Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość fifi 1818
Ja też kupowałam w salonie evita(- jaki ten świat mały), ale na Zakopianskiej, muszę powiedzec, że każda miara odbuwała sie w milej atmosferze, Panie bardzo pomocne i cierpliwe. A suknia wszystkim gościom się bardzo podobała. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda4556
Ja też kupiłam suknię na Zakopiańskiej, mój narzeczony garnitur i ZGADNIJCIE- bierzemy udział w konkursie!!!! Mamy w planach wygrac i pojechac w wymarzoną podróż poślubną. HIHI:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka345
Ja jestem matką panny młodej i kupiłam piękną szafirową suknię i to juz z bolerkiem. Jak się dowiedzialam o konkursie to jeszcze mojego męża muszę tam zaprowadzic i też będziemy brac udział w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg111
Potwierdzamy! jestesmy para ktora brala udzial w imprezie rozdania nagrod na alejach pokoju,i mielismy szczescie wygrac super kosmetyki. Impreza przygotowana na wysokim poziomie, bardzo milo spedzilismy sobotni wieczor a wczasy naprawde ktos wygral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamlodakrk
Ja kupiłam sukienkę w Evicie na Aleji Pokoju za 1800zł bardzo ładna i panie tez sympatyczne a najbardziej spodobał mi sie ich profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
A na czym polega ten konkurs dziewczyny?i gdzie jeszcze polecacie nie drogie a piekne suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna09
Asia2223, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, aczkolwiek miałam niezłe zamieszanie w pracy i zero czasu dla siebie. ;) Suknie w NAYADINE zaczynają się od 2000zł, ale z tego co wiem, to jest możliwość wypożyczenia sukienek. ;)) Koniecznie się wybierz do tego salonu, naprawdę. ;) Pozdrawiam gorąco !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka345
Asia2223, Konkurs polega na: kup suknię + garnitur i bierzasz udział w losowaniu wycieczki zagranicznej. Odwiedz ich stonę www.evita.com.pl i zobacz sobie ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
adrianna09 ja myslalam o szyciu na miare ale własnie projekt z tego salonu, bo piekne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
Danutka345 a tam w jakiej cenie sa suknie i ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka345
W Evicie chyba są różne ceny. Ja kupiłam za 1800 ale mierzyłam takie za 800-900 zł. To jest kwestia indywidualna kto chce ile na suknię wydac, i kto chce ile wydac na to żeby wyglądac wyjątkowo. Przejdz się do salonu i sama zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta987
Ja w Evicie kupiłam suknię za 950 i jestem z niej mego zadowolona. Byłam w niej juz na dwóch weselach i wybieram się na trzecie. Dobra inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza189
Kupiłam suknię ślubną i juz za miesiąc mam pierwszą miarę. Już nie umię się doczekac. To jest moja suknia: http://evita.com.pl/szczegoly-produktu,evita-2012,3489.html CUDO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
Zuza189 ładna, ale ta kokardka mi sie srednio podoba i dekold w przodzie, bo poza tym ładna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza189
Asia2223, a mi właśnie ta kokarda i dekolt najbardziej się podoba, śliczna jest. A taką mam na drugi dzień:http://evita.com.pl/szczegoly-produktu,evita-exclusive-long,3641.html Jak ta ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
zuza189 ta jest piękna :) to mi własnie podobaja sie proste dekoldy, do tej sukienki byłby w sam raz, taki własnie jak w tej na drugi dzień;) ta na drugi bardzo mi sie podoba, lubie takie suknie, piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
zuza189 no i po ile takie sukieneczki?no ja bede miec dzien wesele, tak zadecydowalismy, bo mamy duzo rodzine z daleka i nie ma gdzie tyle osób przenocowac, a budzet nasz taki az duzy nie jest zeby tyle noclegów zamawiac :/ ja wiem, że za rok biore slub, mam do wyboru 27lipiec i 7wrzesien;) wiekszość wrzesien doradza bo jest "r" i 7 na dodatek;) ale co ma byc to bedzie;)w ciagu tygodnia znalezlismy nawet orkiestre i tez terminy wolne maja :)jestem taka szczesliwa, gdzie bedziesz miec wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza189
