Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość Tobiaszkowa

gdzie polecacie iść ? chodzi mi o tańsze sukienki przy podobnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory osobiscie 'zaliczylam' tylko salony na Dlugiej, ale tam ceny zaczynaja sie na przecenach od 1500zl a co ladniejsze to 2500. Za to slyszalam i mam zamiar sie wybrac na ulice Filipa. Podobno babeczki szyja fajne sukienki za 1000zl. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
też słyszałam o tym na filipa, jak nie kupię na przecenie mój wypatrzony model to chyba wybiorę się na szycie. Muszę się z tym spieszyć bo ślub 21 sierpnia, a chyba pół roku się czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA fILIPA
BYŁA PROMOCJA WSZYSTKIE ZA 900ZŁ. nIE WIEM CZY NADAL JEST TO AKTUALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impossible
Nie kupujcie u Obajtek na Filipa. Może ma sukienki za 900zł, ale jakość materiału i szycie tragiczne. Poszukajcie w necie ile ma niezadowolonych klientek. Lepiej dać trochę więcej a nie narażać się na takie stresy przed ślubem. Już niejedna przez nią płakała. A w okolicach Długiej jest mnóstwo salonów, na pewno coś fajnego w dobrej cenie się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...xxx...sss...
obajtek na filipa to ta sama kicha co dawniej na kasztanowej!! z tamtad ja wykurzyli za przekrety to probuje naciagac w srodku miasta uwazajcie na te niskie ceny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam z ta obajtek jak ja szukalam sukni to bardzo duzo sie slyszalo o aferach u niej ale oczywiscie poogladac trzeba, i zejsc wszystkie sklepy na Dlugiej, na filipa i florianskiej trzeba poogladac co nam pasuje co ladne i w czym sie czujemy. ja poogladalam powybieralam a suknie pojechalam kupic do Wieliczki tam panie uszyly na zamowienie suknie odpowiednia dla mnie, taka jak chcialam, bardzo milo wspominam wspolprace z nimi. a za suknie zapalcilam polowe ceny z salonu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tam na pietrze salon jagoda tam i oriflamy jest i avon chyba busy co chwile z krakowa tam jezdza takze nie bylo problemu z dojazdem. mpk tez jezdzi a kobietki naprawde mile i pomagaly i doradzaly zeby bylo dobrze. pozniej suknie u nich zostawilam w komisie i sprzedaly mi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten salon. Tak pytam z ciekawości, bo ja już po ślubie prawie dwa lata :P A jak tam byłam, to ceny były takie, jak w Krakowie. 2000 albo i więcej. No chyba, że obniżyły loty, bo już miały podobno zwijać interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez dwa lata temu tam szylam:)) wypatrzylam je na targach slubnych w krakowie i wcale nie zaluje ze tam jezdzilam. jak mialam patrzyc na te damulki co z łaska obsluguja w salonach na dlugiej to wolalm tam pojechac gdzie naprawde mile babki pogadaly posmialy i doradzily. ja za swoja suknie dalam u nich 1800 z welonem, w salonie p[odobna kosztowala wtedy 2900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NABLA
Hmmm na Mazowieckiej czy gdzies tam.. 3 Panie Młode z rodziny, POLECAM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 2010
Ja suknię zakupiłam w salonie Gracja na floriańskiej (mają też salon na Długiej w pasażu weneckim) i byłam bardzo zadowolona. Ceny przyzwoite. Sukni z dobrego materiału, eleganckiej nie kupicie za 1000 zł, chyba że używaną albo wystawową z promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa:)
Ja moją suknię ślubną miałam z salonu Nayadine na placu Matejki :) byłam niezmiernie zadowolona, i nadaljestem bo wyszła pięknie na zdjęciach ;) http://www.nayadine.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam dzis na filipa,zaskoczyla mnie cena, wogole nie jest latwo znalezc sukienke.... materialy sa rzeczywiscie tam marne, obsluga zas rezolutna. ja w kazdej sukience czulam sie ok, teraz jak wybrac te jedyna?bpje sie szyc boco z tego wyjdzie? szukam na naecie suknie w poprzeczne pasy grube(tak jakby wstazka wszysta pomiedzy tiul)moze ktoras z was sie natkęla...super byla ta sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojade jeszce w piatek gdzie polecacie jescze zajrzec?jaki salon?na dlugiej i filipa juz bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wybór sukni ślubnej to polecam salon Karolina przy ul. Długiej. Mam ślub pod koniec sierpnia więc czasu na zamówienie sukni było niedużo gdy zaczęłam szukać w czerwcu, zależało mi na cenie i nie wiedziałam jeszcze czy stać mnie na nową suknię. Okazało się, że można teraz kupić suknię nawet za 1000 zł nawet w ekskluzywnym salonie. Zastanawiałam się między dwoma sukniami w tym salonie, jedną wybrałam z ekspozycji kosztowała normalnie ponad 3000 a teraz był na nią rabat 50%. Druga suknia, która mi się spodobała (2300 zł) była możliwa tylko do zamówienia i mimo długich terminów udało się ją ściągnąć w 1,5 miesiąca. Miałam już dwie przymiarki, jestem pomiędzy rozmiarami więc trzeba było ją dopasować. Chciałam też zmienić kilka szczegółów i wszystko się udało idealnie. Pani dobrała mi śliczną biżuterię i dodatki, buty też kupiłam w salonie. Jestem bardzo zadowolona. Napiszę jeszcze po ślubie jak się podobała suknia i czy wszystko się udało. Polecam jeszcze raz salon KAROLINA, ja jestem bardzo zadowolona z wyboru i obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelkakraków
