakieś 450zl wygrał a następnego dnia niecałe 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście korzystam z playlotto.eu i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również często zaglądam na playlotto.eu. Bardzo fajna stronka, świetnie się spędza na niej czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgen23
W AppStorze pojawiła się nowa aplikacja co powiecie o niej ? "ILOTEK Mini. Aplikacja generująca zestawy zakładów dla gry Mini Lotto. ILOTEK Mini w każdym cyklu obliczeń generuje pięć zakładów Mini Lotto. ILOTEK Mini wykorzystuje do generowania kilkanaście bardzo zaawansowanych algorytmów powstałych na bazie wyników analizy statystycznej bazy losowań gry Mini Lotto i jej poprzednika gry Express Lotek. Aplikacja eliminuje kilkadziesiąt tysięcy kombinacji o bardzo niskiej szansie na wylosowanie Zwiększ swoje szanse na wygraną w Mini Lotto dzięki matematyce i generatorowi zakładów ILOTEK Mini ! Nie graj na chybił trafił !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj wygrałam 1520 zł ale w keno- trafiona 7...przy inwestycji 100 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam rodzinę, która wygrała ok 13mln . Wieczorem po kumulacji, przebiegł ojciec rodziny do baru, ze wygrali . Następnego dnia już ich nie było. Wszystko załatwili. Dom przepisali na siostrę w nocy! Zerwali kontakt z rodziną,ze znajomymi. Słuch po nich zaginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam dwie takie osoby każda z nich wygrała po 2 miliony, żyją nadal w swoich środowiskach. A co do tego wpisu ; "Tak znam rodzinę, która wygrała ok 13mln . Wieczorem po kumulacji, przebiegł ojciec rodziny do baru, ze wygrali . Następnego dnia już ich nie było. Wszystko załatwili. Dom przepisali na siostrę w nocy! Zerwali kontakt z rodziną,ze znajomymi. Słuch po nich zaginął." To wcale się im nie dziwię że się wyprowadzili. Ja jakbym wygrała taką kasę to nikomu bym nie powiedziała, strach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcem tylko pogratulować osobie, która wygrała w lotto i życzyc jej by spełniła swoje wszystkie zachcianki i marzenia co tylko zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo takiego, chociaż sprawą się interesuje od wielu lat, bo sam gram. Swego czasu, pewien znajomy twierdził, że trafił szóstkę, ale później okazało się, że blefował. Trochę to dziwne, ponieważ jak przeanalizujemy temat, to okazuje się, że nikt nie zna takich osób, a co tydzień czy dwa ktoś jednak wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kidziuś
Cześć, Mój kolega rok temu wygrał 250 000 w mini lotto, siostra, która pracuje w banku mówiła, że miała klienta, który wygrał kilka milionów lotto i pomagała mu konto założyć itp. Znam też człowieka, który wygrał w Londynie ponad milion funtów do podziału na kilka osób, bo grali w grupie. Ja gram w syndykacie w Lotto i Lotto Plus, wygrana dzielona proporcjonalnie do wkładu w pulę. Zapraszam na www.skylotto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. I niech trolle od lotto nie pieprza bajek, ze ktos wygrywa. To oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamFuk
Mój brat gra przez stonę kuponylotto pl i wygrał już dwa razy ładną sumkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gram w lotto w niemczech. Tutaj szansa na wygrana 1 stopnia w 6z 49 wynosi 1 do 140 milionow, ale i tak ktos nieraz trafi. Niektorzy pala pety i wydaja na to wiecej kasy. Tutaj szansa ze dorwie cie raczysko jest napewno wieksza niz wygrana w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam. Te strony co tu się reklamują to omijajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo kto wygrał, ale znam takich co twierdzą że wygrają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni842
Witam. Ja uważam że największym szczęściem w życiu jest własne dziecko. Oczywiście pieniądze są bardzo ważne, chociażby dlatego że ułatwiają życie i walkę z porażkami. Właśnie taka porażka mnie w życiu spotkała i nie mam środków żeby sobie z nią poradzić. NIGDY nie myślałem że będę musiał prosić o pomoc, dlatego PROSZĘ O POMOC Ludzi dobrej woli. Pamiętajmy że dobro zawsze wraca nawet ze zdwojoną siłą. Mój email: arni842@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośASDFGHJKć
opowiem wam moją przygodę z lotto , pewnego dnia naszło mnie na grę było to 8 lat temu , pierwsza gra to duży lotek wysłałem na dwa losowania ,po tygodniu wysyłałem już mini lotto ,multi multi a od 5 lat co dzień dosłownie gram we wszystko i nie opuszczam żadnego losowania ponoszę potężne koszta i myślicie że coś wygrałem raz 5 zł i tyle ,, widzę że prędzej na rulecie czy jednorękim bandycie bym cokolwiek wygrał , kontrolują każde losowanie przy dzisiejszej technice to pewne patrząc na to ile czasu gram i że we wszystko dosłownie ,nawet i w keno od 5lat i myślicie że cokolwiek wygrałem , na keno dodatkowo co dzień wydaję od 30 do 50 zł i trafiłem od 4 lat z 5 razy po 10 zł z 10 razy po 4 zł z 20 razy po 2 zł i tyle !!! po analizie zarazem szok i nie dowierzanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czekam na wygraną i wierzę w szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOTTOFORUM
Serdecznie zapraszam na niezależne forum dla graczy - LOTTOFORUM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 nigdy nie trafiłam tylko dwa razy 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi się jedynie poszczęściło w jednorękim bandycie. A tak jak skreślam to tylko 3. Nic wyżej  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po pierwsze na wygraną czeka sie pare tygodni zeby przelali na konto,po drugie w nocy przepisali dom???no ale marzenia nie kosztuja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yelo

Czasem ktoś trafi  https://www.youtube.com/watch?v=8xupkkfVj-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAC

Ja znam trzy osoby które trafiły 6. Mój kolega który rozmienił 100 zł w lotto w Bystrzycy Kłodzkiej wygrał 3 mln. Druga osoba to 20 lat temu młody chłopak który prowadził warsztat samochodowy wygrał 4 mln. Oraz mój teść który miał 6 ale była wtedy mała kumulacja i dużo wygranych grał w systemie 7 skreśleń, wygrał 110 tyś. Osobiście z nim odbierałem wygraną. Żadnych mafii i doradców nie było normalny przelew na rachunek. Może była za mała kwota. Ja raz tylko miałem 4 a tak to 3 albo nic. Pozdrawiam wszystkich graczy i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra888

Gram od dawna, teraz w aplikacji i jest lipa. Dużo straconej kasy, najwyższa wygrana 24zl. Czas otworzyć oczy i zaprzestać, bo to wszystko ustawione jest. Nadzieja matką głupich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben

Ta mafia to chyba tych, co się chwalili za bardzo. Niech nikt mi nie bzdurzy, że nie chciałby wygrać w lotto,  bo zwyczajnie sam siebie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaka

Jeden wygrał , otrzymał jednak 200 000 zamiast 2 milionów, bo później zgubił kupon. Jednak gdy sprawdzili kiosk toto, gdzie weryfikował wygraną, komputer stwierdził, że był ktoś z wygraną ale komputer podał operatorce wynik negatywny. Z tego powodu klient kupon wyrzucił.

Nie obeszło się niestety bez prawnika.

Nie ufajmy komputerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yh6g

Czyli nie graj w loto bo sponsorujesz największą Mafie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×