Asia2223, Suknie ślubne w Evicie są w różnych cenach, z tego co pamiętam Pani mi mówiła, że są nawet od 1000, pamiętam tę sumę bo sie lekko zdziwiłam, widziałam te suknie i nawet były ok, ale to kwestia gustu. A będę miała wesele w hotelu "Sympozjum". A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2223
zuza189 ja bede miała w restauracji Romantica, to jest gm. Liszki i zdecydowalismy sie na 7wrzesien;) ja sukienke raczej bede szyła na zamówienia ale popatrze na ta strone tam gdzie kupowałas moze jakas mi sie spodoba i taka uszyje mi krawcowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina1987
A tam w tej Evicie są tylko suknie ślubne ?? Bo ja poszukuję sukienki na wesele i nic nie moge znaleźć bo mam nietypową figurę dużąróżnicę między dołem a górą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg111
Jest tam tez duzo roznych sukni wieczorowych i takich skromniejszej lini ktore potem mozna zalozyc np.do zakietu.Suknie jsk suknie ale dodatkow maj full jak dla mnie suknie piekne ale ciut drogie a bizuteria,torebki ,buty po prostu bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorea77
W Evicie są też suknie wieczorowe, ja kupilam dla siebie na drugi dzień a maja mama dla siebie. Suknie są orginalne, nietypowe i takieeeee piękne. Idź i zobacz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina1987
ok to ja tam podjadę może coś znajdę dla siebie ciekawego , fajnie , że dodatki też są bo nie chce mi się jeździć po całym mieście np za butami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majteczkiwkropeczki
Hej ,,Dziewczyny,odwiedzilam wszystkie 3evity w krk,zreszta kto tam nie byl:))I kupilam piekna suknie jako swiadkowa...powiem wam ze naprawde maja orginalne suknie nie reklamujac ich ale przyznam ze nie widzialam takiej podobnej ..Ja ja kupilam na Dlugiej w zimie jeszcze zdaje sie ale naprawde bardzo mi sie podoba ..Pani musiala mi ja troszke skrocic ale zrobila furore na weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubuś113
Dziewczyny ...zlecialam pol krk za kiecka ...i spodobala mi sie 1dna ale kurcze do kupienia z salonu...Pani mowila ze maja pare modeli ktore moga sprzedac w nizszej cenie a ze ja bidulka kasa wielka nie dysponuje ...to okreslilam sie ze chce kupic suknie do 1500zl no wiec powiem wam ze bylam zaskoczona bo sporo modeli Pani mi pokazala, , 1en mi sie naprawde spodobal...tylko jak myslicie taki ze sklepu,to warto? ale naprawde jest taki jak bym chciala...taka kobieca ta suknia mowie wam tylko czy warto ...? mam ponoc zagwarantowane czyszczenie i dopasowanie przez krawcowa ...co myslicie...a poza tym nie chce szyc bo boje sie...ze krawcowa mi spitoli...Brac czy nie brac do jutra mam odlozona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2Inka5
Ja kupowałam suknię w salonie Maja - są na długiej, mają drugi salon gdzie są np. wyprzedaże z poprzedniego sezonu - można znaleźć naprawdę fajne i tanio. Ja kupiłam swoją za 1200 zł :) - ale ja wybierałam takie bardziej skromne, nie chciałam taki falbaniastych albo koronkowych. Miałobyć w stylu vintage. Do tego miałam mocniejszy makijaż wykonany w salonie (Pure Diamond) i włosy poręcone i .. zielony sweterek :) . Do tego czerowone goździki, czerowny manicure i było drapieżnie i delikatnie zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda555
Evita to bardzo profesjonalny salon, obsługa, sukienki i garnitury na BARDZO wysokim poziomie. Polecam wszystkim BARDZO gorąco!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka679
Moją wymarzona suknię ślubną kupiłam właśnie w Evicie. Jeszcze mam trochę przed pierwszą miarą ale suknię już mam. Suknia piękna, i najważniejsze ja w niej pieknie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunacja
Ja kupowałam na Długiej i w okolicach :) tam jest bardzo dużo salonów ślubnych więc naprawdę duży wybór, ale w końcu i tak kupiłam na Dietla :) __ http://www.mammaart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×