Ja wam dziewczyny polecam Salon Kaja na tandecie ! Znalazałam niechcący ale rewelacja ,Równe babki ! Można tam sobie wymyślać :) Kupiłam tam suknie , buty , welon i szyłam też sukienkę na poprawiny !!! Naprawde warto tam zaglądnąć , moze nie jest duży ale staraja sie zeby klientka wyszła zadowolona , Ja się nie mogę napatrzeć na moje sukienki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja polecam salon ślubny w krakowie na Zwierzynieckiej Kreacja Żanet fajna obsługa , bardzo dobra cena , piękna suknia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesliczne suknie ma
salon projektantki, Anna Kara na Dietla nietypowe projekty, ładne tkaniny, i ceny do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleja jesienna
ja mam zamiar uszyć w Fulara&Żywczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! ja mogę polecić salon ślubny Kreacja Żannet w Krakowie, zamówiłam własnie w tym salonie dla siebie suknie ,byłam w innych salonach nie mogę złego słowa powiedzieć wszędzie byłam milo obsłużona, ale właśnie w tym salonie dokonałam wyboru, bo co mnie ujeło? tak poprostu sympatyczne podejście ,takt i wyczucie kobiety , ważność wyglądu mojego w dniu ślubu, tam znalazłam moją sukienke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje strone salonu który osobiscie zachwalam:) www.suknieslubne.firmy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak czytam wasze historie to nóż w kieszeni sie otwiera... ja teraz poszukuję sukienki i trochę po salonach ślubnych chodze... długa wiadomo obowiązkowa, madonny i te sprawy też ale ostatnio koleżanka, która mieszka w Nowej Hucie przy Alei Róż, dała mi namiar na salon niedaleko jej mieszkania. Salon się nazywa Adria. Nie było mi tam po drodze ale sie w końcu wybrałam i powiem krótko WOW!! bardzo ładne sukienki, jakościowo wyglądają świetnie, skrojone bardzo dobrze, mierzyłam tam chyba z 10 modeli a w dwóch to bez przeróbek mogła bym biec przed ołtarz :) polecam wszystkim - mają super obsługę, można spokojnie przymierzyć bo nie ma tłumu i do tego niezłe ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna09
Witam, Polecam salon NAYADINE na Placu Jana Matejki; obsługa świetna, kupiłam sukienkę w miarę dostępnej cenie. Tak wyglądała: http://www.nayadine.pl/gallery/show/id=160 Pozdrawiam wszystkie młode Panie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojka02
Polecam salon na ul. Zwierzynieckiej (nie pamiętam dokładnie jak się nazywa ale znajduje sie zaraz za filharmonią, po tej samej stronie ulicy). Panie bardzo miłe, doradzają. można sukienkę kupić ale też i wypożyczyć ( mozna liczyc na naprawde niskie ceny i pomoc w wyborze wszystkich dodatków). Koleżanka w styczniu wypozyczała tam sukienke i w cenie 1000 zł wypozyczyła piekną suknię, do tego miała w cene wliczone poprawki a także welon, bolerko i futerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianna09 bardzo ładna suknia:) ja polecam bella sposa na filipa świetna obsługa kobietka z wyobraznia zna sie na rzeczy potrafi doradzic jestem szczesliwa posiadaczka sukni http://bellasposa.pl/product.php?id_product=123 wczesniej mierzylam po kilka w kazdym salonie na filipa i nic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
Adrianna09 mam do Ciebie pytanie a drogi jest ten salon NAYADINE?od jakiej ceny zaczynaja sie suknie slubne iwdziałam i są piękne i nie jestes pierwsza osoba która to chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramoneska
Hej, Ja też trafiłam w Nowej Hucie do salonu Adria na osiedlu uroczym i tam znalazłam idealną sukienkę dla mnie. Choć odkąd pamiętam zachwycałam się witrynami sklepów na długiej i filipa, to jednak rzeczywistość okazała się inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamlodakrk
Ja tam swoją kupiłam w Evicie na Alei Pokoju i powiem Wam że jestem mega zadowolona,kosztował 1800 bo z wyprzedaży a niczym sie nie różni od najnowszej kolekcji,obsługa fajna,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×